Obchod

Hubnu za hubičku

Online výzva pro ŽENY i MUŽE

 • nejlevnější redukční jídelníček – naučíš se stravovat zdravě, levně a chutně
 • denně utratíš za jídlo do 200 Kč
 • doporučené tipy, jak ušetřit

Jdeš do toho s námi?

750  vč. 21 % DPH

Stravovací výzva pro ženy i muže, kteří chtějí zhubnout pomocí zdravé stravy a nenáročného a levného jídelníčku. Jestli zároveň i cvičíš, určitě oceníš, že jednotlivé dny jsou vypočítány jako tréninkové (kdy cvičíš a potřebuješ vyšší příjem) a netréninkové (kdy necvičíš a příjem by měl být nižší). 

Jídelníček je vhodný jak pro zkušené výzvaře, tak i pro ty, kteří s námi teprve začínají. Navíc obsahuje VÝZVU+ díky které si jakoukoli potravinu z nabídky zaměníš za jinou, a tak budeš mít jídelníček přímo na míru. Můžeš se těšit na přesné gramáže každého jídla a volné dny. Navíc každý den najdeš tipy, které ti pomohou ušetřit, méně plýtvat a efektivně využívat veškeré potraviny.

Potřebuješ další informace?

Na co se můžeš těšit
 • VÝZVU+ - některou potravinu nemusíš, nemáš doma nebo ji nemůžeš? Vybereš si jinou z nabídky a náš systém ti ji automaticky přepočítá na vhodnou gramáž
 • Nákupní seznam k vytištění – stop s plánováním a psaním dlouhých lejster
 • Přesné gramáže potravin vypočítány podle toho, kolik % tuku máš v těle
 • Offline výzvy , které podpoří tvé hubnutí
 • Každý den motivační email, který tě bude povzbuzovat a provázet celou výzvou
 • Každý den tip, který ti pomůže šetřit peněženku, ale i třeba naši planetu Zemi
 • Přístup do aktivní FB skupiny, kde získáš podporu a nové, stejně zaměřené přátele
 • Instrukce, co a jak po skončení výzvy–nenecháme tě v nevědomosti, jak dál
 • Získáš spoustu času navíc, protože už nebudeš muset denně vymýšlet, co si uvařit
 • Pestrý jídelníček, nové chutě, nové možnosti – bye bye nudo
 • Trvalý efekt a pozitivní návyk – 1 jídlo denně, kolísání váhy, stav, kdy jsi bez energie a bez dobrého pocitu sam/a ze sebe je minulost
Jaké budeš mít výsledky
 • Výzvaři touto výzvou shodili v průměru 4-5 kg
 • Čím dál tím častěji se ale utvrzujeme v tom, že váha není zas až tak směrodatné číslo, důležitější je spíše úbytek centimetrů nebo celková změna na těle a psychice
 • Koukni na proměny, komentáře a hodnocení této výzvy od ostatních výzvařů
 • Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.)
Cena jídel a s čím počítat
 • Některé dny vyjdou levněji, některé zase trochu dráž
 • Podle našich i vašich zkušeností utratíš za jídlo cca 600 Kč týdně (pokud umíš nakupovat v různých akcích a máš dobře zásobenou špajzku, dostaneš se určitě na mnohem menší výdaje, navíc ty trvanlivější potraviny ti zůstanou)
 • Výzva obsahuje 4 volné dny (které si vybereš), kdy si můžeš dát nějakou dobrotu a vařit podle sebe, 12 typových dnů. Vaří se na vždy na 2 dny a máš na výběr z tréninkového a netréninkového jídelníčku
 • K této výzvě doporučujeme i některé potravinové doplňky
 • Než si ale cokoliv zakoupíš, doporučujeme výzvu aktivovat, kouknout se na informace a rady a pak si případně obstarat věci, které ti chybí
 • Neboj, budeš mít na všechno dost času, první den výzvy je čistě informační a plánovací
 • Když se cokoliv přihodí (onemocníš, odjedeš na neplánovanou dovču…), můžeš si výzvu dát do pozice PAUZA a až si všechno zařídíš, můžeš ji rozjet naplno
 • K výzvě je možné po dobu aktivity členství VÝZVA+ mít neomezené "Náhrady potravin". Díky tomu může být tvůj jídelníček ještě více na míru. Můžeš nahradit potraviny, které ti tolik nechutnají, nemůžeš je jíst nebo jen chceš něco zpracovat. 
Jak tato výzva vznikla
Už dost řečím, že zdravé jídlo je drahé. Už dost řečím, že se nedá hubnout levně. Touto výzvou ti chceme ukázat, že na sobě můžeš zamakat a nepotřebuješ velké obnosy peněz. Co je víc, než plnit si své sny a k tomu ušetřit nějaké koruny navíc (třeba na nový kousek do šatníku, který se na novou postavu určitě bude hodit)
Jaké informace budeme potřebovat pro aktivaci výzvy
Abychom ti mohli vybrat kategorii přímo na tělo, budeme od tebe potřebovat při spouštění výzvy tyto informace:
pohlaví, váha, výška, pas, denní režim, aktivita, stres

Disclaimer - vyloučení odpovědnosti
Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).

Pravidla a platnost

 • Objednaný voucher na služby má platnost 6 měsíců od vystavení (zaplacení), neaktivuje-li uživatel službu do této doby, aktivační klíč a služba popadá bez náhrady.
 • Výzvy a služby jsou uživateli k dispozici v účtu 12 měsíců od data prodeje (nikoliv od data, kdy si je aktivujete), doplňkové služby balíčku VÝZVA+ mají platnost dle platnosti programu, ke kterému si ji dokoupíte.
 • Provozovatelé nabízejí dostupnost zakoupených služeb (výzev) 12 měsíců od jejich prodeje (nikoliv od data, kdy si je aktivujete).

Tuhle výzvu pro vás sestavili

/ /

Záleží na tom, kde žiješ. Občas se najde něco, co jde sehnat těžce nebo vůbec. Vždy jde ale
najít vhodnou náhradu.

/ /

Instrukce chodí každý den, ale zůstávají ti ve tvém profilu, takže si je můžeš zpětně pohodlně přečíst.

Pokud máš zájem o výzvu, která obsahuje jídelníček, nákupní seznam i rozpis jídel dostáváš
vždy dopředu na celý týden.

/ /

Ano. Základ je vždy pro obě pohlaví stejný. Jídelníčky se mírně liší v určitých potravinách a
především v množství, aby odpovídalo dané kategorii.

/ /

Denně ti přijde e-mail, pomocí kterého se poklikneš do svého osobního profilu. Tam už máš od
prvního dne vypsané své míry, váhu, fotky (vše vidíš samozřejmě jen ty). Na každý den máš připravený denní plán (stravovací, cvičební nebo s obojím).

Proměny po této výzvě


Lůca

“Držela jsem několik výzev, ale hodně jsem hřešila. Až s výzvou Hubnu za hubičku  jsem se snažila dodržovat jídelníček a trochu i cvičit. Nebudu se vymlouvat na čas, někdy opravdu nebyl, a když čas byl, tak tělo prostě nechtělo. I tak cm šly dolu, hlavně přes břicho, stehna a boky. Znovu se do toho opřu, protože když jsou vidět výsledky, motivace je daleko větší! Díky všem okolo výzvy za úžasné jídelníčky, cvičení a motivaci! ”

Pavla

“Můj příběh začal tím, že jsem měla velké zdravotní problémy, psychické potíže a neustálý stres v práci, kdy jsem za necelé 4 roky probrala neuvěřitelných 15 kilo. Bohužel jsem se této váhy nemohla zbavit, nemohla jsem v noci spát, špatně se mi dýchalo, měla jsem problém se sportem nebo se k čemukoliv dokopat.

Pak jsem najela na výzvu Sacharidové vlny a ačkoliv první dva týdny jsem neviděla změnu, tak jsem se pak změřila a ty centimetry, které šly dolů, tak to bylo neuvěřitelné. A než jsem se nadála, tak byl konec výzvy. Jsem ráda za ty centimetry, které šly dolů, protože i partner řekl, že začínám vypadat lépe a ať nepolevuji. Tak pokračují dál výzvou Hubnu za hubičku a uvidíme. Jde to u mě po malých krůčcích, protože si myslím, že mé tělo spalo a ukládalo pouze tuky a bylo těžké jej rozhýbat. Ale teď, když už se konečně organismus nastartoval, tak nesmím polevit. Díky za každý centimetr a každé kilo dole! :o) a děkuji za každé ráno, kdy mám větší sílu a chuť bojovat dál!”

55 recenzí Hubnu za hubičku

 1. Leninos

  za mě jako vždy super výzva, chutný a jednoduchý jídelníček, a super cvičení. mohu jen doporučit.

 2. Tynka

  Super výzva..trochu jiná než sacharidové vlny, člověk si musí zvyknout na méně porcí. Ale výsledky i bez cvičení jsou dobré. Jsem spokojená a fandím vám.

 3. Skarlet

  Výzvu jsem si moc užila, opravdu je levná a chutná 🙂 Určitě zopakuji, podařilo se mi zhubnout 3kg

 4. Vosahlik73

  Vyzva byla opravdu prijemna, jidla me moc bavila. Vysledek 2kg, ale vic uz vaha dolu nejde. Chtela jsem ji zopakovat, ale musim se poohlednat po necem jinem. Presto super, moc dekuji.

 5. Vóťa

  “Jako už po několikáté všechno skvělý.
  Díky”

 6. Skarlet

  “Výzvu jsem si moc užila, opravdu je levná a chutná 🙂 Určitě zopakuji, podařilo se mi zhubnout 3kg”

 7. Francezska

  “S jídelníčkem jsem byla spokojena. Ač jídla sice ve dvou dnech ale 4x stejne bylo na me moc,zlaté náhrady ”

 8. Kordule

  “Tato výzva mi zatím sedla nejvíce, výsledek 4 kg dole a hromada centimetrů, Vyvážený jídelníček za hubičku. Cvičení jsem spíše zanedbávala. Děkuji za obrovskou podporu Mari a celému týmu. Jedu s Vámi znovu. :)”

 9. Raduna

  “Výzva se mi líbila. Potřebuju trochu krotit při jídle a i když jsem nedodržovala úplně striktně, podařilo se mi shodit 3 kila a hlad jsem neměla. A taky potřebuju pořád něco nového, což tohle bylo… Dávám 4 hvězdy protože úplně NEJ jsou JEDU KETO a VLNY! ”

 10. Pavla

  “Výzva je úspěšně za mnou, bohužel jsem neměla metr, takže nevím jak jsem na tom s cm,ale kg cca 4 kg, což je opravdu milé. Cvičení bylo nepravidelné, tak 2x, 3x do týdne, takže si myslím, že výsledek by mohl být i lepší :), ale jinak za mě super. Budu pokračovat dále.”

 11. Ketka

  “Tato výzva mě hodně bavila. Jídla jsou super, chutná a rychlá na přípravu. ”

 12. Venda

  “Super při zaměstnání :)”

 13. Kačí

  “Paráda, tenhle jídelníček mi hodně pomohl jak si srovnat jídlo a rozdělit aby bylo vyvážené.”

 14. Lenka

  “Tuhle výzvu jsem si vzala jen tak na zkoušku a vůbec nelituji. Dobré nasměrování ve skladbě jídelničku a k tomu chutná jídla, možnost volit si náhrady prostě super. Děkuji a výzvu si určitě ještě zopakuji. :-)”

 15. Maruška

  “Super jednoduchá výzva, která funguje i bez cvičení.”

 16. Míra

  “Bylo to super, mám připravenou další ☺️”

 17. Gabča

  “Jsem spokojená, necekala jsem že po jednom měsíci jsou vidět takové výsledky!!”

 18. dasa.pavelkova

  “Jídelníček super, rozhodně oceňuji možnost odemknout náhrady potravin, aby bylo možné si jídlo přizpůsobit dle své chuti a preferencí. K výzvě se vracím opakovaně a jsem moc spokojená. Dekuji”

 19. lencec

  “Byla to super výzva, levna.”

 20. Aleks

  “Výzva dobrá, cenové taky vše v pohodě”