⟵   Zpět

Jaké pikantnosti nám na sebe prozradila Kristýna Kohoutová alias Píšu, protože víno

O čem se dočtete na jejím facebookovém nebo instagramovém profilu? O životě, někdy o všem, někdy o ničem, občas o hubnutí, občas zase ne, často s vínem a vždycky s láskou a humorem.

Pokud by Vám měla v pár slovech popsat sama sebe, odpověď by vypadala takto. „Piju hodně vína a občas chodím na striptýz. Těší mě.“

Autorka fotografie: Zuzana Reifová

Co je to PC sval? Co si pod tímto pojmem představíš? Jaké pocity to v tobě evokuje?

Představím si sval, co drží celý můj počítač pohromadě! Ne, teď vážně, představím si sval pánevního dna a žádné speciální pocity ve mně nevyvolává.

Kdy jsi naposledy plakala? Bylo to o samotě, nebo před někým?

Minulý týden, sama doma, když na mě padla tíseň ze současné situace.

Jaká je tvoje nejstrašnější vzpomínka?

Nikdy mi nebylo hůř, než když mi mamka zavolala na teambuilding, že se dědeček po operaci krčku už neprobudil. Někde hluboko v podvědomí jsem asi počítala s tím, že se to může stát, ale nepřipouštěla jsem si to a věřila jsem, že to zvládne. Přesto to byl šílený šok. Děda měl nádherný život, a navíc se dožil bez dvou měsíců 88 let, to je krása.

Autorka fotografie: Zuzana Reifová

Jak hodnotíš svůj vztah s matkou?

Nejvíc parádně! Mamka je jako moje nejlepší kamarádka a vždycky jsme spolu skvěle vycházely. Upřímně myslím, že lepší už by to ani být nemohlo, a jsem za to moc vděčná.

Kdyby ses zítra probudila jako kluk, jaké 3 věci bys udělala jako první?

Když na férovku, tak na férovku. Asi bych dlouho zkoumala svůj penis! Čůrala bych ve stoje, to zadruhé, a večer bych šla zkusit sbalit nějakou fakt super kočku.

Doplň větu: „Přála bych si, abych se mohla někomu svěřit s…“

Tak teď jste mě dostali. Nevím, co doplnit, protože se mám díkybohu vždycky komu svěřit. A to úplně se vším

.
Autorka fotografie: Zuzana Reifová

Dokážeš si představit život bez sexu? Při odpovědi ano, jaká činnost ti jej absolutně dokáže nahradit a jak často ji provozuješ. Pokud ne, jak vnímáš sex? Jaké emoce očekáváš, že v tobě vyvolá?

Tak to teda nedovedu, brr! Sex je pro mě ohromně důležitá součást života, ten pocit intimity a blízkosti je nenahraditelný.

Kdyby ses mohla dožít 90. narozenin a od 60 let mít buď tělo, nebo mysl 30letého, co by sis vybrala a proč? Tak to bych si vybrala tělo, aby mi to ještě pěkně běhalo za dědouškama. Doufám, že by mysl pořád byla v kondici, jinak by mě to tělo asi moc nevytrhlo. Ale když vidím, jak to pálí mé 90leté pra-pratetě, myslím, že by to mohlo být v pohodě!

1.4.2021

Alena

Autorka se narodila v Ostravě, do Prahy ji přivedl osud, láska a nespočet nových možností. Miluje Prahu, dle jejích slov je to nádherné město s neskutečnou energií. Má dvě děti, vystudovala školu Tvůrčího psaní Markéty Dočekalové a kurz spisovatele Reného Nekudy. Její vášní je psaní. Miluje život, neboť je její neustálou inspirací a touhou.

Vaše komentáře:

Výzva doporučuje

Zhubni nafurt - naše nejkomplexnější výzva - Splň si svůj sen a jednou provždy ZHUBNI NAFURT. S nejkomplexnější výzvou máš na výběr ze 4 variací jídelníčků - klasický s masem, vegetariánský, bez lepku či bez laktózy. V téhle výzvě dostaneš to nejlepší v 60 dnech. Tréninkový plán je nadupaný. Čeká tě 42 tréninků (Tabata, HIIT,Klouzání, Kickbox, Posilování) v podání 5 trenérek. Nově si pro tebe Mari připravila Posilování mysli, program, kde budeme pracovat s myslí a naučíme se sebehodnotě, spokojenosti a lásce ke svému tělu. Přidej se ke skupině dalších výzvařů a dosáhni společnými silami vytoužených výsledků. Chci vědět více

Rubriky blogu

Nejnovější články

Nejčtenější za poslední týden

Nejoblíbenější

Přidej se k nám na síti