Prostě zhubni
Sdílej výzvu s přáteli:

Prostě zhubni

Stravovací a cvičební plán určený pro ženy i muže, kteří chtějí zhubnout rychlejším způsobem více cm a % tuku a vytvarovat svoji postavu. Poprvé v historii 30ti denní výzvy ji s vámi jel Marťas živě. A to po třiceti dnech, kdy jsme testovali, co s postavou udělají extrémně nezdravá jídla a nulový pohyb. Cvičební program je postavený na domácím posilování a efektivním kardiu v podobě HIITu a je vhodný i pro dosavadní lenochy. Jídelníček vychází z naší nejoblíbenější výzvy Sacharidové vlny, ale je ve zcela novém kabátu, aby výsledky byly ještě lepší a rychlejší. Skladba jídel je pestrá, a kategorie jsou vypočítány přesně podle potřeb každého jedince.
Chci vědět více

pro ženy i mužepro ženy i muže Určeno pro ŽENY i MUŽE
váha Váhová kategorie 50 kg - 120 kgVýzva se ti přizpůsobí na míru při spuštění.
Cena výzvy:
399,- Kčvčetně DPH 21%
Abychom ti mohli vybrat kategorii přímo na tělo, budeme od tebe potřebovat při spouštění výzvy tyto informace: pohlaví, váha, výška, pas, denní režim, aktivita, stres
garance Garance výměny výzvy do 3 dnů
Pro spuštění výzvy je nutné mít svoji registraci.
Vytvoř si svoji registraci nebo se stačí přihlásit do existující registrace.
Chceš-li mít dokonalý přehled nad objednávkami, nakupuj až po přihlášení.

Detailní popis výzvy

 • Nákupní seznam k vytištění – stop s plánováním a psaním dlouhých lejster
 • Přesné gramáže potravin vypočítány podle tvé denní potřeby
 • Každý den motivační email, který tě bude povzbuzovat a provázet celou výzvou
 • Přístup do aktivní FB skupiny, kde získáš podporu a nové, stejně zaměřené přátele
 • Instrukce, co a jak po skončení výzvy – nenecháme tě v nevědomosti jak dál
 • Získáš spoustu času navíc, protože už nebudeš muset denně vymýšlet, co si uvařit
 • Pestrý jídelníček (v rámci možností), nové chutě, nové možnosti – bye bye nudo
 • Trvalý efekt a pozitivní návyk – 1 jídlo denně, kolísání váhy, stav, kdy jsi bez energie a bez dobrého pocitu sám/sama ze sebe je minulost
 • Čím dál tím častěji se, ale utvrzujeme v tom, že váha není zas až tak směrodatné číslo, důležitější je spíše úbytek centimetrů nebo celková změna na těle a psychice
 • Koukni na proměny, komentáře a hodnocení této výzvy od ostatních výzvařů
 • Některé dny vyjdou levněji, některé zase trochu dráž
 • Podle našich i vašich zkušeností utratíš za jídlo cca 800 Kč týdně (pokud umíš nakupovat v různých akcích a máš dobře zásobenou špajzku, dostaneš se určitě na mnohem menší výdaje, navíc ty trvanlivější potraviny ti zůstanou)
 • Výzva obsahuje 4 volné dny (které si vybereš), kdy si můžeš dát nějakou dobrotu a uvařit dle sebe a 12 typových dnů, výzva je poskládána tak, aby sis mohl/a vařit vždy na 2 dny
 • K této výzvě doporučujeme i některé potravinové doplňky
 • Než si ale cokoliv zakoupíš, doporučujeme výzvu aktivovat, kouknout se na informace a rady a pak si případně obstarat věci, které ti chybí
 • No stress, budeš mít na všechno dost času, první den výzvy je čistě informační a plánovací
 • Vzhledem k tomu, že je tato výzva více redukční, je potřeba, abys byl/a zdráv/a a cítil/a ses fit (více „pro koho to není“)
 • Ve dnech s minimálním přísunem sacharidů, můžeš být podrážděný/á (vždy pomáhá těšit se na další den, kdy dostane tělo cukrů více anebo na volný den)
A to nám takhle jednou hráblo v hlavě a začali jsme polemizovat o tom, co by se stalo s Marťáskovým vydřeným tělem, kdyby chvíli necvičil a cpal se tak, jak ho napadne. Kamarádi a rodina nám hned začali dávat tipy na to co jíst, kolik vypít piv a jak se správně vyhnout i tomu nejběžnějšímu pohybu ? Stačilo 30 dnů a Martin přišel o kilo svalové hmoty a nabral téměř 6 kg tuku. Zvětšil se mu zadek, přibral na stehnech, ale nejhůř na tom bylo jeho břicho, kde mu narostl nový kámoš Milan ?
Po tomhle pokusu přišel super nápad, že Marťasův návrat do formy uděláme živě v podobě výzvy a vy jí budete moci jet spolu s Marťasem. Výzva měla obrovský úspěch a Martin díky ní shodil do své životní formy.

Často se nás ptáte

U každé výzvy je první den plný informací, kde se dozvíš, co budeš potřebovat. Protože se ale držíme hesla, že cvičit a jíst zdravě může každý, tak jde hlavně o věci, které už doma máš.

Na začátku (i na konci) výzvy se určitě nezapomeň vyfotit z různých úhlů. Tyto fotky vidíš jen ty a jsou pro tvoji motivaci. Čísla kolikrát tolik neřeknou jako rozdíl na fotkách. Když budeš chtít, můžeš na konci výzvy svoji proměnu sdílet veřejně přímo na stránkách a tím i od nás získat nějakou z odměn. Navíc v průběhu roku děláme různé soutěže o skvělé ceny.

Volný den ve výzvě znamená, že si ten den můžeš dopřát vše, co ti chybí a na co máš chuť. Máš chuť na pizzu? Dej si jí. Chceš si dát dort? Dej si ho. Je to tvůj VOLNÝ den. Dobrou chuť :-)

Nedají. Stahováním našich videí porušuješ autorská práva. Jsme online projekt. Všechny dny výzvy ti navíc zůstávají napořád, takže se k jakémukoli videu můžeš kdykoli vrátit.

Lidi, kteří slaví takový úspěch už za 30 dní, ve většině neměli žádné stravovací návyky a jedli nevýživná jídla. Když tělo dostává 2 jídla denně a to ještě nevýživná jídla z fast foodů, tak dlouhodobě strádá. Aby přežilo, ukládá si energii v podobě tuků a drží si ty zásoby zuby nehty. Když mu ale naopak začneš dávat pravidelný přísun výživných jídel, pochopí, že už šetřit a skladovat energii nemusí. Nastartuje metabolismus a začne energii spalovat mnohem víc, protože se nebojí hladovění. Při spalování začne odbourávat i tukové zásoby, a proto se našim výzvařům tak moc daří. :-)

V každé výzvě je poslední den informační, kde ti sdělíme, jak postupovat.

Denně ti přijde e-mail, pomocí kterého se poklikneš do svého osobního profilu. Tam už máš od prvního dne vypsané své míry, váhu, fotky (vše vidíš samozřejmě jen ty). Na každý den máš připravený denní plán (stravovací, cvičební nebo s obojím).

Ano. Základ je vždy pro obě pohlaví stejný. Jídelníčky se mírně liší v určitých potravinách a především v množství, aby odpovídalo dané kategorii.

Ano. V některých výzvách, kde jsme usoudili, že ti můžou pomoci usnadnit cestu k tvému cíli, jsme doplňky zařadili. Jde především o protein a multivitamin, tedy ty nezákladnější doplňky, které je vhodné užívat i mimo výzvy.

Doporučujeme námi ověřené doplňky, které najdeš zde https://doplnky.30tidennivyzva.cz/

Nákupní seznam na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o dny 1, 7, 8, 14, 15,...

Seznam všech jídel na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o dny 1, 7, 8, 14, 15,...

Zakoupením online výzvy obdržíš k dispozici denní online plány (tzn. na internetu), které také obsahují videa, cvičební plány, instruktážní fotografie, jídelníčky,.. Každá placená výzva obsahuje vše, co je potřeba. Ty potřebuješ jen denní přístup k internetu a chvíli volna, kdy si odjedeš denní plán.

Ano. Stačí, když si nevyhovující produkty nahradíš těmi bezlepkovými. Jde především o těstoviny, ovesné vločky a celozrnné pečivo.

Instrukce chodí každý den, ale zůstávají ti ve tvém profilu, takže si je můžeš zpětně pohodlně přečíst.

Pokud máš zájem o výzvu, která obsahuje jídelníček, nákupní seznam i rozpis jídel dostáváš vždy dopředu na celý týden.

Záleží na tom, kde žiješ. Občas se najde něco, co jde sehnat těžce nebo vůbec. Vždy jde ale najít vhodnou náhradu.

Nejlépe se alkoholu vyhni úplně. Negativně ovlivňuje dosažení krásných výsledků. Pokud to bez něj nezvládneš, společensky si můžeš dopřát ve volné dny, kdy sklenička dobrého vína vadit tolik nebude.

Platební brána nabízí mnoho způsobů plateb, které lze rozdělit do 3 skupin:

1. online platby (typicky platba kartou): klíč voucheru obdržíš obvykle v řádech sekund, maximálně minut a to i o víkendech

2. zrychlené převody (bankovní převody - tlačítko banky): obvykle do 60 minut a to i o víkendech

3. offline metody (běžný bankovní převod, metoda Super Cash): obvykle do 2 pracovních dnů od zaplacení, o případné státní svátky je potřeba dobu prodloužit

Složenka je ještě jiná kategorie, zde počítej 2-4 pracovní dny, samotné Poště trvá i 2 dny, než provede převod.

UPOZORNĚNÍ: jsou-li peníze na cestě a dostaneš upomínku, NEPOSÍLEJ nám potvrzení o platbě nebo informace v odpovědi, že jsi platil(a). Naše technická podpora tím nic neurychlí.

Nemáš-li bankovní účet v ČR, je jediná z možností zaplatit online platební kartou VISA nebo MASTERCARD a to jakoukoli vydanou kdekoli na světe (je nutné mít povolenou platbu na internetu v patřičné výši - detaily o své kartě získáte od banky, která ti ji vydala).

Nemáš-li v zahraničí platební kartu umožňující platby na internetu a ani nikdo ve tvém okolí, nedokážeme ti nabídnout v aktuální době jiné řešení platby.

Jídelníček ti chodí denně. Máš ale možnost stáhnout si rozpis jídel na celý týden. Takže během 30 dní ti 4x pošleme rozpis jídel v pdf pro daný týden.

Ano. 95% všech potravin obsažených ve výzvě seženeš v jakémkoli větším i menším obchodě. Občas se ale najde potravina, která je v určitém období hůře sehnatelná nebo ji v obchodě ve svém okolí nenajdeš. Ty jdou ale většinou snadno nahradit za jiné, které k dispozici máš.

Máme pokračování:

Prostě zhubni 2 Cíl: hubnutí Typ: cvičení, stravování Určeno pro: ženy, muže

399,- Kč
Podrobnosti »

Výzva v bodech

 • Ucelený program na 30 dní
 • Pro muže i ženy
 • Cvičení + jídelníček
 • Výzva pro ty, kteří chtějí zhubnout v rychlejším tempu a pořádně si zacvičit z pohodlí svého domova
 • 30–40minutové video tréninky, ve kterých se střídá HIIT, Tabata a domácí posilování
 • Přesná váhová kategorie dle tvé denní potřeby (příjem/výdej)
 • Záměrným cyklováním sacharidů se docílí toho, že si tělo tak rychle nezvykne na změny, neustále maká a efektivně spaluje
 • Výzva ti zůstává už napořád
 • Výzvu můžeš jet 2 měsíce po sobě

Ukázky z výzvy:

Ukázka videa z výzvy:

Video Youtube ukázka - Prostě zhubni

Tuto výzvu pro Vás sestavili

Marika Marika Zakladatelka a trenérka
Martin Martin Společník a trenér
Lukáš Lukáš Fitness a výživový konzultant

Hodnocení uživatelů, kteří zkusili tuto výzvu

Celkové hodnocení 71 hodnocení 4.8 z 5

Cecilie

“Super výzva. 4 kg dole. Moc jsem necvičila, ale chodila jsem na hodinové procházky. Jídelníček velmi dobrý. Chutě nebyly, ale volný den jsem snědla cokoliv. I mi bylo jednou zle, jak jsem chtěla ochutnat vse, a druhý den zase málo sacharidů a já byla šťastná. ”

Pája

“Výzva je super. Sice kg jdou pomalu dolu, ale jdou. Hlidam si jen jidelnicek a cvicim 3x tyden s trenerkou a 2x tydne sama. ”

Maki

“Výzva je skvělá, 5 kilo dole během, tak krátké doby. Určitě doporučuji každému, kdo chce váhu snižit a udržet. K některým civkům se musí člověk dopracovat ale je super, že je vždy popsána nějaká alternativa.”

Lucyva

“Protože jsem se roky stravovala špatně a moje tělo živořilo, tak pro mě porce byly opravdu nezvykle velké a nevěřila jsem, že když tohle všechno sním, tak můžu zhubnout....jenže! Opak byl pravdou! Tahle výzva mi ukázala, že k lepší postavě se opravdu dá projíst. Hned od začátku máte vše předpřipraveno v podobě nákupního seznamu a jídelníčku na týden dopředu. Je to pecka a všem můžu jen doporučit! Jste super! ”

maya

“Za sebe muzu rict, ze vyzva super. Paradne mi to sedlo, ikdyz to byl ze zactku, pro zrouta jako jsem ja, boj uskromnit se v jidle. S vysledky jsem spokojena a vrham se na dvojku.”

Danča

“Výzva byla super. Jídla dost a moc mi chutnalo. Cvičení jsem sice úplně nezvládala, ale v průběhu se to lepšilo a výsledky jsou super. Rozhodně v tom budu pokračovat ;)”

Lukoo

“Právě jsem dokončil výzvu Prostě zhubni! a jedu dál s prostě zhubni 2. Výzva byla super. S porovnáním s původními sacharidovými vlnami, které mam z minula taktéž za sebou, daleko pestřejší, propracovanější. Vyhovuje mě připravený jídelníček, člověk ušetří spoustu času přemýšlením, co uvařit :)”

Jaňulka

“Parádní výzva, vše ušité na míru, jídla sice málo ale vždy je nějaká další varianta, cvičení super :-)”

Matuška

“Čaukiy Výzvo.... jsem nadšena a jedu další jízdu.... Moc jsem toho nenacvičila ale snaha byla ... 5,6 kg dole za 4 týdny spokojenost... buchtičky ješte nemám ...ale zato výbornej pocit díky výzvo dokopali jste me.”

  30ti denní výzva

  Moc si toho vážíme. Děkujeme za důvěru a za referenci :-*

Kvitka

“Prostě zhubni je naprosto super. Jela jsem už výzvu Zahoď kila a měla jsem jako začátečník problém s počítáním cviků a správným dýcháním a tady to za mě všechno dělá Marťas :) Mám tím pádem i mnohem kratší cvíčo, protože s Marťasem to odsejpá. :) Již po týdnu jsem se cítila mnohem lépe. Dodržovala jsem fakt poctivě jídlo i cvičení. Když jsem 30.den vlezla na váhu byla jsem trošku zklamaná, že “jenom” 6kg dole. Ale po změření mi spadla čelist. -17cm v pase :-o woooow kašlu na kilča - padají mi kalhoty :) (Nabrala jsem svaly, proto ta váha zkresluje) Takže já jedu dáál prostě zhubni 2 a všem doporučuji zkuste to taky, ale bacha je to závislost. :) A celému týmu 30ti denní výzvy mooooc děkuji. :)”

  30ti denní výzva

  Úplně luxusní výsledky. Moc krásná reference. Děkujeme za ní. Držíme palce a ať se daří ve všem. :-*

Cecilie

“Super výzva. 4 kg dole. Moc jsem necvičila, ale chodila jsem na hodinové procházky. Jídelníček velmi dobrý. Chutě nebyly, ale volný den jsem snědla cokoliv. I mi bylo jednou zle, jak jsem chtěla ochutnat vse, a druhý den zase málo sacharidů a já byla šťastná. ”

Pája

“Výzva je super. Sice kg jdou pomalu dolu, ale jdou. Hlidam si jen jidelnicek a cvicim 3x tyden s trenerkou a 2x tydne sama. ”

Maki

“Výzva je skvělá, 5 kilo dole během, tak krátké doby. Určitě doporučuji každému, kdo chce váhu snižit a udržet. K některým civkům se musí člověk dopracovat ale je super, že je vždy popsána nějaká alternativa.”

Lucyva

“Protože jsem se roky stravovala špatně a moje tělo živořilo, tak pro mě porce byly opravdu nezvykle velké a nevěřila jsem, že když tohle všechno sním, tak můžu zhubnout....jenže! Opak byl pravdou! Tahle výzva mi ukázala, že k lepší postavě se opravdu dá projíst. Hned od začátku máte vše předpřipraveno v podobě nákupního seznamu a jídelníčku na týden dopředu. Je to pecka a všem můžu jen doporučit! Jste super! ”

maya

“Za sebe muzu rict, ze vyzva super. Paradne mi to sedlo, ikdyz to byl ze zactku, pro zrouta jako jsem ja, boj uskromnit se v jidle. S vysledky jsem spokojena a vrham se na dvojku.”

Zannie

“Výzva byla dobře zpracovaná, seznamy nákupní jsou skvělé a z jídel se dá poskládat poměrně slušně variabilní jídelníček. Cvičení snadno pochopitelné a oceňuji i verze pro lamy, kdy je ukázán cvik ve více variantách. Leč bohužel musím dát jen 3 hvězdičky. Proč? Jde o to, že mi chybí upozornění, že výzva zrovna na Vás nemusí fungovat. Jde o to, že člověk tu vidí všude jen sluníčkové komentáře o tom, jak všichni byli spokojeni, kolik zhubli, jak hýřili energií apod. takže získáte dojem, že u Vás to bude taky tak. No a ono nic. A bohužel to u mě není první výzva, u které jsem nezhubla ani deko. Ale výzva "prostě zhubni" mě zarazila v jedné věci. První 2 týdny jsou krásně zhubla 2 kila a splaskla jsem o pár cm. Naprostý nadšení (vážila jsem se v půlce). Leč jaké bylo moje zděšení, když jsem ty 2 kila zase zpátky na konci výzvy nabrala a centimetry se mi vrátily. (a ne, neměla jsem před menstruací ani nic takového). Čekala jsem ještě nějakou dobu, zda to nebyla jen zadržená voda či něco podobného, ale nic. Co se energie týče, žádnej zázrak se nekonal, byla jsem na tom pořád stejně. Takže do výzvy jděte hlavně s rizikem, že to na Vás fungovat nemusí. A také mi chybí u výzev upozornění, že to testuje trénovaný člověk, který má skvěle vyvinutou svalovou paměť a tráví v posilovně prakticky veškerý čas, který jde. Průměrný blbeček, co 8 hodin v práci sedí a pak si odpoledně 5x v týdnu půl hodiny zacvičí nikdy za 30 dní nezhubne 8 kilo (Nepočítám-li obézní jedince, kteří se celý život stravují nezdravě a veškerý pohyb je k autu a zpátky a pak najednou začnou cvičit a jíst zdravě). A to já osobně cvičím po práci pravidelně (jumping, plavání, tanec) a ještě jsem k tomu cvičila cvičení z výzev. Takže Do hodnocení se promítá moje osobní zkušenost a doufám, že předejde zklamání dalších jedinců, kteří dopadnou jako já.”

  30ti denní výzva

  Ahoj Zannie, děkujeme za recenzi. Tady na stránkách i na našem facebooku máš teď už stovky recenzí od lidí, kteří s výzvami mají zkušenosti. Jsou převážně pozitivní, ale jsou mezi nimi i podobné, jako je ta tvá. Proč? Protože na světě neexistuje program, který by byl účinný pro úplně všechny. I proto vytváříme různé programy s různými systémy a postupy. Každý je jedinečný a co funguje stovkám lidí, zrovna jemu fungovat vůbec nemusí. Nabízíme možnou cestu, kterou si člověk projde během 30 dnů a pozoruje, jak se cítí, jak mu náš systém vyhovuje a jaký je postup k jeho cíli. Lidé nám píší během výzvy své pocity, pokroky, co dělají a jak jim to funguje a my jim radíme, co případně změnit, aby jim to více sedělo a pohnulo se to správným směrem. Můžeš nám samozřejmě napsat do zpráv a můžeme se pobavit o tom, co případně změnit. Základ je vždy poznat své tělo, najít si, co tobě sedí, co tobě funguje, co tebe baví, co ti vyhovuje. Příkladem jsou naše Sacharidové vlny, kdy tisícům lidí šlapaly skvěle, ale jsou tací, na které to vlnění prostě nefunguje. Když pak zkoušeli Redukční jídelníček, kde je příjem konstantní, tak výsledky měli a cítili se úplně jinak. Věřím tedy, že i ty najdeš to, co vyhovuje tobě.

Lucli

“Výzva Prostě zhubni nebyla od vás první co jsem jela. Musím ale říct, že mně osobně tato výzva moc nesedla. I když jsem zvyklá jíst 5x denně tak na mě toho jídla bylo opravdu málo,v podstatě jsem celých 30 dní hladověla, byla unavená a nedočkavě sledovala hodiny, kdy už se zas budu moct najíst. V redukčním jídelníčeku sem sice pořád jedla špaldovou mouku, ale za to jsem měla lepší výsledky než během Prostě zhubni. Co se týče cvičení to bylo super, cvičila jsem podle plánu a celkově to bylo vtipně motivující. Videa sem si v youtubu uložila a hodlám s nimi cvičit i nadále. Když děláte věci pořádně, lidé to ocení. Jen tak dál....”

  30ti denní výzva

  Ahoj, každý je jiný a sedí mu něco jiného. Jídla v Redukčním jídelníčku i Prostě zhubni se liší a jsou i úplně jinak poskládaná. Drž se tedy spíš konstantního příjmu, kde se nevlní. Je dost možné, že jsi paradoxně měla vyšší týdenní příjem v Prostě zhubni, ale nízké dny ti nevyhovují. Děláme různé programy, aby si každý našel to, co mu nejvíce sedí, tak věříme, že i ty už z velké části víš, jaký typ stravování to je :) Měj se krásně.

Anift

“Za mě úplně nejlepší cvičení s Marťasem. To mě hodně bavilo. Co se týče jídla, tak mám spočítaný kalorický příjem a množství živin. Takže jsem se do těchto hodnot musela dojídt, protože jsem jinak byla hladová jak vlk. Holt vlnění není pro mě. Ale i tak nějaké výsledky byly. Za sebe mohu výzvu jen doporučit. A vy co nad ní přemýšlíte jděte do ní, je to skvělý start do nového hubenějšího života =D”

Evik

“Výzva super !! Výsledky také ale svazovalo mě to vážení jídla jinak moc chutnalo ???? ”

Terrexantence

“Jela jsem hned po bikinách, takže hubnutí hezky pokračovalo a konečně jsem viděla výsledky ne jen na metru, ale i očima! Poslední týden je hrozný, to jsem nedala, ale jinak super! Občas mi vadil Martin a jeho "vtipy".”

Podobné výzvy


Sdílejte s námi váš progres na Instagramu přes hashtagy #30tidennivyzva a #prostezhubni

Buďme kamarádi

Znáte nás z médií

0.034417s 0.020557s
EN