Články 30ti denní výzvy

Všechny články

Po čem nejvíce prdíme? [Jídlo]

Trpíte nadýmáním? Nadýmání není nic příjemného a může způsobovat problémy mnoha lidem. Proto se dnes podíváme na to, jak správně jíst a jaké potraviny zařadit či naopak vyřadit z jídelníčku.

Smažení a druhy olejů [Jídlo]

Poslední dobou je to ve vzduchu stále častěji - na čem smažit, co smažit, v čem smažit. Také tápete? Pojďme si to trochu přiblížit.

Co nám říká naše tělo pomocí chutí [Jídlo]

Povíme si, co nám říká naše tělo, když už si na nějakou potravinu nebo pochutinu vzpomene – čím ji nahradit, abychom naše chutě pomalu proměnili za zdravější. A poslechli svůj „chrám,“ co mu chybí k naprosté dokonalosti a kráse.

Jak se stravovat při noční směně? [Jídlo]

Zaznělo tu pár dotazů na rady, jak je nejlepší se stravovat, když máte různé směny. Pokud jde o ranní směnu, tam snad není problém. V odpolední směně by také neměl být problém. Stravujete se normálně....

Superpotraviny - superfoods [Jídlo]

Superpotraviny neboli superfoods jsou dneska už pojem, drží se na žebříčku oblíbenosti celkem dlouho, a to nejen u vitariánů, kteří fandí potravinám ve své původní organické, syrové formě. Avšak stále neexistují žádná pravidla, kritéria, či právní formulky, jak takovou potravinu vlastně označit.

Zdravé pečení a mlsání [Jídlo]

Krásný den Vám přeji, taky rádi mlsáte? Rozvášní Vás dort ve výloze cukrárny, ukápne Vám slina při zhlédnutí babiččina tácku s cukrovím? Bojíte se, že tohle by rozjelo žravou, a tak si raději nevezmete a tiše v koutě přemýšlíte o nesmrtelnosti chrousta s rukama v klíně?Krásný den Vám přeji, taky rádi mlsáte?

Skořice a její blahodárné účinky - nejen na hubnutí [Jídlo]

Skořice – kdo by ji neznal, pro mě je asi nejznámější ze směsi na palačinky – kdy babička i maminka míchala cukr se skořicí, a pak jsme si tím sypaly jako dítka lívance a palačinky a mezi zoubky to parádně křupalo.

Vytvoř si účet a získej tyto skvělé výhody

Dárečky DÁRKY A ODMĚNY Sbírání lováčků a soutěže
Profil OSOBNÍ PROFIL Zaznamenávej a sleduj svůj progres
Plánky a tipy PLÁNKY ZDARMA TOP-Tipy na cvičení

Znáte nás z médií