⟵   Zpět

Na férovku: Monika Kocmánková

Točí comedy videa, u kterých brečí smíchy nejen ona, ale především 3600 fanoušků, kteří sledují její videa na Instagramu.

Neumí krájet chleba a denně přemlouvá svého psa, aby s ní šel na procházku.

Ona je prostě šílená, šílená, šílená!

Monika Kocmánková

Jak hodnotí svůj vztah s matkou?

Dokáže si představit život bez sexu?

Jaká je její nejstrašnější vzpomínka?

Co ji dokáže pořádně nažhavit?

Už jako malá byla naprostý blázen. Musela být vždy a všude. Dopoledne škola, odpoledne trénink, večer plesy, vystoupení a soutěže. Nikdy přesně nevěděla, co chce dělat konkrétně, ale cítila, že se to bude točit kolem lidí, vystupování, show. Od toho, co dělá dnes, se to v podstatě příliš neliší. Lidmi je obklopena stále a show má nejen doma na denním pořádku.

Co je to PC sval? Co si pod tímto pojmem představíš a jaké pocity to v tobě evokuje?

PC sval. To je mini bicáček, který se objevuje na ukazováčku mé pravé ruky, během toho, co klikám na myš.

(No dobře, vím, co je PC sval, ale kvůli této době mi stejně spíš automaticky naskočí něco spojeného s počítačem a on-linem.)

Kdy jsi naposledy plakala? Bylo to o samotě, nebo před někým?

No hele, smíchy brečím pořád. Každopádně jsem velký štístkař a šťastný člověk. Takže nemívám často důvody k pláči. Je to fakt tak ojedinělé, že si ani nepamatuji, kdy a kvůli čemu to bylo naposledy. Ale když už se něco stane, řeším si to spíš sama. Tam, kde to vzniklo.

Jaká je tvoje nejstrašnější vzpomínka?

Když jsem se ocitla na pasové kontrole na letišti v Rio de Janeiru. Byla jsem tam sama a v cestovním pase měla obrovský flek od hořčice, který se mi tam nejspíš vytvořil, když jsem si ještě doma v Praze po tmě připravovala tousty na cestu do letadla. Dámám na přepážce jsem se snažila vysvětlit, že jde fakt jen o klasickou hořčici, která se mi tam dostala omylem. Kdybych chtěla převážet drogy, určitě bych si je nedala do pasu přece. No jo, jenže. Zmínit slovo drogy na letišti v zemi, která patří k jedněm z nejvíce nebezpečných na světě a kde kriminalita s drogami jede ve velkém, nebyl asi úplně dobrý nápad. MIMOCHODEM. Už jsem zmínila, že jsem se je snažila přimět, aby tu mostazu (čti hořčici) klidně ochutnali, že je oukej? A že v Brazílii se jako v jediné zemi z Latinské Ameriky mluví portugalsky, takže té mojí mostáze, co znamená hořčice ale španělsky, vlastně nerozuměli? Největším vtipem však je, že dámy vlastně vůbec nezajímal žádný můj flek v pase, ale potřebovaly vědět, s jakou leteckou společností jsem přiletěla. A já jim pořád dokola opakovala, že s hořčicí? 🤦‍♀‍Když to vidím zpětně z jejich pohledu, asi bych na sebe taky náležitě povolala všechny posily a řešila tuhle situaci rázněji. 😁

Kdyby se z tebe a tvého přítele stali blízcí přátelé, co by měl o tobě vědět?

Že tvořím comedy videa, takže si z něj budu celkem často dělat legraci, zkoušet na něm různé pranky, potají ho natáčet a využívat ho jako kameramana, herce, komparz, produkci, osvětlovače a každou další profesi, na kterou nemám lidi 😁 Plus miluji jídlo. Jakože HODNĚ MILUJU JÍDLO. Jo a taky jsem extrémista a dělám věci dost spontánně.

Doplň větu: „Přála bych si, abych se mohla někomu svěřit s…“

…tím, že neumím nakrájet chleba rovně.

Kdyby ses zítra probudila jako kluk, jaké 3 věci bys udělala jako první?

Šla na záchod, hodiny a hodiny se prohlížela a zkontrolovala si, jak to mám s holkama.

Dokážeš si představit život bez sexu?

To je těžká otázka. Pro mě je sex o vzájemném propojení dvou lidí, co se mají rádi. Takže když momentálně nejsem ve vztahu, tak dokážu. Na druhou stranu self sex je safe sex 😁

Kdyby ses mohla dožít 90. narozenin a od 60 let mít buď tělo, nebo mysl 30letého, co by sis vybrala a proč?

Tělo! Byla bych přátelská, postarší dáma s pěknými, pevnými prsy a zdravým chrupem.

Kdo a co tě inspirovalo pro natočení prvního videa?

Lele Pons (Eleonora Pons Maronese je venezuelsko-americká internetová celebrita, YouTuberka, zpěvačka a herečka). Já pořád někde padala, zabouchávala si klíče, říkávala nevhodný věci v nevhodných chvílích. No a pak jsem našla Lele Pons a zjistila, že to má podobně, akorát ona to vždycky dokáže zachytit na video. A já si řekla, že to tak budu od teď praktikovat taky, aby se spolu se mnou mohl bavit i celý svět.

Kdo a co tě nejvíce rozesměje?

Můj pes. Když ho ráno přemlouvám, aby se mnou šel na procházku. Já, anti-ranní člověk. Fakt ironie osudu 😁

Monika se setkala i s naší Marikou (zakladatelkou projektu 30ti denní výzva), tak jsem se prostě musela zeptat.

Jak bys hodnotila setkání s naší Marikou? (Mě zabije!)

11/10

Klasika, šly jsme na čokoládu, skončily u svařáku. Víc asi nemusím říkat. Tyhle schůzky jsou nejlepší!

Monika je mimo jiné naší věrnou výzvařkou, zajímalo mě tedy, jak je to s tím jejím cvičením, když tak miluje jídlo.

Dvěma slovy SUPER KOMBO. Já jsem s 30ti denní výzvou od začátku. Už na střední jsem s vámi dřepovala a posilovala. Zároveň fajn přístup, rodinná atmosféra, hodně zábavy. Mám teď jednu velkou challenge, BOŽSKÝ ZADEK

Děkuji Monče za rozhovor a pro inspiraci.

Monču najdete na jejím instagramovém profilu https://www.instagram.com/monikakocmankova/


1.5.2021

Alena

Autorka se narodila v Ostravě, do Prahy ji přivedl osud, láska a nespočet nových možností. Miluje Prahu, dle jejích slov je to nádherné město s neskutečnou energií. Má dvě děti, vystudovala školu Tvůrčího psaní Markéty Dočekalové a kurz spisovatele Reného Nekudy. Její vášní je psaní. Miluje život, neboť je její neustálou inspirací a touhou.

Vaše komentáře:

Výzva doporučuje

Zhubni nafurt - naše nejkomplexnější výzva - Splň si svůj sen a jednou provždy ZHUBNI NAFURT. S nejkomplexnější výzvou máš na výběr ze 4 variací jídelníčků - klasický s masem, vegetariánský, bez lepku či bez laktózy. V téhle výzvě dostaneš to nejlepší v 60 dnech. Tréninkový plán je nadupaný. Čeká tě 42 tréninků (Tabata, HIIT,Klouzání, Kickbox, Posilování) v podání 5 trenérek. Nově si pro tebe Mari připravila Posilování mysli, program, kde budeme pracovat s myslí a naučíme se sebehodnotě, spokojenosti a lásce ke svému tělu. Přidej se ke skupině dalších výzvařů a dosáhni společnými silami vytoužených výsledků. Chci vědět více

Rubriky blogu

Nejnovější články

Nejčtenější za poslední týden

Nejoblíbenější

Přidej se k nám na síti