Obchod

Zahoď kila 2.0

Online výzva pro ŽENY i MUŽE

 • redukční jídelníček na míru z lokálních a sezónních potravin
 • online cvičení na míru (Posilování, Tabata, Kardio Kickbox, Protahování, Home Cross)
 • volba tréninku a trenéra se kterým chceš cvičit

Jdeš do toho s námi?

999  vč. 21 % DPH

Výzva pro všechny, co potřebují zatočit s přebytečnými kilogramy, potřebují se dostat znovu do kondice a najít v jídle opětovnou rovnováhu.

Redukční jídelníček obsahuje lokální a sezónní potraviny, jednoduché a rychlé kombinace a oblíbenou přípravu jídel na 2 dny. Libovolně si můžeš měnit potraviny dle chutí či preferencí díky službě VÝZVA+, která je součástí výzvy.

Jako BONUS jsou součástí výzvy ty nejoblíbenější cvičení z roku 2015 - 2021. Zacvičíš si znovu s Mari - zakladatelkou projektu.

NOVINKOU je možnost výměny tréninku za jiný. Cvičit budeš tak s tvým oblíbeným trenérem.

Zamávej s přebytečnými kily a centimetry a dostaň se znovu do formy.

Potřebuješ další informace?

Na co se můžeš těšit
 • Výzva obsahuje redukční jídelníček na míru jehož součástí je služba VÝZVA+ díky níž si vybereš potraviny, které máš rád/a a náš systém ti je automaticky přepočte
 • Vaření na 2 dny
 • 4 volné dny, kdy si můžeš dát cokoliv, co máš rád/a
 • 24 tréninkových videí na míru - vybrat si vždy můžeš trenéra, se kterým se ti cvičí nejlépe. Protahovací cvičení jsou pro všechny shodné.
 • Zacvičíš si až s 9 trenéry
 • Procvičíme celé tělo , těšit se můžeš jak na kardio cvičení, tak třeba i posilování či pořádný strečing.
 • Každý den motivační email, který tě bude povzbuzovat a provázet celou výzvou
 • Čas navíc – už nemusíš projíždět různé youtube kanály a radovat se z toho, že si ulovil/a 1 dobré video, a ještě k tomu v AJ
 • Spoustu ušetřených peněz – nebudeš platit za žádné skupinové lekce, celý plán na 30 dní stojí stejně jako 1 jediná lekce ve fitku
 • Dostaneš doporučení a pár tipů ohledně doplňků stravy
 • Trvalý efekt a pozitivní návyk – stav, kdy jsi bez energie a bez dobrého pocitu sám/sama ze sebe se tě už nebude týkat
Jaké budeš mít výsledky
 • Vytvaruješ, zpevníš a posílíš celé tělo.
 • Získáš lepší kondici.
 • Díky vyváženému redukčnímu jídelníčku zamáváš s přebytečnými kily, naučíš se opět zdravě, ale přitom chutně a vyváženě stravovat.
 • Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).
Cena jídel a s čím počítat
 • Některé dny vyjdou levněji, některé zase trochu dráž
 • Podle našich i vašich zkušeností utratíš za jídlo cca 900 Kč týdně (pokud umíš nakupovat v různých akcích a máš dobře zásobenou špajzku, dostaneš se určitě na mnohem menší výdaje, navíc ty trvanlivější potraviny ti zůstanou)
 • Výzva obsahuje 4 volné dny (které si vybereš), kdy si můžeš dát nějakou dobrotu a vařit podle sebe.
 • Výzva je poskládána tak, aby sis mohl/a vařit vždy na 2 dny
 • K této výzvě doporučujeme i některé potravinové doplňky
 • K výzvě je možné přikoupit neomezené "Náhrady potravin". Díky tomu může být tvůj jídelníček ještě více na míru. Můžeš nahradit potraviny, které ti tolik nechutnají, nemůžeš je jíst nebo jen chceš něco zpracovat. 
Jak tato výzva vznikla
Dali jsme dohromady vaše nejoblíbenější videa a hlavně - vrátili jsme zpět cvičení s Mari a Marťasem, která vám ve Výzvách tolik chyběla. Protože víme, že každému z vás se cvičí lépe s jiným trenérem, přidali jsme možnost vybrat si každý cvičící den právě trénink s trenérem, se kterým vám jde cvičení jedna dvě ;-) Jídelníček jsme poskládali tak, aby nebylo pro tělo šok skočit rovnýma nohama do hubnutí, budeme tedy pozvolně ubírat příjem a s lehkostí shazovat kila navíc.
Jaké informace budeme potřebovat pro aktivaci výzvy
Abychom ti mohli vybrat kategorii přímo na tělo, budeme od tebe potřebovat při spouštění výzvy tyto informace:
pohlaví, váha, výška, pas, denní režim, aktivita, stres

Disclaimer - vyloučení odpovědnosti
Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).

Pravidla a platnost

 • Objednaný voucher na služby má platnost 6 měsíců od vystavení (zaplacení), neaktivuje-li uživatel službu do této doby, aktivační klíč a služba popadá bez náhrady.
 • Výzvy a služby jsou uživateli k dispozici v účtu 12 měsíců od data prodeje (nikoliv od data, kdy si je aktivujete), doplňkové služby balíčku VÝZVA+ mají platnost dle platnosti programu, ke kterému si ji dokoupíte.
 • Provozovatelé nabízejí dostupnost zakoupených služeb (výzev) 12 měsíců od jejich prodeje (nikoliv od data, kdy si je aktivujete).

Tuhle výzvu pro vás sestavili

Proměny po této výzvě


Plišátko

“Protože jsem zjistila,  že už se na sebe nechci ani podívat v zrcadle a odmítám se s rodinou účastnit aktivit jako je plavání apod., rozhodla jsem se pro Výzvu zahoď kila a jsem velmi spokojená. Mám teď víc energie, již nejsem tolik unavená a hlavně cítím se celkově víc spokojená. Proto pokračuji dál. Přes pupík -8cm, břicho -10cm, boky -8cm, nohy -4cm a váha -4,9kg.  :)”

Beru

“Už delší dobu jsem se trápila s kily na víc. V červnu se budu vdávat a chtěla jsem se dostat do formy a hlavně se cítit dobře. Povedlo se, cvičím jak to jen jde a pokračuju dál!

Mám dole 5 kg a chci dalších 5 kg :-)”

28 recenzí Zahoď kila 2.0

 1. Hana

  Skvela vyzva. Ja teda nevyuzila jidelnicek, jelikoz se stravuji dobre, ale cviceni byly nejlepsi ze vsech vyzev. Bylo by fajn mit pouze tato cviceni bez jidelnicku pro ty, co jidelnicek nevyuziji, ale chteli by jen cvicit jako ja 🙂

 2. Kočka

  Konečně se mi podařilo shodit nějaké to kilo, přesně tohle jsem již dlouho hledala, jen škoda, že jsem nebjevila již dříve. Do další výzvy se ke mě přidal i můj muž. Doporučuji všem…vyhovuje mi možnost proměnyy jídel…a cvičení je přesně akorát, aby to člověka bavilo

 3. MrEdDy

  Moje první výzva a vyhovovalo mi ,že jsou jídla na dva dny. Dost často jsem měl ale problém dodržovat všechny “chody”, protože jsem se cítil plný a spokojený.. Do toho jsme s přítelkyní začali chodit na crossfit a v tomhle spojení letěli cm a tuky dolů a svaly a vitalita nahoru. A třešnička je, že to vidí i okolí a co si budeme říkat, když Vás někdo chválí za to jak vypadáte, je to příjemné a je to další hrancí motor s tím nepřestat. Vybíráme si aktualně další výzvu a jedeme dál! 🙂 Děkujeme celému týmu!

 4. Straca

  jsem naprosto spokojeny:)

 5. Lenka

  Ahoj. Výzva byla super. Líbí se mi, že si můžu vybrat z více druhů cvičení

 6. Veru

  “Prijemna vyzva ,urcite takovy oddych po plavkach ,nebo sachrid.vlnach ,ale zase 3kg dole a min 2cm ,za me super zurcite zopakuji ”

 7. Straca

  “jsem naprosto spokojeny:)”

 8. Uživatel bez přezdívky

  “Výzva je fajn. Jen pozastavení není možná tak často,jak by člověk potřeboval. I když chápu,že ideální je výzvu dát bez přerušení. Ale okolnosti to můžou někdy pokazit. Díky.”

 9. Uživatel bez přezdívky

  “K cvičení jsem se nedonutila, ale jídelníček mi vyhovoval a cítila jsem se mnohem lépe. Výzvu opravdu vřele doporučuji.
  A seznam náhrad je velmi pestrý, každý si přijde na své.”

 10. Alhi

  “Výzva mě bavila. Jídlo jsem si dokázala uspořádat a cvičení bylo pestré. Výsledek splnil očekávání.”

 11. Žaneta

  “Výzva byla skvělá, nenásilná… Jsem maximálně spokojená s výsledky. Jen cvičení jsem volila své. ”

 12. Delfi

  “Jídlo výborné, velice mne překvapilo, že jsem mohla si vybrat z několika možností, což bylo vynikající. Cvičení super. Bohužel výsledek u mne byl nepatrný. Asi potřebuji delší čas, Také si myslím, že je to i věkem a tělo potřebuje delší čas na nějaký viditelnější výsledek. Tak jsem se rozhodla výzvu zopakovat nebo bych si chtěla vybrat jinou výzvu, jen potřebuji poradit, která by byla pro mne nejlepší 🙁 ”

 13. Kyptovam

  “Jídlo bylo dobré, někdy ho na mě bylo až moc. Ale moc se mi líbily kombinace a hlavně systém náhrad! Cvičení bylo taky fajn, ráda si výzvu zopakuji!”

 14. sisousek

  “Výzva byla super 🙂 Jako ostatně i předchozí výzvy, které jsem u Vás jela 😉
  Za mě je nejlepší možnost sestavit si jídelníček, jelikož na tom to většinou projedu, pokud už se rozhodnu něco se sebou dělat. Přímo u této výzvy je pak super možnost výběru cvičení. Ty jsou ale na mě docela pomalé. Nejlepší bylo cviko od boxera, to byla aspoň pořádná makačka :)) Doplnila bych jen časovač na každý cvik. K jídelníčku bych byla ráda, kdyby přibylo v náhradách sušené ovoce.
  Výzvu si určitě někdy ráda zopakuju nebo zkusím nějakou další. Je fajn, když ti každé ráno přijde mail a ty se zase těšíš na jídelák a cvika, které tě změní alespoň o 2kg :)))”

 15. Dobinka

  “Výzva mi toho hodně dala. Naučila jsem se spoustu nových zdravých receptů. Množství jídla bylo naprosto dostačující, takže nebyl čas na fázi: “Mám na něco chuť”. Velmi oceňuji možnost náhrad jídel v jídelníčku a chytrý systém, který přepočítá celý nákup a člověk to má bez starostí. Výsledky jsou viditelné už během výzvy. Za mě zatím nejlepší, kterou jsem od Vás měla!!! ”

 16. Tereza

  “Moje první výzva. Jsem nadšená, kila šla okamžitě dolů. Jednoduché jídla, vaření ob den. Jídla dostatek, večer žádné chutě na sladké nebo pocit hladu. S výzvou i výsledkem jsem spokojená. Doporučuji!”

 17. Jíťa

  “Jeli jsme s přítelem a jsme oba moc spokojeni.. Přestali chutě na dojidáni se, vůbec jsme neměli pocity hladu. Poslední 2 volné dny jsme jeli podle jídelníčku, neměli jsme vyloženě chuť na nic, takže za nás velká spokojenost”

 18. Hanny

  “Max spokojená.. jídla bylo dostatek..cvičení taky. Určitě využiju znovu. ”

 19. Nearka

  “Byla jsem zklamana že to bylo pouze 30 dni, no i moje chyba že sem si nepřečítala. ”

 20. Miška

  “Super, vyhovuje mi priprava jidla na dva dny. Cviceni mi obcas nesedelo, protoze bylo nekdy chaoticke. Ale spokojenost. I pres hormonalni lecbu s kortikoidy jsem zvladla shodit 2kg a celkem v souctu 12cm”

 21. K1kacka

  “Velmi pestrý jídelníček, a vyvážené cvičení celého těla.”

 22. Uživatel bez přezdívky

  “Vyzva super. Cviceni mi vyhovovalo.predevsim moznost jeho vymeny. s jidlem jsem byla take spokojena. Zde se mi nejvic libila moznost ruzneho kombinovani.”

 23. Doubravka

  “Naprostá spokojenost, (volné náhrady jídla), bez hladovění.
  Příjemné cvičení. ”

 24. Terezáč

  “Skvělá výzva, oceňuju především super pestrý jídelníček a možnost výběru tréninku.”

 25. Pavla

  “Na téhle výzvě mě bavilo, že jídla byla pestrá, nepociťovala jsem hlad a byla také možnost náhrad. Šla jsem do toho proto, že jsem se od srpna sekla na své váze a už ani běhání mi nepomáhalo hubnout. Díky výzvě jsem opět nastartovala svůj metabolismus. Super taky bylo, že jsem si mohla vybírat z různých tréninků a cvičit to, co mi zrovna vyhovovalo. Myslím si, že tahle výzva je skvělá v tom, že si člověk utvoří návyk. A taky mi díky ní přestalo chutnat sladké a dost razantně jsem jej omezila. A i když se mi podařilo shodit pouze 1,5kg, tak v cm to bylo 13. A také se cítím mnohem lépe a nejsem nafouknutá. Moc díky 🙂 ”

 26. Lusik

  “Jídelníček parádní, jídla mi moc chutnaly. Super byla možnost náhrady. Navíc je dost pestrý, v podstatě žádné omezení, v některých jídlech jsem si mohla dopřát i svůj oblíbený sýr ementál 😀
  Cvičení vhodné pro začátečníky, u většiny dnů jsem se téměř nezapotila, ale jsem zvyklá na větší “grády” 😀 (za stejný čas :)) Takže na rozjezd dobrý 🙂
  Za výzvu jsem dala dolů něco přes 3 kg, ale opticky to vypadá víc 🙂 Docela mi splasklo břicho, takže jsem spokojená a jedu dál :)”

 27. Roxy

  “Výzva mně bavila velká výhoda že byl výběr cvičení, a super jídelníček s vařením na dva dny a možností nahradit stávající potravinu jinou, .Mohu jen doporučit.”

 28. Lenni

  “Super jídelníček, možnost výběru potravin, vaření na dva dny. Líbil se mi i výběr cvičení. Za mě mohu jen doporučit. ”

Přidat recenzi

 Sdílej s námi svůj progres na Instagramu přes hashtag #30tidennivyzva

 • bez omezení

* Máte-li zdravotní obtíže, nejen ty vyjmenované, je potřeba vhodnost cvičení a nebo jídelníčků konzultovat se svým ošetřujícím lékařem, který musí posoudit individuálně tvůj zdravotní stav.