⟵   Zpět

Zamakat na sobě můžeš i doma!

Podzim. Počasí venku v nás vyvolává chuť zachumlat se do peřin a poflakovat se. Ale pozor! Zavřená fitka nejsou důvodem pro lenošení, právě naopak. Cvičení doma nám přináší spoustu výhod a nových možností.

ZAVŘENÉ FITKO NENÍ DŮVODEM LENOŠIT! NAOPAK JE TO IDEÁLNÍ MOŽNOST POCHOPIT SVÉ TĚLO

Četné studie opakovaně potvrzují, že pravidelné cvičení pomáhá bojovat proti stresu právě důsledkem uvolňování endorfinů. K němu totiž ve zvýšené míře dochází během fyzické aktivity a po ní. Dnes si je můžeme „vyrobit“ tak, že ve volném čase budeme sportovat. Nejvíc se vylučují při aerobních cvičeních, jako je cvičení se zátěží nebo váhou svého vlastního těla, gymnastika nebo sprint. Pomáhají jak krátkodobě – pro dobrý pocit a potlačení starostlivé, úzkostné nálady, tak dlouhodobě proti chronickým bolestem. Podobně pak funguje i pojídání pálivých pokrmů.

SKVĚLÁ POSTAVA A FORMA SE DÁ UDRŽET I VYLEPŠIT PŘI TRÉNINKU, KTERÝ ODCVIČÍTE DOMA

Existuje celá řada instruktážních videí jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé. Je ale důležité si uvědomit, že trénink bude vyžadovat maximální vynaložené úsilí! Odměnou ti bude SKVĚLÁ POSTAVA A FORMA.

Dalšími výhodami jsou bezesporu:

  • finanční úspora
  • časová flexibilita
  • možnost zvolit si náročnost případně partie, které preferuješ
  • zapojit do cvičení své potomky a užít si tak efektivně společně strávený čas

Naše tréninky (výzvy) jsou sestaveny tak, aby je zvládl každý. Všechny výzvy mají svůj osobní příběh. Některé se zaměřují na nabírání svalové hmoty, jiné na hubnutí a formování postavy. Nedílnou součástí jsou výzvy zaměřené na stravování.

PROSTĚ ZHUBNI!

Celotělo s Terkou - vyzkoušejt si půlhodinový posilovací trénink zaměřený na celé tělo s naší trenérkou Terkou. Potřebovat budeš pouze podložku, židli, 2 plastové lahve (místo činek), pití a ručník. Pokud se ti náš trénink bude líbit, podobné cvičení najdeš v jedné z našich nejoblíbenějších výzev Prostě zhubni.

Stravovací a cvičební výzva určená pro ženy i muže, začátečníky i pokročilé. Chceš-li vytvarovat svoji postavu, zhubnout rychlejším způsobem více cm a procent tuku a udržet si energii a dobrou náladu i v této pochmurné době, je tento cvičící program určen přímo tobě.

ZKUS VÝZVU ZDARMA

Pokud si chceš naši výzvu nejdříve vyzkoušet, využij naši speciální nabídku Zkus výzvu zdarma. Zde ti v 5 dnech předvedeme naše cvičení a jídelníček. Čekají na tebe efektivní tréninková videa (různé typy, různí trenéři) a chutný jídelníček v klasické a bezmasé variantě.


2.12.2020

Alena

Autorka se narodila v Ostravě, do Prahy ji přivedl osud, láska a nespočet nových možností. Miluje Prahu, dle jejích slov je to nádherné město s neskutečnou energií. Má dvě děti, vystudovala školu Tvůrčího psaní Markéty Dočekalové a kurz spisovatele Reného Nekudy. Její vášní je psaní. Miluje život, neboť je její neustálou inspirací a touhou.

Vaše komentáře:

Výzva doporučuje

Zhubni nafurt - naše nejkomplexnější výzva - Splň si svůj sen a jednou provždy ZHUBNI NAFURT. S nejkomplexnější výzvou máš na výběr ze 4 variací jídelníčků - klasický s masem, vegetariánský, bez lepku či bez laktózy. V téhle výzvě dostaneš to nejlepší v 60 dnech. Tréninkový plán je nadupaný. Čeká tě 42 tréninků (Tabata, HIIT,Klouzání, Kickbox, Posilování) v podání 5 trenérek. Nově si pro tebe Mari připravila Posilování mysli, program, kde budeme pracovat s myslí a naučíme se sebehodnotě, spokojenosti a lásce ke svému tělu. Přidej se ke skupině dalších výzvařů a dosáhni společnými silami vytoužených výsledků. Chci vědět více

Rubriky blogu

Nejnovější články

Nejčtenější za poslední týden

Nejoblíbenější

Přidej se k nám na síti