Redukční jídelníček
Sdílej výzvu s přáteli:

Redukční jídelníček

Stravovací výzva pro ženy i muže, kteří chtějí zhubnout pomocí zdravé stravy a nenáročného jídelníčku. Jestli zároveň i cvičíš, určitě oceníš, že jednotlivé dny jsou vypočítány jako tréninkové (kdy cvičíš a potřebuješ vyšší příjem) a netréninkové (kdy necvičíš a příjem by měl být nižší). Jídelníček je vhodný jak pro zkušené výzvaře, tak i pro ty, kteří s námi teprve začínají. Můžeš se těšit na přesné gramáže každého jídla, volné dny a jako bonus získáš každý den 2 skvělé recepty od fitnessguru.sk
Chci vědět více

pro ženy i mužepro ženy i muže Určeno pro ŽENY i MUŽE
váha Váhová kategorie 50 kg - 130 kgVýzva se ti přizpůsobí na míru při spuštění.
Cena výzvy:
299,- Kčvčetně DPH 21%
Abychom ti mohli vybrat kategorii přímo na tělo, budeme od tebe potřebovat při spouštění výzvy tyto informace: pohlaví, váha, výška, pas, denní režim, aktivita, stres
garance Garance výměny výzvy do 3 dnů
Pro spuštění výzvy je nutné mít svoji registraci.
Vytvoř si svoji registraci nebo se stačí přihlásit do existující registrace.
Chceš-li mít dokonalý přehled nad objednávkami, nakupuj až po přihlášení.

Detailní popis výzvy

 • Speciální BONUS každý den 2 recepty od úspěšného portálu fitnessguru.sk
 • Nákupní seznam k vytištění – stop s plánováním a psaním dlouhých lejster
 • Přesné gramáže potravin vypočítány podle toho, kolik % tuku máš v těle
 • Každý den motivační email, který tě bude povzbuzovat a provázet celou výzvou
 • Přístup do aktivní FB skupiny, kde získáš podporu a nové, stejně zaměřené přátele
 • Instrukce, co a jak po skončení výzvy – nenecháme tě v nevědomosti jak dál
 • Získáš spoustu času navíc, protože už nebudeš muset denně vymýšlet, co si uvařit
 • Pestrý jídelníček, nové chutě, nové možnosti – bye bye nudo
 • Trvalý efekt a pozitivní návyk – 1 jídlo denně, kolísání váhy, stav, kdy jsi bez energie a bez dobrého pocitu sam/a ze sebe je minulost
 • Výzvaři touto výzvou shodili v průměru 4-5 kg
 • Čím dál tím častěji se ale utvrzujeme v tom, že váha není zas až tak směrodatné číslo, důležitější je spíše úbytek centimetrů nebo celková změna na těle a psychice
 • Koukni na proměny, komentáře a hodnocení této výzvy od ostatních výzvařů
 • Některé dny vyjdou levněji, některé zase trochu dráž
 • Podle našich i vašich zkušeností utratíš za jídlo cca 800 Kč týdně (pokud umíš nakupovat v různých akcích a máš dobře zásobenou špajzku, dostaneš se určitě na mnohem menší výdaje, navíc ty trvanlivější potraviny ti zůstanou)
 • Výzva obsahuje 4 volné dny (které si vybereš), kdy si můžeš dát nějakou dobrotu a vařit podle sebe, 12 typových dnů a 24 skvělých receptů, které se po 2 týdnech zopakují
 • K této výzvě doporučujeme i některé potravinové doplňky
 • Než si ale cokoliv zakoupíš, doporučujeme výzvu aktivovat, kouknout se na informace a rady a pak si případně obstarat věci, které ti chybí
 • Neboj, budeš mít na všechno dost času, první den výzvy je čistě informační a plánovací
 • Když se cokoliv přihodí (onemocníš, odjedeš na neplánovanou dovču…), můžeš si výzvu dát do pozice PAUZA a až si všechno zařídíš, můžeš ji rozjet naplno
Každý rok po Vánocích a všech těch svátcích jsme se zamýšleli, jak nejlépe nastartovat tělo tak, aby to nebyl extrémní skok, ale přesto to mělo efekt. Chtěli jsme po obvyklém svátečním volníčku zase začít cvičit a jíst tak nějak na pohodu. Aby nás to nepřestalo bavit hned po prvním týdnu, ale abychom zároveň po měsíci viděli první výsledky, které by nás luxusně nastartovaly do nového roku. A tak jsme vytvořili výzvu Redukční jídelníček.

Často se nás ptáte

Nejlépe se alkoholu vyhni úplně. Negativně ovlivňuje dosažení krásných výsledků. Pokud to bez něj nezvládneš, společensky si můžeš dopřát ve volné dny, kdy sklenička dobrého vína vadit tolik nebude.

U každé výzvy je první den plný informací, kde se dozvíš, co budeš potřebovat. Protože se ale držíme hesla, že cvičit a jíst zdravě může každý, tak jde hlavně o věci, které už doma máš.

Na začátku (i na konci) výzvy se určitě nezapomeň vyfotit z různých úhlů. Tyto fotky vidíš jen ty a jsou pro tvoji motivaci. Čísla kolikrát tolik neřeknou jako rozdíl na fotkách. Když budeš chtít, můžeš na konci výzvy svoji proměnu sdílet veřejně přímo na stránkách a tím i od nás získat nějakou z odměn. Navíc v průběhu roku děláme různé soutěže o skvělé ceny.

Volný den ve výzvě znamená, že si ten den můžeš dopřát vše, co ti chybí a na co máš chuť. Máš chuť na pizzu? Dej si jí. Chceš si dát dort? Dej si ho. Je to tvůj VOLNÝ den. Dobrou chuť :-)

Záleží na tom, kde žiješ. Občas se najde něco, co jde sehnat těžce nebo vůbec. Vždy jde ale najít vhodnou náhradu.

Ano. Základ je vždy pro obě pohlaví stejný. Jídelníčky se mírně liší v určitých potravinách a především v množství, aby odpovídalo dané kategorii.

V každé výzvě je poslední den informační, kde ti sdělíme, jak postupovat.

Lidi, kteří slaví takový úspěch už za 30 dní, ve většině neměli žádné stravovací návyky a jedli nevýživná jídla. Když tělo dostává 2 jídla denně a to ještě nevýživná jídla z fast foodů, tak dlouhodobě strádá. Aby přežilo, ukládá si energii v podobě tuků a drží si ty zásoby zuby nehty. Když mu ale naopak začneš dávat pravidelný přísun výživných jídel, pochopí, že už šetřit a skladovat energii nemusí. Nastartuje metabolismus a začne energii spalovat mnohem víc, protože se nebojí hladovění. Při spalování začne odbourávat i tukové zásoby, a proto se našim výzvařům tak moc daří. :-)

Denně ti přijde e-mail, pomocí kterého se poklikneš do svého osobního profilu. Tam už máš od prvního dne vypsané své míry, váhu, fotky (vše vidíš samozřejmě jen ty). Na každý den máš připravený denní plán (stravovací, cvičební nebo s obojím).

Ano. V některých výzvách, kde jsme usoudili, že ti můžou pomoci usnadnit cestu k tvému cíli, jsme doplňky zařadili. Jde především o protein a multivitamin, tedy ty nezákladnější doplňky, které je vhodné užívat i mimo výzvy.

Doporučujeme námi ověřené doplňky, které najdeš zde https://doplnky.30tidennivyzva.cz/

Nákupní seznam na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o dny 1, 7, 8, 14, 15,...

Seznam všech jídel na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o dny 1, 7, 8, 14, 15,...

Ano. Stačí, když si nevyhovující produkty nahradíš těmi bezlepkovými. Jde především o těstoviny, ovesné vločky a celozrnné pečivo.

Instrukce chodí každý den, ale zůstávají ti ve tvém profilu, takže si je můžeš zpětně pohodlně přečíst.

Pokud máš zájem o výzvu, která obsahuje jídelníček, nákupní seznam i rozpis jídel dostáváš vždy dopředu na celý týden.

Platební brána nabízí mnoho způsobů plateb, které lze rozdělit do 3 skupin:

1. online platby (typicky platba kartou): klíč voucheru obdržíš obvykle v řádech sekund, maximálně minut a to i o víkendech

2. zrychlené převody (bankovní převody - tlačítko banky): obvykle do 60 minut a to i o víkendech

3. offline metody (běžný bankovní převod, metoda Super Cash): obvykle do 2 pracovních dnů od zaplacení, o případné státní svátky je potřeba dobu prodloužit

Složenka je ještě jiná kategorie, zde počítej 2-4 pracovní dny, samotné Poště trvá i 2 dny, než provede převod.

UPOZORNĚNÍ: jsou-li peníze na cestě a dostaneš upomínku, NEPOSÍLEJ nám potvrzení o platbě nebo informace v odpovědi, že jsi platil(a). Naše technická podpora tím nic neurychlí.

Nemáš-li bankovní účet v ČR, je jediná z možností zaplatit online platební kartou VISA nebo MASTERCARD a to jakoukoli vydanou kdekoli na světe (je nutné mít povolenou platbu na internetu v patřičné výši - detaily o své kartě získáte od banky, která ti ji vydala).

Nemáš-li v zahraničí platební kartu umožňující platby na internetu a ani nikdo ve tvém okolí, nedokážeme ti nabídnout v aktuální době jiné řešení platby.

Jídelníček ti chodí denně. Máš ale možnost stáhnout si rozpis jídel na celý týden. Takže během 30 dní ti 4x pošleme rozpis jídel v pdf pro daný týden.

Ano. 95% všech potravin obsažených ve výzvě seženeš v jakémkoli větším i menším obchodě. Občas se ale najde potravina, která je v určitém období hůře sehnatelná nebo ji v obchodě ve svém okolí nenajdeš. Ty jdou ale většinou snadno nahradit za jiné, které k dispozici máš.

Výzva v bodech

 • Redukční jídelníček na 30 dní
 • Pro muže i ženy
 • Výzva pro ty, kteří chtějí zhubnout zdravě a jednou provždy – pozvolnou změnou stravovacích návyků
 • Výzva pro ty, kteří se chtějí naučit pravidelně a správně jíst
 • Přesná váhová kategorie vypočítaná speciálním vzorcem podle % tuku v těle
 • Stálý snížený příjem jídla, který zajistí postupné úbytky přebytečného tuku
 • Každý den je vypočítán na variantu, kdy cvičíš/kdy necvičíš
 • Výzva ti zůstává už napořád
 • Výzvu můžeš jet klidně několik měsíců po sobě

Ukázky z výzvy:

Tuto výzvu pro Vás sestavili

Marika Marika Zakladatelka a trenérka
Martin Martin Společník a trenér
Lukáš Lukáš Fitness a výživový konzultant
Fitnessguru.sk Fitnessguru.sk Recepty

Hodnocení uživatelů, kteří zkusili tuto výzvu

Celkové hodnocení 31 hodnocení 4.7 z 5

Peťule

“Díky jídelníčku se cítím lépe. Poznala jsem nová jídla a začala se více hýbat. Mám pravidelný režim a více energie. Mohu na 100% doporučit. Jsem vděčná za to,že jsem tuto webovou stránku objevila.”

Blanka

“S výzvou jsem velmi spokojena. I když mi do těchto 30 dní přišlo několik oslav i zdravotní potíže, díky kterým jsem musela přestat cvičit, přesto jsem zhubla 3 - 4 kg. S touto a předchozí výzvou (Prostě zhubni) jsem v klidu a bez násilí během 60 dní zhubla 8 kg a asi 9 cm v pase a přes boky. Cítím se velmi dobře a navíc jsem se naučila připravovat nová jídla a upravit velikost porcí. Obě výzvy mohu jen doporučit.”

verunka693

“Skvěle sestavené recepty! Doporučuji :)”

Nikol

“Redukční jidelniček byl velice zajimavy chutny a skvěly :)”

Petruš

“Svkělá výzva. Jídla super, žádné utrpení :) Vždycky na začátku mám sice pocit že spíš přiberu než zhubnu, protože některé dny jsou vážně pro jedlíky, ale vždy mi výzva krásně funguje - děkuji za Vaši práci ;) Mám snad jen jedinou výtku a to že by se jídelníček mohl skládat z levnějších surovin,kor když někdy nespotřebuji vše (rukola,polníček, kozí sýr). Možná lepší pro mě když vidím např. bílkoviny 30g, tuk 15g, sach. ... g a můžu si vybrat na co mám chut a nebo od Vás případně doporučit potraviny. Ještě jednou díky moc, jste supr team ;) ”

Skipper

“Tato výzva mi velmi pomohla s nastartováním mého hubnoucího období. Recepty jsou zde velice chutné, někdy trošku pracné, ale výsledek vždy stojí za to.”

Romča

“Super výzva... Super jídla :)”

Šárka

“Redukční jídelníček je super,tipy na výborné recepty a kila šla dolů:-) ”

Jana

“Na začátku výzvy jsem doufala alespoň v malou změnu aby mě to "nakoplo" :-) Po ukončení, kdy mi váha ukazuje -5kg a podle metru je ztráta přes břicho 12cm, jsem absolutně nadšená a pochopitelně pokračuji s další výzvou, protože co se nejdřív zdálo jako pokus o změnu, se proměnilo v zábavu, jelikož mě baví vaření, zkoušení nových chutí, hledání nových možností, pokud zrovna něco z jídelníčku nejím, dokonce i cvičení, protože jsou během něj chvíle, kdy se sama sobě musím smát :-) Navíc je fajn být ve skupině lidí, kteří se snaží stejně jako vy a vzájemně si radí a pomáhají :-) Takže za mě jedno velké DĚKUJI :-)”

“Pro mě milé překvapení, chutné, bez hladovění. Cítí se fajn a sádlo je opravdu fuč!”

Peťule

“Díky jídelníčku se cítím lépe. Poznala jsem nová jídla a začala se více hýbat. Mám pravidelný režim a více energie. Mohu na 100% doporučit. Jsem vděčná za to,že jsem tuto webovou stránku objevila.”

Blanka

“S výzvou jsem velmi spokojena. I když mi do těchto 30 dní přišlo několik oslav i zdravotní potíže, díky kterým jsem musela přestat cvičit, přesto jsem zhubla 3 - 4 kg. S touto a předchozí výzvou (Prostě zhubni) jsem v klidu a bez násilí během 60 dní zhubla 8 kg a asi 9 cm v pase a přes boky. Cítím se velmi dobře a navíc jsem se naučila připravovat nová jídla a upravit velikost porcí. Obě výzvy mohu jen doporučit.”

verunka693

“Skvěle sestavené recepty! Doporučuji :)”

Nikol

“Redukční jidelniček byl velice zajimavy chutny a skvěly :)”

Lucli

“První jídelníček ve kterém mi hublo i břicho. I když se zdá,že 4 jídla na den je málo bohatě to stačí, jsou krásně vyvážené, tudíž chutě na sladké nebo podobné chutě prostě nejsou:)”

annamette

“Jídelníček je velkym pestrý a chutný, jen mi příjde že porce jsou opravdu redukční :-D měla jsem dost často hlad, ale řešila jsem to okurkami :-)”

Petruš

“Svkělá výzva. Jídla super, žádné utrpení :) Vždycky na začátku mám sice pocit že spíš přiberu než zhubnu, protože některé dny jsou vážně pro jedlíky, ale vždy mi výzva krásně funguje - děkuji za Vaši práci ;) Mám snad jen jedinou výtku a to že by se jídelníček mohl skládat z levnějších surovin,kor když někdy nespotřebuji vše (rukola,polníček, kozí sýr). Možná lepší pro mě když vidím např. bílkoviny 30g, tuk 15g, sach. ... g a můžu si vybrat na co mám chut a nebo od Vás případně doporučit potraviny. Ještě jednou díky moc, jste supr team ;) ”

Hanka

“Redukční jídelníček je super!!!”

domeček

“ve spojení s cvičením mi tento jídelníček hodně pomohl”

Jája09

“Zajímavá výzva pro začátek hubnutí. Jídelníček celkem pestrý, některé recepty velmi dobré. Chybělo mi ovoce. Škoda, že se jídelníček po 14 dnech opakuje. Dodržovala jsem asi 7 týdnů, pak už mi opakující se jídla "lezly krkem". Moje očekávání na začátku výzvy bylo větší, ale jsem ráda za každé kilo dole. ”

Podobné výzvy


Sdílejte s námi váš progres na Instagramu přes hashtagy #30tidennivyzva a #redukcnijidelnicek

Buďme kamarádi

Znáte nás z médií

0.044786s 0.029814s
EN