Začni s jógou
Sdílej výzvu s přáteli:

Začni s jógou

Výzva pro ženy i muže, kteří se chtějí naučit základy jógy. Pro ty, kteří touží zpevnit své tělo, zlepšit jeho ohebnost, uvolnit napětí v zádech a ulevit všem přetěžovaným svalům. Jóga navíc odbourává stres, pozitivně ovlivňuje činnost orgánů a zlepšuje dýchání. Výzva je vhodná pro všechny, kteří chtějí trošku zvolnit a pracovat na své postavě spíše v klidnějším rytmu. Chtějí se více propojit se svým vnitřním já a naučit se relaxovat a celkově lépe ovládat svůj dech a tělo.
Chci vědět více

pro ženy i mužepro ženy i muže Určeno pro ŽENY i MUŽE
váha Váhová kategorie bez omezení
Cena výzvy:
199,- Kčvčetně DPH 21%
Abychom ti mohli vybrat kategorii přímo na tělo, budeme od tebe potřebovat při spouštění výzvy tyto informace: pro tuto výzvu není potřeba žádná speciální informace
garance Garance výměny výzvy do 3 dnů
Pro spuštění výzvy je nutné mít svoji registraci.
Vytvoř si svoji registraci nebo se stačí přihlásit do existující registrace.
Chceš-li mít dokonalý přehled nad objednávkami, nakupuj až po přihlášení.

Detailní popis výzvy

 • Pestrý tréninkový plán – výzva obsahuje 20 ásan, 4 rozcvičky, 5 sestav, 2 dechové techniky a relaxace
 • Každý týden se zaměříme na jiné svalové skupiny a opravdu na nic nezapomeneme
 • Doporučený jídelníček + recepty (několik variant na každé jídlo, bez gramáží) zbavíš se špatných stravovacích návyků
 • Každý den motivační email, který tě bude povzbuzovat a provázet celou výzvou
 • Čas navíc – už nemusíš projíždět různé youtube kanály a radovat se z toho, že si ulovil/a 1 dobré video, a ještě k tomu v AJ
 • Spoustu ušetřených peněz – nebudeš platit za žádné skupinové lekce, celý plán na 30 dní stojí stejně jako 1 jediná lekce ve fitku
 • Trvalý efekt a pozitivní návyk – stav, kdy jsi bez energie a bez dobrého pocitu sám/sama ze sebe se tě už nebude týkat
 • Tato výzva tě naučí základy jógy, na konci si budeš umět poskládat vlastní sestavu
 • V průběhu výzvy se budeš cítit jako znovuzrozený/á – více energie, méně únavy, skvělá nálada – a tvoje ohebnější a protažené tělo ti za to poděkuje
 • Koukni na fotky, komentáře a hodnocení této výzvy od ostatních výzvařů
 • Každý tréninkový den tě čeká cvičení podle videa
 • Každá lekce je rozdělena na několik částí (nácvik dýchání, rozcvička, ásany, sestava, závěrečná relaxace…), které si můžeš pustit zvlášť a nemusíš složitě hledat to, co zrovna potřebuješ
 • Hlavní myšlenkou této výzvy je naučit tě základy jógy, proto ve výzvě ásany probíráme, nacvičujeme, a až pak je vkládáme do samostatných sestav
 • Výzvu můžeš cvičit kdekoliv, nepotřebuješ (vyjma podložky na cvičení) žádné speciální pomůcky
 • První den výzvy je informační, ale neboj, nudit se rozhodně nebudeš
 • Když se cokoliv přihodí (onemocníš, odjedeš na neplánovanou dovču…), můžeš si výzvu dát do pozice PAUZA a až si všechno zařídíš, můžeš ji rozjet naplno
Mariky první láska byl Poledance, pak létací jóga a pak jí došlo, že vlastně ta základní jóga bude asi nakonec to, co hledá. Nechtěla ale navštěvovat skupinové lekce a jen něco bezmyšlenkovitě opakovat, chtěla se jógu sama pořádně naučit a trošku i pak ve fitku machrovat s názvy jako je chaturanga, dandasana a širšásana ? V tu dobu odjížděla na takovou polopracovní dovču, kde poznala nového kámoše. Ten jí shodou okolností vyprávěl o své bývalé přítelkyni, hlavně o tom, jaká to je skvělá jogínka. BINGO! Okamžitě si vyprosila číslo a s Markétou se sešla. Sympatie na první pohled. Markét byla milá, zkušená, krásná a Mari okamžitě napadlo, že s touhle slečnou chce udělat další výzvu. Výzvu Začni s jógou.

Často se nás ptáte

Nejlépe se alkoholu vyhni úplně. Negativně ovlivňuje dosažení krásných výsledků. Pokud to bez něj nezvládneš, společensky si můžeš dopřát ve volné dny, kdy sklenička dobrého vína vadit tolik nebude.

Na začátku (i na konci) výzvy se určitě nezapomeň vyfotit z různých úhlů. Tyto fotky vidíš jen ty a jsou pro tvoji motivaci. Čísla kolikrát tolik neřeknou jako rozdíl na fotkách. Když budeš chtít, můžeš na konci výzvy svoji proměnu sdílet veřejně přímo na stránkách a tím i od nás získat nějakou z odměn. Navíc v průběhu roku děláme různé soutěže o skvělé ceny.

U každé výzvy je první den plný informací, kde se dozvíš, co budeš potřebovat. Protože se ale držíme hesla, že cvičit a jíst zdravě může každý, tak jde hlavně o věci, které už doma máš.

Nedají. Stahováním našich videí porušuješ autorská práva. Jsme online projekt. Všechny dny výzvy ti navíc zůstávají napořád, takže se k jakémukoli videu můžeš kdykoli vrátit.

Lidi, kteří slaví takový úspěch už za 30 dní, ve většině neměli žádné stravovací návyky a jedli nevýživná jídla. Když tělo dostává 2 jídla denně a to ještě nevýživná jídla z fast foodů, tak dlouhodobě strádá. Aby přežilo, ukládá si energii v podobě tuků a drží si ty zásoby zuby nehty. Když mu ale naopak začneš dávat pravidelný přísun výživných jídel, pochopí, že už šetřit a skladovat energii nemusí. Nastartuje metabolismus a začne energii spalovat mnohem víc, protože se nebojí hladovění. Při spalování začne odbourávat i tukové zásoby, a proto se našim výzvařům tak moc daří. :-)

V každé výzvě je poslední den informační, kde ti sdělíme, jak postupovat.

Denně ti přijde e-mail, pomocí kterého se poklikneš do svého osobního profilu. Tam už máš od prvního dne vypsané své míry, váhu, fotky (vše vidíš samozřejmě jen ty). Na každý den máš připravený denní plán (stravovací, cvičební nebo s obojím).

Ano. V některých výzvách, kde jsme usoudili, že ti můžou pomoci usnadnit cestu k tvému cíli, jsme doplňky zařadili. Jde především o protein a multivitamin, tedy ty nezákladnější doplňky, které je vhodné užívat i mimo výzvy.

Doporučujeme námi ověřené doplňky, které najdeš zde https://doplnky.30tidennivyzva.cz/

Zakoupením online výzvy obdržíš k dispozici denní online plány (tzn. na internetu), které také obsahují videa, cvičební plány, instruktážní fotografie, jídelníčky,.. Každá placená výzva obsahuje vše, co je potřeba. Ty potřebuješ jen denní přístup k internetu a chvíli volna, kdy si odjedeš denní plán.

Instrukce chodí každý den, ale zůstávají ti ve tvém profilu, takže si je můžeš zpětně pohodlně přečíst.

Pokud máš zájem o výzvu, která obsahuje jídelníček, nákupní seznam i rozpis jídel dostáváš vždy dopředu na celý týden.

Platební brána nabízí mnoho způsobů plateb, které lze rozdělit do 3 skupin:

1. online platby (typicky platba kartou): klíč voucheru obdržíš obvykle v řádech sekund, maximálně minut a to i o víkendech

2. zrychlené převody (bankovní převody - tlačítko banky): obvykle do 60 minut a to i o víkendech

3. offline metody (běžný bankovní převod, metoda Super Cash): obvykle do 2 pracovních dnů od zaplacení, o případné státní svátky je potřeba dobu prodloužit

Složenka je ještě jiná kategorie, zde počítej 2-4 pracovní dny, samotné Poště trvá i 2 dny, než provede převod.

UPOZORNĚNÍ: jsou-li peníze na cestě a dostaneš upomínku, NEPOSÍLEJ nám potvrzení o platbě nebo informace v odpovědi, že jsi platil(a). Naše technická podpora tím nic neurychlí.

Nemáš-li bankovní účet v ČR, je jediná z možností zaplatit online platební kartou VISA nebo MASTERCARD a to jakoukoli vydanou kdekoli na světe (je nutné mít povolenou platbu na internetu v patřičné výši - detaily o své kartě získáte od banky, která ti ji vydala).

Nemáš-li v zahraničí platební kartu umožňující platby na internetu a ani nikdo ve tvém okolí, nedokážeme ti nabídnout v aktuální době jiné řešení platby.

Výzva v bodech

 • Tréninkový plán na 30 dní
 • Pro muže i ženy
 • Výzva pro ty, kteří se chtějí naučit základy jógy a po dokončení výzvy si umět sestavit vlastní cvičící plán
 • 25-35minutové video tréninky – ásany, rozcvičky, sestavy, dechové techniky, relaxace
 • Výzva ti zůstává už napořád
 • Výzvu můžeš brát také jako inspiraci a čerpat z ní celoročně

Tuto výzvu pro Vás sestavili

Marika Marika Zakladatelka a trenérka
Markéta Markéta Trenérka

Hodnocení uživatelů, kteří zkusili tuto výzvu

Celkové hodnocení 16 hodnocení 4.8 z 5

Mevik

“Skvěle propracovaná výzva, která nezabere hodně času. Ráno mě cvičení vždy hezky nakoplo. Člověk cítí, jak se tělo každým dnem zpěvňuje. Určitě mohu doporučit i ostatním ;-)”

Barča33

“Ahoj, výzva začni s jógou byla parádní:) cítím se kondičně mnohem lépe a šťastnější. Vřele doporučuji těm, kteří potřebují nastartovat tělo, uklidnit mysl a protáhnout svalstvo. ”

Miry

“Začni s jogou muzu jedině doporučit. Neni to nejak zvlast narocne a vysledky jsou brzy videt :-)”

Pavlinasi

“Super výzva, bavila mě a Market je moc sympatická trenérka, díky ní v józe stále pokračuji :-)”

sima

“Super výzva, určitě si ji zopakuji :)”

Jess

“Krásně udělaná výzva, Doporučuji :)”

Zirinek

“Super výzva, moc mě bavila, pojedu ji určitě znovu!”

Anna

“S výzvou "Začni s jógou" jsem zahájila svůj návrat k pohybu 3 měsíce po porodu. Pro rozhýbání a nastartování k dalším výkonům výzva naprosto splnila účel. Výzva je skvěle postavená, cvičitelka Markéta moc příjemná. K výzvě se zase někdy ráda vrátím :) ”

ivík

“Výborné cvičení!Jógu jsem nikdy necvičila a toto tato výzva mě perfektně nakopla a seznámila se základy jógy.Moc mě to bavilo a hodlám se józe věnovat více :-)”

Betty

“Od VŠ jsem trpěla bolestmi zad a musela min 1 jednou měsíčně chodit na fyzioterapie, abych mohla nějak fungovat. Všichni mi radili jogu, ale lekce na kterých jsem byla byly tak nudné a plné či a čaker na což mě zrovna neužije. Ale tato výzva byla úžasná, nejen že mě neskutečně bavila a dokázala mi, že joga může opravdu být pro všechny, ale zároveň po bolesti zad není ani památky.... ”

Mevik

“Skvěle propracovaná výzva, která nezabere hodně času. Ráno mě cvičení vždy hezky nakoplo. Člověk cítí, jak se tělo každým dnem zpěvňuje. Určitě mohu doporučit i ostatním ;-)”

Barča33

“Ahoj, výzva začni s jógou byla parádní:) cítím se kondičně mnohem lépe a šťastnější. Vřele doporučuji těm, kteří potřebují nastartovat tělo, uklidnit mysl a protáhnout svalstvo. ”

Miry

“Začni s jogou muzu jedině doporučit. Neni to nejak zvlast narocne a vysledky jsou brzy videt :-)”

Pavlinasi

“Super výzva, bavila mě a Market je moc sympatická trenérka, díky ní v józe stále pokračuji :-)”

sima

“Super výzva, určitě si ji zopakuji :)”

Zu

“Jóga mě velmi lákala a stále láká, co mě odrazuje, jsou všechny ty názvy, kterých je v denním plánu vždy hodně. Zbytečně! Pro to, aby se člověk naučil správně dýchat a popř. pracovat se všemi svaly, to není vůbec důležité... Za mě: Výborný nápad, jen zjednodušit ukázkové provedení”

ivík

“Výborné cvičení!Jógu jsem nikdy necvičila a toto tato výzva mě perfektně nakopla a seznámila se základy jógy.Moc mě to bavilo a hodlám se józe věnovat více :-)”

Jess

“Krásně udělaná výzva, Doporučuji :)”

Mevik

“Skvěle propracovaná výzva, která nezabere hodně času. Ráno mě cvičení vždy hezky nakoplo. Člověk cítí, jak se tělo každým dnem zpěvňuje. Určitě mohu doporučit i ostatním ;-)”

Barča33

“Ahoj, výzva začni s jógou byla parádní:) cítím se kondičně mnohem lépe a šťastnější. Vřele doporučuji těm, kteří potřebují nastartovat tělo, uklidnit mysl a protáhnout svalstvo. ”

Podobné výzvy


Sdílejte s námi váš progres na Instagramu přes hashtagy #30tidennivyzva a #zacnisjogou

Buďme kamarádi

Znáte nás z médií

Odebírej zdarma naše rady, novinky a akce!

Vše ti pošleme přehledně v emailu a nic ti neunikne! Odhlásit se můžeš kdykoliv.

0.081437s 0.053057s
EN