Obchod

Jedu KETO

Online výzva pro ŽENY i MUŽE

 • efektivní hubnutí bez sacharidů
 • pestrý jídelníček postavený na tucích a bílkovinách
 • pro milovníky masa, ořechu, vajec, tučných sýrů, slaniny a másel

Jdeš do toho s námi?

890  vč. 21 % DPH

Stravovací výzva určená pro ženy i muže, kteří chtějí shodit přebytečný tuk a vytvarovat svoji postavu. Díky tomuto redukčnímu jídelníčku, kde jsou hlavním zdrojem energie tuky, tělo lépe spaluje vlastní tukové zásoby. Výzva je tak tedy vhodná pro všechny milovníky masa, ořechů, slaniny, vajec, avokáda nebo třeba másla. Pro dosažení redukce přebytečného tělesného tuku je potřeba udržet stav ketózy bez přerušení, a proto v JEDU KETO nejsou volné dny.

Tento jídelníček bude mít efekt, i když necvičíš nebo cvičíš jen málo. Pokud ale chceš ty nej-nejlepší výsledky, přidej pohyb. Bude to pro tebe výhoda, která tě posune ještě rychleji k tvému cíli.

Jídelníček je vhodný pro výzvaře, kteří by se chtěli začít stravovat bez sacharidů nebo to chtěli kvůli různým zdravotním problémům vyzkoušet (nadýmání, cukrovka II. typu...). Můžeš se těšit na přesné gramáže každého jídla a jako bonus získáš každý den 2 skvělé recepty od fitnessguru.sk.

Součástí jídelníčku je i VÝZVA+ , můžeš si tak některé potraviny vyměnit za ty, co máš raději, a tak budeš mít na míru podle tvých chutí.

Potřebuješ další informace?

Na co se můžeš těšit
 • Speciální BONUS - každý den 2 recepty od úspěšného portálu fitnessguru.sk
 • Nákupní seznam k vytištění – stop s plánováním a psaním dlouhých lejster
 • Přesné gramáže potravin vypočítány podle toho, kolik % tuku máš v těle
 • Každý den motivační email, který tě bude povzbuzovat a provázet celou výzvou
 • Přístup do aktivní FB skupiny, kde získáš podporu a nové, stejně zaměřené přátele
 • Instrukce, co a jak po skončení výzvy – nenecháme tě v nevědomosti jak dál
 • Získáš spoustu času navíc, protože už nebudeš muset denně vymýšlet, co si uvařit
 • Pestrý jídelníček (v rámci možností), nové chutě, nové možnosti – bye bye nudo
 • Trvalý efekt a pozitivní návyk – 1 jídlo denně, kolísání váhy, stav, kdy jsi bez energie a bez dobrého pocitu sám/sama ze sebe je minulost
Jaké budeš mít výsledky
 • Výzvaři touto výzvou shodili v průměru 4-5 kg
 • Čím dál tím častěji se ale utvrzujeme v tom, že váha není zas až tak směrodatné číslo, důležitější je spíše úbytek centimetrů nebo celková změna na těle a psychice
 • Koukni na proměny, komentáře a hodnocení této výzvy od ostatních výzvařů
 • Většině výzvařů se upravilo zažívání, cítí se lépe a lehčeji a shodli se na tom, že jim KETO vyhovuje a pojedou ho dlouhodobě
 • Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).
Cena jídel a s čím počítat
 • Některé dny vyjdou levněji, některé zase trochu dráž
 • V této výzvě jsou díky hlavním živinám (tuky, bílkoviny) použity dražší suroviny, podle vašich a našich zkušenost utratíš za jídlo cca 1000 Kč týdně (pokud umíš nakupovat v různých akcích a máš dobře zásobenou špajzku, dostaneš se určitě na mnohem menší výdaje, navíc ty trvanlivější potraviny ti zůstanou)
 • Výzva obsahuje 14 typových dnů a 28 skvělých receptů, výzva je poskládána tak, aby sis mohl/a vařit vždy na 2 dny
 • K této výzvě doporučujeme i některé potravinové doplňky
 • Než si ale cokoliv zakoupíš, doporučujeme výzvu aktivovat, kouknout se na informace a rady a pak si případně obstarat věci, které ti chybí
 • Neboj, budeš mít na všechno dost času, první den výzvy je čistě informační a plánovací
 • Když se cokoliv přihodí (onemocníš, odjedeš na neplánovanou dovču…), můžeš si výzvu dát do pozice PAUZA a až si všechno zařídíš, můžeš ji rozjet naplno
 • K výzvě je možné po dobu aktivity členství VÝZVA+ mít neomezené "Náhrady potravin". Díky tomu může být tvůj jídelníček ještě více na míru. Můžeš nahradit potraviny, které ti tolik nechutnají, nemůžeš je jíst nebo jen chceš něco zpracovat.
Jaké informace budeme potřebovat pro aktivaci výzvy
Abychom ti mohli vybrat kategorii přímo na tělo, budeme od tebe potřebovat při spouštění výzvy tyto informace:
pohlaví, váha, výška, pas, denní režim, aktivita, stres

Disclaimer - vyloučení odpovědnosti
Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).

Pravidla a platnost

 • Objednaný voucher na služby má platnost 6 měsíců od vystavení (zaplacení), neaktivuje-li uživatel službu do této doby, aktivační klíč a služba popadá bez náhrady.
 • Výzvy a služby jsou uživateli k dispozici v účtu 12 měsíců od data prodeje (nikoliv od data, kdy si je aktivujete), doplňkové služby balíčku VÝZVA+ mají platnost dle platnosti programu, ke kterému si ji dokoupíte.
 • Provozovatelé nabízejí dostupnost zakoupených služeb (výzev) 12 měsíců od jejich prodeje (nikoliv od data, kdy si je aktivujete).

Tuhle výzvu pro vás sestavili

/ /

Seznam všech jídel na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o
dny 1, 7, 8, 14, 15,…

/ /

Nákupní seznam na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o dny
1, 7, 8, 14, 15,...

/ /

Instrukce chodí každý den, ale zůstávají ti ve tvém profilu, takže si je můžeš zpětně pohodlně přečíst.

Pokud máš zájem o výzvu, která obsahuje jídelníček, nákupní seznam i rozpis jídel dostáváš
vždy dopředu na celý týden.

/ /

Nejlépe se alkoholu vyhni úplně. Negativně ovlivňuje dosažení krásných výsledků. Pokud to bez
něj nezvládneš, společensky si můžeš dopřát ve volné dny, kdy sklenička dobrého vína vadit tolik nebude.

Proměny po této výzvě


Antonie

“Tuhle výzvu můžu jen doporučit. Naučila mě, jak správně a zdravě jíst. Určitě se cítím mnohem lépe. Keto je prostě životní styl, ve kterém budu určitě pokračovat. Kdokoli se mě zeptá na mou dietu doporučuji jedině tuhle.”

Lenka

“Na túto jazdu som sa namotala keď som na sociálnej sieti objavila profil Anetky, ktorá robí krásne koláže vašich jedálničkov. Našla som u nej Keto výzvu a vtedy som si uvedomila, že to je presne jedálniček pre mňa a ešte sa z toho aj chudne. Bola som 9mes po pôrode. Moja váha sa celkom upravila, no stále som pociťovala nejakú ťažobu na žalúdku. Mám skvelého syna, pri ktorom sa dá navariť aj pocvičiť tak som si povedala, kedy ak nie hneď. Teraz po mesiaci (plus nejaké dni) sa cítim skvele a viem, že to je presne tá cesta ktorou chcem ísť. Prestala som piť pivo, nahradila som zeleninou prílohy ako zemiaky a ryžu, na raňajky si užívam vajíčka či avokádo. Pečivo si občas doprajem ale len zriedka. Odrazu mi stačia menšie porcie 🙂 Cítim sa skvele a teším sa že tento štýl sa dá dodržiavať i naďalej. Čo sa týka čísel tak najviac išiel dole pás a boky, a to obe -10cm. Stehná -5kg. No a váha krásnych -7kg, čím som sa dostala na mojich “vysnívaných” 58kg. Ďakujem vám za to čo (z nás) robíte :)”

19 recenzí Jedu KETO

 1. Svatka

  Za mě v pohodě 🙂 Fajn jídelníček i s recepty 🙂

 2. Vóťa

  Za měsíc jsem zhubnul 5kg , s výzvou jsem naprosto spokojen. Děkuju

 3. Lůca

  Super výzva, miluji toto složení jídel, cítím se skvěle!

 4. Wulfien

  Jela jsem už podruhé. Pokaždé se mi podařilo shodit cca 3 kg, což je u mě s PCOS a sníženou funkcí štítky za měsíc fakt pecka. Jako bonus beru to, že po téhle stravě nemám nafouklé břicho a cítím se mnohem lépe. A některé recepty byly fakt top, chutné a jednoduché!

 5. veraisek

  “Tohle jídlo mi opravdu vyhovuje ”

 6. Ven

  “Výzva pomohla podle očekávání ”

 7. Anička

  “Výzva byla náročnější, ale účinná.”

 8. Grem

  “Dobra a zajimava vyzva, jen pro me to moc neni.”

 9. Jára

  “Tak, výzva zvladnuta a teď se držet dal. Moc děkuji za společně prožití výzvy. Je fajn když víš jak a z čeho si uvařit. Mimochodem všechna jídla jsou opravdu dobra. Je to dobrý start do nového života s méně kilci. Jsem spokojena a děkuji Jarka ”

 10. Evel

  “Pohodová výzva bez trápení ”

 11. lenisla

  “Výzva fajn, koupila jsem jí, protože mi docházela inspirace co keto jíst a v tom mi skvěle pomohla,s odemcenim náhrad super kombo Díky ”

 12. Dita

  “Skvělá výzva! Naučila jsem se stravovat s minimem sacharidů, což pro mě bylo dříve nepředstavitelné! A kila šla pěkně dolů! :)”

 13. Kája

  “celkem to ušlo, ale výsledek nic moc… asi proto, že byly vánoce, jinak super ”

 14. Lucka

  “První týden byl pro mě očistec (závislák na kávě s mlékem a snad tunou cukru), ale jinak byla výzva moc fajn a užívala jsem si jí. Sice jsem na váze žádný velký posun nezaznamenala (cca 2kg dole), ale na cm je to znát 🙂 ”

 15. Barbora

  “Úžasná výzva, při které jsem schodila nejvíce, navíc chuťově mi i maximálně vyhovovala”

 16. Šárka

  “Zdraví mi bohužel nedovolilo výzvu dokončit. Až se dám do kupy, tak si to sjedu ještě jednou a naplno :). ”

 17. Sluníčko

  “Naprostá spokojenost!
  Žádný hlad, žádné bolesti žaludku, žádné výkyvy cukru…
  Stačí překonat první týden “keto chřipky” a jde to samo…
  A výsledek? 3 kila a 6 cm přes boky!”

 18. filipino_23

  “Fakt doporucuji. Pocatecne vahani ci prejit z VLN na KETO sa pominulo, Urcite muzu doporucit. Je to presne to, co som hledal a od KETA ocekaval”

 19. Mamma

  “Jedu vyzvu uz druhy měsíc, vahovy ubytek 8kg bez cviceni, 10 cm v pase!! A hlavne jsem najela na novy zpusob stravování, ktery mi vyhovuje”

Přidat recenzi

 Sdílej s námi svůj progres na Instagramu přes hashtag #30tidennivyzva

 • Nevhodné pro těhotné
 • Nevhodné pro plně kojící ženy (minimálně 6 měsíců od porodu)
 • vegany (Výzva není přizpůsobena tomuto specifickému stravování. Můžeš si ale jídelníčky upravit dle svých stravovacích potřeb individuálně.)
 • vegetariány (Výzva není přizpůsobena tomuto specifickému stravování. Můžeš si ale jídelníčky upravit dle svých stravovacích potřeb individuálně.)
 • lidi se zdravotním omezením, které by je mohlo limitovat *
 • diabetiky *
 • lidi s kardiovaskulárním onemocněním *

* Máte-li zdravotní obtíže, nejen ty vyjmenované, je potřeba vhodnost cvičení a nebo jídelníčků konzultovat se svým ošetřujícím lékařem, který musí posoudit individuálně tvůj zdravotní stav.