Spalovací rychlovka
Video Youtube 2 - Spalovací rychlovka
Sdílej výzvu Spalovací rychlovka přátelům

Spalovací rychlovka

NOVÁ VÝZVA

Nová vysoce efektivní výzva pro všechny, co mají pocit, že neustále nestíhají, nemají na cvičení čas a rádi by viděli výsledky už za 30 dní . Stačí ti vyšetřit si pro sebe pouze 15 min. Za krátkou dobu stihneš dynamickou rozcvičku, protažení a dáš si pořádně do těla. Díky intenzivnímu tréninku budeš rychle spalovat a to i po tréninku - tělo nakopneš do spalovacího procesu na minimálně 24 hodin. Trénink je jak pro začínající, tak pro pokročilé. Výběr máš ze dvou variant. Těšit se můžeš na výběr z 32 tréninků, kterými tě provedou Verča a Terka. Nově jsou součástí instruktážní videa, kde ti trenéři ukáží, jak cvik správně cvičit a jakým chybám se vyvarovat. Aby tvoje hubnutí šlo jako po másle, součástí je redukční jídelníček se stálým, ale sníženým příjmem energie.
Chci vědět více

pro ženy i mužepro ženy i muže Určeno pro ŽENY i MUŽE
váha Váhové kategorie 50 kg - 150 kgVýzva se ti přizpůsobí na míru při spuštění.
Cena výzvy:
599 Kčvčetně DPH 21%
Abychom ti mohli vybrat kategorii přímo na tělo, budeme od tebe potřebovat při spouštění výzvy tyto informace: pohlaví, váha, výška, pas, denní režim, aktivita, stres
garance Garance výměny výzvy do 3 dnů
Pro spuštění výzvy je nutné mít svoji registraci.
Vytvoř si svoji registraci nebo se stačí přihlásit do existující registrace.
Chceš-li mít dokonalý přehled nad objednávkami, nakupuj až po přihlášení.

Detailní popis výzvy

 • Tréninkový a stravovací plán - výzva obsahuje 32 tréninkových lekcí (16 lehčích a 16 těžších) a redukční jídelníček (normální pestrá varianta s masem, můžeš si přes náhrady pozměnit)
 • Intervalový spalovací trénink, který zabere jen 15 minut
 • Možnost výběru lehčího či těžšího tréninku
 • Hromada času navíc – už nemusíš projíždět různé youtube kanály a radovat se z toho, že si ulovil/a 1 dobré video, a ještě k tomu v AJ
 • Spoustu ušetřených peněz – nebudeš platit za žádné skupinové lekce, celý plán na 30 dní stojí stejně jako 1 jediná lekce ve fitku
 • Každý den motivační email, který tě povzbudí a provede celou výzvou
 • Dostaneš doporučení a pár tipů ohledně doplňků stravy
 • Lepší fyzička, viditelné výsledky a pozitivní návyk – stav, kdy jsi bez energie a bez dobrého pocitu sám/sama ze sebe se tě už nebude týkat
 • Výzva obsahuje krátké intervalové tréninky, kterými zpevníš a vytvaruješ tělo za velmi krátkou dobu. Intervalová forma cvičení ti vylepší fyzičku.
 • Součástí výzvy je redukční jídelníček s vyváženým příjmem, který ti pomůže k většímu úbytku cm a % tuku
 • Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky. Každé tělo funguje jinak. Celkový výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).
Výzva vznikla především díky vám. Přicházely nám žádosti, abychom vytvořili výzvu pro ty, co si můžou najít na cvičení pouze 15 min, ale aby se při takové výzvě stále dalo zhubnout, získat lepší fyzičku a vytvarovat postavu. V téhle výzvě jsme skloubili všechny vaše požadavky. Aby si na své přišli jak začátečníci tak i pokročilí, můžeš si vybrat ze dvou variant cvičení. Samotné cvičení zabere pouze 9 min. Cvičí se nonstop, ale můžeš si výzvu kdykoli stopnout, oddychnout si a znovu naskočit do tréninku. K lepšímu pochopení cviků jsou součástí instruktažní videa, kde se dozvíš jak trénink provádět technicky správně a jakým chybám se vyvarovat. Aby ti šlo hubnutí ještě lépe, součástí je i redukční jídelníček. Příjem je vyvážený (nevlní se).

Často se nás ptáte

Nejlépe se alkoholu vyhni úplně. Negativně ovlivňuje dosažení krásných výsledků. Pokud to bez něj nezvládneš, společensky si můžeš dopřát ve volné dny, kdy sklenička dobrého vína vadit tolik nebude.

U každé výzvy je první den plný informací, kde se dozvíš, co budeš potřebovat. Protože se ale držíme hesla, že cvičit a jíst zdravě může každý, tak jde hlavně o věci, které už doma máš.

Na začátku (i na konci) výzvy se určitě nezapomeň vyfotit z různých úhlů. Tyto fotky vidíš jen ty a jsou pro tvoji motivaci. Čísla kolikrát tolik neřeknou jako rozdíl na fotkách. Když budeš chtít, můžeš na konci výzvy svoji proměnu sdílet veřejně přímo na stránkách a tím i od nás získat nějakou z odměn. Navíc v průběhu roku děláme různé soutěže o skvělé ceny.

Volný den ve výzvě znamená, že si ten den můžeš dopřát vše, co ti chybí a na co máš chuť. Máš chuť na pizzu? Dej si jí. Chceš si dát dort? Dej si ho. Je to tvůj VOLNÝ den. Dobrou chuť :-)

Záleží na tom, kde žiješ. Občas se najde něco, co jde sehnat těžce nebo vůbec. Vždy jde ale najít vhodnou náhradu.

Ano. Základ je vždy pro obě pohlaví stejný. Jídelníčky se mírně liší v určitých potravinách a především v množství, aby odpovídalo dané kategorii.

V každé výzvě je poslední den informační, kde ti sdělíme, jak postupovat.

Lidi, kteří slaví takový úspěch už za 30 dní, ve většině neměli žádné stravovací návyky a jedli nevýživná jídla. Když tělo dostává 2 jídla denně a to ještě nevýživná jídla z fast foodů, tak dlouhodobě strádá. Aby přežilo, ukládá si energii v podobě tuků a drží si ty zásoby zuby nehty. Když mu ale naopak začneš dávat pravidelný přísun výživných jídel, pochopí, že už šetřit a skladovat energii nemusí. Nastartuje metabolismus a začne energii spalovat mnohem víc, protože se nebojí hladovění. Při spalování začne odbourávat i tukové zásoby, a proto se našim výzvařům tak moc daří. :-)

Denně ti přijde e-mail, pomocí kterého se poklikneš do svého osobního profilu. Tam už máš od prvního dne vypsané své míry, váhu, fotky (vše vidíš samozřejmě jen ty). Na každý den máš připravený denní plán (stravovací, cvičební nebo s obojím).

Ano. V některých výzvách, kde jsme usoudili, že ti můžou pomoci usnadnit cestu k tvému cíli, jsme doplňky zařadili. Jde především o protein a multivitamin, tedy ty nezákladnější doplňky, které je vhodné užívat i mimo výzvy.

Doporučujeme námi ověřené doplňky, které najdeš zde https://doplnky.30tidennivyzva.cz/

Nákupní seznam na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o dny 1, 7, 8, 14, 15,...

Seznam všech jídel na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o dny 1, 7, 8, 14, 15,...

Ano. Stačí, když si nevyhovující produkty nahradíš těmi bezlepkovými. Jde především o těstoviny, ovesné vločky a celozrnné pečivo.

Instrukce chodí každý den, ale zůstávají ti ve tvém profilu, takže si je můžeš zpětně pohodlně přečíst.

Pokud máš zájem o výzvu, která obsahuje jídelníček, nákupní seznam i rozpis jídel dostáváš vždy dopředu na celý týden.

Platební brána nabízí mnoho způsobů plateb, které lze rozdělit do 3 skupin:

1. online platby (typicky platba kartou): klíč voucheru obdržíš obvykle v řádech sekund, maximálně minut a to i o víkendech

2. zrychlené převody (bankovní převody - tlačítko banky): obvykle do 60 minut a to i o víkendech

3. offline metody (běžný bankovní převod, metoda Super Cash): obvykle do 2 pracovních dnů od zaplacení, o případné státní svátky je potřeba dobu prodloužit

Složenka je ještě jiná kategorie, zde počítej 2-4 pracovní dny, samotné Poště trvá i 2 dny, než provede převod.

UPOZORNĚNÍ: jsou-li peníze na cestě a dostaneš upomínku, NEPOSÍLEJ nám potvrzení o platbě nebo informace v odpovědi, že jsi platil(a). Naše technická podpora tím nic neurychlí.

Nemáš-li bankovní účet v ČR, je jediná z možností zaplatit online platební kartou VISA nebo MASTERCARD a to jakoukoli vydanou kdekoli na světe (je nutné mít povolenou platbu na internetu v patřičné výši - detaily o své kartě získáte od banky, která ti ji vydala).

Nemáš-li v zahraničí platební kartu umožňující platby na internetu a ani nikdo ve tvém okolí, nedokážeme ti nabídnout v aktuální době jiné řešení platby.

Jídelníček ti chodí denně. Máš ale možnost stáhnout si rozpis jídel na celý týden. Takže během 30 dní ti 4x pošleme rozpis jídel v pdf pro daný týden.

Ano. 95% všech potravin obsažených ve výzvě seženeš v jakémkoli větším i menším obchodě. Občas se ale najde potravina, která je v určitém období hůře sehnatelná nebo ji v obchodě ve svém okolí nenajdeš. Ty jdou ale většinou snadno nahradit za jiné, které k dispozici máš.

Výzva v bodech

Ukázky z výzvy:

Disclaimer - vyloučení odpovědnosti
Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).

Tuto výzvu pro tebe sestavili

Marika Marika Zakladatelka a trenérka
Lukáš Lukáš Fitness a výživový konzultant
Tereza Tereza Trenérka, asistentka, blog
Veronika Veronika Trenérka

Hodnocení uživatelů, kteří zkusili tuto výzvu

Den 20

Anett Ka

24.1.2021

“Energie- mám asi trochu víc.Sytost-jsem byla na začátku přeplněná,teď se to dá zvládat.Pocit-citím se lehčí.Chutě-nemívám,minimálně 1x za týden.”

Den 19

Ady

24.1.2021

“chutě mimo období před menstruací nemám žádné.Je to pro mě neuvěřitelné,byla jsem extrémně na sladké. Od prvního dne díky složení a množství jídla sladké nepotřebuji a bohatě mi stačí jednou za čas 70% čoko která je v jídelníčku,případně ovoce. Sytost je pro mě dostačující,opět jsem byla překvapená,že nehladovím, energie mívám méně a občas mě bolí hlava,což může být spojeno i s péčí o malé díte.”

Den 20

Sandra

24.1.2021

“Cítím se dobře. Nemám pocit hladu.”

Den 5

macek

24.1.2021

“Cvičení je mazec, ale dobře ”

Den 19

Jaňule

23.1.2021

“Energie v pohodě, ten jídelníček dodržuju špatně, tak na 80 %, prostě to časově nedávám. Cvičení mě baví, až mi přijde líto, že není denně, takže pak cvičím třeba těžší variantu z předchozího dne. ”

Den 19

Ivča

23.1.2021

“Výzva je fajn, na cvičení se vždy těším. Jediné, co mi vadí je protein, od mala nemám ráda koktejly ani kaše, tak to je pro mě celkem problém pozřít. Poslední dny mě skolila viróza, takže jsem cvičení bohužel musela vynechat, jídlo stále dodržuji, nemám chutě na bílé pečivo ani na sladké, což je fajn, energie mám také více :).”

Den 19

Zuza

23.1.2021

“Jsem velmi spokojená, energie na rozdávání, sytost akorát, chutě když člověk dodrží a sní vše co má, tak žádný. Jsem opravdu mile překvapená.”

Den 21

Kleopatraa

23.1.2021

“Moc jidla, na rozdil od vsech predchozich vyzev”

Den 6

Uživatel bez přezdívky

23.1.2021

“Dobre, lehceji. ”

Den 21

Verca

23.1.2021

“Cítím se mnohem lépe jak po fyzické, tak i po psychické stránce :) ”

Den 19

Andy

23.1.2021

“Energie - někdy trochu jak na houpačce; sytost - optimální; pocit - skvělí; chutě - přiměřené, spíš když jsem psychicky vyčerpaná, mám chutě sníst všechno co potkám. Když jsem v pohodě, ani mě to nenapadne. ”

Den 20

Uživatel bez přezdívky

23.1.2021

“Je to těžké ale zabira to. Naštěsti mě v tom podporuje manžel”

Den 19

Pepína

23.1.2021

“V druhé půlce mi poklesla motivace. Cvičení není tolik náročné a je dobře krátké, že cvičím i s dětmi.”

Den 20

Luca

23.1.2021

“Výzva je super. Připraveny jídelníček nákupní seznam, mam víc energie, některé snídaně mám problém sníst co se týče velikosti porcí... pres den chutě nejsou, jsem spokojená.. ”

Den 6

marticka95

23.1.2021

“Cítím se skvěle. Kombinuji to s během, běžkami či skialpy a už se necítím jako takový tlouštík. Těším se na výsledky”

Den 19

Lussy

23.1.2021

“Energie mam viac Syta som aj za dvoch 😂 Pocity mam super a prve 2 tyz.som mala trosku problem skombinovat ingrediencie aby som s toho vykuzlila nieco dobre,ale teraz uz je to ok a vynajdem sa 😊 ”

Den 7

Petr

23.1.2021

“Cítím se nabitý energiji a citim i svaly o kterych jsem pomalu nevěděl :) ”

Den 19

Uživatel bez přezdívky

22.1.2021

“Jídlo super, jen energie na cvičení není, ale to proto že mi chybí sluníčko 😊”

Den 20

Uživatel bez přezdívky

22.1.2021

“Hodnotim velmi pozitivne, zvykla jsem si na pravidelny rezim, jidla je akorat a vzdy Se na nej tesim, takze vyber i nahrady chvalim. Pomahaji mi i recepty, je to skvele pro inspiraci. ”

Den 19

Allonne

22.1.2021

“Cítím se mnohém lépe, sice to byl náročný týden, ale rozhodně stál za to.”

Den 19

Kachna

22.1.2021

“Zatím super. Jídla mě moc baví. Hlad téměř nemám. A chutě už vůbec ne :) ”

Den 5

Jarí

22.1.2021

“v pohodě, nejsem unavená , cítím se dobře”

Den 19

Anka

22.1.2021

“Cítím se unavene, ale je to práci, nemám čas jist pravidelně a to mě mrzi nejvíc. Mám moc rada krátké cvičení, ideální pro lidi, kteří jsou ve stresu jako já.”

Den 19

Miri

22.1.2021

“Jídla chutná, snadná příprava, náhrady super. Uteklo to rychle 😎 pocit skvělý.”

Den 19

Markéta

22.1.2021

“Od začátku výzvy paráda, jídlo super, cvičení také.. tento 3 týden začíná být ,,drsnější,, únava a chutě.. snad to překonám,ale nic neni zadarmo že? Ale zase poprve 7 měsíců po porodu syna na sobě konečně vidim nějaký progres ”

Den 20

Kvai

22.1.2021

“energie asi tak stejne....jen desive bolesti hlavy obcas... Jidlo super, staci, zpocatku ho bylo i moc...”

Den 20

KirschKa

22.1.2021

“Energie se mi zas konečně vrátila. Jídla je na mě docela dost. Chutě mám, hlavně ve večer 😔🤦‍♀️”

Den 19

terézie

22.1.2021

“cítím se dobře , ale je to boj občas mám chutě na sladké proste a honí mě mlsná , a je tam na me moc masa ,moc ho nejím tak je to pro mě trošku trápení občas , ale jinak se cítím dobře ”

Den 20

anuška

22.1.2021

“Jsem trošku unavenější, víc spím. Ale už je vidět drobné splasknutí, byť mám aktuálně dole cca 1 kg”

Den 20

Kačka

22.1.2021

“Spokojenost se vším a hlavně se cvičením ”

Den 19

Mimka

22.1.2021

“Citim sa super, ani nemam pocit,zeby som bola na nejakej diete. Jedla su super. Mozno by som ubrala volno od treningu (ked idu 2 dni po sebe bez cvicenia).”

Den 20

Týna

22.1.2021

“Bohužel ze zdravotních důvodů jsem od dne 12 necvičila, ale ode dneška si všechny tréninky nahradím :) S jídlem se dá pracovat, někdy je to trochu hladové, možná dvakrát se mi povedla nějaká ta sladkost navíc. Z důvodu nemoci nemůžu moc hodnotit energii.”

Den 5

Nikola

22.1.2021

“Dobře, myslím že nejsem tak zdutá a citím se svěže.”

Den 20

Danča

22.1.2021

“Jídlo je hodně pestré, dá se ze surovin vymýšlet různé kombinace. Bojuju s kuřecím masem když je k obědu i k večeři. Kuskus k snídani je pro mě hodně velká výzva. ”

Den 19

Dracan

22.1.2021

“pořád mám hlad :) hlavně večer a to jímposlední jídlo okolo 9...”

Den 21

Dana

22.1.2021

“Pocity dobry zadny chute ani hlad”

Den 5

Bienka

22.1.2021

“Jsem odhodlaná ”

Den 19

Velda

22.1.2021

“chutě na sladké nemam, cítím se lehčí”

Den 19

Petra

22.1.2021

“Jídlo je perfektní ty cvičení mi dávají zabrat jelikož mám problém s kolenem jsem začátečník takže vše je pro mě nové ”

Den 20

Evička

22.1.2021

“Vše je ok, jídla tak akorát, mám tento typ jídelníčku raději než vlny a řekla bych, že i hubnutí jde lépe (podobně jsem to měla u výzvy Do plavek na 60 dní z r. 2016). Na pocity a vnímání svého těla moc nejsem, takže nic nepozoruji. Výzva mi vyhovuje až na cvičení. Ne že by bylo špatné, ale nejsem na tom ještě tak fyzicky dobře, abych rychlovku zvládala a ani mě moc tento styl nebaví. Sice ho nějak odcvičím s přítelem (tomu vyhovuje - nemá tolik času jako já a je fyzicky zdatný :-)), ale není to pro mě moc efektivní, než přejdu do jiného cviku, tak už je půlka pryč apod. Zastavovat video mě nebaví. Ještě si pak pustím cvicení, které odpovídá danému dni z tloušťky a to je úplně super, to je snad nejlepší cvičení, od r. 2013, které jste měli. Neumím si představit den, až mi toto cvičení vypnete. Zatím mám členství výzva +, ale až skončí, koupím si klub a snad tato cvičení v klubu najdu. V tloušťce se potkali pro mě nejlepší trenéři, děsně mě baví a motivují. Teď mi Peter a Verča (z tloušťky) moc chybí. Na druhou Verču si nemůžu zvyknout, vůbec mě nebaví ani přítele, ale to je náš problém, prostě každému sedí něco jiného.”

Den 20

Monča

22.1.2021

“Je to super, vlastně všechno. Vyhovuje mi, že u jídla jsou normální přílohy a cvičení netrvá moc dlouho...”

Den 20

Tereza

22.1.2021

“Cítím se super. Oběd mi přijdou větší porce.”

Den 21

Jana

22.1.2021

“Zpevnuji se, cviceni skvele, jidla taky, ale nehubnu ”

Den 20

Vladěnka

22.1.2021

“Jsem spokojená, už si nemusím dávat okurku či nějakou jinou zeleninu navíc.. ”

Den 20

Efča

22.1.2021

“Mám hrozné chutě. Nedaŕí se mi dodržovat 100%.”

Den 19

Radka

22.1.2021

“Co se týče chutí, nemám chuť na sladké. Nemám pocit hladu. Během tří týdnů výzvy jsem zaznamenala pouze jeden den, kdy jsem večer měla hlad, ale stačila mi mrkev, která byla v jídelníčku. Energie mám stále stejně, necítím se vyčerpaná. Během 14 dnů jsem zhubla 0,5 kg :-), ale neměřila jsem se. Průlom začal se začátkem třetího týdne, váha jde dolů.”

Den 19

Kaca

22.1.2021

“Cítím se lépe, cm ubývají a co mě mrzí je, že nejde doplnit pohyb o plavání, ale to nesouvisí se samotnou výzvou. Porce byly z počátku velké a špatně se mi dojídaly, ale to se zlepšilo. Je super, že jde jídelníček použít další měsíc znovu, díky odemčeným náhradánm a jíst pokaždé něco jiného.”

Den 20

yryska

22.1.2021

“Začínám polevovat, ale to je můj problém:-)nebyl moc prostor na cvičení ale už to bude snad lepší ”

Den 21

Kačule

22.1.2021

“Zatím mám dole 1kg, a asi 1 Cm vsude. Jídlo drzim, volne dny jedu úplně jakoby normalne žádné prasarny a jako necítím se vůbec lépe. Spíš naopak, nafouklá větší.”

Den 19

voriseka

22.1.2021

“těžké dodržet jídelníček”

Den 20

LenZa

22.1.2021

“Energie - super, sytost - někdy až moc, chutě žádné, pocit dobrý”

Den 19

Janulita

22.1.2021

“Zatím žádné výsledky, z čehož jsem zklamaná, protože moje životospráva předtím byla opravdu špatná, a to nepotřebuji zhubnout jen pár kilo, po špatných lécích jsem nabrala skoro 20... Energie mám stejně jako před výzvou - skoro žádnou. První týden byl na množství jídla opravdu šílený, u třetího mám hlad. Už jsem si několikrát říkala, že to vzdám, když nevidím ani centimetr.”

Den 19

Pája

22.1.2021

“zatím nevidím žádnou výraznou změnu, ale třeba na konci výzvy zjistím, že k nějaké změně došlo, uvidíme. Líbí se mi cvičení, hezky mě ráno nakopne a rozhýbe. Cvičím ty těžší verze kromě cvičení zaměřené na vršek, kde si vybírám lehčí variantu,protože mám problémy se zády, tak abych si nepřitížila. Zůstávám optimistická :-)”

Den 6

maaris

22.1.2021

“Teošku nafouklá, jinak v pořádku”

Den 21

Michaela

22.1.2021

“Jídla je dostatek, ale cítím se velmi unavená (nevím jestli to má souvislost), co se týče nějakého úbytku, jsem stále tak, jak když jsem začínala. Tato výzva mě za ty peníze velice zklamala.”

Den 20

Wendy

22.1.2021

“Cítím se úplně skvěle ☺️ Energie mám na rozdávání, jídla je dost a jsou moc dobrá.”

Den 19

Terka

22.1.2021

“Cítím se plná energie a mám dobrý pocit ze sebe. Tato výzva je nejlepší”

Den 19

Lůca

22.1.2021

“Citim se lip, vyhovuje mi systém, který mi říká musíš jist tohle aby všechny hodnoty seděli a když se mi zrovna nějaká potravina nezdá tak ji nahradim”

Den 20

Týna

21.1.2021

“Můj problém jsou volné dny, kdy se prostě nezvládám udržet :( a jsem si jistá, že celých předchozích 6 dní snažení dokážu jedním dnem zazdít. Asi bych potřebovala u volného dne dopsat, že nic se nemá přehánět a že "Máš chuť na pizzu - dej si jí, Máš chuť na zmrzlinu - dej si jí" (nebo jak to je) neznamená: dej si klidně dvě pizzy a tři zmrzliny a kávenky.. Nejspíš je to většině jasný, ale na mou závislost na nezdravém jídle ty volný dny rozjedou. Musím na sobě hodně pracovat”

Den 19

Ilča

21.1.2021

“Tak energie - nic moc, ale za to si můžu sama - pořád spím méně než bych si přála a s tou rouškou se nedá pořádně dýchat. Z práce chodím téměř udušená. Jinak ze všeho ostatního jsem nadšená. Sytost - občas až moc, pocity - čím dál tím lepší a chutě mě téměř opustilyl”

Den 5

Lucíšek

21.1.2021

“je to fajn, je to už moje x-tá výzva, takže jídla je zatím dost.. pestrost náhrad miluju.. zatím na sobě ale rozdíly nepociťuju, je moc brzo”

Den 20

Zuza

21.1.2021

“Tento týden na váze stojím, ikdyž striktně dodrzuji jídelníček. A rozhodně mam ještě co hubnout, tak mi to přijde zvláštní. 🙂”

Den 19

Uživatel bez přezdívky

21.1.2021

“Hrozně se mi líbí cvičení. Mám vice energie. Stravu.. no něco z toho dodrzuji. U něceho si hledam jina zdrava jidla treba na oběd dle chuti ”

Den 19

Peťka

21.1.2021

“Energie dost, hlad žádný, chutě taky ne, cítím se dobře”

Den 5

Uživatel bez přezdívky

21.1.2021

“Citím se dobře, jen trochu nadmutě”

Den 6

Lenule

21.1.2021

“Plná jídla. Nejsem. Zvyklá tak moc jist. ”

Den 19

adelaslezak

21.1.2021

“Citím se mnohem lépe než předtím hlavně po psychické stránce, předtím jsem hodně bojovala s výkyvy nálad, což se teď dost zlepšilo. Cítím pokroky ale i po fyzické stránce, jedu sice ty lehčí videa, ale pro mě je to teď akorát.”

Den 20

Vevis

21.1.2021

“Přijde mi, že jsem nic nezhubla, ale nemerila jsem se. Ale naučila jsem se jist zeleninu. ”

Den 5

Uživatel bez přezdívky

21.1.2021

“Ale jo, dá se to. Jsem ráda, že jsem se k tomu konečně dokopala, ale teda přiznám se, že se těším na volný den. Snad to vydržím. Myslím, že se to zítra bude lámat...”

Den 5

Uživatel bez přezdívky

21.1.2021

“Skvěle. Zatím nemám vůbec chuť na sladké, tak snad mi to vydrží.”

Den 19

Pavlína

21.1.2021

“Vyborne. Jsem spokojená s formátem i provedenim”

Den 19

Rozarka

21.1.2021

“Trošku náročnější druhá polovina, ale dá se vydržet.”

Den 19

Mili

21.1.2021

“Cítím se výborně, energie mám dost. Akorát mi občas honí mlsná :-D”

Den 19

Uživatel bez přezdívky

21.1.2021

“pocity jsou super!!! moc mě to baví a nepolevuji...”

Den 19

kakačka

21.1.2021

“výzva je super a hlavně náhrady jsou fajn”

Den 19

lenica

21.1.2021

“Tato výzva mi velmi vyhovuje, energie mám na rozdávání, prvních 14dni sytá až moc, tenhle 3tyden už mívám hlad.. Cítím se lépe, lehčí, nenafouknuta, prostě super.. Nevážím se, i jsem se na začátku zapomněla změřit, tak cm taky nevím, ale pocit, že se zmensuju je viditelný i na pásku od kalhot, posun o 3dirky, tak to je pecka 😃😃😃😃 Chutě? Chutě jsou až tenhle 3tyden a to chutě na vše co je k jídlu, bohužel, zatím stále odolavam, ale je to boj 😃😃😃😃😃”

Den 20

Kackalu

21.1.2021

“Chybi mi doporučený denni příjem, přeci jen každá potravina muže mít jinou energii, není sunka jako sunka. Atd. Chutě zmizely, toho jídla je na mě ale někdy moc. ”

Den 19

Esunny

21.1.2021

“myslím že chutě téměř žádné.... jídla také dost... mám radost že i přes stresující situace poslední dny sem nesáhla po čokoládě :D ”

Den 19

Jitušák

21.1.2021

“Rozhodně jsem spokojená, je to znát, cítím se lépe a hlavně se tak nezadýchávám, mám mnohem lepší fyzičku.”

Den 19

Uživatel bez přezdívky

21.1.2021

“Zpočátku mnoho jídla,teď už spokojenost.”

Den 19

Denda

21.1.2021

“velmi dobra vyzva, lahke syte jedla na prípravu, cvičenie super”

Den 19

Luca

21.1.2021

“Cítím se super, cvičení bych klidně dala každý den.”

Den 5

Uživatel bez přezdívky

21.1.2021

“Dobře, je mi lépe, nepřežraně”

Den 19

Andrejka

21.1.2021

“Zrovna dnes přišel krizový den, absolutně bez energie, nálady. Ale není to výzvou, ale návalem stresu a pracovních povinností. Jinak jídelníček mi skvěle vyhovuje, netrpím vůbec hlady, cvičení super, moc oceňuji jeho časovou nenáročnost. ”

Den 19

Market

21.1.2021

“Jsme nadšená, večer mám občas hlad, ale mám silnou vůli, takže bez problému. Cítím se super, konečně obléknu 10 let staré jeansy, všichni mě moc chvílí, změna na postavě je obrovská (v prosinci jsem jela vlny)”

Den 19

Jana69

21.1.2021

“zatím cvičím sadu pro začátečníky a i ta je někdy dost náročná (ale to je dobře :-))”

Den 5

Uživatel bez přezdívky

21.1.2021

“Mam trochu chut na sladke, ale jinak parada.”

Den 19

Kudlina

21.1.2021

“Super. Jsem velmi spokojená”

Den 5

alena

21.1.2021

“citim sa fajn, zatial nebola kriza :-)”

Den 21

Pavla P.

21.1.2021

“Strasne flakón jídelníček, ale snažím se, přeci jen, je to pro me po 40 letech novinka, mít napsáno, co jist”

Den 19

JÁŇA

21.1.2021

“Cítím se fajn, nemám chutě na sladké ani noční žrací návaly :-)”

Den 19

Market

21.1.2021

“Jsem mile prekvapena. Jidlo mi chutna,nemam hlad a vlastne ani pocit,ze drzim dietu. Tim padem se mi vyhybaji chute a neco k zobnuti. Jen mi chybi obcasna dvojka bileho ale to chapu a cekam na volny den. ”

Den 20

Lu_No

21.1.2021

“plno energie, lepsi nalada, zadne chute ani pocit hladu”

Den 19

michelle

21.1.2021

“dobre xxxxxxxxxxxxxxxx”

Den 19

Máťa

21.1.2021

“cítím se o dost lépe, cvičím, jídlo kombinuji, Zatím tedy nehubnu :-( ale to je asi tou silnou touhou :-)”

Den 19

Jana

21.1.2021

“Cítím se moc dobře. Zlepšuje se mi i pleť.”

Den 19

petulil

21.1.2021

“oproti jiným výzvám mi přijde, že je méně zeleniny. Ale jinak jsem s jídelníčkem spokojená. Cvičení je skvělé, líbí se mi rozdělení na dvě varianty.”

Den 19

Lenka

21.1.2021

“Převážná část věci dobré, něco co nechutná jim jednu porci dva dny, jinak porce až moc občas vynechám ovoce”

Den 5

Aja

21.1.2021

“Bolí mě nožičky :D”

Den 5

Mili

21.1.2021

“Cítím se dobře, v podstatě nemám chutě na sladké, po náročném dni v práci jsem měla večer chuť na skleničku vína, ale ovládla jsem se. ”

NOVÁ VÝZVA, ještě nebyla hodnocena. Hodnotit mohou pouze výzvaři, kteří výzvu celou odjeli!

Sdílejte s námi váš progres na Instagramu přes hashtag #30tidennivyzva

Odebírej zdarma naše rady, novinky a akce!

Vše ti pošleme přehledně v emailu a nic ti neunikne! Odhlásit se můžeš kdykoliv.