Obchod

Vyvážený jídelníček 2.0

Online výzva pro ŽENY i MUŽE

 • nauč se stravovat pestře, kvalitně a bez diet
 • zbav se špatných stravovacích návyků
 • vhodný i pro kojící maminky

Jdeš do toho s námi?

890  vč. 21 % DPH

Stravovací výzva  určená všem, kteří nedávno dokončili nějaký redukční program. Těm, kteří už svou vysněnou postavu mají a chtějí si ji udržet. Výzva ti pomůže zbavit se špatných stravovacích návyků a dlouhodobě setrvat (nejlépe napořád) ve zdravějším životním stylu.

Pokud si chceš některé potraviny vyměnit, využij naši VÝZVU+ , která je součástí výzvy. Jídelníček tak budeš mít na míru podle tvých chutí.

Potřebuješ další informace?

Na co se můžeš těšit
 • Přesné gramáže potravin vypočítány podle toho, kolik % tuku máš v těle
 • Nákupní seznam k vytištění – stop s plánováním a psaním dlouhých lejster
 • Získáš spoustu času navíc, protože už nebudeš muset denně vymýšlet, co si uvařit
 • Pestrý jídelníček, nové chutě, nové možnosti – bye bye nudo
 • Trvalý efekt a pozitivní návyk – 1 jídlo denně, kolísání váhy, stav, kdy jsi bez energie a bez dobrého pocitu sam/a ze sebe je minulost
Jaké budeš mít výsledky
 • U této výzvy není důležitý počet shozených kil nebo centimetrů, které ubyly, ale spíše to, jak se budeš cítit – jednoduše zdravě a skvěle
 • Posílíš imunitu, budeš mít více energie, zlepší se ti trávení a psychika
 • Dlouhodobým (více jak 3 měsíce) dodržováním vyváženého jídelníčku se pozvolna zbavíš přebytečného tuku
 • Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).
Cena jídel a s čím počítat
 • Některé dny vyjdou levněji, některé zase trochu dráž
 • Podle našich i vašich zkušeností utratíš za jídlo cca 900 Kč týdně (pokud umíš nakupovat v různých akcích a máš dobře zásobenou špajzku, dostaneš se určitě na mnohem menší výdaje, navíc ty trvanlivější potraviny ti zůstanou)
 • Výzva obsahuje 4 volné dny (které si vybereš), kdy si můžeš dát nějakou dobrotu a vařit podle sebe, 12 typových dnů
 • Výzva je poskládána tak, aby sis mohl/a vařit vždy na 2 dny
 • K této výzvě doporučujeme i některé potravinové doplňky
 • K výzvě je možné přikoupit neomezené "Náhrady potravin". Díky tomu může být tvůj jídelníček ještě více na míru. Můžeš nahradit potraviny, které ti tolik nechutnají, nemůžeš je jíst nebo jen chceš něco zpracovat. 
Jak tato výzva vznikla
Konečně jsem dostal/a ta kila dolů, a co teď!? No je jasné, že vrátit se ke starým zvykům, „díky“ kterým jsme přibrali, by byl asi ten nejhorší nápad (který mě napad) A protože jste se po našich výzvách měnili k nepoznání, chtěli jsme, abyste si váhu co nejdéle udrželi. Ptáte se, kde že je ta osobní zkušenost? No, plyne z jídelníčku, který využíváme v období se nehubne. Gramáže jsou upravené tak, aby přesně seděly k udržení váhy. No a Mari tento jídelníček (lehce upravený) využívala v období těhotenství, protože potřebovala, aby její strava byla pestrá a vyvážená.
Jaké informace budeme potřebovat pro aktivaci výzvy
Abychom ti mohli vybrat kategorii přímo na tělo, budeme od tebe potřebovat při spouštění výzvy tyto informace:
pohlaví, váha, výška, pas, denní režim, aktivita, stres

Disclaimer - vyloučení odpovědnosti
Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).

Pravidla a platnost

 • Objednaný voucher na služby má platnost 6 měsíců od vystavení (zaplacení), neaktivuje-li uživatel službu do této doby, aktivační klíč a služba popadá bez náhrady.
 • Výzvy a služby jsou uživateli k dispozici v účtu 12 měsíců od data prodeje (nikoliv od data, kdy si je aktivujete), doplňkové služby balíčku VÝZVA+ mají platnost dle platnosti programu, ke kterému si ji dokoupíte.
 • Provozovatelé nabízejí dostupnost zakoupených služeb (výzev) 12 měsíců od jejich prodeje (nikoliv od data, kdy si je aktivujete).

Tuhle výzvu pro vás sestavili

/ /

Seznam všech jídel na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o
dny 1, 7, 8, 14, 15,…

/ /

Nákupní seznam na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o dny
1, 7, 8, 14, 15,...

/ /

Instrukce chodí každý den, ale zůstávají ti ve tvém profilu, takže si je můžeš zpětně pohodlně přečíst.

Pokud máš zájem o výzvu, která obsahuje jídelníček, nákupní seznam i rozpis jídel dostáváš
vždy dopředu na celý týden.

/ /

Nejlépe se alkoholu vyhni úplně. Negativně ovlivňuje dosažení krásných výsledků. Pokud to bez
něj nezvládneš, společensky si můžeš dopřát ve volné dny, kdy sklenička dobrého vína vadit tolik nebude.

Proměny po této výzvě


Šarlota

“Moje cesta začala už před rokem, kdy jsem shodila s výzvou 12 kg, poté se váha zasekla a ne a ne se  pohnout. S touto výzvou se mi povedlo shodit posledních 3 kg, které mi pomohly dosáhnout cíle..”

Adéla

“K výzvě mě přemluvila kamarádka a i to, že se sebou potřebuji něco dělat a ne jen kynout. Výzva mi dala asi to, že se dá jíst lépe, pravidelně a chutně. Ne se jen cpát blbostma a vařit omáčky. Líbila se mi skupina lidí, podpora, komunikace atd. Byla to super motivace a hned to člověka bavilo víc. Takže se i docela těším až se zase do nějaké pustím a začnu na sobě pracovat. Protože nová práce mi přinesla i pěkné lajdačení ”

Merry

“je mi 27 let a jsem po dvou porodech během dvou let, při kterých jsem u každého přibrala cca 20 kilo. Polovinu jsem vždy nechala v porodnici a druhá šla pomalu doma.. 🙂 Po druhém porodu mi však zůstalo více vytahané břicho, hlavně podbřišek.. 🙁 Nejdříve jsem zkusila 30 dní s Jillian ,ale stále jsem nebyla spokojená, tak jsem zkusila vaší výzvu-Sacharidové vlny +- 80kg..Moje počáteční váha byla cca 77 kg a po vaší výzvě mi to kleslo cca na74kg..

Teď jsem dokončila  vaší výzvu-Vyvážený jídelníček. Na fotkách nic mooc vidět není po změření taky mooc cm neubylo, ale já se cítím lépe. Už nemám tak velká vnitřní stehna a boky, protože mi všechny kalhoty a kraťasy padají.. :)Snažím se váhu udržet na mé původní -72kg.. :)”

8 recenzí Vyvážený jídelníček 2.0

 1. Sedania

  Nové inšpirácie čo variť a kombinácie. Občas som mala problém všetko zjesť, takže hlad skutočne nehrozí 🙂

 2. sigyn

  Opravdu pestrý jídelníček. Skvělá výzva.

 3. Střelka

  S dvěma dětma výborný pomocník, když se vám nechce přemýšlet, co nakoupit a vymýšlet, co vařit. Není čas ztrácet čas 🙂 Takové nakopnutí k tomu o sebe trochu pečovat a myslet také na sebe. Aby život nebyl jen mlíko-plenky 😀

 4. Mara

  Skvělá výzva a dobrý pomocník při vymýšlení, co si udělat k jídlu. Někdy byl pro mě nekuchaře problém z dané kombinace něco vymyslet a sníst všechno byl taky boj.

 5. Věčný dietář

  “Skvělá výzva, naučí člověka rozumně jíst, žádné složité potraviny. Měla jsem ji opakovaně ”

 6. Leninos

  “Velká pomoc a inspirace jak se správně stravovat 🙂 děkuji”

 7. K1kacka

  “Výborný návod, jen jsem měla občas problém vše sníst :-)”

 8. Aurum

  “Děkuji za naučení se dobrého návyku stravování :)”

Přidat recenzi

 Sdílej s námi svůj progres na Instagramu přes hashtag #30tidennivyzva

 • alergiky * (Jídelníčky mohou obsahovat výrobky, na které můžeš být alergický(á). Můžeš si ale jídelníčky individuálně uzpůsobit.)
 • celiaky * (Výzva není přizpůsobena tomuto specifickému stravování. Můžeš si ale jídelníčky upravit dle svých stravovacích potřeb individuálně.)
 • lidi se zdravotním omezením, které by je mohlo limitovat *
 • vegany (Výzva není přizpůsobena tomuto specifickému stravování. Můžeš si ale jídelníčky upravit dle svých stravovacích potřeb individuálně.)
 • vegetariány (Výzva není přizpůsobena tomuto specifickému stravování. Můžeš si ale jídelníčky upravit dle svých stravovacích potřeb individuálně.)

* Máte-li zdravotní obtíže, nejen ty vyjmenované, je potřeba vhodnost cvičení a nebo jídelníčků konzultovat se svým ošetřujícím lékařem, který musí posoudit individuálně tvůj zdravotní stav.