⟵   Zpět

Na férovku: Karolína Jankulovská

Jaké pikantnosti nám na sebe prozradila dcera fotbalové legendy Marka Jankulovského? Jaké je to žít po boku slavné hvězdy? Jak se vyrovnává se svými strachy? Kdy naposledy plakala? Dokáže žít bez sexu? A co si představí pod pojmem PC sval?

Karolína Jankulovská

Dcera fotbalové legendy, Marka Jankulovského. Jediného českého hráče působícího v předním evropském velkoklubu AC Milan.

Karolína žije v současné době v Praze, aktivně se věnuje sportu, studuje Vysokou školu psychologie. Cvičí 4x týdně, miluje běhání, přednost dává kardio aktivitám před posilováním. Cvičení vnímá jako prostředek k pročištění hlavy. Co se týče jídla, snaží se jíst zdravě a pravidelně, ale pokud má na něco chuť, vždy si to dopřeje.

8.6. 2013 benefice Marka Jankulovského, Bazaly Ostrava. Na fotce zleva Karolína, otec Marek a sestra Kristýna.

Co je to PC sval? Co si dokážeš pod tímto pojmem představit a jaké pocity to v tobě evokuje? (poznámka redakce: PC sval je hlavním svalem pánevního dna a ovládá otevírání a uzavírání močové trubice, semenného kanálu (prostaty), vagíny, penisu a konečníku. Je velkým dárcem energie: skutečnou elektrárnou člověka. Napínání tohoto svalu stimuluje u muže prostatu a u žen dělohu. Přitom se uvolňují tělu vlastní hormony a endorfíny, které vyvolávají duševní euforii)

Pojem PC sval mi vůbec nic neříká. Napadá mě sval počítače anebo nějaký sval v těle, ale spíše bych to viděla na nějakou technologii.

Kdy jsi naposledy plakala? Bylo to o samotě nebo před někým?

Naposledy jsem plakala o samotě, cítím se takto mnohem více v bezpečí.

Jaká je Tvoje nejstrašnější vzpomínka?

Nejstrašnější vzpomínku mám z dětství, bylo mi asi 10 let. Obecně si situace z dětství příliš nepamatuji. Letěli jsme tehdy letadlem a ocitli se v silných turbulencích. Na ten moment nikdy nezapomenu. Měla jsem smrt před očima a nemohla se nadechnout. Od té doby mám velký respekt k cestování letadlem. Jelikož jsme ale několik let žili v Miláně, letiště a letadla se stala mým téměř druhým domovem.

Karolína se svým otcem Markem Jankulovskim.

Kdyby se z tvého partnera stal Tvůj nejlepší kamarád, kterou osobní věc bys mu svěřila? Nebo-li, které tabu bys odhalila svému blízkému kamarádovi, ale partnerovi ne?

Nemám žádnou tajnou komnatu, o které bych s ním nedokázala hovořit. Ale něco by se určitě našlo. Myslím si, že by měl o mě vědět jednu věc. Respektive o ženách. A to, že se taky občas rády otočíme za hezkým chlapem.

Kdyby ses zítra probudila jako kluk, jaké 3 věci bys udělala jako první?

Pokud bych měla to štěstí a probudila se jako kluk, hned bych šla otestovat, jak se to „tam dole“ ovládá. Následně bych se šla přesvědčit, zda se opravdu nedá vyčůrat bez toho, abych zašpinila prkýnko. A jako poslední bych si šla dát pořádnou chlapskou snídani a nemusela řešit, co můžu a nemůžu sníst pro udržení figury.

Karolína a její nejlepší kamarádka při zdolání Lysé hory.

Doplň větu: “Přála bych si, abych se mohla někomu svěřit s ...

Přála bych si, abych se mohla někomu svěřit se svými strachy. Dodnes si velmi silně pamatuji na okamžik, když mi bylo 9 let. My se opět stěhovali, tentokrát z italského města Udine do metropole Itálie – Milána. Zde jsem si plně uvědomila, jaké je to být dcerou slavného fotbalového hráče. Poprvé jsem na vlastní kůži pocítila rivalitu mezi místními špičkovými fotbalovými kluby jako je AC Milan a Inter Milan. Místo, kde jsme se přestěhovali, bylo plně obýváno rodinami hráčů našeho „úhlavního nepřítele“, tedy klubu Inter Milan. Ihned při nástupu do nové třídy, jsem čelila útokům ze strany dětí znepřáteleného klubu. Je fascinující, jak dokáží být děti kruté. Každodenní slovní šikana ze strany spolužáků mě ujistila v tom, že život po boku slavné hvězdy není vždy výhrou. Zde jsem také velmi silně pocítila strach. Provázel mě každým dnem, kdy jsem se probudila a odcházela do školy.

Dokážeš si představit život bez sexu?

Ano, dokážu si přestavit život bez sexu. Vynahradí mi to klidně pořádné objetí. Jinak vnímám sex samozřejmě pozitivně. Je to pro mě především emoční záležitost, propojení duše a fyzického těla.

Krásná Karolína Jankulovská

Kdyby ses mohla dožít 90. narozenin a od 60 mít buď tělo nebo mysl 30letého člověka, co by sis vybrala a proč?

Kdybych se dožila 90 let, chtěla bych mít mysl jako 30letá. Což pro mě znamená více životních zkušeností, na druhou stranu být stále připravená poznávat nové věci.


31.10.2020

Alena

Autorka se narodila v Ostravě, do Prahy ji přivedl osud, láska a nespočet nových možností. Miluje Prahu, dle jejích slov je to nádherné město s neskutečnou energií. Má dvě děti, vystudovala školu Tvůrčího psaní Markéty Dočekalové a kurz spisovatele Reného Nekudy. Její vášní je psaní. Miluje život, neboť je její neustálou inspirací a touhou.

Vaše komentáře:

Výzva doporučuje

Zhubni nafurt - naše nejkomplexnější výzva - Splň si svůj sen a jednou provždy ZHUBNI NAFURT. S nejkomplexnější výzvou máš na výběr ze 4 variací jídelníčků - klasický s masem, vegetariánský, bez lepku či bez laktózy. V téhle výzvě dostaneš to nejlepší v 60 dnech. Tréninkový plán je nadupaný. Čeká tě 42 tréninků (Tabata, HIIT,Klouzání, Kickbox, Posilování) v podání 5 trenérek. Nově si pro tebe Mari připravila Posilování mysli, program, kde budeme pracovat s myslí a naučíme se sebehodnotě, spokojenosti a lásce ke svému tělu. Přidej se ke skupině dalších výzvařů a dosáhni společnými silami vytoužených výsledků. Chci vědět více

Rubriky blogu

Nejnovější články

Nejčtenější za poslední týden

Nejoblíbenější

Přidej se k nám na síti