Obchod

Začni s jógou

Online výzva pro ŽENY i MUŽE

 • nauč se základy jógy
 • zpevni tělo, zlepši ohebnost nebo uvolni přetížená záda
 • nauč se odbourat stres, zlepši dýchání nebo se nauč relaxovat

Jdeš do toho s námi?

250  vč. 21 % DPH

Výzva pro ženy i muže, kteří se chtějí naučit základy jógy. Pro ty, kteří touží zpevnit své tělo, zlepšit jeho ohebnost, uvolnit napětí v zádech a ulevit všem přetěžovaným svalům. Jóga navíc odbourává stres, pozitivně ovlivňuje činnost orgánů a zlepšuje dýchání. Výzva je vhodná pro všechny, kteří chtějí trošku zvolnit a pracovat na své postavě spíše v klidnějším rytmu. Chtějí se více propojit se svým vnitřním já a naučit se relaxovat a celkově lépe ovládat svůj dech a tělo.

Potřebuješ další informace?

Na co se můžeš těšit
 • Pestrý tréninkový plán – výzva obsahuje 20 ásan4 rozcvičky5 sestav2 dechové techniky a relaxace
 • Každý týden se zaměříme na jiné svalové skupiny a opravdu na nic nezapomeneme
 • Doporučený jídelníček + recepty (několik variant na každé jídlo, bez gramáží) zbavíš se špatných stravovacích návyků
 • Každý den motivační email, který tě bude povzbuzovat a provázet celou výzvou
 • Čas navíc – už nemusíš projíždět různé youtube kanály a radovat se z toho, že si ulovil/a 1 dobré video, a ještě k tomu v AJ
 • Spoustu ušetřených peněz – nebudeš platit za žádné skupinové lekce, celý plán na 30 dní stojí stejně jako 1 jediná lekce ve fitku
 • Trvalý efekt a pozitivní návyk – stav, kdy jsi bez energie a bez dobrého pocitu sám/sama ze sebe se tě už nebude týkat
Jaké budeš mít výsledky
 • Tato výzva tě naučí základy jógy, na konci si budeš umět poskládat vlastní sestavu
 • V průběhu výzvy se budeš cítit jako znovuzrozený/á – více energie, méně únavy, skvělá nálada – a tvoje ohebnější a protažené tělo ti za to poděkuje
 • Koukni na fotky, komentáře a hodnocení této výzvy od ostatních výzvařů
 • Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).
Cena jídel a s čím počítat
 • Každý tréninkový den tě čeká cvičení podle videa
 • Každá lekce je rozdělena na několik částí (nácvik dýchání, rozcvička, ásany, sestava, závěrečná relaxace…), které si můžeš pustit zvlášť a nemusíš složitě hledat to, co zrovna potřebuješ
 • Hlavní myšlenkou této výzvy je naučit tě základy jógy, proto ve výzvě ásany probíráme, nacvičujeme, a až pak je vkládáme do samostatných sestav
 • Výzvu můžeš cvičit kdekoliv, nepotřebuješ (vyjma podložky na cvičení) žádné speciální pomůcky
 • První den výzvy je informační, ale neboj, nudit se rozhodně nebudeš
 • Když se cokoliv přihodí (onemocníš, odjedeš na neplánovanou dovču…), můžeš si výzvu dát do pozice PAUZA a až si všechno zařídíš, můžeš ji rozjet naplno
Jak tato výzva vznikla
Mariky první láska byl Poledance, pak létací jóga a pak jí došlo, že vlastně ta základní jóga bude asi nakonec to, co hledá. Nechtěla ale navštěvovat skupinové lekce a jen něco bezmyšlenkovitě opakovat, chtěla se jógu sama pořádně naučit a trošku i pak ve fitku machrovat s názvy jako je chaturanga, dandasana a širšásana ? V tu dobu odjížděla na takovou polopracovní dovču, kde poznala nového kámoše. Ten jí shodou okolností vyprávěl o své bývalé přítelkyni, hlavně o tom, jaká to je skvělá jogínka. BINGO! Okamžitě si vyprosila číslo a s Markétou se sešla. Sympatie na první pohled. Markét byla milá, zkušená, krásná a Mari okamžitě napadlo, že s touhle slečnou chce udělat další výzvu. Výzvu Začni s jógou.
Jaké informace budeme potřebovat pro aktivaci výzvy
Abychom ti mohli vybrat kategorii přímo na tělo, budeme od tebe potřebovat při spouštění výzvy tyto informace:
pro tuto výzvu není potřeba žádná speciální informace

Disclaimer - vyloučení odpovědnosti
Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).

Pravidla a platnost

 • Objednaný voucher na služby má platnost 6 měsíců od vystavení (zaplacení), neaktivuje-li uživatel službu do této doby, aktivační klíč a služba popadá bez náhrady.
 • Výzvy a služby jsou uživateli k dispozici v účtu 12 měsíců od data prodeje (nikoliv od data, kdy si je aktivujete), doplňkové služby balíčku VÝZVA+ mají platnost dle platnosti programu, ke kterému si ji dokoupíte.
 • Provozovatelé nabízejí dostupnost zakoupených služeb (výzev) 12 měsíců od jejich prodeje (nikoliv od data, kdy si je aktivujete).

Tuhle výzvu pro vás sestavili

/ /

Instrukce chodí každý den, ale zůstávají ti ve tvém profilu, takže si je můžeš zpětně pohodlně přečíst.

Pokud máš zájem o výzvu, která obsahuje jídelníček, nákupní seznam i rozpis jídel dostáváš
vždy dopředu na celý týden.

/ /

Nejlépe se alkoholu vyhni úplně. Negativně ovlivňuje dosažení krásných výsledků. Pokud to bez
něj nezvládneš, společensky si můžeš dopřát ve volné dny, kdy sklenička dobrého vína vadit tolik nebude.

/ /

Denně ti přijde e-mail, pomocí kterého se poklikneš do svého osobního profilu. Tam už máš od
prvního dne vypsané své míry, váhu, fotky (vše vidíš samozřejmě jen ty). Na každý den máš připravený denní plán (stravovací, cvičební nebo s obojím).

/ /

V každé výzvě je poslední den informační, kde ti sdělíme, jak postupovat.

Proměny po této výzvě


Radka

“Před 30 dny jsem začala výzvu. Skeptická, mrzutá a naštvaná na vlastní tělo. Teď, když se po tom měsíci vidím, tak jsem neskutečně šťastná. Nejen, že jsem pevnější, ale i víc vydržím. S každým dnem pozoruji, jak se mi cvičí snáz a o to víc mě to baví. A rozhodně nekončím..”

 

 

 

103 recenzí Začni s jógou

 1. Manataja

  Výzva mi pomohla,relax,zpevnění těla.

 2. LELA

  cvičení mě bavilo, ikdyž jsem nezvladala všechny asany na jedničku.

 3. Klára

  Cvičení bylo super.. Brzy si dám opáčko 🙂 brzy jsem na sobě viděla změny, byla jsem ohebnější a odpočatější.. 🙂

 4. Uživatel bez přezdívky

  Cviky jsou se skládané tak, aby navazovaly. Vše je dobře promyšlené, vše lze zařadit do každodenního života. Některé cviky mi to začátečníka přijdou složité, ale vše se dá přizpůsobit i tak.

 5. Luuciee

  Prostě mi to dělá dobře.

 6. Soňa

  Jógová výzva byla pro mě doplnění k běhu. Jsem moc ráda že jsem na ni natrefila a že se k józe po letech vrátila

 7. Klára

  Cvičení bylo super.. Brzy si dám opáčko 🙂 brzy jsem na sobě viděla změny, byla jsem ohebnější a odpočatější.. 🙂

 8. Uživatel bez přezdívky

  skvělá výzva pro praktikující jogíny, pro začátečníky je docela náročná, jak mi potvrdily moje kamarádky, začátečnice, se kterými jsem výzvu u nás doma cvičila

 9. jikost

  Vzhledem k tomu, že jsem skutečně začátečník, tak jsem spoustu věcí nezvládla. Konzultovala jsem cvičení s kolegyněmi, které jógu cvičí, a potvrdily mi, že je to na začátečníka opravdu náročné. A je vcelku demotivační hned na začátku zjistit, že spoustu věcí nejsem schopna dokázat.

 10. TerezaG

  Naprosta spokojenost.

 11. Putuska1

  Bohužel jsem výzvu nemohla odcvicit. Na začátku jsem ji pozastavila a myslela, že ji budu moct spustit, až se na to budu cítit. Upadla jsem do těžkých psychických problémů a cvičit mi neslo… Po nějaké době přišel email, že vypršela doba možného pozastavení a výzva se rozjela. Takže příště si musím lépe pročíst, jaké možnosti pozastavení jsou…..