Vege jízda
Sdílej výzvu s přáteli:

Vege jízda

Výzva pro všechny, kteří neholdují masu a masným výrobkům. Pro ty, kteří jsou odhodlaní zhubnout a chtějí získat velmi dobré výsledky v úbytku cm a uku a to již po 30 dnech. Tento jídelníček bude mít efekt, i když necvičíš nebo cvičíš jen málo. Pokud ale chceš ty nej-nejlepší výsledky, přidej pohyb. Bude to pro tebe výhoda, která tě posune ještě rychleji k tvému cíli. Jídelníček může také dobře posloužit těm, kteří si chtějí vyzkoušet, co s nimi udělá měsíc bez masa, a přitom i zhubnout.
Chci vědět více

pro ženy i mužepro ženy i muže Určeno pro ŽENY i MUŽE
váha Váhové kategorie 45 kg - 120 kgVýzva se ti přizpůsobí na míru při spuštění.
Cena výzvy:
199,- Kčvčetně DPH 21%
Abychom ti mohli vybrat kategorii přímo na tělo, budeme od tebe potřebovat při spouštění výzvy tyto informace: pohlaví, váha, výška, pas, denní režim, aktivita, stres
garance Garance výměny výzvy do 3 dnů
Pro spuštění výzvy je nutné mít svoji registraci.
Vytvoř si svoji registraci nebo se stačí přihlásit do existující registrace.
Chceš-li mít dokonalý přehled nad objednávkami, nakupuj až po přihlášení.

Detailní popis výzvy

  • Přesné gramáže potravin vypočítány podle toho, kolik % tuku máš v těle
  • Nákupní seznam k vytištění – stop s plánováním a psaním dlouhých lejster
  • Každý den nový motivační email, který tě bude povzbuzovat a provázet celou výzvou
  • Přístup do aktivní FB skupiny, kde získáš podporu a nové, stejně zaměřené přátele
  • Instrukce, co a jak po skončení výzvy – nenecháme tě v nevědomosti jak dál
  • Získáš spoustu času navíc, protože už nebudeš muset denně vymýšlet, co si uvařit
  • Pestrý jídelníček (v rámci možností), nové chutě, nové možnosti – bye bye nudo
  • Trvalý efekt a pozitivní návyk – 1 jídlo denně, kolísání váhy, stav, kdy jsi bez energie a bez dobrého pocitu sam/a ze sebe je minulost
  • Výzvaři touto výzvou shodili v průměru 5-8 kg
  • Čím dál tím častěji se ale utvrzujeme v tom, že váha není zas až tak směrodatné číslo, důležitější je spíše úbytek centimetrů nebo celková změna na těle a psychice
  • Koukni na proměny, komentáře a hodnocení této výzvy od ostatních výzvařů
  • Některé dny vyjdou levněji, některé zase trochu dráž
  • Podle našich i vašich zkušeností utratíš za jídlo cca 800 Kč týdně (pokud umíš nakupovat v různých akcích a máš dobře zásobenou špajzku, dostaneš se určitě na mnohem menší výdaje, navíc ty trvanlivější potraviny ti zůstanou)
  • Ve výzvě se vyskytuje pár potravin, které seženeš spíše ve větších potravinových řetězcích nebo obchůdcích se zdravou výživou
  • Výzva obsahuje 4 volné dny (které si vybereš), kdy si můžeš dát nějakou dobrotu a uvařit dle sebe, a 12 typových dnů, které se točí podle denního příjmu
  • K této výzvě doporučujeme i některé potravinové doplňky
  • Než si ale cokoliv zakoupíš, doporučujeme výzvu aktivovat, kouknout se na informace a rady a pak si případně obstarat věci, které ti chybí
  • Neboj, budeš mít na všechno dost času, první den výzvy je čistě informační a plánovací
  • Vzhledem k tomu, že je tato výzva více redukční, je potřeba, abys byl/a úplně zdráv/a (více „pro koho to není“) a cítil/a ses fit
  • Ve dnech s minimálním přísunem sacharidů, můžeš být podrážděný/á (vždy pomáhá těšit se na další den, kdy dostane tělo cukrů více anebo na volný den)
  • Když se cokoliv přihodí (onemocníš, odjedeš na neplánovanou dovču…), můžeš si výzvu dát do pozice PAUZA a až si všechno zařídíš, můžeš ji rozjet naplno
Luky, který je u nás odborník přes jídelníčky, už nějakou dobu vegetariánem byl, a to z toho důvodu, že jeho tělo maso prostě špatně tráví. Pořád mu bylo zle, a to i když vyzkoušel asi milion doplňků a různých jiných cest. Mari pak nějakou dobu po porodu začala být velice přecitlivělá a začala vnímat maso trochu jinak než jen jako produkt z obchoďáku.
Všechno to rozsekl moment, kdy si koupila maso, které bylo trochu jeté. V tu chvíli si uvědomila, že už nic živého ani jíst nechce. Začal jíst klasicky spoustu sacharidů a přibrala na váze, proto poprosila Lukyho, aby jí napsal Vege jídelníček. Takový, při kterém by rychlejším způsobem zhubla, aby se mohla zase brzy ukazovat na videích, a zároveň měla v jídelníčku správný poměr všech živin.

Často se nás ptáte

Ano. Stačí, když si nevyhovující produkty nahradíš těmi bezlepkovými. Jde především o těstoviny, ovesné vločky a celozrnné pečivo.

Nejlépe se alkoholu vyhni úplně. Negativně ovlivňuje dosažení krásných výsledků. Pokud to bez něj nezvládneš, společensky si můžeš dopřát ve volné dny, kdy sklenička dobrého vína vadit tolik nebude.

U každé výzvy je první den plný informací, kde se dozvíš, co budeš potřebovat. Protože se ale držíme hesla, že cvičit a jíst zdravě může každý, tak jde hlavně o věci, které už doma máš.

Na začátku (i na konci) výzvy se určitě nezapomeň vyfotit z různých úhlů. Tyto fotky vidíš jen ty a jsou pro tvoji motivaci. Čísla kolikrát tolik neřeknou jako rozdíl na fotkách. Když budeš chtít, můžeš na konci výzvy svoji proměnu sdílet veřejně přímo na stránkách a tím i od nás získat nějakou z odměn. Navíc v průběhu roku děláme různé soutěže o skvělé ceny.

Záleží na tom, kde žiješ. Občas se najde něco, co jde sehnat těžce nebo vůbec. Vždy jde ale najít vhodnou náhradu.

Ano. Základ je vždy pro obě pohlaví stejný. Jídelníčky se mírně liší v určitých potravinách a především v množství, aby odpovídalo dané kategorii.

V každé výzvě je poslední den informační, kde ti sdělíme, jak postupovat.

Volný den ve výzvě znamená, že si ten den můžeš dopřát vše, co ti chybí a na co máš chuť. Máš chuť na pizzu? Dej si jí. Chceš si dát dort? Dej si ho. Je to tvůj VOLNÝ den. Dobrou chuť :-)

Lidi, kteří slaví takový úspěch už za 30 dní, ve většině neměli žádné stravovací návyky a jedli nevýživná jídla. Když tělo dostává 2 jídla denně a to ještě nevýživná jídla z fast foodů, tak dlouhodobě strádá. Aby přežilo, ukládá si energii v podobě tuků a drží si ty zásoby zuby nehty. Když mu ale naopak začneš dávat pravidelný přísun výživných jídel, pochopí, že už šetřit a skladovat energii nemusí. Nastartuje metabolismus a začne energii spalovat mnohem víc, protože se nebojí hladovění. Při spalování začne odbourávat i tukové zásoby, a proto se našim výzvařům tak moc daří. :-)

Denně ti přijde e-mail, pomocí kterého se poklikneš do svého osobního profilu. Tam už máš od prvního dne vypsané své míry, váhu, fotky (vše vidíš samozřejmě jen ty). Na každý den máš připravený denní plán (stravovací, cvičební nebo s obojím).

Ano. V některých výzvách, kde jsme usoudili, že ti můžou pomoci usnadnit cestu k tvému cíli, jsme doplňky zařadili. Jde především o protein a multivitamin, tedy ty nezákladnější doplňky, které je vhodné užívat i mimo výzvy.

Doporučujeme námi ověřené doplňky, které najdeš zde https://doplnky.30tidennivyzva.cz/

Nákupní seznam na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o dny 1, 7, 8, 14, 15,...

Seznam všech jídel na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o dny 1, 7, 8, 14, 15,...

Instrukce chodí každý den, ale zůstávají ti ve tvém profilu, takže si je můžeš zpětně pohodlně přečíst.

Pokud máš zájem o výzvu, která obsahuje jídelníček, nákupní seznam i rozpis jídel dostáváš vždy dopředu na celý týden.

Platební brána nabízí mnoho způsobů plateb, které lze rozdělit do 3 skupin:

1. online platby (typicky platba kartou): klíč voucheru obdržíš obvykle v řádech sekund, maximálně minut a to i o víkendech

2. zrychlené převody (bankovní převody - tlačítko banky): obvykle do 60 minut a to i o víkendech

3. offline metody (běžný bankovní převod, metoda Super Cash): obvykle do 2 pracovních dnů od zaplacení, o případné státní svátky je potřeba dobu prodloužit

Složenka je ještě jiná kategorie, zde počítej 2-4 pracovní dny, samotné Poště trvá i 2 dny, než provede převod.

UPOZORNĚNÍ: jsou-li peníze na cestě a dostaneš upomínku, NEPOSÍLEJ nám potvrzení o platbě nebo informace v odpovědi, že jsi platil(a). Naše technická podpora tím nic neurychlí.

Nemáš-li bankovní účet v ČR, je jediná z možností zaplatit online platební kartou VISA nebo MASTERCARD a to jakoukoli vydanou kdekoli na světe (je nutné mít povolenou platbu na internetu v patřičné výši - detaily o své kartě získáte od banky, která ti ji vydala).

Nemáš-li v zahraničí platební kartu umožňující platby na internetu a ani nikdo ve tvém okolí, nedokážeme ti nabídnout v aktuální době jiné řešení platby.

Jídelníček ti chodí denně. Máš ale možnost stáhnout si rozpis jídel na celý týden. Takže během 30 dní ti 4x pošleme rozpis jídel v pdf pro daný týden.

Ano. 95% všech potravin obsažených ve výzvě seženeš v jakémkoli větším i menším obchodě. Občas se ale najde potravina, která je v určitém období hůře sehnatelná nebo ji v obchodě ve svém okolí nenajdeš. Ty jdou ale většinou snadno nahradit za jiné, které k dispozici máš.

Výzva v bodech

  • Redukční jídelníček na 30 dní
  • Pro muže i ženy, vhodné pro vegetariány
  • Výzva pro ty, kteří chtějí hubnout v rychlejším tempu i bez nutnosti cvičení
  • Pro ty, kteří se chtějí naučit pravidelně jíst a mít na talíři správný poměr živin i bez masa
  • Přesná váhová kategorie vypočítaná speciálním vzorcem podle % tuku v těle
  • Střídají se dny s nízkým, středním a vysokým příjmem – tím se docílí toho, že si tělo tak rychle nezvykne na změny, neustále maká a efektivně spaluje
  • Při správném dodržování jídelníčku můžeš očekávat větší úbytek tuků než u klasických redukčních jídelníčků
  • Výzva ti zůstává už napořád
  • Výzvu můžeš jet 2 měsíce po sobě

Ukázky z výzvy:

Tuto výzvu pro tebe sestavili

Marika Marika Zakladatelka a trenérka
Lukáš Lukáš Fitness a výživový konzultant

Hodnocení uživatelů, kteří zkusili tuto výzvu

Celkové hodnocení 21 hodnocení 4.4 z 5

tyna.andilek

“Nejím maso, proto mě výzva zaujala. Líbily se mi různé kombinace surovin, které by mě normálně nenapadly kombinovat. Zkusila jsem nové potraviny, které jsem dříve nejedla - řepu, avokádo, pohanku, kefír, cottage, knäckenbrot, rukola apod. V jídelníčku je minimum pečiva (jen žitný chléb a knäckenbrot) a žádná další mouka, což jsem se bála, že mi bude chybět a budu mít hlad, ale překvapilo mě, že jsem snad až na dva dny pocit hladu neměla. Naučila jsem se jíst 5x denně a dělat si obědy do práce sama. Kupodivu to nebylo tak náročné, jak jsem čekala. Jídla byla rychle hotová. V jídelníčku je hodně vajíček, mléčných výrobků, zeleniny a oříšků. Chybělo mi možná trochu více ovoce (jabka, broskve, jahody apod.) a luštěnin (čočka, fazole) Uvítala bych k jednotlivým jídlům také recepty, občas jsem měla problém vymyslet, jak s danými surovinami naložit. Za měsíc mám 4kg a 10cm pryč. Nyní si dávám pauzu, ale stále se snažím dodržovat základní principy této výzvy, tj. jíst 5x denně, nejíst pečivo a smažená jídla a hodně pít vodu. Ráda si výzvu po létě opět zopakuji :-) ”

VeruD

“Vegejízdu jsem si asi oblíbila, jedu ji už potřetí a je super. Na jídla jsem si zvykla, ikdyž mi jich pár chybí (třeba špenát, luštěniny), ale dnes asi píšu/mluvím z hladu, protože mám fakt nízký den. Výsledky byly vždy super, cca 4-5 kg dole a hubla jsem i měsíc po výzvě, kdy už jsem jedla normálně. Protein jsem nahrazovala tvarohem, který mi už na konci lezl i ušima a pak jsem ho tak měsíc i dýl nemohla ani vidět :D”

Wika Stas

“Nejím maso, tak jsem se na výzvu moc těšila. Obohatila mi stávající jídelníčky o nové nápady a kombinace surovin. ”

Manasa

“Skvělé pro ty, co buď maso nejedí, nebo si od něj chtějí odpočinout. U mě zabralo... Zatím za 6 týdnů dole 6 kg...a spoooousta cm. Perfektní a jedu dál...”

Barasku

“O hladu se tady u této výzvy opravdu mluvit nedá :). Dost často jsem byla neschopna porce dojíst. I přes pozastavování výzvy a občasné porušení z důvodu sociálního života :D... došlo k poklesu váhy o 2 kila.. ale hlavně ty centimetry! Tohle jsem nečekala... mínus pět přes boky? Doporučuji i jako odlehčení od masa... !! Za mě moc fajn!”

JanaF

“Super, jen mi chybělo alespoň trochu luštěnin, jinak za mě bezva a konečně jsem zjistila, že vlastně cottage není tak hnusný, jak jsem si myslela :)))”

Mirka

“Super jídelníček co se jen tak neomrzí. Pestrá strava a kila šla krásně dolů ”

Jitu

“Byla dobrá, ale kdyby jídlo bylo pestřejší, nezlobila bych se. Vyhrávají bikiny. Tam je super vege i maso verze.”

    30ti denní výzva

    Děkujeme mockrát, vezmeme si to k srdci a příští bude ještě lepší :-)

Katerina

“Vyzva byla super, jen tam na me bylo moc mlecnych vyrobku. Kazdopadne vysledky byly super, hlavne -14cm pres bricho (cvicila jsem pravidelne 4-5x tydne).”

    30ti denní výzva

    Téééda, krásné výsledky!! Moc gratulujeme :-)

cvrk01

“Vege výzva pro mě byla příjemná změna. Měla jsem už po krk masa, jakéhokoliv a tahle výzva pro mě byla tedy ideálka. Hodně sýrů, mléčných výrobků, takže paráda. ”

    30ti denní výzva

    Jsem ráda, že jsme se ti trefili do noty. Děkujeme

Wika Stas

“Nejím maso, tak jsem se na výzvu moc těšila. Obohatila mi stávající jídelníčky o nové nápady a kombinace surovin. ”

Manasa

“Skvělé pro ty, co buď maso nejedí, nebo si od něj chtějí odpočinout. U mě zabralo... Zatím za 6 týdnů dole 6 kg...a spoooousta cm. Perfektní a jedu dál...”

Zuz

“Výzva byla skvělá. Maso jsem jedla 7x týdně a myslela si, že tohle nezvládnu, ale bylo to pro mě s tímto jídelníčkem vlastně lehké. Jako bonus 4 kg dole za měsíc :) určitě vám jí doporučuji. ”

Janula

“Výzva byla super, pestré, chutné jídlo, naprostá spokojenost. ”

Sofie79

“S výzvou jsem byla spokojená :) ”

    30ti denní výzva

    Děkujeme za koment :-*

Jitu

“Byla dobrá, ale kdyby jídlo bylo pestřejší, nezlobila bych se. Vyhrávají bikiny. Tam je super vege i maso verze.”

    30ti denní výzva

    Děkujeme mockrát, vezmeme si to k srdci a příští bude ještě lepší :-)

tyna.andilek

“Nejím maso, proto mě výzva zaujala. Líbily se mi různé kombinace surovin, které by mě normálně nenapadly kombinovat. Zkusila jsem nové potraviny, které jsem dříve nejedla - řepu, avokádo, pohanku, kefír, cottage, knäckenbrot, rukola apod. V jídelníčku je minimum pečiva (jen žitný chléb a knäckenbrot) a žádná další mouka, což jsem se bála, že mi bude chybět a budu mít hlad, ale překvapilo mě, že jsem snad až na dva dny pocit hladu neměla. Naučila jsem se jíst 5x denně a dělat si obědy do práce sama. Kupodivu to nebylo tak náročné, jak jsem čekala. Jídla byla rychle hotová. V jídelníčku je hodně vajíček, mléčných výrobků, zeleniny a oříšků. Chybělo mi možná trochu více ovoce (jabka, broskve, jahody apod.) a luštěnin (čočka, fazole) Uvítala bych k jednotlivým jídlům také recepty, občas jsem měla problém vymyslet, jak s danými surovinami naložit. Za měsíc mám 4kg a 10cm pryč. Nyní si dávám pauzu, ale stále se snažím dodržovat základní principy této výzvy, tj. jíst 5x denně, nejíst pečivo a smažená jídla a hodně pít vodu. Ráda si výzvu po létě opět zopakuji :-) ”

VeruD

“Vegejízdu jsem si asi oblíbila, jedu ji už potřetí a je super. Na jídla jsem si zvykla, ikdyž mi jich pár chybí (třeba špenát, luštěniny), ale dnes asi píšu/mluvím z hladu, protože mám fakt nízký den. Výsledky byly vždy super, cca 4-5 kg dole a hubla jsem i měsíc po výzvě, kdy už jsem jedla normálně. Protein jsem nahrazovala tvarohem, který mi už na konci lezl i ušima a pak jsem ho tak měsíc i dýl nemohla ani vidět :D”

Barasku

“O hladu se tady u této výzvy opravdu mluvit nedá :). Dost často jsem byla neschopna porce dojíst. I přes pozastavování výzvy a občasné porušení z důvodu sociálního života :D... došlo k poklesu váhy o 2 kila.. ale hlavně ty centimetry! Tohle jsem nečekala... mínus pět přes boky? Doporučuji i jako odlehčení od masa... !! Za mě moc fajn!”

Lb

“Zajimava zkusenost byt mesic bez masa. I 2-kila sla dolu”

Sdílejte s námi váš progres na Instagramu přes hashtag #30tidennivyzva #vegejizda

Odebírej zdarma naše rady, novinky a akce!

Vše ti pošleme přehledně v emailu a nic ti neunikne! Odhlásit se můžeš kdykoliv.