Náš tým

  1. Home
  2. /
  3. Náš tým

Příběh našeho projektu

30ti denní výzva je tu pro vás, ať už chcete zpevnit, zhubnout, posílit anebo si pohybem „jen“ zlepšit náladu. Je tu pro vás, ať už se nacházíte ve kterémkoli životním bodě. Třeba na nule, kde se na nějakou dobu ocitla i spolumajitelka 30ti denní výzvy, nadšená hasička Nela, již vleklé zdravotní komplikace na nějakou dobu připravily o veškerou životní energii. „Nemůžete jíst, nemůžete spát, nemůžete cvičit ani chodit. Máte strašnou chuť žít, ale zdraví Vám to nedovolí.“ rozepsala svůj příběh na blogu samotná Nela. Nepříjemná nemoc, která vyústila v částečné odstranění tlustého střeva, znamenala pro jinak optimistickou ženu velkou zkoušku.

 

Ve správný čas jí ale do života vstoupila 30ti denní výzva, úspěšný projekt, který převzala od jeho zakladatelky, Mariky Janečkové. Ta „výzvu“ vytvořila v roce 2013 „z hecu. Za vším stála návštěva Spojených států, kde si mladá žena po dobu třiceti dnů naplno užívala tamních pochutin. „Za 30 dní jsem hodně přibrala a zajímalo mě, kolik za 30 dní zase zhubnu, když na tom budu fakt makat.“ řekla později. A tak vznikly první výzvy. Pro sebe, pro kamarády. Postupně se ale přidaly tisíce lidí. Po deseti letech projekt převzala právě Nela a jak sama říká, „výzva“ jí dostala z nejhoršího. Přišel nový impuls, nová energie, nové myšlenky, chuť pomáhat lidem, které rovněž v pohybu limituje nemoc.

30ti denní výzvu vlastní, spolu s Nelou, profesionální sportovec David Kajínek. Toho sice nejčastěji potkáte na ledě, od útlého dětství se totiž úspěšně věnuje hokeji, cizí mu však nejsou ani další sporty. Své bohaté zkušenosti v oblasti cvičení a stravy se rozhodl lidem předávat právě prostřednictvím tohoto projektu. „Budeme se snažit rozvíjet projekt tou nejlepší, naší cestou.“ řekl. A rozhodně by nerad ustrnul, jeho cílem je se v oboru i nadále vzdělávat a posouvat tak dál nejen sebe, ale zároveň všechny ty, kteří se do „výzvy“ zapojí.

„Cílem 30ti denní výzvy je ukázat třeba právě Vám, že v životě můžete dosáhnout všeho, na co jen pomyslíte. Stačí první výkop, první zvednutí, první výšlap jiným, lepším směrem. Z pouhých třiceti dnů se může, krůček po krůčku, stát Vaše nová realita. Po celou dobu přitom budeme Vašimi parťáky, kteří Vás budou podporovat a motivovat k co možná nejlepším výsledkům“, říkají Nela s Davidem.

Seznamte se s celým naším týmem