Soutěž - adventní fit kalendář

Vánoční atmosféra je tu a co k Vánocům patří? No přeci dárky. Připravili jsme si pro vás ADVENTNÍ FIT KALENDÁŘ.

Od 1. do 24. prosince bude každý den probíhat jedna soutěž. Přihlásit se můžete do každé soutěže. Abyste měli možnost se zúčastnit všech soutěží, je třeba sledovat jak náš Facebook (https://www.facebook.com/30tiDenniVyzva/), tak Instagram (https://www.instagram.com/30ti_denni_vyzva/). Soutěže se totiž budou vyhlašovat na obou stránkách. Každý den vám nadělíme jednu z těchto krásných cen, na které se můžete podívat níže.

Protože jde ale o adventní fit kalendář, tak každý den před soutěží zůstane cena ukrytá. Po skončení soutěže na konci dne vyhlásíme vítěze a cenu odkryjeme.

výhra 1 - ROZDÁNO
1 x Dárkový balíček kosmetiky z chráněné dílny od firmy GATEBO s.r.o.
Výherce získá balíček kosmetiky, který obsahuje mořskou sůl do koupele a designová mýdla od firmy GATEBO s.r.o., která dává šanci lidem se zdravotním postižením uplatnit se na trhu práce. Vše je ruční práce.
HODNOTA: 300,-
https://www.gatebo.cz/


výhra 2 - ROZDÁNO
1 x Focení s profesionálním fotografem Pavlem Beranem
Užijete si focení se skvělým fotografem, který fotí jak 30ti denní výzvu, tak známe osobnosti, jako například Elišku Bučkovou nebo Ondřeje Brzobohatého. Focení bude probíhat na přání buď v ateliéru nebo venku.
HODNOTA: 3000,- (3 výsledné fotografie)
https://www.facebook.com/pavelberan.fotograf+ Líčení a účes s vizážistkou Monikou Navrátilovou
Vizážistka Monika Navrátilová, která spolupracuje s hvězdami českého šoubyznysu si tě vezme do parády a společně vykouzlíte image, po které toužíš.
HODNOTA: 1500,-
https://missmakeup.cz/
https://www.facebook.com/Viz%C3%A1%C5%BE-missmakeup-Monika-Navr%C3%A1tilov%C3%A1-125252337559281/


výhra 3 - ROZDÁNO
2 x Kniha OPRAWME SE
Kniha je napsána podle scénáře dokumentu točeného s předními odborníky z ozdravných institutů a univerzit na americkém kontinentu. Je v ní srozumitelně vysvětleno, jak funguje výživa a co v těle dokážou vlastní ozdravné procesy. V knize se odhalí se spousta mýtů „zdravé stravy“, například: Proč jsou nezdravé himalájské soli, klíčky, vláknina, svačinky jablko s mrkví či mladá vojtěška alfa-alfa. Pro snadné pochopení zdravé výživy je zde několik vzorových týdenních jídelníčků pro všechny cílové skupiny. První jídelníček má podtitul „Dejte mi pokoj s nějakou dietou!“ a poslední je „Jídelníček na hubnutí s plným břichem“. Dalo by se říci, že kniha je návod, jak se skutečně můžeme „opravit“ a dožít sta let v plné síle, zdraví a vitalitě. A to vše na bázi pravdy a produktů zakoupených „zdarma“ v supermarketu Příroda…
HODNOTA: 299,-
https://www.megaknihy.cz/zdravi-diety/272562-oprawme-se.html


výhra 4 - ROZDÁNO
Poukaz na tetování
Tatérka Lenka je skvělá malířka, tatérka a paní učitelka. Společně můžete vymyslet váš návrh tetování a nechat se zkrášlit.
HODNOTA: 2000,-
https://www.instagram.com/mikylenca/
Tel: 737471108


výhra 5 - ROZDÁNO
Poukaz na Kosmetiku TianDe
Výherce získá poukaz v hodnotě 1000 Kč, na kosmetiku TinaDe dle vlastního výběru. Poukaz věnuje Zuzka, která dělá poradenství v oblasti kosmetiky a péče nejen o pleť a působí v Harrachově.
HODNOTA: 1000,-
https://www.facebook.com/ZuTiandeCz/


výhra 6 - ROZDÁNO
Luxusní originální dřevěný motýlek
Výherce získá originální dřevěný motýlek. Každý kus motýlku je originál, díky kresbě dřeva. Motýlek je ručně vybroušen do úplné hladkosti a ošetřen olejem. Motýlek zdobí látkový střed. Na omak je motýlek velmi hladký. Výjimečností našich motýlků je originální dřevěná krabička, která motýlek chrání pří přepravě i proti prachu, když motýlek právě nenosíte. V takto ručně vyrobené krabičce můžete motýlek i darovat a nemusíte ho ani balit. Bude nám ctí, když právě Vy budete nosit náš motýlek.
HODNOTA: 690,-
https://www.woodee.store/motylky/


výhra 7 - ROZDÁNO
Ošetření pleti v kosmetickém salonu Provence
Výherce získává kosmetické ošetření obličeje krku a dekoltu bylinnou přírodní kosmetikou, která má blahodárný účinek na vaši pleť i duši. Kosmetický salon Provence - ošetření přírodní kosmetikou, netradiční interiér, naprosté soukromí, klid a pohoda ????. To vše jen pro Vás na adrese Žerotínova 51, Praha 3, Žižkov. Anna Vondrysková
HODNOTA: 560,-
https://www.salonprovence.cz/
Tel: 737 93 70 10


výhra 8 - ROZDÁNO
Balíček na zimní večery
Výherce získá balíček drobností na zimní večery, který potěší všechny, jenž se rádi po náročném dni zachumlají do peřin. V balíčku najdete: jitrocelový sirup, punč s hromadou skvělých rostlin, hořkou čokoládu UGANDA, Sephora lesk na rty notes, Malý Princ Omalovánky pro meditaci, týdenní organizér Andělské křídlo Blog Angel Inspiration. Cenu věnovala Lifestyle blogerka Lucie Camfrlová, která umí pobavit, inspirovat a motivovat. Lucka se blogování věnuje již pár let a dva roky po sobě se dostala v soutěži Czech Blog Awards do TOP 10 lifestylových blogů naší scény.
HODNOTA: 680,-
https://www.angel-inspiration.cz/


výhra 9 - ROZDÁNO
Nejtišší zvon
Výherce získá drátovaný zvon s hliněným vrchlíkem od Lucie P., uvnitř je plstěná kulička, proto je zvon velmi tichý :-), je zavěšena na stužce. Zvon je vhodný jako dekorace do bytu, k zavěšení do prostoru, ze stropu apod. Výška: cca 25 cm, šířka cca 30 cm
Galerie na drátku představuje zapomenuté řemeslo našich předků – černé drátování neboli drátenictví. Drátenice Jana Gilchrist alias Yahoodka drátuje hlavně pro radost, prodává své výrobky na https://www.fler.cz/shop/yahoodka-0. Galerie na drátku je jen malou ukázkou toho, co je možné z obyčejného drátu vyrobit, ať už jde o předměty praktické jako jsou stínidla, mísy nebo koše, ale také drobné výtvory ke zkrášlení vašich domovů. Drátované předměty jsou zkombinované také s korálky, s ovčí vlnou, keramickou hlínou nebo dřevem.
HODNOTA: 545,-
https://www.fler.cz/shop/yahoodka-0
Tel: 737844977, email: jana_jahod@hotmail.com


výhra 10 - ROZDÁNO
Luxusní šperk
Výherce získá luxusní šperk z damasteelu. Přívěsek ve tvaru kapky. Jsme malá rodinná kovárna a koveme hlavně šperky, snubní a zásnubní prsteny z damasteelu - objevte tento netradiční materiál: https://www.atelier-koci.cz/o-damasteelu/ Můžete navštívit naši kovárnu osobně v Hluboši u Příbrami . Více info na našich stránkách nebo na telefonu. Staňte se fanoušky na faceeboku.
HODNOTA: 990,-
https://www.atelier-koci.cz/o-damasteelu/
https://www.facebook.com/atelierkoci/
Tel: 606 31 84 84


výhra 11 - ROZDÁNO
3x Spirituální náramek na míru
Trocha štěstí navíc se hodí každému. Když se to navíc spojí s krásou a radostí, vznikne výjimečný produkt, který Vás bude těšit dlouhá léta. Po vyplnění krátkého dotazníku Vám vytvoří specialistka Jana Najbrtová z minerálních kamenů unikátní šperk na míru. Podle výsledků doshového a gunového testu se pozná, jestli potřebujete spíš zklidnit, nabudit nebo ochránit. Každý kámen má svá specifika a pomáhá nám v sobě najít jinou kvalitu. Ať už je to vitalita, schopnost vidět věci tak jak skutečně jsou nebo láska sama k sobě. I malá pomoc dělá velké divy. Najděte znovu sami sebe a buďte tou změnou, kterou chcete ve světě vidět.
HODNOTA: 3x 500,-
https://www.flexyartstore.eu/


výhra 12 - ROZDÁNO
Poukaz na handmade výrobky Makulenka
Výherce získává poukaz na nákup zboží v handmade krámku Makulenka. Potěšte se terapeutickým polštářem, náhrdelníkem, čímkoliv neobvyklým, doslova originálním a především přírodním. S Makulenkou šetříte přírodu, ale i sebe. Vše je vytvořeno s úctou, pokorou a láskou v nitru Jizerských hor.
HODNOTA: 500,-
https://www.facebook.com/Makulenka-496056470763248/
https://www.fler.cz/shop/los-makinos


výhra 13 - ROZDÁNO
Šperková souprava Swarovski components
Výherce získá velmi oblíbenou šperkovou soupravu Swarovski components v hodnotě 600 Kč, kterou do soutěže věnovala česká firma Pfleger. Další oblíbené šperky, a skvělé tipy na vánoční dárky, si můžete prohlédnout na webových a facebookových stránkách. Právě probíhající akce při nákupu nad 500 Kč získáte jako dárek přívěsek srdíčko z chirurgické oceli s řetízkem ZDARMA!! (Akce platí do 23.12.2017 nebo vyprodání zásob).
HODNOTA: 600,-
https://www.sperky-pfleger.cz/
https://www.facebook.com/SperkyPfleger/


výhra 14 - ROZDÁNO
Tělová kosmetika Satin Body
Výherce získá Tělová kosmetika Satin Body™: Peelingový krém 185 g + Tělový gel na mytí a holení 2 v 1 192 ml + Hydratační tělové mléko 192 ml. Cenu věnuje kosmetická poradkyně Veronika Rytychová, která vám s radostí poradí a doporučí, jak by žena měla pečovat o svou pleť a vybere přípravky na konkrétní typ pleti. Ženy si mohou u Veroniky přípravky zdarma vyzkoušet. Veronika vám také poradí i s tělovou a dekorativní kosmetikou nebo vám ukáže skvělé triky a tipy na líčení.
HODNOTA: 1090,-
https://www.facebook.com/Veronika-Rytychov%C3%A1-Poradenstv%C3%AD-v-p%C3%A9%C4%8Di-o-ple%C5%A5-a-l%C3%AD%C4%8Den%C3%AD-1619240824765463/


výhra 15 - ROZDÁNO
Víkendový pobyt v luxusním 4hvězdičkovém wellnes hotelu Chateau St.Havel v Praze až pro 4 osoby
Výherce získává víkendový pobyt v luxusním 4hvězdičkovém wellness hotelu Chateau St.Havel v Praze v hodnotě 6.500 Kč. Cenu do soutěže věnovala Martina Hudáková jako správce facebookové stránky Procestuj svět. Zde si čím dál větší komunita lidí plní své sny, touhy, životní zážitky a nekonečnou svobodu. Tady mají lidé tu nejkrásnější práci na světě - poznávají svět a cestují tak, že už více neubývá z jejich peněženek. Chcete se přidat k nám ? Pak kontaktuje Marťu telefonicky.
HODNOTA: 6500,-
https://www.facebook.com/procestujsvet/
Tel: 703 358 738


výhra 16 - ROZDÁNO
10 x energetických nápojů Nevo
Výherce získá 10 energetických nápojů Nevo v příchutích 5 x Peach Mango a 5 x Lemon Ginger NEVO nabízí čerstvý závan energie ve čtyřech osvěžujících recepturách ( Pech Mango, Lemon Ginger, Mixed Berry, Acai Grape ). NEVO obsahuje skutečné čerstvé ovoce, obsahuje pouze 50 kalorií v jedné plechovce, což je to správné množství energie, a žádné umělé příchuti, barviva ani sladidla. Co se týče vašich energetických potřeb, je čas udělat chytré rozhodnutí. Je čas na NEVO.
HODNOTA: 800,-
https://jteamlegacy.jeunesseglobal.com/cs-CZ/nevo


výhra 17 - ROZDÁNO
Doplňky stravy od 30ti denní výzvy
Výherce si může vytvořit vlastní balíček ze špičkových doplňků stravy, který může obsahovat např. proteinový nápoj, spalovač tuků, multivitamin nebo ořechové máslo.
HODNOTA: 2000,-
https://doplnky.30tidennivyzva.cz/


výhra 18 - ROZDÁNO
Doplňky stravy od 30ti denní výzvy
Výherce si může vytvořit vlastní balíček ze špičkových doplňků stravy, který může obsahovat např. proteinový nápoj, spalovač tuků, multivitamin nebo ořechové máslo.
HODNOTA: 1000,-
https://doplnky.30tidennivyzva.cz/


výhra 19 - ROZDÁNO
3x E-book vánoční cukroví
Výherce získá e-book Vánoční cukroví. Těšíš se na svařené víno? Chceš ochutnat nové druhy cukroví? Zkusit bramborový salát, ve zdravější variantě? Tak to musíš vyhrát náš e-book. E-book vytvořila 30ti denní výva.
HODNOTA: Neprodejný. Tento e-book lze získat pouze výhrou v soutěži nebo jako dárek k objednávce doplňků stravy v hodnotě nad 800 Kč
https://doplnky.30tidennivyzva.cz/


výhra 20 - ROZDÁNO
3x E-book svačinky
Výherce získá e-book Svačinky. Chceš se stravovat chutně, pestře a pravidelně i během nabitého dne? Chceš se stravovat tak, aby tvé tělo Dostalo vše, co potřebuje a přitom se zbavovalo přebytečného tuku? S tím ti pomůže náš e-book Svačinky.
HODNOTA: Neprodejný. Tento e-book lze získat pouze výhrou v soutěži nebo jako dárek k objednávce doplňků stravy v hodnotě nad 800 Kč
https://doplnky.30tidennivyzva.cz/


výhra 21 - ROZDÁNO
E-book Začínáme od začátku
Výherce získá e-book Začínáme od začátku. V tomto e-booku se dozvíš spoustu užitečných rad a tipů, jak na cvičení, tak stravu, které ti ukáží ten správný směr. E-book obsahuje jak teoretickou, tak praktickou část, ve které si můžeš vyplnit své informace a sledovat tak svůj pokrok.
HODNOTA: Neprodejný. Tento e-book lze získat pouze výhrou v soutěži nebo jako dárek k objednávce doplňků stravy v hodnotě nad 800 Kč
https://doplnky.30tidennivyzva.cz/


výhra 22 - ROZDÁNO
3 x ONLINE výzva dle vlastního výběru
Výherce získá program 30ti denní výzvy na 30 nebo 60 dní zaměřený na cvičení, stravování nebo obojí. Tento skvělý a jednoduchý program pomohl k vysněné postavě, lepšímu zdraví a pocitu více než 70 tisícům lidí.
HODNOTA: 119-299,-
https://www.30tidennivyzva.cz


výhra 23 - ROZDÁNO
120 minutový trénink s Marťasem
Trénink + poradenství ohledně stravy a výživových doplňků s naším Marťasem. Na přání se dá poradenství udělat i přes Skype. Délka 120 min.
HODNOTA: 2000-
https://www.30tidennivyzva.cz


Překvapení :-)


Po skončení soutěže na konci dne vždy cenu odkryjeme a vyhlásíme vítěze.

Pravidla soutěže

Vytvoř si účet a získej tyto skvělé výhody

Dárečky DÁRKY A ODMĚNY Sbírání lováčků a soutěže
Profil OSOBNÍ PROFIL Zaznamenávej a sleduj svůj progres
Plánky a tipy PLÁNKY ZDARMA TOP-Tipy na cvičení

Buďme kamarádi

Znáte nás z médií

0.007252s 0.003183s
EN