fbpx

Obchod

Božský zadek

Online výzva pro ŽENY i MUŽE

 • nejlevnější cvičební výzva
 • tréninky zaměřené na zpevnění a tvarování zadečku a nohou
 • pestrý tréninkový plán (tabata, klouzání, kardio kickbox, posilování)

Jdeš do toho s námi?

490  vč. 21 % DPH

Nejlevnější cvičící výzva. Výzva je vhodná pro ty, kteří touží mít pěkně tvarovaný zadek i v zimním období. Nebo jako doplňková výzva, pokud potřebuješ ještě víc pohybu v již zakoupených výzvách.

Tréninkový plán zahrnuje jak posilovací tréninky tak i Tabatu, Kardio kick box či klouzání. Získáš nejen vytvarovanější pozadí, ale také lepší fyzičku a ještě při tom spálíš nějaké to kilo. Pro nejlepší efekt doporučujeme výzvu skombinovat s některou stravovací či cvičící výzvou.

Zahoď push up kalhoty a nečekej až na letní plavkovou sezónu. Pěkný zadek sluší i kalhotám.

Potřebuješ další informace?

Na co se můžeš těšit
 • Pestrý tréninkový plán – výzva obsahuje 14 tréninkových lekcí
 • Posilování, Tabata, Kardio kick box, Klouzání
 • Čas navíc – už nemusíš projíždět různé youtube kanály a radovat se z toho, že si ulovil/a 1 dobré video, a ještě k tomu v AJ
 • Spoustu ušetřených peněz – nebudeš platit za žádné skupinové lekce, celý plán na 30 dní stojí stejně jako 1 jediná lekce ve fitku
 • Každý den motivační email, který tě bude povzbuzovat a provázet celou výzvou
 • Dostaneš doporučení a pár tipů ohledně doplňků stravy
 • Viditelné výsledky a pozitivní návyk – stav, kdy jsi bez energie a bez dobrého pocitu sám/sama ze sebe se tě už nebude týkat
Jaké budeš mít výsledky
 • Výzva obsahuje jak posilovací tréninky, díky nimž získáš pevnější zadek, ale také nohy. Kardio cvičení zas vylepší tvoji fyzičku.
 • Pokud k výzvu přidáš k nějaké výzvě cvičící a budeš zároveň dodržovat i zdravý jídelníček, můžeš se těšit i na větší úbytek cm a % tuku
 • Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky. Každé tělo funguje jinak. Celkový výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).
Jak tato výzva vznikla
Výzva vznikla především díky vám. Přišlo nám pár žádostí o více doplňkových tréninků pro ty, co už si někam vypracovali svoji kondici a chtěli by pořádně zamakat. A také pro to, že mít pěkný zadek v džínsech chce každá ženská ;-) A tak jsme dali dohromady jak posilovací tréninky, tak i ty nejoblíbenější kardio spalovací. Když už pěkný zadek, tak ať u toho i něco vypotíme :-) Protože každý víme, že samo se nic neudělá a bez pořádné práce nebudeme mít pěkné zadkáče, doporučujeme výzvu skombinovat s další cvičící výzvou. Když k tomu přidáte i výzvu stravovací, výsledky budou o to větší. Základem úspěchu je totiž jak pohyb, tak strava ;-)
Jaké informace budeme potřebovat pro aktivaci výzvy
Abychom ti mohli vybrat kategorii přímo na tělo, budeme od tebe potřebovat při spouštění výzvy tyto informace:
pohlaví

Disclaimer - vyloučení odpovědnosti
Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).

Pravidla a platnost

 • Objednaný voucher na služby má platnost 6 měsíců od vystavení (zaplacení), neaktivuje-li uživatel službu do této doby, aktivační klíč a služba popadá bez náhrady.
 • Výzvy a služby jsou uživateli k dispozici v účtu 12 měsíců od data prodeje (nikoliv od data, kdy si je aktivujete), doplňkové služby balíčku VÝZVA+ mají platnost dle platnosti programu, ke kterému si ji dokoupíte.
 • Provozovatelé nabízejí dostupnost zakoupených služeb (výzev) 12 měsíců od jejich prodeje (nikoliv od data, kdy si je aktivujete).

Tuhle výzvu pro vás sestavili

Proměny po této výzvě


Z výzvy jsem nadšená. Velice rozmanité tréninky mě naprosto učarovaly. Moje výsledky po výzvě, byli -7cm přes pupík a -3cm přes boky.

Vyzvu jsem si natolik zamilovala, že si ji zopakuji ještě jednou celou. Díky Výzvo

Zuzana

“S touto 30-denní výzvou jsem doufám odstartovala novou etapu svého života. Jako každé jaro jsem i to letošní začala s pár kily navíc a taky s další a doufám že už poslední operací v únoru. (Za poslední tři roky to už byla čtvrtá gynekologická operace)

Začly se mnou cloumat hormony, cítila jsem se opravdu nepěkná a tlustá. Poslední kapkou bylo zjištění, že moje motorkářské věci jsou mi těsné a některé vůbec nedopnu. Výzvu jsem začala s velkým odhodláním, že budu všechny instrukce zodpovědně dodržovat…:-) Samozřejmě že nadšení nevydrželo dlouho a musím přiznat, že cvičení jsem opravdu lajdala a cvičila max 3x týdně. Jídelníček je pestrý a mooooc mi chutnal a bavilo mě si připravovat jídla.

Už po prvním týdnu jsem měla úbytek 5 cm v pase, což byla pecka. Pak to šlo jen pozvolna, ale ten dobrý pocit ze sebe sama je k nezaplacení. Jídla si i po ukončení připravuji dál.

Moc bych vám chtěla poděkovat za takový restart a kdo ještě váhá s tím začít, tak JDĚTE DO TOHO, STOJÍ TO ZA TO !!!!! :-)”

39 recenzí Božský zadek

 1. martinkacz

  Super cvičení,nejlepší je klouzání a kikbox.Rozhodne je změna vidět,dekuji

 2. Jitka Love

  Velmi Doporučuji .Krásné cvičení .

 3. Bazi

  Super výzva, myslím si že pro každého!

 4. FotoMarti

  “Super vyzva boli me cele tělo”

 5. Zuzi

  “Děkuji, vyzva mi nastartovala celkem jednoduchý ,ale účinný režim cvičení. Určitě tím nekončím, naopak ”

 6. Bazi

  “Super výzva, myslím si že pro každého! ”

 7. Andy

  “Doma si toho lepšího zadku všimli a to je moje největší odměna. První polovina výzvy byla taková lehčí, přípravná, až jsem si říkala, že s tímhle zadek nezpevním. Ale ta druhá už byla fakt dobrá, intenzivnější a i já sama na sobě cítím, že se něco k lepšímu změnilo. Trošku mi nevyhovovalo klouzáni, moje koleno si sem tam stěžovalo. Ale dá se to nahradit jiným cvikem, hlavně to člověk nesmí vzdát. Tak a co tam máme dál? Břicho snů?”

 8. Haylin

  “Nejlepší cvičení co znám.Prehledne,motivující,přátelské a hlavně dá se zvládnout a jsou vidět výsledky.Dekuju a jdu do dalsi”

 9. Hana

  “Celkově se mi výzva líbila, jednoznačně nejlepší cviky i lekce jako takové byly kardio kickbox. Klouzání mě nebavilo, většinou jsem si místo toho zopakovala nějaký předchozí den nebo cvičila cviky upravené. Každopádně díky za výzvu a těším se na další! ”

 10. chzuzka

  “Výzva super! Mám zpevněný a vytvarovaný zadek. Jsem velmi spokojená”

 11. Misurina

  “Super cviky zadek jak lusk”

 12. Jana

  “Výzva byla super. Ze začátku méně cvičení, ale od třetího týdne přibylo. Cvičení super, každý si přijde na své. Za mě nejlepší tréninky s Lucy. Jela jsem současně s výzvou Břicho snů, za mě super kombinace ”

 13. Lucie

  “Cvičení mně moc bavilo .Co já teď bez něj budu dělat.??tuto výzvu jsem jela 2 krát za sebou.”

 14. Bára

  “Parádní výzva, super cvičení. Jen klouzání s Míšou byl hlavně na začátku oříšek :-)”

 15. Foukalinda

  “Klouzání je hrozná nuda. Já mám dlouhodobé problémy s ramenem a dala jsem to, až na ten kick box. Občas jsem to flákala, takže si to musím dát ještě jednou….ale na druhou stranu jsem byla bez fyzičky a i tak se to dalo zvládnout. Takže super :-)”

 16. Jiřka

  “Výzva nebyla špatná, ale klouzání mě strašně nebabilo a docela mě odrazovalo, bez nej by to bylo supeer. Jinak to bylo fajn a odpočinkove dny mi také nevadily. Ideální pro začátečníky. ”

 17. dufina

  “Dobrá výzva, která když se zkombinuje s jídelníčkem tak jsou výsledky výraznější ”

 18. Monika

  “Super. Začíná se pozvolna ale výsledky se dostaví”

 19. Uživatel bez přezdívky

  “Výzva je pěkná makačka, přijde mi náročnější než Břicho snů, ale výsledek je zaručený, pěkný vypracovaný zadek včetně posílení a zpevnění stehen a zeštíhlení lýtek.”

 20. Terka

  “Super výzva, i ta zkušební. Určitě si nějakou vyberu a pojedu ji na plno.”

 21. Hanča

  “Výzva mě bavila, jsem spokojená 🙂 ”

 22. Lilli

  “Výzva super, ale spíš jako doplněk k jiné výzvě. Videa se opakovala, ale na získání svalů a pěkného zadečku fajn ”

 23. Markét

  “na mě moc volna, jinak dobré”

 24. Denisenkaa

  “Super výzva,doporučuji :)”

 25. Sušenka

  “Prijemne doplneni k vyzve”

 26. Janice

  “Toto je moje druhá výzva během dvou měsíců, kterou jsem s radostí dokončila mohu vřele doporučit 🙂 v kombinaci s břichem jsou vidět výsledky a neskutečně mě to těší a dodává mi to energii snažení nezahodit, ba naopak ve cvičení pokračovat a stále se zlepšovat. Díky 🙂 ”

 27. pajunda276

  “Super výzva, ze začátku méně náročná.”

 28. Anetka

  “Výzva byla naprosto skvělá ale pravda, občas velmi náročná. Občas jsem si musela i sprostě zanadávat ale pak už to bylo zase fajn :). Děkuji, že jste:) Tak a zrovna vybírám další výzvu :)”

 29. Verca

  “Super cviceni budu v tom pokracovat. Doporucuji vsem co chteji mit bozsky zadek.”