Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím.
  • časovač
  • náš tým
  • podpoř nás
  • spolupracuj s námi
  • nápověda
  • obchodní podmínky
  • daruj voucher
  • Výzvy pro muže » Výzvy pro ženy »


    Nápověda

    ONLINE VÝZVA: Sacharidové vlny (+-)70kg

    Naše SACHARIDOVÉ VLNY jsou přizpůsobené začátečníkům a lidem, kteří nevědí jaké živiny do těla dostat a v jakém množství, tak aby hubli, ale zároveň tělo nestrádalo. NAŠE VÝZVA JE I PRO LIDI, KTEŘÍ NECVIČÍ NEBO CVIČÍ JEN OBČAS. Pokud, ale chceš ty nej- nejlepší výsledky, přidat pohyb bude pro tebe výhoda, která tě posune rychleji k tvému cíli.

    DETAILNÍ POPIS A MOTIVACE:
    Tato výzva tě zbaví přebytečného podkožního tuku a to v poměrně krátkém čase. Při jejím dodržování získáš velmi dobré výsledky v úbytku cm a kg a to již po 30 dnech.
    Osobně jsem tuto výzvu napsal a vyzkoušel před mými závody v kulturistice a výsledek byl -13kg tuku za měsíc.
    Jde v ní o to, že podle přesně vypočítaného příjmu jídla, budeš měnit příjem cukrů v průběhu týdne. Tím, jak tělu cukry vezmeš, si je bude brát z uložených tuků. Aby se ale nezpomalil tvůj metabolismus, tak koncem každého týdne se bude příjem cukrů zvyšovat.
    Tímhle střídáním dnů s téměř nulovým, středním a vysokým příjmem cukrů (správně sacharidů) docílíš, že tělo tak trochu ošidíš a ono si bude brát energii z uložených tukových zásob, ale nedostane se do stavu hladovění a nebude si uložený tuk schovávat na horší časy, protože bude vědět, že se cukry zase doplní právě ve dnech s jejich vysokým příjmem.
    Tenhle způsob zvaný Sacharidové vlny, razí velká většina závodních kulturistů v přípravě na soutěže a je to léty ověřená zdravá cesta, jak tělo zbavit podkožního tuku ;-) Zároveň ti, ale může pomoci stejně tak jako naší Marice, zbavit se neskutečných chutí na sladké a přejít postupně k zdravější formě stravování.
    U této výzvy je potřeba počítat s tím, že ve dnech s minimálním přísunem sacharidů, může být člověk podrážděný a tak trošku nervózka :-)
    Vždycky pomáhá těšit se na další den, kdy dostane tělo cukrů více anebo na neděli, kdy je volný den a můžeš si v klidu dopřát, co hrdlo ráčí :-)
    Pokud tuto výzvu přijmeš, půjdeš do toho na plno a máš skutečnou motivaci, bude pro tebe hračka ji zvládnout.
    Nenech se nikým odradit! Napiš si svou motivaci obrovským písmem a vylep si jí na všechna možná místa, kam se denně koukáš. Měj svou motivaci neustále před očima a denně si jí opakuj. Každý den se pochval, protože každý 1 den je 1 splněný krok z 30.
    Hodně štěstí :-*

    JAK SI VYBRAT SPRÁVNOU VÁHOVOU KATEGORII?
    Jednoduše! Vol takovou kategorii, která je nejblíže k tvé váze a zaokrouhluj stejně jako ve škole. Pokud např. vážíš 68kg, bude to výzva (+-)70kg. Pokud je tvá váha 76kg, jdi do kategorie (+-)80kg.
    Důkladně si rozmysli váhovou kategorii - později jí není možné vyměnit.

    CENA JÍDEL A S ČÍM JE POTŘEBA POČÍTAT?
    Některé dny jsou trochu levnější, některé zas trochu dražší. Podle vašich zkušeností s touto výzvou utratíte za jídlo cca 700kč týdně. Ale psalo nám i pár výzvařů, že celou výzvu zvládli za 2000kč. Takže je to hodně o tom jak umíš nakupovat a jak máš zásobenou špajzku.
    Je potřeba počítat s tím, že k této výzvě patří protein a multivitamín a to nejlépe tyto kvalitní výrobky (odkazy níže) s potřebným poměrem sacharidů, tuků, bílkovin a vitamínů.
    Ale než si výrobky zakoupíte doporučujeme výzvu zaktivovat, kouknout se na instruktážní video a pak si nakoupit. Ničeho se neboj, budeš na to mít čas, navíc naše doplňky u tebe budou za 1- 2 prac.dny od objednání.
    DŮRAZNĚ NEDOPORUČUJEME KUPOVAT LEVNÉ A NEKVALITNÍ VÝROBKY PLNÉ CUKRŮ. MOHOU VÝRAZNĚ OVLIVNIT TVŮJ KONEČNÝ VÝSLEDEK.

    100% WHEY PROTEIN 1KG
    http://www.30tidennivyzva.cz/...

    Stronglife Multivitamin
    http://www.30tidennivyzva.cz/...


    V ČEM JE TATO VÝZVA ÚPLNĚ NEJVÍC SUPER NEJLEPŠÍ:
    *Nemusíš vymýšlet co si uvařit.
    *Už STOP s plánováním a psaním dlouhých nákupních seznamů.
    My ho pro tebe máme přichystaný na každý týden a ty zmáčkneš jen tlačítko TISK.
    *Tvůj jídelníček bude pestrý (v rámci možností :-)).
    *Naučíš se jíst pravidelně a vyváženě a proto nehrozí žádný jojo efekt.
    *Dostaneš instrukce jak pokračovat i po skončení výzvy.
    *Všechny informace ti zůstávají i po skončení výzvy a budeš se k nim moci kdykoli vracet.
    *Sacharidové vlny jsou léty prověřený způsob jak se dopracovat k hezké postavě ve velmi krátkém čase.

    PRO KOHO TO NENÍ?
    -VÝZVA NENÍ VHODNÁ PRO TĚHOTNÉ A ANI PRO KOJÍCÍ MATKY!
    -POKUD TRPÍTE NĚJAKOU ZÁVAŽNOU NEMOCÍ, VŽDY KONZULTUJTE VHODNOST VÝZVY SE SVÝM LÉKAŘEM!
    -POKUD MÁTE PROBLÉMY S LEDVINAMI ČI JÁTRY, NENÍ PRO VÁS TATO VÝZVA VHODNÁ. VZHLEDEM KE ZVÝŠENÉMU PŘÍJMU BÍLKOVIN A SNÍŽENÉMU PŘÍJMU SACHARIDŮ, MŮŽE VAŠE TĚLO REAGOVAT BOLESTÍ V BEDRECH, ČI V KRAJNÍCH PŘÍPADECH DOKONCE ZPOMALENÍM METABOLISMU.
    -VE VÝZVĚ JE MASO, TAKŽE VEGETARIÁNI MOHOU VÝZVU VYUŽÍT POUZE JAKO INSPIRACI A MASO NAHRAZOVAT POTRAVINAMI S PODOBNOU VÝŽIVOVOU HODNOTOU (NUTNÉ ZAPÁTRAT PO NETU).

    Chybí ti ještě nějaké info?
    Roluj níže na otázky a odpovědi - najdeš tam vše :-)
    Další informace a instruktážní videa už jsou součástí výzvy a obdržíš je v 1. dnu výzvy. Jídelníčky se zasílají od 2. dne výzvy.

    Placená výzva

    Cena 119 Kč včetně DPH 21%.

    koupit
    Spuštění povoleno jen pro registrované.

    Často kladené dotazy (FAQ):

    Online výzva: Sacharidové vlny


    blogujeme

    náš tým

    podpoř nás

    spolupracuj s námi

    často kladné dotazy

    facebook

    Online a offline výzvy

    Služby

    Články

    kalendář akcí

    fotosoutěž

    osobní profil

    registrace