Takže v pondělí jsem úspěšně začala s další dietou a to je moje třetí. Z týhle poslední se totiž aspoň najim. A taky jako správná fitnessačka jsem se rozhodla, že začnu pravidelně cvičit, takže chodím pondělky a čtvrtky do místního Sokola na spalování kalorií s Dášou.

Zatím jsem byla jen v pondělí a dnes teda nemůžu, protože od včera jsem s hlavou u mísy. Prej nějaká dietní chyba. To asi to maso, co jsem nechala venku a pak si ho dala. Samozřejmě to mělo být maso ála přírodní kuřecí plátek se salátem. To jen aby si někdo nemyslel, že jsem si připravovala kuřecí čínu, luxusní čínu. Fakt jakože extra mega dobrou čínu. No... nechme to být. (Dietní čínu).

Takže jsem teda začala chodit na to cvičení, kam mě dotáhla má kámoška, kterou když jsem uviděla, jak při svých 179 cm váží asi 55 kg, začala jsem litovat, že jsem do toho šla. Ujišťovala mě, že prej nebudu nejtlustší, ať se hodím do klidu. 

Když jsem uviděla ty ženy po padesátce, postavou Claudia Šifrt, myslela jsem, že si půjdu dát vomylem tabulku čokolády. Samozřejmě, že největší prasopes jsem tam byla já. A aby toho nebylo málo, cviky, který se tam jako prováděly, tak ty, ty jsem z poloviny nezvládla. Břichem jsem si málem způsobila otřes mozku, nohy místo za hlavu jsem udržela maximálně 10 cm nad zemí a guma, tak ta mi prosím 4x vystřelila do břicha.

Po hodině úmorného cvičení jsem se ale začala cítit fakt hustě a došlo mi, že jsem momentálně zhubla asi 5 kg. Cestou domů jsem si ještě pořádně rozcuchala vlasy a trochu se polila vodou, jakože fakt hardcore trénink, aby mě přítel pochválil a řekl, jak sem hustá, že jsem se do toho konečně dokopala. Házela jsem pohledy ála lemur v krizi, aby si fakt uvědomil, že na sobě makám. Je na mě prej hrdej. Řekla jsem mu, že jsme dělali 70 kliků, 150 sedů lehů a další dost nabitý věci, co by fakt těžko dával i on. 

Po cvičení prej nemáte jíst, jo? Měla sem hlad jak sjetá surikata a po velmi důkladném zvážení situace jsem se rozhodla nakrájet si 4 plátky žitnýho chleba a k tomu mísu salátu, je to dietní? Je. Tak vo co de.

Ráno jsem stoupla na váhu a víte co? NIC!

Moje váha se nepohnula.

Je rozbitá.

Mám hlad.

Všechno mě bolí.

Hanka vedle z baráku už zhubla 7 kg za dva týdny a cítí se prej skvěle. Lžu jí, že já zhubla 5.7 kg.

Prej má novou dietu, tak mi jí pošle mejlem.

Hanka se schválně vystavuje u bazénu v nových plavkách. 

Podle mně nic nezhubla. Pěkně kecá.

Mám hlad.

Vytvoř si účet a získej tyto skvělé výhody

Dárečky DÁRKY A ODMĚNY Sbírání lováčků a soutěže
Profil OSOBNÍ PROFIL Zaznamenávej a sleduj svůj progres
Plánky a tipy PLÁNKY ZDARMA TOP-Tipy na cvičení

Znáte nás z médií