Rozjíždím se
Sdílej výzvu Rozjíždím se přátelům

Rozjíždím se

Cvičební výzva pro úplné začátečníky, kteří chtějí shodit přebytečný tuk a zpevnit postavu. S touto výzvou se naučíš, jak správně cvičit a půjdeme na to hezky pomalu a postupně, aby tě to bavilo. V posilovacích videích se naučíš správné provedení cviků a v kardio videích nakopneš spalování tabatou. Navíc jsme pro tebe připravili instruktážní videa, kde se dozvíš například o tom, jak funguje hubnutí, jak co nejefektivněji cvičit nebo co při hubnutí pít a o dalších důležitých tématech spojených se cvičením a hubnutím. Celkově se můžeš těšit na 20 cvičebních a 5 instruktážních zbrusu nových videí.
Chci vědět více

pro ženy i mužepro ženy i muže Určeno pro ŽENY i MUŽE
váha Váhové kategorie 40 kg - 150 kgVýzva se ti přizpůsobí na míru při spuštění.
Cena výzvy:
399 Kčvčetně DPH 21%
Abychom ti mohli vybrat kategorii přímo na tělo, budeme od tebe potřebovat při spouštění výzvy tyto informace: pohlaví, váha, výška, pas, denní režim, aktivita, stres
garance Garance výměny výzvy do 3 dnů
Pro spuštění výzvy je nutné mít svoji registraci.
Vytvoř si svoji registraci nebo se stačí přihlásit do existující registrace.
Chceš-li mít dokonalý přehled nad objednávkami, nakupuj až po přihlášení.

Detailní popis výzvy

 • Ve výzvě se naučíte správné provedení cviků a dozvíte se, jak fungují různé stránky cvičení a hubnutí. Čeká vás 20 nových videí. 16 s domácím posilkem a 4 s Tabatou. Na pomoc jsme si vzali Anetku a Luci, na kterých Marťas cviky popisuje a ukazuje. V trénincích si vždy cvik nejdříve popíšeme na holkách a pak si jej odcvičíte s Marťasem. Klademe velký důraz na techniku a správné provedení, abyste se mohli cviky dobře naučit. Náročnost tréninků se ve výzvě pomalinku postupně zvedá, ale stále jsou to nejlehčí tréninky poskládané právě pro úplné začítečníky.
 • Čím dál tím častěji se utvrzujeme v tom, že váha není zas až tak směrodatné číslo. Důležitější je spíše úbytek centimetrů nebo celková změna na těle a psychice
 • Koukni na proměny, komentáře a hodnocení této výzvy od ostatních výzvařů (můžeš se kouknout i do výzvy Novoroční rozjezd - Rozjíždím se je její součsástí )
 • Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.
 • Ke cvičení potřebuješ (vyjma podložky na cvičení) jen věci dostupné v každé domácnosti.
 • K této výzvě si můžeš při jejím nákupu výhodně přikoupit i výzvu Redukční jídelníček a věci, které se týkají vaření a ceny jídel najdeš v jejím popisu
Výzva má ráda výzvy. A tou naší týmovou je pomoci co největšímu počtu lidí na cestě k jejich vytoužené postavě. Ale každá cesta, ať je jakkoliv dlouhá, začíná prvním krokem. A právě ty první krůčky ve cvičení jsme vám chtěli co nejvíce usnadnit a vysvětlit pomocí této výzvy. Abyste pochopili, že když se to dělá správně a postupně, tak stačí alespoň 30 dní vytrvalé práce a uvidíte a ucítíte první výsledky , které vás pak nakopnou dál. Proto vznikla tato ryze začátečnická výzva, kterou chceme všem začátečníkům pomoci k co nejsnadnějšímu startu, v jejich cestě za zdravím, vitalitou a krásnou postavou.

Často se nás ptáte

U každé výzvy je první den plný informací, kde se dozvíš, co budeš potřebovat. Protože se ale držíme hesla, že cvičit a jíst zdravě může každý, tak jde hlavně o věci, které už doma máš.

Nedají. Stahováním našich videí porušuješ autorská práva. Jsme online projekt. Všechny dny výzvy ti v profilu zůstanou ještě 60 dnů, takže se k jakémukoli videu můžeš ještě vrátit.

Na začátku (i na konci) výzvy se určitě nezapomeň vyfotit z různých úhlů. Tyto fotky vidíš jen ty a jsou pro tvoji motivaci. Čísla kolikrát tolik neřeknou jako rozdíl na fotkách. Když budeš chtít, můžeš na konci výzvy svoji proměnu sdílet veřejně přímo na stránkách a tím i od nás získat nějakou z odměn. Navíc v průběhu roku děláme různé soutěže o skvělé ceny.

V každé výzvě je poslední den informační, kde ti sdělíme, jak postupovat.

Platební brána nabízí mnoho způsobů plateb, které lze rozdělit do 3 skupin:

1. online platby (typicky platba kartou): klíč voucheru obdržíš obvykle v řádech sekund, maximálně minut a to i o víkendech

2. zrychlené převody (bankovní převody - tlačítko banky): obvykle do 60 minut a to i o víkendech

3. offline metody (běžný bankovní převod, metoda Super Cash): obvykle do 2 pracovních dnů od zaplacení, o případné státní svátky je potřeba dobu prodloužit

Složenka je ještě jiná kategorie, zde počítej 2-4 pracovní dny, samotné Poště trvá i 2 dny, než provede převod.

UPOZORNĚNÍ: jsou-li peníze na cestě a dostaneš upomínku, NEPOSÍLEJ nám potvrzení o platbě nebo informace v odpovědi, že jsi platil(a). Naše technická podpora tím nic neurychlí.

Zakoupením online výzvy obdržíš k dispozici denní online plány (tzn. na internetu), které také obsahují videa, cvičební plány, instruktážní fotografie, jídelníčky,.. Každá placená výzva obsahuje vše, co je potřeba. Ty potřebuješ jen denní přístup k internetu a chvíli volna, kdy si odjedeš denní plán.

Nemáš-li bankovní účet v ČR, je jediná z možností zaplatit online platební kartou VISA nebo MASTERCARD a to jakoukoli vydanou kdekoli na světe (je nutné mít povolenou platbu na internetu v patřičné výši - detaily o své kartě získáte od banky, která ti ji vydala).

Nemáš-li v zahraničí platební kartu umožňující platby na internetu a ani nikdo ve tvém okolí, nedokážeme ti nabídnout v aktuální době jiné řešení platby.

Instrukce chodí každý den, ale zůstávají ti ve tvém profilu, takže si je můžeš zpětně pohodlně přečíst.

Pokud máš zájem o výzvu, která obsahuje jídelníček, nákupní seznam i rozpis jídel dostáváš vždy dopředu na celý týden.

Výzva v bodech

 • Tréninkový plán na 30 dní
 • Pro muže i ženy
 • Cvičební výzva na doma, kde se hodně zaměřujeme na správné provedení cviků a jejich techniku
 • Výzva pro úplné začítečníky nebo ty, kteří si chtějí zlepšit svou techniku cvičení
 • 20-35 minutové video tréninky, kde se bude střídat domácí posilování a Tabata
 • Součástí jsou instruktážní videa odpovídající na různé otázky okolo hubnutí (Jak zhubnu?, Jak zpevním?, Co pít?, apod.)
 • Výzvu budeš mít dostupnou ještě 60 dnů po dojetí
 • Výzvu můžeš brát také jako inspiraci

Ukázka videa z výzvy:

Video Youtube ukázka - Rozjíždím se

Ukázka videa z výzvy:

Video Youtube ukázka - Rozjíždím se

Disclaimer - vyloučení odpovědnosti
Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).

Tuto výzvu pro tebe sestavili

Marika Marika Zakladatelka a trenérka
Martin Martin Společník a trenér
Aneta Aneta Centrum nápovědy
Luci Luci Trenérka

Hodnocení uživatelů, kteří zkusili tuto výzvu

NOVÁ VÝZVA, ještě nebyla hodnocena. Hodnotit mohou pouze výzvaři, kteří výzvu celou odjeli!

Sdílejte s námi váš progres na Instagramu přes hashtag #30tidennivyzva

Odebírej zdarma naše rady, novinky a akce!

Vše ti pošleme přehledně v emailu a nic ti neunikne! Odhlásit se můžeš kdykoliv.