Obchod

Vege jízda

Online výzva pro ŽENY i MUŽE

 • vlnění bez masa a masných výrobků
 • pestrý jídelníček z běžně dostupných potravin
 • redukční jídelníček pro všechny, kteří chtějí odlehčit svému trávicímu traktu

Jdeš do toho s námi?

890  vč. 21 % DPH

Výzva pro všechny, kteří neholdují masu a masným výrobkům. Pro ty, kteří jsou odhodlaní zhubnout a chtějí získat velmi dobré výsledky v úbytku cm a procent tuku a to již po 30 dnech. Tento jídelníček bude mít efekt, i když necvičíš nebo cvičíš jen málo. Pokud ale chceš ty nej-nejlepší výsledky, přidej pohyb. Bude to pro tebe výhoda, která tě posune ještě rychleji k tvému cíli. Jídelníček může také dobře posloužit těm, kteří si chtějí vyzkoušet, co s nimi udělá měsíc bez masa, a přitom i zhubnout.

Pokud si chceš některé potraviny vyměnit, využij VÝZVU+ , která je součástí výzvy. Jídelníček tak budeš mít na míru podle tvých chutí.

Potřebuješ další informace?

Na co se můžeš těšit
 • Přesné gramáže potravin vypočítány podle toho, kolik % tuku máš v těle
 • Nákupní seznam k vytištění – stop s plánováním a psaním dlouhých lejster
 • Každý den nový motivační email, který tě bude povzbuzovat a provázet celou výzvou
 • Přístup do aktivní FB skupiny, kde získáš podporu a nové, stejně zaměřené přátele
 • Instrukce, co a jak po skončení výzvy – nenecháme tě v nevědomosti jak dál
 • Získáš spoustu času navíc, protože už nebudeš muset denně vymýšlet, co si uvařit
 • Pestrý jídelníček (v rámci možností), nové chutě, nové možnosti – bye bye nudo
 • Trvalý efekt a pozitivní návyk – 1 jídlo denně, kolísání váhy, stav, kdy jsi bez energie a bez dobrého pocitu sam/a ze sebe je minulost
Jaké budeš mít výsledky
 • Výzvaři touto výzvou shodili v průměru 5-8 kg
 • Čím dál tím častěji se ale utvrzujeme v tom, že váha není zas až tak směrodatné číslo, důležitější je spíše úbytek centimetrů nebo celková změna na těle a psychice
 • Koukni na proměny, komentáře a hodnocení této výzvy od ostatních výzvařů
 • Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).
Cena jídel a s čím počítat
 • Některé dny vyjdou levněji, některé zase trochu dráž
 • Podle našich i vašich zkušeností utratíš za jídlo cca 800 Kč týdně (pokud umíš nakupovat v různých akcích a máš dobře zásobenou špajzku, dostaneš se určitě na mnohem menší výdaje, navíc ty trvanlivější potraviny ti zůstanou)
 • Ve výzvě se vyskytuje pár potravin, které seženeš spíše ve větších potravinových řetězcích nebo obchůdcích se zdravou výživou
 • Výzva obsahuje 4 volné dny (které si vybereš), kdy si můžeš dát nějakou dobrotu a uvařit dle sebe, a 12 typových dnů, které se točí podle denního příjmu
 • K této výzvě doporučujeme i některé potravinové doplňky
 • Než si ale cokoliv zakoupíš, doporučujeme výzvu aktivovat, kouknout se na informace a rady a pak si případně obstarat věci, které ti chybí
 • Neboj, budeš mít na všechno dost času, první den výzvy je čistě informační a plánovací
 • Vzhledem k tomu, že je tato výzva více redukční, je potřeba, abys byl/a úplně zdráv/a (více „pro koho to není“) a cítil/a ses fit
 • Ve dnech s minimálním přísunem sacharidů, můžeš být podrážděný/á (vždy pomáhá těšit se na další den, kdy dostane tělo cukrů více anebo na volný den)
 • Když se cokoliv přihodí (onemocníš, odjedeš na neplánovanou dovču…), můžeš si výzvu dát do pozice PAUZA a až si všechno zařídíš, můžeš ji rozjet naplno
 • K výzvě je možné po dobu aktivity členství VÝZVA+ mít neomezené "Náhrady potravin". Díky tomu může být tvůj jídelníček ještě více na míru. Můžeš nahradit potraviny, které ti tolik nechutnají, nemůžeš je jíst nebo jen chceš něco zpracovat. 
Jak tato výzva vznikla
Luky, který je u nás odborník přes jídelníčky, už nějakou dobu vegetariánem byl, a to z toho důvodu, že jeho tělo maso prostě špatně tráví. Pořád mu bylo zle, a to i když vyzkoušel asi milion doplňků a různých jiných cest. Mari pak nějakou dobu po porodu začala být velice přecitlivělá a začala vnímat maso trochu jinak než jen jako produkt z obchoďáku. Všechno to rozsekl moment, kdy si koupila maso, které bylo trochu jeté. V tu chvíli si uvědomila, že už nic živého ani jíst nechce. Začal jíst klasicky spoustu sacharidů a přibrala na váze, proto poprosila Lukyho, aby jí napsal Vege jídelníček. Takový, při kterém by rychlejším způsobem zhubla, aby se mohla zase brzy ukazovat na videích, a zároveň měla v jídelníčku správný poměr všech živin.
Jaké informace budeme potřebovat pro aktivaci výzvy
Abychom ti mohli vybrat kategorii přímo na tělo, budeme od tebe potřebovat při spouštění výzvy tyto informace:
pohlaví, váha, výška, pas, denní režim, aktivita, stres

Disclaimer - vyloučení odpovědnosti
Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).

Pravidla a platnost

 • Objednaný voucher na služby má platnost 6 měsíců od vystavení (zaplacení), neaktivuje-li uživatel službu do této doby, aktivační klíč a služba popadá bez náhrady.
 • Výzvy a služby jsou uživateli k dispozici v účtu 12 měsíců od data prodeje (nikoliv od data, kdy si je aktivujete), doplňkové služby balíčku VÝZVA+ mají platnost dle platnosti programu, ke kterému si ji dokoupíte.
 • Provozovatelé nabízejí dostupnost zakoupených služeb (výzev) 12 měsíců od jejich prodeje (nikoliv od data, kdy si je aktivujete).

Tuhle výzvu pro vás sestavili

/ /

Ano. Stačí, když si nevyhovující produkty nahradíš těmi bezlepkovými. Jde především o
těstoviny, ovesné vločky a celozrnné pečivo.

/ /

Seznam všech jídel na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o
dny 1, 7, 8, 14, 15,…

/ /

Nákupní seznam na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o dny
1, 7, 8, 14, 15,...

/ /

Záleží na tom, kde žiješ. Občas se najde něco, co jde sehnat těžce nebo vůbec. Vždy jde ale
najít vhodnou náhradu.

Proměny po této výzvě


Kuba

“Chtěl jsem shodit. Od září jsem chtěl amatérsky boxovat ve váhové kategorii do 81 kg. S letní  fyzickou přípravou se cíl skoro podařil. Trochu mě brzdily víkendy v kterých jsem se jídelníčku úplně nedržel 🙂 🙂 s vyzvou jsem byl spokojený.”

 

52 recenzí Vege jízda

 1. LNK.HTR

  Spokojná som. Veľmi dobré suroviny, aj náhrady.

 2. kefryn

  Skvela vyzvam.Vyhovovala ve vsech smerech.Ubytek vahy moc pekny.(y)

 3. Lasička

  tato vyzva bola dobre nastavena aj ked niekedy som nevladala zjest vsetko ,ale nato ze je to vega….v niektorych dnoch boli nahrady masove a to sa mi moc nepacilo…ale inak v pohode dalo sa to a pokracujem…dam si tyzden pauzu a potom zase….dakujem

 4. Annie

  “Super lehký jídelníček. Neměla jsem vůbec hlad a nebylo mi těžko:))”

 5. Martina

  “Pro mě naprosto skvělá výzva! Určitě ale neni pro každého. To co na ni mám ráda, může ostatní štvát.
  Mně neskutečně vyhovuje, že je každý den jiný, takže i když se objeví něco, co mi fakt nejede a ani náhrady to nezachrání, tak vím, že už zítra bude něco jineho..lepšího. To mě neskutečně motivuje. U jiných výzev mě ten system 2 stejných dní fakt štve. Jídelníček není tak pestrý, vařit na 2 dny je pro mě spíš stres a necítím se u nich tak fresh. Ale u vege jizdy je to úplne opačně 🙂 Jídelníček je fakt pestrý, díky tomu mám pocit, že tělu dopřávám, i když vlastně hubne, mám víc energie a dokážu si navolit potraviny tak, abych jedla objemově hodně, ale kaloricky ne, takže vůbec nemám hlad.
  Jedu ji už po několikáté. Občas vyzkouším i jiné vyzvy, nikdy je ale nedokončím a vždy se vrátím k téhle. ”

 6. Áša

  “Vyzva mi moc vyhovovala, slozeni super, potraviny se daly kombinovat v ramci dne. Pokracuji ve vyzve ”

 7. Alhi

  “Vaření na dva dny v původních sachar vlnách mi vyhovovalo více. Taky bych ocenila info pro případnou potřebu prohozeni dnů.”

 8. Uživatel bez přezdívky

  “I když jsme moc nezhubla ( mojí vinou :-)), výzva byla skvělá. Cítila jsem se lehce, měla jsem hodně energie, zlepšila se mi pleť. Nejvíce nadšená jsem byla z možnosti náhrady potravin podle chuti a domácích zásob, neplýtvá se jídlem. Výzvu si zopakuji.”

 9. SimonaHP

  “Suprová výzva. Pojedou jí znovu.”

 10. Evi

  “Jako vegetarián jsem Vege jízdu velmi ocenila, do té doby jsem se snažila držet dietu sama a hlídat se jen podle Kalorických tabulek, jenže se ukázalo, že sama na to nestačím. Jídelníčky z Vege jízdy jsou pestré, chutné, vůbec jsem nepoužívala náhrady, prostě jsem jedla to, co bylo předepsáno a vyhovovalo mi to. Hříchem navíc byla káva, to je prostě něco, čeho se nemůžu vzdát. k tomu cvičení 3-4x týdně, střídala jsem posilování břicha s posilováním nohou a HIITem. No a výsledek: trochu zklamání popravdě. 3 kg dole, za to jsem moc ráda, ale centimetry jsem naměřila úplně stejné jako před výzvou. Lehce dolů šly jen boky. Ale! Nebudu fňukat a jedu dál, mým cílem nebyla výzva samotná, ale skutečná změna mé postavy. Takže pokračuji v jídelníčku i ve cvičení a holt to bude trvat delší dobu ”

 11. Zdenča

  “výzva byla skvělá, i když bezmasá ale jídla byla vynikající, doporucuji vsem vegetarianům”

 12. Andrea

  “Super výzva, vidím výsledky :)”

 13. Džejna

  “Fajn výzva. Akorát mi občas některé suroviny neseděly, ale jde to vždycky nějak nahradit. Taky je fajn, že když člověku nějaký den nesedí, tak ho může vyměnit za den se stejným příjmem.”

 14. Dáša

  “Moc mi vyhovovovalo odpocinout si od masa. Dny s nizkym prijmem sacharidu jsem zvladala lepe, nez u sacharidovych vln. Tuto vyzvu doporucuji. ”

 15. Nyali

  “Skvělá výzva pro vegetariány …. Výsledky se dostavily, ale jedu ještě jednou, abych byla opravdu tam, kde chci. Určitě doporučuji. A uvítám i více výzev s vegetariánskou možností. ”

 16. Irča

  “Za mě výzva super, odpočinula jsem si od masa, zhubla 5 kilo, naučila jsem se dobře a vyváženě jíst a po ukončení výzvy jsem se začala stravovat podobně a velmi mi to vyhovuje..
  Děkuji Všem, kdo se na této Vege jízdě podílel!!!
  Krásné dny Všem ”

 17. werumi

  “Výzva je super. Člověk získá inspiraci, co se týče vaření a hlavně zhubne. Nízký dny jsou celkem hardcore, ale dá se to zvládnout 🙂 chybí mi videa se cvičením, ale dá se doplnit jinak. ”

 18. Beruska

  “Super ☺️ Moc se mi to líbilo, sice jsem nezhubla, ale cítím se lépe ”

 19. Monča

  “Bylo to super jen některé dny byly pro mě vyčerpávající ”

 20. Andrejs

  Výzva byla super, ale bez náhrad by to bylo mnohem náročnější, doporučuji přikoupit. Jídla jsou jednoduchá na přípravu, ale i tak bych ocenila recepty jako u Sacharidových vln. Ráda jsem si odpočinula od masa, proto vege varianta, ale za mě je lepší Sacharidové vlnění.”

 21. Teri

  “Díky výzvě, jsem se naučila jíst 5x denně. Zároveň jsem objevila nové kombinace potravin ”

 22. Banche

  “Očekávala jsem větší úbytek váhy, více mi vyhovovala výzva sacharidové vlny.”