Novoroční rozjezd
Sdílej výzvu Novoroční rozjezd přátelům

Novoroční rozjezd

PRODEJ UKONČEN

Výzva pro úplné začátečníky, kteří si dali novoroční předsevzetí – ZHUBNOUT! S námi to zvládnete! A nebudete na to sami. Společně s týmem výzvy vás na cestě za lepším zdravím a štíhlejší postavou budou doprovázet všichni výzvaři, kteří jsou na stejné vlně. Využijte hromadného startu! Vzájemnou podporou si všichni můžeme vzájemně pomoci ke splnění daného předsevzetí. Tento rok to určitě společně zvládneme! Balíček připravený pro úplné začátečníky nabízí spoustu výhod a všechno potřebné pro ty nejlepší výsledky.
Chci vědět více

Prodej výzvy skončil.

Detailní popis výzvy

 • KOMBO VÝZEV ROZJÍŽDÍM SE + REDUKČNÍ JÍDELNÍČEK A PROSTĚ ZHUBNI 1 - Stravovací a cvičební plány určené pro ženy i muže, kteří chtějí zhubnout a vytvarovat svou postavu. Cvičební programy jsou postaveny na domácím posilování a efektivním kardiu v podobě HIITu a jsou vhodné i pro úplné začátečníky. Ve výzvě ROZJÍŽDÍM SE se naučíte správné provedení cviků a dozvíte se, jak fungují různé stránky cvičení a hubnutí. Výzvou PROSTĚ ZHUBNI na cvičení navážete a budete dál zlepšovat svou kondici a díky zvyšující se náročností tréninků ještě více spalovat přebytečný tuk. REDUKČNÍ JÍDELNÍČEK založený na stálém, mírně sníženém příjmu, hubnutí první měsíc nastartuje a jídelníček PROSTĚ ZHUBNI založený na sacharidových vlnách v druhém měsíci přinese další úbytky tuku. Skladba jídel je pestrá a kategorie jsou vypočítány přesně podle potřeb každého jedince. Sloučení těchto výzev do jednoho balíčku je ideální kombinací pro úplné začátečníky, kteří se chtějí naučit SPRÁVNĚ CVIČIT a STRAVOVAT SE ZDRAVĚ A PESTŘE. BĚŽNÁ CENA 1147 KČ
 • KOMPLETNĚ ODEMČENÉ RECEPTY K JÍDLŮM V JÍDELNÍČKU - V každém typovém dni se můžeš těšit na minimálně 2 recepty, kterými si můžeš inspirovat (minimálně 50 receptů). BĚŽNÁ CENA 99 KČ
 • PŘÍSTUP DO TAJNÉ SKUPINY #PLNÍME PŘEDSEVZETÍ - Hecovací skupina pro účastníky novoročních výzev, ve které se budeme vzájemně podporovat a budete dostávat tajné rady a tipy od celého týmu výzvy. Těšit se můžete na živáky ohledně cvičení, jídla a motivace a další vyjímečné příspěvky. BĚŽNĚ NEDOSTUPNÉ. ČLENSTVÍ MÁ HODNOTU 398 KČ
 • Čím dál tím častěji se utvrzujeme v tom, že váha není zas až tak směrodatné číslo. Důležitější je spíše úbytek centimetrů nebo celková změna na těle a psychice
 • Koukni na proměny, komentáře a hodnocení této výzvy od ostatních výzvařů
 • Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.
 • Některé dny vyjdou levněji, některé zase trochu dráž
 • Podle našich i vašich zkušeností utratíš za jídlo cca 800 Kč týdně (pokud umíš nakupovat v různých akcích a máš dobře zásobenou špajzku, dostaneš se určitě na mnohem menší výdaje, navíc ty trvanlivější potraviny ti zůstanou)
 • Výzva obsahuje 8 volných dnů (které si vybereš), kdy si můžeš dát nějakou dobrotu a uvařit dle sebe a 25 typových dnů, výzva je poskládána tak, aby sis mohl/a vařit vždy na 2 dny
 • K této výzvě doporučujeme i některé potravinové doplňky
 • Než si ale cokoliv zakoupíš, doporučujeme výzvu aktivovat, kouknout se na informace a rady a pak si případně obstarat věci, které ti chybí
 • No stress, budeš mít na všechno dost času, první den výzvy je čistě informační a plánovací
 • Vzhledem k tomu, že je tato výzva více redukční, je potřeba, abys byl/a zdráv/a a cítil/a ses fit (více „pro koho to není“)
 • Ve dnech s minimálním přísunem sacharidů, můžeš být podrážděný/á (vždy pomáhá těšit se na další den, kdy dostane tělo cukrů více anebo na volný den)
 • K výzvě je možné po dobu aktivity členství VÝZVA+ mít neomezené "Náhrady potravin". Díky tomu může být tvůj jídelníček ještě více na míru. Můžeš nahradit potraviny, které ti tolik nechutnají, nemůžeš je jíst nebo jen chceš něco zpracovat. 
Ve výzvě chceme, abyste všichni měli vše potřebné k tomu opravdu „začít hned… né až zítra.“ Jak říká naše Mari. Proto jsme pro ty, co chtějí, ale jsou na úplném začátku, připravili novou výzvu ROZJÍŽDÍM SE, kde se naučí základy správného cvičení s vlastní váhou a věcmi, které najdou doma. K této pro začátečníky ideální výzvě jsme upravili REDUKČNÍ JÍDELNÍČEK, aby byl ještě lépe zvládnutelný. Pro druhý měsíc jsme zvolili ověřenou výzvu PROSTĚ ZHUBNI 1, kterou se Marťas zvládl dostat do soutěžní formy a byli jsme si jisti, že jsme poskládali neprůstřelný plán, který bude zaručeně fungovat jako vykonavatel novoročních předsevzetí, které vyplní všem, kteří začnou a vydrží.

Často se nás ptáte

U každé výzvy je první den plný informací, kde se dozvíš, co budeš potřebovat. Protože se ale držíme hesla, že cvičit a jíst zdravě může každý, tak jde hlavně o věci, které už doma máš.

Na začátku (i na konci) výzvy se určitě nezapomeň vyfotit z různých úhlů. Tyto fotky vidíš jen ty a jsou pro tvoji motivaci. Čísla kolikrát tolik neřeknou jako rozdíl na fotkách. Když budeš chtít, můžeš na konci výzvy svoji proměnu sdílet veřejně přímo na stránkách a tím i od nás získat nějakou z odměn. Navíc v průběhu roku děláme různé soutěže o skvělé ceny.

Volný den ve výzvě znamená, že si ten den můžeš dopřát vše, co ti chybí a na co máš chuť. Máš chuť na pizzu? Dej si jí. Chceš si dát dort? Dej si ho. Je to tvůj VOLNÝ den. Dobrou chuť :-)

Nedají. Stahováním našich videí porušuješ autorská práva. Jsme online projekt. Všechny dny výzvy ti v profilu zůstanou ještě 60 dnů, takže se k jakémukoli videu můžeš ještě vrátit.

Lidi, kteří slaví takový úspěch už za 30 dní, ve většině neměli žádné stravovací návyky a jedli nevýživná jídla. Když tělo dostává 2 jídla denně a to ještě nevýživná jídla z fast foodů, tak dlouhodobě strádá. Aby přežilo, ukládá si energii v podobě tuků a drží si ty zásoby zuby nehty. Když mu ale naopak začneš dávat pravidelný přísun výživných jídel, pochopí, že už šetřit a skladovat energii nemusí. Nastartuje metabolismus a začne energii spalovat mnohem víc, protože se nebojí hladovění. Při spalování začne odbourávat i tukové zásoby, a proto se našim výzvařům tak moc daří. :-)

V každé výzvě je poslední den informační, kde ti sdělíme, jak postupovat.

Denně ti přijde e-mail, pomocí kterého se poklikneš do svého osobního profilu. Tam už máš od prvního dne vypsané své míry, váhu, fotky (vše vidíš samozřejmě jen ty). Na každý den máš připravený denní plán (stravovací, cvičební nebo s obojím).

Ano. Základ je vždy pro obě pohlaví stejný. Jídelníčky se mírně liší v určitých potravinách a především v množství, aby odpovídalo dané kategorii.

Ano. V některých výzvách, kde jsme usoudili, že ti můžou pomoci usnadnit cestu k tvému cíli, jsme doplňky zařadili. Jde především o protein a multivitamin, tedy ty nezákladnější doplňky, které je vhodné užívat i mimo výzvy.

Doporučujeme námi ověřené doplňky, které najdeš zde https://doplnky.30tidennivyzva.cz/

Nákupní seznam na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o dny 1, 7, 8, 14, 15,...

Seznam všech jídel na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o dny 1, 7, 8, 14, 15,...

Zakoupením online výzvy obdržíš k dispozici denní online plány (tzn. na internetu), které také obsahují videa, cvičební plány, instruktážní fotografie, jídelníčky,.. Každá placená výzva obsahuje vše, co je potřeba. Ty potřebuješ jen denní přístup k internetu a chvíli volna, kdy si odjedeš denní plán.

Ano. Stačí, když si nevyhovující produkty nahradíš těmi bezlepkovými. Jde především o těstoviny, ovesné vločky a celozrnné pečivo.

Instrukce chodí každý den, ale zůstávají ti ve tvém profilu, takže si je můžeš zpětně pohodlně přečíst.

Pokud máš zájem o výzvu, která obsahuje jídelníček, nákupní seznam i rozpis jídel dostáváš vždy dopředu na celý týden.

Záleží na tom, kde žiješ. Občas se najde něco, co jde sehnat těžce nebo vůbec. Vždy jde ale najít vhodnou náhradu.

Nejlépe se alkoholu vyhni úplně. Negativně ovlivňuje dosažení krásných výsledků. Pokud to bez něj nezvládneš, společensky si můžeš dopřát ve volné dny, kdy sklenička dobrého vína vadit tolik nebude.

Platební brána nabízí mnoho způsobů plateb, které lze rozdělit do 3 skupin:

1. online platby (typicky platba kartou): klíč voucheru obdržíš obvykle v řádech sekund, maximálně minut a to i o víkendech

2. zrychlené převody (bankovní převody - tlačítko banky): obvykle do 60 minut a to i o víkendech

3. offline metody (běžný bankovní převod, metoda Super Cash): obvykle do 2 pracovních dnů od zaplacení, o případné státní svátky je potřeba dobu prodloužit

Složenka je ještě jiná kategorie, zde počítej 2-4 pracovní dny, samotné Poště trvá i 2 dny, než provede převod.

UPOZORNĚNÍ: jsou-li peníze na cestě a dostaneš upomínku, NEPOSÍLEJ nám potvrzení o platbě nebo informace v odpovědi, že jsi platil(a). Naše technická podpora tím nic neurychlí.

Nemáš-li bankovní účet v ČR, je jediná z možností zaplatit online platební kartou VISA nebo MASTERCARD a to jakoukoli vydanou kdekoli na světe (je nutné mít povolenou platbu na internetu v patřičné výši - detaily o své kartě získáte od banky, která ti ji vydala).

Nemáš-li v zahraničí platební kartu umožňující platby na internetu a ani nikdo ve tvém okolí, nedokážeme ti nabídnout v aktuální době jiné řešení platby.

Jídelníček ti chodí denně. Máš ale možnost stáhnout si rozpis jídel na celý týden. Takže během 30 dní ti 4x pošleme rozpis jídel v pdf pro daný týden.

Ano. 95% všech potravin obsažených ve výzvě seženeš v jakémkoli větším i menším obchodě. Občas se ale najde potravina, která je v určitém období hůře sehnatelná nebo ji v obchodě ve svém okolí nenajdeš. Ty jdou ale většinou snadno nahradit za jiné, které k dispozici máš.

Výzva v bodech

 • Ucelený program na 60 dní
 • Pro muže i ženy
 • Cvičení + jídelníček + živá podpůrná FB skupina
 • Recepty na většinu z 60 dní
 • Výzva pro ty, kteří chtějí zhubnout v rychlejším tempu a pořádně si zacvičit z pohodlí svého domova
 • 30–40minutové video tréninky, ve kterých se střídá Tabata a domácí posilování
 • Přesná váhová kategorie dle tvé denní potřeby (příjem/výdej)
 • Stálým mírně sníženým příjmem kalorií, se tělo dostane do kalorického deficitu / nedostatku a bude pozvolna spalovat přebytečný tuk.
 • V druhém měsíci výzvy záměrným cyklováním sacharidů se docílí toho, že si tělo tak rychle nezvykne na změny, neustále maká a efektivně spaluje.

Ukázky z výzvy:

Ukázka videa z výzvy:

Video Youtube ukázka - Novoroční rozjezd

Ukázka videa z výzvy:

Video Youtube ukázka - Novoroční rozjezd

Disclaimer - vyloučení odpovědnosti
Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).

Tuto výzvu pro tebe sestavili

Marika Marika Zakladatelka a trenérka
Martin Martin Trenér
Lukáš Lukáš Fitness a výživový konzultant
Aneta Aneta Centrum nápovědy
Luci Luci Trenérka
Fitnessguru.sk Fitnessguru.sk Recepty

Hodnocení uživatelů, kteří zkusili tuto výzvu

Celkové hodnocení 10 hodnocení 4.4 z 5

Hrozinka

“Ahojky,
výzva splnila má očekávání. Už několik let trpím nadváhou a kila navíc mě opravdu deptala.
Vaše výzva byla pro mě poslední šance na snížení váhy. Pokud by to nevyšlo, zbývalo by už jen, se se svou postavou smířit a upravit šatník. Naštěstí výzva zabrala. Po dvou měsících jsem o 7 kg lehčí a mám o 7 cm menší obvod všech důležitých partií. Nebylo to však zadarmo, Váš zdravý jídelníček byl pro mě další výzva ve výzvě, neboť zdravá strava není moje životní krédo. Někdy jsem si nemohla vybrat, i když jsem měla otevřené všechny náhrady. Trenér ne vždy řádně vysvětlil a ukázal cviky a některá cvičení mi dávala zabrat a neměla jsem potřebné pomůcky. Výsledek však stojí za to, jsem spokojenější a rozhodla jsem se pokračovat ještě v další výzvě, abych svůj úspěch pojistila. U mě dobrý :-) ”

Karkule

“Jídelníček nápaditý a inspirativní. I při dodržování všech pravidel jsem přibrala . V jídelníčku jsem měla opravdu hodně sacharidů a jídla bylo hodně. Neustále jsem se cítila přejedená. Doslova jsem kynula před očima. Je to už druhá výzva, u které jsem se zklamala, proto raději už další zkoušet nebudu.
Super bylo otevření všech náhrad, to mi vyhovovalo.”

Džítuška

“Moje první výzva a pro mě největší přínos je, že jsem vyzkoušela nová jídla, která byla zdravá a přitom dobrá a hlavně jsem opět začala cvičit. První měsíc se mi jídelníček moc líbil, cvičení bylo jednoduché. Zhubla jsem 3kg a 8cm v pase. Druhý měsíc byly sacharidové vlny, které jsem nezvládala - především dny s velmi nízkými sacharidy. Ale i tak výzva byla super a určitě půjdu do další 👍”

“Výzva byla skvělá. Poprvé se mi podařilo shodit kila (8 kg) i centimetry. Skvělé jsou náhrady, je tak možné si přehodit potraviny, které nejdou sehnat nebo kvůli ročnímu období jsou dovážené bůhví odkud. Cvičení bylo skvěle poskládané. V prvním měsíci bylo cvičení jednoduché a dopodrobna popsané. V dalším měsíci se přitvrdilo a už se každý cvik nepopisoval dopodrobna. Pokračuji dál k cíli v další výzvě a všem vřele doporučuji výzvu "novoroční rozjezd" :)”

Lulu

“Novoroční rozjed byla moje první výzva a řekla bych, že jsem nemohla lépe vybrat. Jsem z ní doslova nadšená. Nejvíce oceňuji denní režim v podobě jídelníčku a v něm volitelných potravin a samozřejmě cvičení, ke kterému bych se jinak sama doma nedokopala. V neposlední řadě musím zmínit i skvělé trenéry, kteří jsou s Vámi v kontaktu přes facebookovou skupinu a se kterými bylo cvičení i zábavné :)) a také způsob cvičení (např. židle, knihy). Skvělá práce. Určitě budu doporučovat, kde se dá a pokračovat dále v jiné výzvě. :))”

Terka

“Byla to má první výzva a super! První měsíc byl redukční jídelníček..to se mi moc líbilo. Vůbec mi nepřipadal redukční, jídla bylo spoustu a samé dobroty a jako bonus váha se už hýbala směrem dolů. Cvičení bylo začátečnické s hodně vysvětlováním. Druhý měsíc už začalo jít do tuhého. Na řadu přišly sach. vlny..není to nic extra na mou psychiku...honila mě občas mlsná. Sach. se ale snižovaly postupně a tělo si postupně zvykalo. Na konci už mi to tak hrozné nepřišlo. Cvičení už bylo výživnější ”

Tereza

“Výzva super :) byla to má první výzva a určitě ne poslední !!!! Jídla bylo ze začátku až moc,ale postupně ubývalo ???? celkově jsem asi - 6kg ,ale v centimetrech je to podstatně více . Děkuji výzvo !!!”

Tereza

“Výzva byla super. Nebyla to moje první výzva, ale asi se mi líbila nejvíce. Jídelníček mi chutnal a cvičení bylo fajn. Nedodrzovala jsem jídelníček ani cvičení na 100%, ale přesto výsledky jsou super😊”

Lulu

“Novoroční rozjed byla moje první výzva a řekla bych, že jsem nemohla lépe vybrat. Jsem z ní doslova nadšená. Nejvíce oceňuji denní režim v podobě jídelníčku a v něm volitelných potravin a samozřejmě cvičení, ke kterému bych se jinak sama doma nedokopala. V neposlední řadě musím zmínit i skvělé trenéry, kteří jsou s Vámi v kontaktu přes facebookovou skupinu a se kterými bylo cvičení i zábavné :)) a také způsob cvičení (např. židle, knihy). Skvělá práce. Určitě budu doporučovat, kde se dá a pokračovat dále v jiné výzvě. :))”

“Výzva byla skvělá. Poprvé se mi podařilo shodit kila (8 kg) i centimetry. Skvělé jsou náhrady, je tak možné si přehodit potraviny, které nejdou sehnat nebo kvůli ročnímu období jsou dovážené bůhví odkud. Cvičení bylo skvěle poskládané. V prvním měsíci bylo cvičení jednoduché a dopodrobna popsané. V dalším měsíci se přitvrdilo a už se každý cvik nepopisoval dopodrobna. Pokračuji dál k cíli v další výzvě a všem vřele doporučuji výzvu "novoroční rozjezd" :)”

Terka

“Byla to má první výzva a super! První měsíc byl redukční jídelníček..to se mi moc líbilo. Vůbec mi nepřipadal redukční, jídla bylo spoustu a samé dobroty a jako bonus váha se už hýbala směrem dolů. Cvičení bylo začátečnické s hodně vysvětlováním. Druhý měsíc už začalo jít do tuhého. Na řadu přišly sach. vlny..není to nic extra na mou psychiku...honila mě občas mlsná. Sach. se ale snižovaly postupně a tělo si postupně zvykalo. Na konci už mi to tak hrozné nepřišlo. Cvičení už bylo výživnější ”

Tereza

“Výzva super :) byla to má první výzva a určitě ne poslední !!!! Jídla bylo ze začátku až moc,ale postupně ubývalo ???? celkově jsem asi - 6kg ,ale v centimetrech je to podstatně více . Děkuji výzvo !!!”

Tereza

“Výzva byla super. Nebyla to moje první výzva, ale asi se mi líbila nejvíce. Jídelníček mi chutnal a cvičení bylo fajn. Nedodrzovala jsem jídelníček ani cvičení na 100%, ale přesto výsledky jsou super😊”

Lulu

“Novoroční rozjed byla moje první výzva a řekla bych, že jsem nemohla lépe vybrat. Jsem z ní doslova nadšená. Nejvíce oceňuji denní režim v podobě jídelníčku a v něm volitelných potravin a samozřejmě cvičení, ke kterému bych se jinak sama doma nedokopala. V neposlední řadě musím zmínit i skvělé trenéry, kteří jsou s Vámi v kontaktu přes facebookovou skupinu a se kterými bylo cvičení i zábavné :)) a také způsob cvičení (např. židle, knihy). Skvělá práce. Určitě budu doporučovat, kde se dá a pokračovat dále v jiné výzvě. :))”

“Výzva byla skvělá. Poprvé se mi podařilo shodit kila (8 kg) i centimetry. Skvělé jsou náhrady, je tak možné si přehodit potraviny, které nejdou sehnat nebo kvůli ročnímu období jsou dovážené bůhví odkud. Cvičení bylo skvěle poskládané. V prvním měsíci bylo cvičení jednoduché a dopodrobna popsané. V dalším měsíci se přitvrdilo a už se každý cvik nepopisoval dopodrobna. Pokračuji dál k cíli v další výzvě a všem vřele doporučuji výzvu "novoroční rozjezd" :)”

Karkule

“Jídelníček nápaditý a inspirativní. I při dodržování všech pravidel jsem přibrala . V jídelníčku jsem měla opravdu hodně sacharidů a jídla bylo hodně. Neustále jsem se cítila přejedená. Doslova jsem kynula před očima. Je to už druhá výzva, u které jsem se zklamala, proto raději už další zkoušet nebudu.
Super bylo otevření všech náhrad, to mi vyhovovalo.”

Džítuška

“Moje první výzva a pro mě největší přínos je, že jsem vyzkoušela nová jídla, která byla zdravá a přitom dobrá a hlavně jsem opět začala cvičit. První měsíc se mi jídelníček moc líbil, cvičení bylo jednoduché. Zhubla jsem 3kg a 8cm v pase. Druhý měsíc byly sacharidové vlny, které jsem nezvládala - především dny s velmi nízkými sacharidy. Ale i tak výzva byla super a určitě půjdu do další 👍”

Terka

“Byla to má první výzva a super! První měsíc byl redukční jídelníček..to se mi moc líbilo. Vůbec mi nepřipadal redukční, jídla bylo spoustu a samé dobroty a jako bonus váha se už hýbala směrem dolů. Cvičení bylo začátečnické s hodně vysvětlováním. Druhý měsíc už začalo jít do tuhého. Na řadu přišly sach. vlny..není to nic extra na mou psychiku...honila mě občas mlsná. Sach. se ale snižovaly postupně a tělo si postupně zvykalo. Na konci už mi to tak hrozné nepřišlo. Cvičení už bylo výživnější ”

Tereza

“Výzva super :) byla to má první výzva a určitě ne poslední !!!! Jídla bylo ze začátku až moc,ale postupně ubývalo ???? celkově jsem asi - 6kg ,ale v centimetrech je to podstatně více . Děkuji výzvo !!!”

Tereza

“Výzva byla super. Nebyla to moje první výzva, ale asi se mi líbila nejvíce. Jídelníček mi chutnal a cvičení bylo fajn. Nedodrzovala jsem jídelníček ani cvičení na 100%, ale přesto výsledky jsou super😊”

Sdílejte s námi váš progres na Instagramu přes hashtag #30tidennivyzva

Odebírej zdarma naše rady, novinky a akce!

Vše ti pošleme přehledně v emailu a nic ti neunikne! Odhlásit se můžeš kdykoliv.