Obchod

Rozjíždím se

Online výzva pro ŽENY i MUŽE

 • Cvičení na doma, zaměřené na správné provedení cviků a jejich techniku
 • Výzva pro úplné začátečníky nebo ty, kteří si chtějí zlepšit svou techniku
 • Součástí jsou instruktážní videa (Jak zhubnu? Jak zpevním? Co pít?, apod.)

Jdeš do toho s námi?

590  vč. 21 % DPH
Cvičební výzva pro úplné začátečníky, kteří chtějí shodit přebytečný tuk a zpevnit postavu. S touto výzvou se naučíš, jak správně cvičit a půjdeme na to hezky pomalu a postupně, aby tě to bavilo. V posilovacích videích se naučíš správné provedení cviků a v kardio videích nakopneš spalování tabatou. Navíc jsme pro tebe připravili instruktážní videa, kde se dozvíš například o tom, jak funguje hubnutí, jak co nejefektivněji cvičit nebo co při hubnutí pít a o dalších důležitých tématech spojených se cvičením a hubnutím. Celkově se můžeš těšit na 20 cvičebních a 5 instruktážních zbrusu nových videí.

Potřebuješ další informace?

Na co se můžeš těšit
 • Ve výzvě se naučíte správné provedení cviků a dozvíte se, jak fungují různé stránky cvičení a hubnutí.
 • Čeká vás 20 nových videí. 16 s domácím posilkem a 4 s Tabatou.
 • Na pomoc jsme si vzali Anetku a Luci, na kterých Marťas cviky popisuje a ukazuje. V trénincích si vždy cvik nejdříve popíšeme na holkách a pak si jej odcvičíte s Marťasem. Klademe velký důraz na techniku a správné provedení, abyste se mohli cviky dobře naučit. Náročnost tréninků se ve výzvě pomalinku postupně zvedá, ale stále jsou to nejlehčí tréninky poskládané právě pro úplné začátečníky.
Jaké budeš mít výsledky
 • Čím dál tím častěji se utvrzujeme v tom, že váha není zas až tak směrodatné číslo. Důležitější je spíše úbytek centimetrů nebo celková změna na těle a psychice
 • Koukni na proměny, komentáře a hodnocení této výzvy od ostatních výzvařů (můžeš se kouknout i do výzvy Novoroční rozjezd - Rozjíždím se je její součsástí )
 • Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.
Cena jídel a s čím počítat
 • Ke cvičení potřebuješ (vyjma podložky na cvičení) jen věci dostupné v každé domácnosti.
 • K výzvě je možné po dobu aktivity členství VÝZVA+ mít neomezené "Náhrady potravin". Díky tomu může být tvůj jídelníček ještě více na míru. Můžeš nahradit potraviny, které ti tolik nechutnají, nemůžeš je jíst nebo jen chceš něco zpracovat.
Jak tato výzva vznikla
Výzva má ráda výzvy. A tou naší týmovou je pomoci co největšímu počtu lidí na cestě k jejich vytoužené postavě. Ale každá cesta, ať je jakkoliv dlouhá, začíná prvním krokem. A právě ty první krůčky ve cvičení jsme vám chtěli co nejvíce usnadnit a vysvětlit pomocí této výzvy. Abyste pochopili, že když se to dělá správně a postupně, tak stačí alespoň 30 dní vytrvalé práce a uvidíte a ucítíte první výsledky , které vás pak nakopnou dál. Proto vznikla tato ryze začátečnická výzva, kterou chceme všem začátečníkům pomoci k co nejsnadnějšímu startu, v jejich cestě za zdravím, vitalitou a krásnou postavou.
Jaké informace budeme potřebovat pro aktivaci výzvy
Abychom ti mohli vybrat kategorii přímo na tělo, budeme od tebe potřebovat při spouštění výzvy tyto informace:
pohlaví, váha, výška, pas, denní režim, aktivita, stres

Disclaimer - vyloučení odpovědnosti
Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).

Pravidla a platnost

 • Objednaný voucher na služby má platnost 6 měsíců od vystavení (zaplacení), neaktivuje-li uživatel službu do této doby, aktivační klíč a služba popadá bez náhrady.
 • Výzvy a služby jsou uživateli k dispozici v účtu 12 měsíců od data prodeje (nikoliv od data, kdy si je aktivujete), doplňkové služby balíčku VÝZVA+ mají platnost dle platnosti programu, ke kterému si ji dokoupíte.
 • Provozovatelé nabízejí dostupnost zakoupených služeb (výzev) 12 měsíců od jejich prodeje (nikoliv od data, kdy si je aktivujete).

Tuhle výzvu pro vás sestavili

/ /

V každé výzvě je poslední den informační, kde ti sdělíme, jak postupovat.

/ /

Nedají. Stahováním našich videí porušuješ autorská práva. Jsme online projekt. Všechny dny
výzvy ti v profilu zůstanou ještě 60 dnů, takže se k jakémukoli videu můžeš ještě vrátit.

/ /

Na začátku (i na konci) výzvy se určitě nezapomeň vyfotit z různých úhlů. Tyto fotky vidíš jen ty a
jsou pro tvoji motivaci. Čísla kolikrát tolik neřeknou jako rozdíl na fotkách. Když budeš chtít, můžeš na konci výzvy svoji proměnu sdílet veřejně přímo na stránkách a tím i od nás získat nějakou z odměn. Navíc v průběhu roku děláme různé soutěže o skvělé ceny.

/ /

U každé výzvy je první den plný informací, kde se dozvíš, co budeš potřebovat. Protože se ale
držíme hesla, že cvičit a jíst zdravě může každý, tak jde hlavně o věci, které už doma máš.

Proměny po této výzvě


Simona

“Vždycky jsem dost cvičila, pak se ale objevily zdravotní problémy (záda, štítná žláza) a já dost polevila. Za měsíc jsem se dostala z 82 na 78 kg a z 84 v pase na 79. Mám před sebou ještě dalekou cestu…”

Anežka

“O téhle výzvě jsem už nějakou dobu uvažovala a letos v květnu jsem se k tomu konečně odhodlala a ne sama. Vyhecovala jsem do toho i svou mamku. Z výzvy se stala zábava a z prvních výsledku motivace dále pokračovat. Z výsledku této výzvy jsem naprosto nadšena a nakoplo mě to dále pokračovat. Děkuji 30 denní výzvě, že mě donutila konečně zdravě jíst a jít si za svým cílem :).”

11 recenzí Rozjíždím se

 1. Žabík

  Super cvičení na rozjezd. Nakoplo mě to a snad u cvičení vydržím.

 2. terezáč

  Super výzva plná podorbných návodů a vysvětlení, které jsem velmi ocenila. Díky moc!

 3. Danethan

  Co jen napsat: 😀 jak je psáno -> opravdu Marťas hodně popisuje tréninky, vysvětluje, pak si s nimi zacvičíte. Tréninky spíše pro opravdové začínající výzvaře, co mají nějaké to kilčo navíc a chtějí začít a nevědí, jak se který cvik provádí a nestíhají Marťase, když vysvětluje ve videích u daného cviku. Pro mne to byl super start opět trochu si připomenout jak se co provádí a zda to podle Marťase dělám dobře. Ovšem nic se nevyrovná tomu, když si pak dáte plnotučnou výzvu a jedete “BOMBY”!

 4. Kačka

  Do téhle výzvy jsem šla spíš ze zvědavosti. Cvičení na mě bylo méně intenzivní, už jsem rozjetá nějaký ten pátek 😀 ale pro začátečníky je to skvělé postavená výzva, ve videích je vše krásně vysvětleno a jídelníček je jako vždy zajímavý, pestrý a chutný 😉

 5. Kaťule

  Ideální výzva pro začínající výzvaře, kteří do teď seděli někde v kanceláři nebo doma u televize. Cviky jsou krásně popsané a názorně ukázané. U některých cviků je možnost lehčího i těžšího provedení, které je taktéž ve videích zahrnuto. Pro lidi, co se potřebují pozvolna dostat k nějakým návykům, je tato výzva doslova ideální.

 6. Heidi

  Výzva ROZJÍŽDÍM SE byla super! Předplatila jsem si jí, když začal “COVID”, protože jsem nemohla jít do fitka. Cvičení je perfektně vysvětlené a zároveň je “návykové”, takže já už mám zaplacené další dvě výzvy i s jídelníčkem. Při cvičení se ke mně někdy přidaly i děti a někdy dokonce i manžel! Je to pecka, díky moc!

 7. Cecilka

  Výzva je skvělá !!!! Pomohla mi vrátit se zpátky ke cvičení po zdravotních komplikacích.Po měsíci s touto výzvou se cítím skvěle a jedu dáááál !!!!

 8. Sušenka

  Vyzva je super pro zacatecniky a hlavne po dlouhe pauze aby jste se nastarovali na cviceni. Nektere cviky mi porad pripadaji tezke ale nejake davam levou zadni 🙂 je to pohodova vyzva

 9. chzuzka

  Výzvu jsem jela opravdu na rozjezd. Doufám, že jsem si rozjela lepší návyky a teď se jdu postit do něčeho těžšího. 😉

 10. Iren

  Krasne a zajímavé cvičení pro začátečníky. Moc dekuji

 11. Anet

  “Po porodu na rozjezd super ”

Přidat recenzi

 Sdílej s námi svůj progres na Instagramu přes hashtag #30tidennivyzva

 • lidi s kardiovaskulárním onemocněním *
 • lidi s pohybovým omezením *
 • Nevhodné pro lidi s pokročilou diastázou
 • Nevhodné pro lidi s problémy v bederní oblasti zad (výhřez ploténky,..)
 • lidi se zdravotním omezením, které by je mohlo limitovat *

* Máte-li zdravotní obtíže, nejen ty vyjmenované, je potřeba vhodnost cvičení a nebo jídelníčků konzultovat se svým ošetřujícím lékařem, který musí posoudit individuálně tvůj zdravotní stav.