Obchod

Prostě zhubni

Online výzva pro ŽENY i MUŽE

 • rychlejší a účinné hubnutí
 • 18 tréninků (domácí posilování, tabata nebo břicho a core)
 • redukční jídelníček postavený na cyklování sacharidů

Jdeš do toho s námi?

1 290  vč. 21 % DPH

Stravovací  a cvičební výzva se zcela novým tréninkovým plánem. Výzva je určená pro ženy i muže, kteří chtějí zhubnout rychlejším způsobem více cm a procent tuku a vytvarovat svoji postavu. Ve cvičícím programu se můžeš těšit na domácí posilování s Terkou, TABATU s Lucy, kde se pořádně zapotíš a efektivní cviky na Břicho a Core s Míšou. V první polovině tě čekají každý týden 4 tréninky, ve druhé každý týden 5. Náročnost stoupá postupně. Výzva je vhodná i pro dosavadní lenochy. Jídelníček vychází z naší nejoblíbenější výzvy Sacharidové vlny, ale je ve zcela novém kabátu, aby výsledky byly ještě lepší a rychlejší. Skladba jídel je pestrá, a kategorie jsou vypočítané přesně podle potřeb každého jedince.

Pokud si chceš některé potraviny vyměnit, dokup si VÝZVU+ nebo použij lováčky. Jídelníček tak budeš mít na míru podle tvých chutí.

Potřebuješ další informace?

Na co se můžeš těšit
 • Nový tréninkový plán- Tabata s Luci, Břicho a Core s Míšou, domácí posilování s Terkou
 • Nákupní seznamk vytištění – stop s plánováním a psaním dlouhých lejster
 • Přesné gramáže potravinvypočítány podle tvé denní potřeby
 • Každý denmotivační email, který tě bude povzbuzovat a provázet celou výzvou
 • Přístup doaktivníFB skupiny, kde získáš podporu a nové, stejně zaměřené přátele
 • Instrukce, co a jakpo skončení výzvy– nenecháme tě v nevědomosti jak dál
 • Získášspoustu času navíc, protože už nebudeš muset denně vymýšlet, co si uvařit
 • Pestrý jídelníček(v rámci možností), nové chutě, nové možnosti – bye bye nudo
 • Trvalý efekta pozitivní návyk – 1 jídlo denně, kolísání váhy, stav, kdy jsi bez energie a bez dobrého pocitu sám/sama ze sebe je minulost
Jaké budeš mít výsledky
 • Čím dál tím častěji se, ale utvrzujeme v tom, že váha není zas až tak směrodatné číslo, důležitější je spíše úbytek centimetrů nebo celková změna na těle a psychice
 • Koukni na proměny, komentáře a hodnocení této výzvy od ostatních výzvařů
 • Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).
Cena jídel a s čím počítat
 • Některé dny vyjdou levněji, některé zase trochu dráž
 • Podle našich i vašich zkušeností utratíš za jídlo cca 800 Kč týdně (pokud umíš nakupovat v různých akcích a máš dobře zásobenou špajzku, dostaneš se určitě na mnohem menší výdaje, navíc ty trvanlivější potraviny ti zůstanou)
 • Výzva obsahuje 4 volné dny (které si vybereš), kdy si můžeš dát nějakou dobrotu a uvařit dle sebe a 12 typových dnů, výzva je poskládána tak, aby sis mohl/a vařit vždy na 2 dny
 • K této výzvě doporučujeme i některé potravinové doplňky
 • Než si ale cokoliv zakoupíš, doporučujeme výzvu aktivovat, kouknout se na informace a rady a pak si případně obstarat věci, které ti chybí
 • No stress, budeš mít na všechno dost času, první den výzvy je čistě informační a plánovací
 • Vzhledem k tomu, že je tato výzva více redukční, je potřeba, abys byl/a zdráv/a a cítil/a ses fit (více „pro koho to není“)
 • Ve dnech s minimálním přísunem sacharidů, můžeš být podrážděný/á (vždy pomáhá těšit se na další den, kdy dostane tělo cukrů více anebo na volný den)
 • K výzvě je možné po dobu aktivity členství VÝZVA+ mít neomezené "Náhrady potravin". Díky tomu může být tvůj jídelníček ještě více na míru. Můžeš nahradit potraviny, které ti tolik nechutnají, nemůžeš je jíst nebo jen chceš něco zpracovat. 
Jak tato výzva vznikla
"Člověk míní, život mění." V našem týmu došlo ke změnám a my jsme museli většinu výzev stáhnout. Protože nám zbylo jen pár výzev stravovacích, ale výzva je i o cvičení, dali jsme hlavy dohromady a rychle obnovili vámi oblíbenou výzvu PROSTĚ ZHUBNI. Zcela jsme vyměnili tréninkový plán, k jehož tvorbě jste nám pomohli právě vy. Vyslyšeli jsme vaše přání, a tak se můžeš těšit na pestré tréninky, kde posílíš celé tělo, zpevníš břicho a spálíš hromadu kalorií. K nejlepším výsledkům ti pomůže pestrý stravovací plán, takže hubnutí půjde jako po másle.
Jaké informace budeme potřebovat pro aktivaci výzvy
Abychom ti mohli vybrat kategorii přímo na tělo, budeme od tebe potřebovat při spouštění výzvy tyto informace:
pohlaví, váha, výška, pas, denní režim, aktivita, stres

Disclaimer - vyloučení odpovědnosti
Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).

Pravidla a platnost

 • Objednaný voucher na služby má platnost 6 měsíců od vystavení (zaplacení), neaktivuje-li uživatel službu do této doby, aktivační klíč a služba popadá bez náhrady.
 • Výzvy a služby jsou uživateli k dispozici v účtu 12 měsíců od data prodeje (nikoliv od data, kdy si je aktivujete), doplňkové služby balíčku VÝZVA+ mají platnost dle platnosti programu, ke kterému si ji dokoupíte.
 • Provozovatelé nabízejí dostupnost zakoupených služeb (výzev) 12 měsíců od jejich prodeje (nikoliv od data, kdy si je aktivujete).

Tuhle výzvu pro vás sestavili

/ /

Seznam všech jídel na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o
dny 1, 7, 8, 14, 15,…

/ /

Nákupní seznam na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o dny
1, 7, 8, 14, 15,...

/ /

Záleží na tom, kde žiješ. Občas se najde něco, co jde sehnat těžce nebo vůbec. Vždy jde ale
najít vhodnou náhradu.

/ /

Instrukce chodí každý den, ale zůstávají ti ve tvém profilu, takže si je můžeš zpětně pohodlně přečíst.

Pokud máš zájem o výzvu, která obsahuje jídelníček, nákupní seznam i rozpis jídel dostáváš
vždy dopředu na celý týden.

Proměny po této výzvě


Lena

“Ahojky snažila jsem se zhubnout, ale nedařilo se. Nikdy jsem neudržela jídelníček tak, aby to šlo. Díky výzvě jsem měla přesně dané, co mohu a mám sníst a moc mi to pomohlo. Jídlo mi chutnalo neměla jsem pocit hladu. Ke správnému jídelníčku jsem začala i cvičit (3kg za 30 dní) a občas běhat. Postupem času se z běhu stala závislost.”

Verča

“Ahoj výzvo, chtěla bych Vám moc poděkovat. Nic nedělání, špatná strava a bramburky k telce zapříčinily nárůst mého pupku. Proto jsem se rozhodla, že s vámi půjdu do výzvy prostě zhubni. Začátek byl dost náročnej. Cvičení a jídla, která jsem nikdy nejedla. Ale po úbytku prvních centimetrů jsem byla nadšená. Změna zatím není moc velká, ale nakoplo mě to. Najednou mám víc energie, po jídle se necítim nacpaná a cvičení mě začalo bavit. Jeden měsíc mi nestačí a proto s Vámi pokračuji v další výzvě prostě zhubni 2.

Eva

Ahoj zrovna jsem dokončila výzvu Prostě zhubni. Po dvou těhotenstvích, kdy jsem dohromady přibrala 50 kilo, mi zbylo pár kilo na víc a už sami nešly dolů. A tak sem se rozhodla vyzkoušet 30denní výzvu. S výzvou jsem schodila 3 kila, v pase 5 cm, a přes boky 1 cm což je fakt super. Jídlo jsem dávala v pohodě, někdy jsem měla teda hlad, ale dalo se to vydržet 😉 Díky výzvě jsem začala pravidelně jíst, což se dvěmi dětmi je prostě někdy nadlidský úkol 🙂 Ještě je na čem pracovat a určitě budu pokračovat a zkusím výzvu Letos bikiny.

94 recenzí Prostě zhubni

 1. LuckaZ

  Výzva mě bavila, jídelníček je pestrý, cvičení by mohlo být trochu náročnější. Neměla jsem takové výsledky jaké jsem čekala, zhubla jsem za celý měsíc jenom něco málo přes kilo, ale určitě jsem se zpevnila a naučila se lépe jíst.

 2. Anička

  Výzva byla pohodová a nenáročná.

 3. Veru

  “Perfektni. Drzima moc palce udrzet se. To byva nejtezsi ”

 4. Marky

  “Výzva mě nadchla. Rychle splasklo nafouknuté břicho a celkově jsem se cítila výborně. Úbytek na váze i v cm. Jen ten poslední týden byl pro mne těžký s jídlem ale dala jsem to! Určitě zopakuji! Děkuji.”

 5. Uživatel bez přezdívky

  “Výzva byla super a opravdu funguje. Byla jsem tedy během výzvy nemocná, takže jsem nemohla jet na 100%, ale i tak cm šly dolů a 5 kilo. 🙂 Velmi se mi líbí, že mi jídelníček nabízí náhrady, které si mohu dát. Doporučuji!!”

 6. Zuzanaa21

  “Super výzva, která funguje. Top jsou náhrady”

 7. Anjuli

  “Výzva byla supr. Jídelníček jsem dodržovala, ale bohužel na cvičení nebyl, s ohledem na mojí práci, čas. I přes to jsem zhubla 6 kilo. Výzvu si určitě ještě zopakuji ”

 8. Lenka

  “Výzva byla skvělá! Moc jsem si ji užila a donutila mě se začít poradně hýbat. S výzvou jsem kvůli tomu nepřestala a makám na sobě dál! ”

 9. Iška

  “Výzva perfektní, mám dole 6kg.
  Děkuji , určitě se pustím do další.”

 10. Lucie

  “Za mě ok ,vše bylo v klidu..Ale nejlepší,největší výsledky jsem měla u Sach.vln..”

 11. Beruška

  “Výzva byla super, i bez cvičení jsem zhubla 4kg ”

 12. Bazooka

  “Bezvadný program, zatím nejlepší co jsem vyzkoušela. Celkově velmi pozitivně hodnotím způsob komunikace, každodenní motivační e-maily. Jídelníček skvělý, donutilo mne to víc se zamyslet nad tím, kolik a čeho denní sním. Jednu hvězdičku jsem ubrala kvůli cvičení – celkový koncept není špatný, ale pro docílení požadovaných výsledků nedostatečný (ikdyž se sestava může opakovat x krát), osobně ke každému cvičení jsem měla další vlastní (cvičila jsem i dřív) a přidala sjem prakticky každodenní běhání. Za týden byly vidět první výsledky, které člověka namotivují pracovat na sobě dál. ”