fbpx

Obchod

Zhubni nafurt 2.0

Online výzva pro muže i ženy

 • komplexní výzva pro větší výsledky
 • 4 varianty jídelníčků (s masem, vege, bez laktózy, bez lepku) a přes 42 tréninkových lekcí
 • program k nalezení lásky k sobě, svému tělu a celkové spokojenosti

Jdeš do toho s námi?

2 990  vč. 21 % DPH

Splň si svůj sen a jednou provždy ZHUBNI NAFURT. S nejkomplexnější výzvou máš na výběr ze 4 variací jídelníčků – klasický s masem, vegetariánský, bez lepku či bez laktózy.

V téhle výzvě dostaneš to nejlepší v 60 dnech. Tréninkový plán je nadupaný. Čeká tě 42 tréninků (Tabata, HIIT,Klouzání, Kickbox, Posilování) v podání 5 trenérek.

Jako BONUS je součástí motivační program s Mari Posilování mysli, kde se se naučíme nastavit si hlavu tak, aby šlo hubnutí snáze, budeme se učit hledat to pravé štěstí v sobě a ne z venčí skrz jednoduché úkoly a vedené meditace. Protože i vnitřní rozpoložení je nedílnou součástí zdravého životního stylu a jde ruku v ruce s pohybem a zdravým stravováním. Přidej se ke skupině dalších výzvařů a dosáhni společnými silami vytoužených výsledků.

Potřebuješ další informace?

Na co se můžeš těšit
Stravovací a cvičební plán určený pro ženy i muže, kteří chtějí zhubnout a vytvarovat postavu jednou provždy. Zkrácená vylepšená verze výzvy ZHUBNI NAFURT obsahuje to nejlepší v 60 dnech. První týden je přípravný – množství sacharidů je stálé, další týdny jsou na principu vln, takže dosáhneš rychlejšího spalování a za kratší dobu se zbavíš přebytečných tuků. Poslední týden je volnější, aby se tělo připravilo na režim po výzvě. Cvičební program je postaven na intenzivním kardiu a posilování v domácím prostředí. Výzvu  doporučujeme pokročilejším výzvařům, kteří už mají něco odcvičeno. Skladba jídel je pestrá, kategorie jsou vypočítány přesně podle potřeb každého jedince (fyzicky pracující, sedící, sportující, apod.). Z jídelníčku si vybere skutečně každý – jsi-li masožrout, vegetarián, stravuješ li se bez lepku či bez laktózy.  Recepty k jídelníčkům tě inspirují, pokud nebudeš vědět, co vařit. Jako bonus tě čekají s autorkou výzvy Marikou videa zaměřená na nejlepší techniky z oblasti osobního rozvoje, pozitivní psychologie a neurovědy, které tě dovedou k celkovému zlepšení ve všech oblastech tvého života.
Jaké budeš mít výsledky
 • Čím dál tím častěji se utvrzujeme v tom, že váha není zas až tak směrodatné číslo. Důležitější je spíše úbytek centimetrů nebo celková změna na těle a psychice
 • Koukni na proměny, komentáře a hodnocení této výzvy od ostatních výzvařů
 • Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.
Cena jídel a s čím počítat
 • Některé dny vyjdou levněji, některé zase trochu dráž
 • Podle našich i vašich zkušeností utratíš za jídlo cca 900 Kč týdně (pokud umíš nakupovat v různých akcích a máš dobře zásobenou špajzku, dostaneš se určitě na mnohem menší výdaje, navíc ty trvanlivější potraviny ti zůstanou)
 • Výzva obsahuje 8 volných dnů (které si vybereš), kdy si můžeš dát nějakou dobrotu a vařit podle sebe. Výzva je poskládána tak, aby sis mohl/a vařit vždy na 2 dny
 • K této výzvě doporučujeme i některé potravinové doplňky K výzvě je možné přikoupit neomezené "Náhrady potravin". Díky tomu může být tvůj jídelníček ještě více na míru. Můžeš nahradit potraviny, které ti tolik nechutnají, nemůžeš je jíst nebo jen chceš něco zpracovat.
Jak tato výzva vznikla
Zhubni nafurt 2.0 je vylepšená verze její předchůdkyně Zhubni nafurt, kdy jsme vzali to nejlepší z 90 dnů a poskládali to do kratšího intervalu. Ze zkušenosti a z reakcí našich výzvařů nám vyšlo, že právě 60 dnů je maximální doba, kterou vydržíte v režimu a dosáhli jste tak nejlepších výsledků. Jídelníček jsme upravili, zefektivnili, přidali jsme nové tréninky pro větší variabilitu. Protože s pohybem a zdravou stravou jde taky ruku v ruce nastavení naší mysli, Mari si pro tebe připravila bonusový program, kde si projdeme následující tématy: Vděčnost, Afirmace a slova, Vlastní hodnota, Štěstí v životě a Jak být tvůrcem svého života.
Jaké informace budeme potřebovat pro aktivaci výzvy
Abychom ti mohli vybrat kategorii přímo na tělo, budeme od tebe potřebovat při spouštění výzvy tyto informace:
pohlaví, váha, výška, pas, denní režim, aktivita, stres

Disclaimer - vyloučení odpovědnosti
Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).

Pravidla a platnost

 • Objednaný voucher na služby má platnost 6 měsíců od vystavení (zaplacení), neaktivuje-li uživatel službu do této doby, aktivační klíč a služba popadá bez náhrady.
 • Výzvy a služby jsou uživateli k dispozici v účtu 12 měsíců od data prodeje (nikoliv od data, kdy si je aktivujete), doplňkové služby balíčku VÝZVA+ mají platnost dle platnosti programu, ke kterému si ji dokoupíte.
 • Provozovatelé nabízejí dostupnost zakoupených služeb (výzev) 12 měsíců od jejich prodeje (nikoliv od data, kdy si je aktivujete).

Tuhle výzvu pro vás sestavili

/ /

Seznam všech jídel na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o
dny 1, 7, 8, 14, 15,…

/ /

Nákupní seznam na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o dny
1, 7, 8, 14, 15,...

/ /

Záleží na tom, kde žiješ. Občas se najde něco, co jde sehnat těžce nebo vůbec. Vždy jde ale
najít vhodnou náhradu.

/ /

Instrukce chodí každý den, ale zůstávají ti ve tvém profilu, takže si je můžeš zpětně pohodlně přečíst.

Pokud máš zájem o výzvu, která obsahuje jídelníček, nákupní seznam i rozpis jídel dostáváš
vždy dopředu na celý týden.

Proměny po této výzvě


Lenka

“Ahoj všem… a to hlavně těm, kteří váháte o tom, zda do výzvy jít nebo ne. Přestaňte váhat a změňte svůj život jako jsem to udělala já. Jsem rok a půl po porodu, nabrala jsem 10kg, které mě dost negativně ovlivnily. Zvolila jsem výzvu “ZHUBNI NAFURT”. Jestli to bude nafurt to je čistě jen na mně a já vím, že to nepos… Nechci, protože až teď mám pocit, že jsem to zase já.

Jsem nesmírně vděčná, že jsem na 30denní výzvu natrefila a šla do toho.

 1. S. A čísla? Váha -10kg ??pas -8cm??boky -9cm??stehna -6cm.”

Mirka

“30 denní výzvu jsem zvolila pro moji časovou nedostatečnost chodit do posilovny, nebo jakkoli se dokopat k tomu, sama začít něco dělat. Potřebovala jsem efektivně vedený cvičební plán i s jídelníčkem, a proto pro mě byla 30denni výzva jasná volba.

Začínala jsem na 78 kg, nyní jsem na 70 kg a nepřestávám makat dál, protože není tak důležité, kolik kg mám dole, jako spíš kolik cm to dělá. To pozoruji hlavně na oblečení, které si vesele leželo ve skříni cca 4 roky.

Po přeměření mám: ruce: -3 cm, prsa -6 cm, pas -10 cm, boky -8 cm, zadek -6 cm, stehna -5 cm

Pravidelnost a vyváženost v jídelníčku je TOP. Už neumím nejíst  vyloženě jsem se projedla k tomu, co teď mám. Rozhodně to není poslední výzva, co jsem jela. Děkuji za celý tým, který prostě dokáže nahecovat i takového zdechloňa, jako jsem já. Díky Vám všem!”

105 recenzí Zhubni nafurt 2.0

 1. Klára

  60 dní uběhlo jako voda a výsledky byly vidět rychle. Zvolila jsem vege verzi jídelníčku.
  Výzvu doporučuji! 🙂

 2. Fiona

  Byla to už moje pátá, ale zatím naprosto nejlepší výzva ze všech. Vyhovoval mi sice drsnější, ale za to nápaditý jídelníček. Nepotřebovala jsem téměř žádné náhrady, jako v některých dřívějších výzvách. Ve výzvě bylo velké množství cvičení, která mi vyhovovala svojí délkou (20 – 30 minut), protože někdy mám náladu dát si dvě různě zaměřená cvičení najednou a stále se vejdu do hodiny cvičení. Celkově hodnotím na 5***** a doporučuji všem, co ještě nezkusili.

 3. Dandy

  Co sa tyka jedalnicka pacilo sa mi, ze sa tam dali jednoducho vymenit potraviny za vhodne nahrady. Cvicenie bolo roznorode, vzdy zamerane na inu partiu tela a hlavne okolo 30 minut.

 4. Péťa

  Já tuto výzvu hodnotím skvěle. Nejen proto, že jsem zhubla a celkově se zpevnila, kvůli čemuž jsem si výzvu vlastně koupila……. Ale výzva mi dala víc….. Vím, jaká porce je úměrná mému tělu, nepřejídám se, protože jsem zjistila, že s poloviční porcí jsem také najezena. Našla nové zdravé recepty a naučila se jíst více zeleniny. Také jsem se naučila skládat jídlo na celý den, abych neměla hlad o navíc ještě naplnila všechny živiny (vláknina, tuky, cukry a bílkoviny). Co je skvělé, že jsem se naučila pravidelnému pohybu. A pozor! Baví mě to. Dokonce i když byl volný čtvrtek od cvičení – já cvičila, protože mi bylo líto, že bych jen seděla u TV:-). To stejné byla volná neděle co se týče jídla…… Najednou jsem nechtěla do těla dostávat smažený tučný jídla nebo sladkosti plné cukrů….. Opravdu se mi otočilo smýšlení a to je to hlavní, za co Výzvě děkuji:-*. Neříkám, že si už nikdy nedám pizzu a nezajdu do Mekáče, ale co vím, je že o tom už budu přemýšlet a o tom víc budu makat, abych to ze sebe vypotila. Ještě jednou děkuji a jen tak dál. Petra

 5. Monča

  Výzva byla naprosto skvělá a komplexní. Suprové tréninky a jídelníček skvěle propracovaný. Dokonce jsem se v přísnějších dnech cítila příjemněji, jak v těch volnějších. Těch 60 dní uteklo jako nic a určitě vás naučí lepšímu stravování. Nemůžu jinak než doporučit.

 6. Koluša

  “Vyzvu jsem vyhrála – Jídelníček skvělý, cvičení úžasný – zírám, kam až mne cvičeni posunulo a kolik toho zvládnu s větší lehkostí- cítím se skvěle- DIKY”

 7. HelenaD

  “I když pár dní nebylo na 100%, tak jsem si výzvu užila a hlavně vidím výsledky. ”

 8. HelenaD

  “I když pár dní nebylo na 100%, tak jsem si výzvu užila a hlavně vidím výsledky. ”

 9. Majky

  “krásná výzva pro vytvožení nových návyků”

 10. K1kacka

  “Skvěle vyvážená komplexní výzva.”

 11. Tina

  “Toto je najlepší program aky som za cely svoj zivot mala. Je komplexný, prepracovaný, nahrady su super a možnosť viacerych jedálničkov je úžasná. Mysli sa aj na psychiku cloveka co je tiež super, je to velmi dolezite! Dala by som 100 bodov keby sa dalo, 5 je malo. Vyzvu pôjdem dovtedy, kym ju budem mat prístupnú. Cvičenia su tiez super, daju sa v pohode zvladnut a ja som vdaka nim ziskala kondíciu! Je to proste super a som šťastná ze som si vyzvu kúpila a vďačná za to ako ste to cele postavili. Dakujem!”

 12. Adél

  “Skvělá výzva, nejenže jsem shodila par kilo, ale i několik cm a naučila jsem se správně jist 🙂 Děkuji ”