Prostě zhubni
Sdílej výzvu Prostě zhubni přátelům

Prostě zhubni

Stravovací a cvičební plán určený pro ženy i muže, kteří chtějí zhubnout rychlejším způsobem více cm a & tuku a vytvarovat svoji postavu. Poprvé v historii 30ti denní výzvy ji s vámi jel Marťas živě. A to po třiceti dnech, kdy jsme testovali, co s postavou udělají extrémně nezdravá jídla a nulový pohyb. Cvičební program je postavený na domácím posilování a efektivním kardiu v podobě HIITu a je vhodný i pro dosavadní lenochy. Jídelníček vychází z naší nejoblíbenější výzvy Sacharidové vlny, ale je ve zcela novém kabátu, aby výsledky byly ještě lepší a rychlejší. Skladba jídel je pestrá, a kategorie jsou vypočítány přesně podle potřeb každého jedince.
Chci vědět více

pro ženy i mužepro ženy i muže Určeno pro ŽENY i MUŽE
váha Váhové kategorie 50 kg - 120 kgVýzva se ti přizpůsobí na míru při spuštění.
Cena výzvy:
499 Kčvčetně DPH 21%
Abychom ti mohli vybrat kategorii přímo na tělo, budeme od tebe potřebovat při spouštění výzvy tyto informace: pohlaví, váha, výška, pas, denní režim, aktivita, stres
garance Garance výměny výzvy do 3 dnů
Pro spuštění výzvy je nutné mít svoji registraci.
Vytvoř si svoji registraci nebo se stačí přihlásit do existující registrace.
Chceš-li mít dokonalý přehled nad objednávkami, nakupuj až po přihlášení.

Detailní popis výzvy

 • Nákupní seznam k vytištění – stop s plánováním a psaním dlouhých lejster
 • Přesné gramáže potravin vypočítány podle tvé denní potřeby
 • Každý den motivační email, který tě bude povzbuzovat a provázet celou výzvou
 • Přístup do aktivní FB skupiny, kde získáš podporu a nové, stejně zaměřené přátele
 • Instrukce, co a jak po skončení výzvy – nenecháme tě v nevědomosti jak dál
 • Získáš spoustu času navíc, protože už nebudeš muset denně vymýšlet, co si uvařit
 • Pestrý jídelníček (v rámci možností), nové chutě, nové možnosti – bye bye nudo
 • Trvalý efekt a pozitivní návyk – 1 jídlo denně, kolísání váhy, stav, kdy jsi bez energie a bez dobrého pocitu sám/sama ze sebe je minulost
 • Čím dál tím častěji se, ale utvrzujeme v tom, že váha není zas až tak směrodatné číslo, důležitější je spíše úbytek centimetrů nebo celková změna na těle a psychice
 • Koukni na proměny, komentáře a hodnocení této výzvy od ostatních výzvařů
 • Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).
 • Některé dny vyjdou levněji, některé zase trochu dráž
 • Podle našich i vašich zkušeností utratíš za jídlo cca 800 Kč týdně (pokud umíš nakupovat v různých akcích a máš dobře zásobenou špajzku, dostaneš se určitě na mnohem menší výdaje, navíc ty trvanlivější potraviny ti zůstanou)
 • Výzva obsahuje 4 volné dny (které si vybereš), kdy si můžeš dát nějakou dobrotu a uvařit dle sebe a 12 typových dnů, výzva je poskládána tak, aby sis mohl/a vařit vždy na 2 dny
 • K této výzvě doporučujeme i některé potravinové doplňky
 • Než si ale cokoliv zakoupíš, doporučujeme výzvu aktivovat, kouknout se na informace a rady a pak si případně obstarat věci, které ti chybí
 • No stress, budeš mít na všechno dost času, první den výzvy je čistě informační a plánovací
 • Vzhledem k tomu, že je tato výzva více redukční, je potřeba, abys byl/a zdráv/a a cítil/a ses fit (více „pro koho to není“)
 • Ve dnech s minimálním přísunem sacharidů, můžeš být podrážděný/á (vždy pomáhá těšit se na další den, kdy dostane tělo cukrů více anebo na volný den)
 • K výzvě je možné po dobu aktivity členství VÝZVA+ mít neomezené "Náhrady potravin". Díky tomu může být tvůj jídelníček ještě více na míru. Můžeš nahradit potraviny, které ti tolik nechutnají, nemůžeš je jíst nebo jen chceš něco zpracovat. 
A to nám takhle jednou hráblo a začali jsme polemizovat o tom, co by se stalo s Marťáskovým vydřeným tělem, kdyby chvíli necvičil a cpal se jen českými klasikami, fast foodem, sladkým, pizzou a podobně nezdravým jídlem. Kamarádi a rodina nám hned začali dávat tipy na to co jíst, kolik vypít piv a jak se správně vyhnout i tomu nejběžnějšímu pohybu. Stačilo 30 dnů a Martin přišel o kilo svalové hmoty a nabral téměř 6 kg tuku. Zvětšil se mu zadek, přibral na stehnech, ale nejhůř na tom bylo jeho břicho, kde mu narostl nový kámoš Milan.
Po tomhle pokusu přišel super nápad, že Marťasův návrat do formy uděláme živě v podobě výzvy a vy jí budete moci jet spolu s Marťasem. Výzva měla obrovský úspěch a Martin díky ní shodil do své životní formy.

Často se nás ptáte

U každé výzvy je první den plný informací, kde se dozvíš, co budeš potřebovat. Protože se ale držíme hesla, že cvičit a jíst zdravě může každý, tak jde hlavně o věci, které už doma máš.

Na začátku (i na konci) výzvy se určitě nezapomeň vyfotit z různých úhlů. Tyto fotky vidíš jen ty a jsou pro tvoji motivaci. Čísla kolikrát tolik neřeknou jako rozdíl na fotkách. Když budeš chtít, můžeš na konci výzvy svoji proměnu sdílet veřejně přímo na stránkách a tím i od nás získat nějakou z odměn. Navíc v průběhu roku děláme různé soutěže o skvělé ceny.

Volný den ve výzvě znamená, že si ten den můžeš dopřát vše, co ti chybí a na co máš chuť. Máš chuť na pizzu? Dej si jí. Chceš si dát dort? Dej si ho. Je to tvůj VOLNÝ den. Dobrou chuť :-)

Nedají. Stahováním našich videí porušuješ autorská práva. Jsme online projekt. Všechny dny výzvy ti v profilu zůstanou ještě 60 dnů, takže se k jakémukoli videu můžeš ještě vrátit.

Lidi, kteří slaví takový úspěch už za 30 dní, ve většině neměli žádné stravovací návyky a jedli nevýživná jídla. Když tělo dostává 2 jídla denně a to ještě nevýživná jídla z fast foodů, tak dlouhodobě strádá. Aby přežilo, ukládá si energii v podobě tuků a drží si ty zásoby zuby nehty. Když mu ale naopak začneš dávat pravidelný přísun výživných jídel, pochopí, že už šetřit a skladovat energii nemusí. Nastartuje metabolismus a začne energii spalovat mnohem víc, protože se nebojí hladovění. Při spalování začne odbourávat i tukové zásoby, a proto se našim výzvařům tak moc daří. :-)

V každé výzvě je poslední den informační, kde ti sdělíme, jak postupovat.

Denně ti přijde e-mail, pomocí kterého se poklikneš do svého osobního profilu. Tam už máš od prvního dne vypsané své míry, váhu, fotky (vše vidíš samozřejmě jen ty). Na každý den máš připravený denní plán (stravovací, cvičební nebo s obojím).

Ano. Základ je vždy pro obě pohlaví stejný. Jídelníčky se mírně liší v určitých potravinách a především v množství, aby odpovídalo dané kategorii.

Ano. V některých výzvách, kde jsme usoudili, že ti můžou pomoci usnadnit cestu k tvému cíli, jsme doplňky zařadili. Jde především o protein a multivitamin, tedy ty nezákladnější doplňky, které je vhodné užívat i mimo výzvy.

Doporučujeme námi ověřené doplňky, které najdeš zde https://doplnky.30tidennivyzva.cz/

Nákupní seznam na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o dny 1, 7, 8, 14, 15,...

Seznam všech jídel na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o dny 1, 7, 8, 14, 15,...

Zakoupením online výzvy obdržíš k dispozici denní online plány (tzn. na internetu), které také obsahují videa, cvičební plány, instruktážní fotografie, jídelníčky,.. Každá placená výzva obsahuje vše, co je potřeba. Ty potřebuješ jen denní přístup k internetu a chvíli volna, kdy si odjedeš denní plán.

Ano. Stačí, když si nevyhovující produkty nahradíš těmi bezlepkovými. Jde především o těstoviny, ovesné vločky a celozrnné pečivo.

Instrukce chodí každý den, ale zůstávají ti ve tvém profilu, takže si je můžeš zpětně pohodlně přečíst.

Pokud máš zájem o výzvu, která obsahuje jídelníček, nákupní seznam i rozpis jídel dostáváš vždy dopředu na celý týden.

Záleží na tom, kde žiješ. Občas se najde něco, co jde sehnat těžce nebo vůbec. Vždy jde ale najít vhodnou náhradu.

Nejlépe se alkoholu vyhni úplně. Negativně ovlivňuje dosažení krásných výsledků. Pokud to bez něj nezvládneš, společensky si můžeš dopřát ve volné dny, kdy sklenička dobrého vína vadit tolik nebude.

Platební brána nabízí mnoho způsobů plateb, které lze rozdělit do 3 skupin:

1. online platby (typicky platba kartou): klíč voucheru obdržíš obvykle v řádech sekund, maximálně minut a to i o víkendech

2. zrychlené převody (bankovní převody - tlačítko banky): obvykle do 60 minut a to i o víkendech

3. offline metody (běžný bankovní převod, metoda Super Cash): obvykle do 2 pracovních dnů od zaplacení, o případné státní svátky je potřeba dobu prodloužit

Složenka je ještě jiná kategorie, zde počítej 2-4 pracovní dny, samotné Poště trvá i 2 dny, než provede převod.

UPOZORNĚNÍ: jsou-li peníze na cestě a dostaneš upomínku, NEPOSÍLEJ nám potvrzení o platbě nebo informace v odpovědi, že jsi platil(a). Naše technická podpora tím nic neurychlí.

Nemáš-li bankovní účet v ČR, je jediná z možností zaplatit online platební kartou VISA nebo MASTERCARD a to jakoukoli vydanou kdekoli na světe (je nutné mít povolenou platbu na internetu v patřičné výši - detaily o své kartě získáte od banky, která ti ji vydala).

Nemáš-li v zahraničí platební kartu umožňující platby na internetu a ani nikdo ve tvém okolí, nedokážeme ti nabídnout v aktuální době jiné řešení platby.

Jídelníček ti chodí denně. Máš ale možnost stáhnout si rozpis jídel na celý týden. Takže během 30 dní ti 4x pošleme rozpis jídel v pdf pro daný týden.

Ano. 95% všech potravin obsažených ve výzvě seženeš v jakémkoli větším i menším obchodě. Občas se ale najde potravina, která je v určitém období hůře sehnatelná nebo ji v obchodě ve svém okolí nenajdeš. Ty jdou ale většinou snadno nahradit za jiné, které k dispozici máš.

Máme pokračování:

Prostě zhubni 2 Cíl: hubnutí Typ: cvičení, stravování Určeno pro: ženy, muže

499 Kč
Podrobnosti »

Výzva v bodech

 • Ucelený program na 30 dní
 • Pro muže i ženy
 • Cvičení + jídelníček
 • Výzva pro ty, kteří chtějí zhubnout v rychlejším tempu a pořádně si zacvičit z pohodlí svého domova
 • 30–40minutové video tréninky, ve kterých se střídá HIIT, Tabata a domácí posilování
 • Přesná váhová kategorie dle tvé denní potřeby (příjem/výdej)
 • Záměrným cyklováním sacharidů se docílí toho, že si tělo tak rychle nezvykne na změny, neustále maká a efektivně spaluje
 • Výzvu budeš mít dostupnou ještě 60 dnů po dojetí
 • Výzvu můžeš reaktivovat a jet 2 měsíce po sobě

Ukázky z výzvy:

Ukázka videa z výzvy:

Video Youtube ukázka - Prostě zhubni

Disclaimer - vyloučení odpovědnosti
Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).

Tuto výzvu pro tebe sestavili

Marika Marika Zakladatelka a trenérka
Martin Martin Společník a trenér
Lukáš Lukáš Fitness a výživový konzultant

Hodnocení uživatelů, kteří zkusili tuto výzvu

Celkové hodnocení 180 hodnocení 4.8 z 5

Žabka

“Tohle mě bavilo, jídelníček pestrý (y).”

Erinies

“Skvělá výzva. Jídlo bylo supr, občas jsem nahrazovala, jelikož mi přišlo, že ve výzvě je mnoho masa, ale s otevřenými náhradami to byla hračka ;) Trochu jsem bojovala se cvičením, jelikož se ke cvičení častou používaly různé předměty - židle, knihy, stolička, ručník, atd. a cviky se mezi sebou kombinovaly. Toto není zrovna styl cvičení, který mě vyhovuje, ale to je spíš můj osobní problém. Často jsem cvičila podle videí z výzvy Do plavek či Letos bikiny. Výsledky skvělé a výzvu mohu jen doporučit.”

Elbix

“Super vyzva, jidlo na me bylo kolikrat moc masove, ale byly tam zajimave kombinace, ktere opravdu chutnaly. Cviceni super, jen by mohlo byt vic cviceni na bricho. 😊”

Zuzankaa

“Skvělá výzva. Některé dny jsem měla trochu hlad a v další dny byl problém jidlo sníst. Ale konečně jsem se stravovala pestře, nebyla jsem tak unavená a měla jsem mnohem více energie. Výzvu jsme drželi s manželem a občas se k ní vracíme. :) ”

Kachnička

“Výzva je vynikající :-) byla jsem max. spokojená ”

Danča

“Výzva byla super. Jídla dost a moc mi chutnalo. Cvičení jsem sice úplně nezvládala, ale v průběhu se to lepšilo a výsledky jsou super. Rozhodně v tom budu pokračovat ;)”

Lukoo

“Právě jsem dokončil výzvu Prostě zhubni! a jedu dál s prostě zhubni 2. Výzva byla super. S porovnáním s původními sacharidovými vlnami, které mam z minula taktéž za sebou, daleko pestřejší, propracovanější. Vyhovuje mě připravený jídelníček, člověk ušetří spoustu času přemýšlením, co uvařit :)”

Jaňulka

“Parádní výzva, vše ušité na míru, jídla sice málo ale vždy je nějaká další varianta, cvičení super :-)”

Matuška

“Čaukiy Výzvo.... jsem nadšena a jedu další jízdu.... Moc jsem toho nenacvičila ale snaha byla ... 5,6 kg dole za 4 týdny spokojenost... buchtičky ješte nemám ...ale zato výbornej pocit díky výzvo dokopali jste me.”

  30ti denní výzva

  Moc si toho vážíme. Děkujeme za důvěru a za referenci :-*

Kvitka

“Prostě zhubni je naprosto super. Jela jsem už výzvu Zahoď kila a měla jsem jako začátečník problém s počítáním cviků a správným dýcháním a tady to za mě všechno dělá Marťas :) Mám tím pádem i mnohem kratší cvíčo, protože s Marťasem to odsejpá. :) Již po týdnu jsem se cítila mnohem lépe. Dodržovala jsem fakt poctivě jídlo i cvičení. Když jsem 30.den vlezla na váhu byla jsem trošku zklamaná, že “jenom” 6kg dole. Ale po změření mi spadla čelist. -17cm v pase :-o woooow kašlu na kilča - padají mi kalhoty :) (Nabrala jsem svaly, proto ta váha zkresluje) Takže já jedu dáál prostě zhubni 2 a všem doporučuji zkuste to taky, ale bacha je to závislost. :) A celému týmu 30ti denní výzvy mooooc děkuji. :)”

  30ti denní výzva

  Úplně luxusní výsledky. Moc krásná reference. Děkujeme za ní. Držíme palce a ať se daří ve všem. :-*

Žabka

“Tohle mě bavilo, jídelníček pestrý (y).”

Erinies

“Skvělá výzva. Jídlo bylo supr, občas jsem nahrazovala, jelikož mi přišlo, že ve výzvě je mnoho masa, ale s otevřenými náhradami to byla hračka ;) Trochu jsem bojovala se cvičením, jelikož se ke cvičení častou používaly různé předměty - židle, knihy, stolička, ručník, atd. a cviky se mezi sebou kombinovaly. Toto není zrovna styl cvičení, který mě vyhovuje, ale to je spíš můj osobní problém. Často jsem cvičila podle videí z výzvy Do plavek či Letos bikiny. Výsledky skvělé a výzvu mohu jen doporučit.”

Elbix

“Super vyzva, jidlo na me bylo kolikrat moc masove, ale byly tam zajimave kombinace, ktere opravdu chutnaly. Cviceni super, jen by mohlo byt vic cviceni na bricho. 😊”

Zuzankaa

“Skvělá výzva. Některé dny jsem měla trochu hlad a v další dny byl problém jidlo sníst. Ale konečně jsem se stravovala pestře, nebyla jsem tak unavená a měla jsem mnohem více energie. Výzvu jsme drželi s manželem a občas se k ní vracíme. :) ”

Kachnička

“Výzva je vynikající :-) byla jsem max. spokojená ”

Mori

“Na mě bohužel výzva nezabrala. Jel jsem jak drak, jídlo dodržoval a cvičení si přidával. Vyzvu jsem skončil po 25 dnech. kila sice 3 dolu ale pupek šel o 1cm nahoru. takže zbytečně vyhozené peníze...”

Fojtas

“Jídelníček super. Cvičení bylo lehčí než jsem čekal. ”

Lůca

“Výzva byla propracovaná. Jídlo bylo pestré, jen mi trochu vadilo, že bylo dost zbytků. Cvičení bylo fajn. Někdy hodně náročné, ale celkem mě bavilo. Neodcvičila jsem asi týden, protože jsem si špatně provedeným cvikem totálně zablokovala krk a nemohla se ani hnout. Ale jinak jsem jela naplno a i si přidávala. Do prostě zhubni jsem šla kvůli skvělým výsledkům ostatních. Po druhém porodu jsem hodně nabrala a potřebovala jsem nakopnout správným směrem. Dříve jsem dost sportovala i správně jedla, ale během obou těhotenství jsem totálně obrátila, začala se cpát sladkým a kvůli bolestem zad se přestala i hýbat. Tato výzva se mi zdála přesně pro mě. Bohužel výsledek mě zklamal. Na váze jsem nezhubla nic (a to mám 17 kg oproti své původní váze, takže se to mělo kam hnout). V pase jsem teda dala dolů asi 4 cm, na bicepsech 3 cm, prsa 2 cm, spodní břicho, zadek nic. Dost mě bolela hlava a párkrát jsem vyloženě trpěla hlady, ani zelenina navíc nepomohla. Po dceři se mi výzvou Zahoď kila a trochu hlídání se v jídle (+cvičení FitMami) povedlo shodit 7 kg za dva měsíce. Ještě tomu dám šanci a budu pokračovat dvojkou, třeba se to rozhýbe. ”

cvrk01

“Výzev jsem už od 30tidenní výzvy vyzkoušela několik. Od vln po Prostě zhubni. Výzva mi na začátku velmi vyhovovala, ale poslední týden jsem musela ukončit dřív. Bohužel jsem trpěla tak moc hlady, že nic nepomáhalo. Bylo mi z toho tak špatně, že jsem se to rozhodla ukončit, ale je to jen hold tím, že jsem zvyklá víc jíst. Výzva je za mě fajn, zhubla jsem všude přes 4 cm, takže úspěch to za mě mělo, jen jsem jí hold nedokončila kvůli extrémnímu hladu. Určitě to stojí za to vyzkoušet ;-) Já už bohužel vím, že tohle pro mě není.”

Terez

“Za mě výzva nic moc :-(. Strašně moc masa (chyběly dny bez masa), taky ty snídaně mi přišly spíše na slano (vajíčka, šunka apod., vločky jen párkrát). Cvičení bylo super, jsem zvyklá cvičit, takže to bylo fajn, ale pro začátečníka podle mého názoru dost nevhodné. Ale ať jen nekritizuju - fajn byla úspora času s vařením na 2 dny :-)”

Sdílejte s námi váš progres na Instagramu přes hashtag #30tidennivyzva #prostezhubni

Odebírej zdarma naše rady, novinky a akce!

Vše ti pošleme přehledně v emailu a nic ti neunikne! Odhlásit se můžeš kdykoliv.