Obchod

Redukční jídelníček

Online výzva pro ŽENY i MUŽE

 • pestrý jídelníček se stálým příjmem (bez vlnění)
 • jídelníček pro tréninkový i netréninkový den
 • nové chutě a kombinace

Jdeš do toho s námi?

890  vč. 21 % DPH

Stravovací výzva pro ženy i muže, kteří chtějí zhubnout pomocí zdravé stravy a nenáročného jídelníčku. Jestli zároveň i cvičíš, určitě oceníš, že jednotlivé dny jsou vypočítány jako tréninkové (kdy cvičíš a potřebuješ vyšší příjem) a netréninkové (kdy necvičíš a příjem by měl být nižší). Jídelníček je vhodný jak pro zkušené výzvaře, tak i pro ty, kteří s námi teprve začínají. Můžeš se těšit na přesné gramáže každého jídla, volné dny a jako bonus získáš každý den 2 skvělé recepty od fitnessguru.sk

Potřebuješ další informace?

Na co se můžeš těšit
 • Speciální BONUS každý den 2 recepty od úspěšného portálu fitnessguru.sk
 • Nákupní seznam k vytištění – stop s plánováním a psaním dlouhých lejster
 • Přesné gramáže potravin vypočítány podle toho, kolik % tuku máš v těle
 • Každý den motivační email, který tě bude povzbuzovat a provázet celou výzvou
 • Instrukce, co a jak po skončení výzvy – nenecháme tě v nevědomosti jak dál
 • Získáš spoustu času navíc, protože už nebudeš muset denně vymýšlet, co si uvařit
 • Pestrý jídelníček, nové chutě, nové možnosti – bye bye nudo
 • Trvalý efekt a pozitivní návyk – 1 jídlo denně, kolísání váhy, stav, kdy jsi bez energie a bez dobrého pocitu sam/a ze sebe je minulost
Jaké budeš mít výsledky
 • Výzvaři touto výzvou shodili v průměru 4-5 kg
 • Čím dál tím častěji se ale utvrzujeme v tom, že váha není zas až tak směrodatné číslo, důležitější je spíše úbytek centimetrů nebo celková změna na těle a psychice
 • Koukni na proměny, komentáře a hodnocení této výzvy od ostatních výzvařů
 • Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).
Cena jídel a s čím počítat
 • Některé dny vyjdou levněji, některé zase trochu dráž
 • Podle našich i vašich zkušeností utratíš za jídlo cca 800 Kč týdně (pokud umíš nakupovat v různých akcích a máš dobře zásobenou špajzku, dostaneš se určitě na mnohem menší výdaje, navíc ty trvanlivější potraviny ti zůstanou)
 • Výzva obsahuje 4 volné dny (které si vybereš), kdy si můžeš dát nějakou dobrotu a vařit podle sebe, 12 typových dnů a 24 skvělých receptů, které se po 2 týdnech zopakují
 • K této výzvě doporučujeme i některé potravinové doplňky
 • Než si ale cokoliv zakoupíš, doporučujeme výzvu aktivovat, kouknout se na informace a rady a pak si případně obstarat věci, které ti chybí
 • Neboj, budeš mít na všechno dost času, první den výzvy je čistě informační a plánovací
 • Když se cokoliv přihodí (onemocníš, odjedeš na neplánovanou dovču…), můžeš si výzvu dát do pozice PAUZA a až si všechno zařídíš, můžeš ji rozjet naplno
Jak tato výzva vznikla
Každý rok po Vánocích a všech těch svátcích jsme se zamýšleli, jak nejlépe nastartovat tělo tak, aby to nebyl extrémní skok, ale přesto to mělo efekt. Chtěli jsme po obvyklém svátečním volníčku zase začít cvičit a jíst tak nějak na pohodu. Aby nás to nepřestalo bavit hned po prvním týdnu, ale abychom zároveň po měsíci viděli první výsledky, které by nás luxusně nastartovaly do nového roku. A tak jsme vytvořili výzvu Redukční jídelníček.
Jaké informace budeme potřebovat pro aktivaci výzvy
Abychom ti mohli vybrat kategorii přímo na tělo, budeme od tebe potřebovat při spouštění výzvy tyto informace:
pohlaví, váha, výška, pas, denní režim, aktivita, stres

Disclaimer - vyloučení odpovědnosti
Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).

Pravidla a platnost

 • Objednaný voucher na služby má platnost 6 měsíců od vystavení (zaplacení), neaktivuje-li uživatel službu do této doby, aktivační klíč a služba popadá bez náhrady.
 • Výzvy a služby jsou uživateli k dispozici v účtu 12 měsíců od data prodeje (nikoliv od data, kdy si je aktivujete), doplňkové služby balíčku VÝZVA+ mají platnost dle platnosti programu, ke kterému si ji dokoupíte.
 • Provozovatelé nabízejí dostupnost zakoupených služeb (výzev) 12 měsíců od jejich prodeje (nikoliv od data, kdy si je aktivujete).

Tuhle výzvu pro vás sestavili

/ /

Ano. Stačí, když si nevyhovující produkty nahradíš těmi bezlepkovými. Jde především o
těstoviny, ovesné vločky a celozrnné pečivo.

/ /

Seznam všech jídel na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o
dny 1, 7, 8, 14, 15,…

/ /

Nákupní seznam na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o dny
1, 7, 8, 14, 15,...

/ /

Záleží na tom, kde žiješ. Občas se najde něco, co jde sehnat těžce nebo vůbec. Vždy jde ale
najít vhodnou náhradu.

Proměny po této výzvě


Kuře

“Tuto výzvu jsem s jeho souhlasem vybrala pro manžela, který už se dlouho potýkal s nadváhou a bylo nad moje síly s tím něco dělat. On, jak už to tak bývá, všechno věděl nejlépe, ale nedělal pro zlepšení nic. Mile mě jednoho dne překvapilo, že se chytil této 30 denní výzvy a poprosil mě, zda mu s tím pomůžu resp. zda mu vše budu připravovat a on se bude snažit hlídat mimo jídla.
Povedlo se mírně, ale přeci jen. Naučilo ho to pravidelně jíst a chce v tom pokračovat.. Toto jsem od něj nezažila celou dobu, co se známe. Zhubli cca 7 kg a na mírách všude 3 cm, ale nepřepadává ho hlad a nechroupe tabulky čokolády na noc. Super!! Děkuji a snad ho ten přístup nepustí a dostane se na vysněnou váhu:)”

Concordie

“Tuto výzvu jsem s jeho souhlasem vybrala pro manžela, který už se dlouho potýkal s nadváhou a bylo nad moje síly s tím něco dělat. On, jak už to tak bývá, všechno věděl nejlépe, ale nedělal pro zlepšení nic. Mile mě jednoho dne překvapilo, že se chytil této 30 denní výzvy a poprosil mě, zda mu s tím pomůžu resp. zda mu vše budu připravovat a on se bude snažit hlídat mimo jídla.

Povedlo se mírně, ale přeci jen. Naučilo ho to pravidelně jíst a chce v tom pokračovat.. Toto jsem od něj nezažila celou dobu, co se známe. Zhubli cca 7 kg a na mírách všude 3 cm, ale nepřepadává ho hlad a nechroupe tabulky čokolády na noc. Super!! Děkuji a snad ho ten přístup nepustí a dostane se na vysněnou váhu:)”

79 recenzí Redukční jídelníček

 1. Janka

  Jídelníček mi velmi pomohl. Ne k velkému úbytku na váze, (vážíla jsem 62 Kg před výzvou, nyní 59 Kg), ale srovnalo se mi zažívání, veškeré neduhy s tímto spojené zmizely. Jsem plná energie a celkově se cítím o moc lépe. Takže i po dokončení výzvy, jsem rozhodnuta dál se jídelníčkem řídit. Moc díky.

 2. LiliNo

  “jídelníček byl super, některé kombinace jídel by mě ani nenapadly a díky této výzvě jsem je objevila :)”

 3. Janča

  Jsem spokojena, naučilo mě to přemýšlet nad tím, co jím…

 4. Tereza

  Super výzva na naučení pravidelného stravování, hydratace, nápady na jídelníček a vaření

 5. Dadunka

  jídelníček byl super, některé kombinace jídel by mě ani nenapadly a díky této výzvě jsem je objevila 🙂

 6. HH

  “Dobře zpracovaná výzva. Jídlo mi chutnalo a stačilo. Skvělý je výběr z více druhu druhů surovin. Pro přehlednost by mi vyhovovalo, kdyby šlo “šoupat” s okýnky a mít tak lepší přehled o tom, co budu jíst ke kterému jídlu. Jinak super. Zhubla jsem pár centimetru přes břicho a jsem spokojená.”

 7. Kamila

  “Výzvu Redukční jídelníček jsem si dala jako navazující na Sacharidové vlny a musím říct, že jsem nadšená. Narozdíl od Sacharidových vln jsem neměla pocit hladu 🙂 Jídla byla pestrá, jednoduchá, bavila mě příprava a určitě budu pokračovat dál 🙂 ”

 8. Andy

  “nejdřív jsem měla hlad a žádnou chuť cvičit, ale jídelníček je vyvážený a rozezrany zaludek si zvykne”

 9. K1kacka

  “Opět super výzva. Děkuji”

 10. Beruška 1407

  “Super jidelnicek,ktery my velice vyhovoval….Brala bych dalsi recepty v tomto smeru….”

 11. Evuuulle

  “Parádní je výzva, krásně jsem se protáhla na lekci jógy. ”

 12. peliovka

  “Tato výzva je velmi pestrá a moc se mi líbila ”

 13. Dáda

  “Super pestrý jídelníček
  Jen mi chybělo více ovoce nebo sladkých jídel.”

 14. Kunka

  “Jídelníček byl pestrý a chutný, super jsou náhrady potravin. Děkuji za výzvu :)”