fbpx

Obchod

Spalovací rychlovka

Online výzva pro ŽENY i MUŽE

 • intenzivní spalovací tréninky do 15 minut
 • dvě úrovně tréninků – začátečníci a pokročilí (včetně instruktážních videí)
 • pestrý redukční jídelníček

Jdeš do toho s námi?

1 190  vč. 21 % DPH
Nová vysoce efektivní výzva pro všechny, co mají pocit, že neustále nestíhají, nemají na cvičení čas a rádi by viděli výsledky už za 30 dní . Stačí ti vyšetřit si pro sebe pouze 15 min. Za krátkou dobu stihneš dynamickou rozcvičku, protažení a dáš si pořádně do těla. Díky intenzivnímu tréninku budeš rychle spalovat a to i po tréninku - tělo nakopneš do spalovacího procesu na minimálně 24 hodin. Trénink je jak pro začínající, tak pro pokročilé. Výběr máš ze dvou variant. Těšit se můžeš na výběr z 32 tréninků, kterými tě provedou Verča a Terka. Nově jsou součástí instruktážní videa, kde ti trenéři ukáží, jak cvik správně cvičit a jakým chybám se vyvarovat. Aby tvé hubnutí šlo jako po másle, součástí je redukční jídelníček se stálým, ale sníženým příjmem energie s VÝZVOU+ díky které si jakoukoli potravinu z nabídky zaměníš za jinou, a tak budeš mít jídelníček přímo na míru.

Potřebuješ další informace?

Na co se můžeš těšit
 • Tréninkový a stravovací plán - výzva obsahuje 32 tréninkových lekcí (16 lehčích a 16 těžších) a redukční jídelníček (normální pestrá varianta s masem, můžeš si přes náhrady pozměnit)
 • VÝZVU+ - některou potravinu nemusíš, nemáš doma nebo ji nemůžeš? Vybereš si jinou z nabídky a náš systém ti ji automaticky přepočítá na vhodnou gramáž
 • Intervalový spalovací trénink, který zabere jen 15 minut
 • Možnost výběru lehčího či těžšího tréninku
 • Hromada času navíc – už nemusíš projíždět různé youtube kanály a radovat se z toho, že si ulovil/a 1 dobré video, a ještě k tomu v AJ
 • Spoustu ušetřených peněz – nebudeš platit za žádné skupinové lekce, celý plán na 30 dní stojí stejně jako 1 jediná lekce ve fitku
 • Každý den motivační email, který tě povzbudí a provede celou výzvou
 • Dostaneš doporučení a pár tipů ohledně doplňků stravy
 • Lepší fyzička, viditelné výsledky a pozitivní návyk – stav, kdy jsi bez energie a bez dobrého pocitu sám/sama ze sebe se tě už nebude týkat
Jaké budeš mít výsledky
 • Výzva obsahuje krátké intervalové tréninky, kterými zpevníš a vytvaruješ tělo za velmi krátkou dobu. Intervalová forma cvičení ti vylepší fyzičku.
 • Součástí výzvy je redukční jídelníček s vyváženým příjmem, který ti pomůže k většímu úbytku cm a % tuku
 • Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky. Každé tělo funguje jinak. Celkový výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).
Cena jídel a s čím počítat
 • Některé dny vyjdou levněji, některé zase trochu dráž
 • Podle našich i vašich zkušeností utratíš za jídlo cca 900 Kč týdně (pokud umíš nakupovat v různých akcích a máš dobře zásobenou špajzku, dostaneš se určitě na mnohem menší výdaje, navíc ty trvanlivější potraviny ti zůstanou)
 • Výzva obsahuje 4 volné dny (které si vybereš), kdy si můžeš dát nějakou dobrotu a vařit podle sebe.
 • Výzva je poskládána tak, aby sis mohl/a vařit vždy na 2 dny
 • K této výzvě doporučujeme i některé potravinové doplňky
 • K výzvě je možné přikoupitt neomezené "Náhrady potravin". Díky tomu může být tvůj jídelníček ještě více na míru. Můžeš nahradit potraviny, které ti tolik nechutnají, nemůžeš je jíst nebo jen chceš něco zpracovat.
Jak tato výzva vznikla
Výzva vznikla především díky vám. Přicházely nám žádosti, abychom vytvořili výzvu pro ty, co si můžou najít na cvičení pouze 15 min, ale aby se při takové výzvě stále dalo zhubnout, získat lepší fyzičku a vytvarovat postavu. V téhle výzvě jsme skloubili všechny vaše požadavky. Aby si na své přišli jak začátečníci tak i pokročilí, můžeš si vybrat ze dvou variant cvičení. Samotné cvičení zabere pouze 9 min. Cvičí se nonstop, ale můžeš si výzvu kdykoli stopnout, oddychnout si a znovu naskočit do tréninku. K lepšímu pochopení cviků jsou součástí instruktažní videa, kde se dozvíš jak trénink provádět technicky správně a jakým chybám se vyvarovat. Aby ti šlo hubnutí ještě lépe, součástí je i redukční jídelníček. Příjem je vyvážený (nevlní se).
Jaké informace budeme potřebovat pro aktivaci výzvy
Abychom ti mohli vybrat kategorii přímo na tělo, budeme od tebe potřebovat při spouštění výzvy tyto informace:
pohlaví, váha, výška, pas, denní režim, aktivita, stres

Disclaimer - vyloučení odpovědnosti
Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).

Pravidla a platnost

 • Objednaný voucher na služby má platnost 6 měsíců od vystavení (zaplacení), neaktivuje-li uživatel službu do této doby, aktivační klíč a služba popadá bez náhrady.
 • Výzvy a služby jsou uživateli k dispozici v účtu 12 měsíců od data prodeje (nikoliv od data, kdy si je aktivujete), doplňkové služby balíčku VÝZVA+ mají platnost dle platnosti programu, ke kterému si ji dokoupíte.
 • Provozovatelé nabízejí dostupnost zakoupených služeb (výzev) 12 měsíců od jejich prodeje (nikoliv od data, kdy si je aktivujete).

Tuhle výzvu pro vás sestavili

/ /

Ano. Stačí, když si nevyhovující produkty nahradíš těmi bezlepkovými. Jde především o
těstoviny, ovesné vločky a celozrnné pečivo.

/ /

Seznam všech jídel na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o
dny 1, 7, 8, 14, 15,…

/ /

Nákupní seznam na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o dny
1, 7, 8, 14, 15,...

/ /

Záleží na tom, kde žiješ. Občas se najde něco, co jde sehnat těžce nebo vůbec. Vždy jde ale
najít vhodnou náhradu.

Proměny po této výzvě


Pavla

“Do výzvy jsem se pustila proto, že jsem se na sebe už nemohla dívat. Po porodu třetího dítěte jsem měla s váhou trochu problémy, do toho beru antikoncepci, takže ty výkyvy jsou nepříjemné. Cvičím často a ráda. Pohyb mi nevadí, ale mám ráda jídlo. Takže se snažím naučit se v jídle trošku korigovat. A s výzvou mám prostě všechno dané a to je pro mě super. Děkuji, že jste.”

Sarah

“Ahoj všem, jedu už několikátou výzvu a abych byla upřímná, tahle je první, kterou se mi povedlo dojet až do konce. Jsem celoživotní dietářka s jojo efektem a dřív jsem věřila, že se dá zhubnout jen s hladověním. Není to pravda, jde to i jinak a zdravě! U této výzvy jsem byla překvapená, jak efektivní může být tak krátké cvičení a hlavně jsem vůbec nehladověla. Cítím se skvěle.”

140 recenzí Spalovací rychlovka

 1. Mery

  Je to super,, jsem velice spokojena, při každém pohledů na sebe děkuji týmu za takové zazraky. :). Dekujiiii

 2. Leckaa

  Výzva byla super dala se cvičit i s vyšší váhou, jízda bylo celkové tak akorát neb problém s hladem

 3. ssimka-2007

  Výzva mě bavila, cvičila jsem vždy lehčí i těžší verzi. Výsledky se dostavily, takže spokojenost.

 4. Lenka

  Při této výzvě váha nešla moc dolů, pořád to bylo +-3kg, nahoru mě vracely volné dny a to jsem to nepřeháněla. Cvičila jsem podle instrukcí. Ale jela bych znovu. Zkusím jinou

 5. Jitka

  Výzva byla fajn, nakonec jsou dolů 3 kg, ale hlavně cm, přes hrudník cca 7 a pas 5cm. I když po 14 dnech jsem měla krizi a začínala si říkat, že to nemá smysl, nakonec se to obrátilo a cítím se skvěle. Vše jsem poctivě dodržovala, jídlo, cvičení…budu se snažit pokračovat v podobné stylu dál. Pozitivní výsledky znamenají další motivaci a celkově tělo je i tím cvičením více v pohodě. S dvěma dětma, prací atd. bylo nejnáročnější chystání krabiček, jinak v pohodě 🙂 Děkuji, Jitka

 6. stone

  “Zatím nejlepší výzva co jsem jela. Povětšinou jsem dělala obě cvíča – někdy to teda nešlo, měla jsem dost. Jídelníček se mi líbil – jako vegetarianka jsem si měnila v pohodě přes náhrady. Dolu jsem dala 3 kila a třeba přes boky 5 cm. ”

 7. Áša

  “Super vyzva, cvico je pekne rozdelene a vysvetlene.”

 8. Jeanette

  “Výzva mi sedla. Cvičení časově nenáročné ”

 9. Katrin :-)

  “Super výzva. Obědy i večeře výborné, rychle uvařené. 15 min cvičení mi vyhovovalo, vždy jsem cvičila večer po uložení dětí do postele, i po 9minutách naplno mě bolely svaly. ”