Jedu KETO
Sdílej výzvu Jedu KETO přátelům

Jedu KETO

Stravovací výzva určená pro ženy i muže, kteří chtějí shodit přebytečný tuk a vytvarovat svoji postavu. Díky tomuto redukčnímu jídelníčku, kde jsou hlavním zdrojem energie tuky, tělo lépe spaluje vlastní tukové zásoby. Výzva je tak tedy vhodná pro všechny milovníky masa, ořechů, slaniny, vajec, avokáda nebo třeba másla. Pro dosažení redukce přebytečného tělesného tuku je potřeba udržet stav ketózy bez přerušení, a proto v JEDU KETO nejsou volné dny.
Tento jídelníček bude mít efekt, i když necvičíš nebo cvičíš jen málo. Pokud ale chceš ty nej-nejlepší výsledky, přidej pohyb. Bude to pro tebe výhoda, která tě posune ještě rychleji k tvému cíli.
Jídelníček je vhodný pro výzvaře, kteří by se chtěli začít stravovat bez sacharidů nebo to chtěli kvůli různým zdravotním problémům vyzkoušet (nadýmání, cukrovka II. typu...). Můžeš se těšit na přesné gramáže každého jídla a jako bonus získáš každý den 2 skvělé recepty od fitnessguru.sk.
Pokud si chceš některé potraviny vyměnit, dokup si VÝZVU+ nebo použij lováčky. Jídelníček tak budeš mít na míru podle tvých chutí.


Chci vědět více

pro ženy i mužepro ženy i muže Určeno pro ŽENY i MUŽE
váha Váhové kategorie 50 kg - 110 kgVýzva se ti přizpůsobí na míru při spuštění.
Akce končí za:
Cena výzvy:
AKCE -30%
končí 30.11.2020 23:59:59
244 Kčvčetně DPH 21%
349 Kč
Abychom ti mohli vybrat kategorii přímo na tělo, budeme od tebe potřebovat při spouštění výzvy tyto informace: pohlaví, váha, výška, pas, denní režim, aktivita, stres
garance Garance výměny výzvy do 3 dnů
Pro spuštění výzvy je nutné mít svoji registraci.
Vytvoř si svoji registraci nebo se stačí přihlásit do existující registrace.
Chceš-li mít dokonalý přehled nad objednávkami, nakupuj až po přihlášení.

Detailní popis výzvy

 • Speciální BONUS - každý den 2 recepty od úspěšného portálu fitnessguru.sk
 • Nákupní seznam k vytištění – stop s plánováním a psaním dlouhých lejster
 • Přesné gramáže potravin vypočítány podle toho, kolik % tuku máš v těle
 • Každý den motivační email, který tě bude povzbuzovat a provázet celou výzvou
 • Přístup do aktivní FB skupiny, kde získáš podporu a nové, stejně zaměřené přátele
 • Instrukce, co a jak po skončení výzvy – nenecháme tě v nevědomosti jak dál
 • Získáš spoustu času navíc, protože už nebudeš muset denně vymýšlet, co si uvařit
 • Pestrý jídelníček (v rámci možností), nové chutě, nové možnosti – bye bye nudo
 • Trvalý efekt a pozitivní návyk – 1 jídlo denně, kolísání váhy, stav, kdy jsi bez energie a bez dobrého pocitu sám/sama ze sebe je minulost
 • Výzvaři touto výzvou shodili v průměru 4-5 kg
 • Čím dál tím častěji se ale utvrzujeme v tom, že váha není zas až tak směrodatné číslo, důležitější je spíše úbytek centimetrů nebo celková změna na těle a psychice
 • Koukni na proměny, komentáře a hodnocení této výzvy od ostatních výzvařů
 • Většině výzvařů se upravilo zažívání, cítí se lépe a lehčeji a shodli se na tom, že jim KETO vyhovuje a pojedou ho dlouhodobě
 • Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).
 • Některé dny vyjdou levněji, některé zase trochu dráž
 • V této výzvě jsou díky hlavním živinám (tuky, bílkoviny) použity dražší suroviny, podle vašich a našich zkušenost utratíš za jídlo cca 1000 Kč týdně (pokud umíš nakupovat v různých akcích a máš dobře zásobenou špajzku, dostaneš se určitě na mnohem menší výdaje, navíc ty trvanlivější potraviny ti zůstanou)
 • Výzva obsahuje 14 typových dnů a 28 skvělých receptů, výzva je poskládána tak, aby sis mohl/a vařit vždy na 2 dny
 • K této výzvě doporučujeme i některé potravinové doplňky
 • Než si ale cokoliv zakoupíš, doporučujeme výzvu aktivovat, kouknout se na informace a rady a pak si případně obstarat věci, které ti chybí
 • Neboj, budeš mít na všechno dost času, první den výzvy je čistě informační a plánovací
 • Když se cokoliv přihodí (onemocníš, odjedeš na neplánovanou dovču…), můžeš si výzvu dát do pozice PAUZA a až si všechno zařídíš, můžeš ji rozjet naplno
 • K výzvě je možné po dobu aktivity členství VÝZVA+ mít neomezené "Náhrady potravin". Díky tomu může být tvůj jídelníček ještě více na míru. Můžeš nahradit potraviny, které ti tolik nechutnají, nemůžeš je jíst nebo jen chceš něco zpracovat. 

Často se nás ptáte

U každé výzvy je první den plný informací, kde se dozvíš, co budeš potřebovat. Protože se ale držíme hesla, že cvičit a jíst zdravě může každý, tak jde hlavně o věci, které už doma máš.

Na začátku (i na konci) výzvy se určitě nezapomeň vyfotit z různých úhlů. Tyto fotky vidíš jen ty a jsou pro tvoji motivaci. Čísla kolikrát tolik neřeknou jako rozdíl na fotkách. Když budeš chtít, můžeš na konci výzvy svoji proměnu sdílet veřejně přímo na stránkách a tím i od nás získat nějakou z odměn. Navíc v průběhu roku děláme různé soutěže o skvělé ceny.

Lidi, kteří slaví takový úspěch už za 30 dní, ve většině neměli žádné stravovací návyky a jedli nevýživná jídla. Když tělo dostává 2 jídla denně a to ještě nevýživná jídla z fast foodů, tak dlouhodobě strádá. Aby přežilo, ukládá si energii v podobě tuků a drží si ty zásoby zuby nehty. Když mu ale naopak začneš dávat pravidelný přísun výživných jídel, pochopí, že už šetřit a skladovat energii nemusí. Nastartuje metabolismus a začne energii spalovat mnohem víc, protože se nebojí hladovění. Při spalování začne odbourávat i tukové zásoby, a proto se našim výzvařům tak moc daří. :-)

V každé výzvě je poslední den informační, kde ti sdělíme, jak postupovat.

Denně ti přijde e-mail, pomocí kterého se poklikneš do svého osobního profilu. Tam už máš od prvního dne vypsané své míry, váhu, fotky (vše vidíš samozřejmě jen ty). Na každý den máš připravený denní plán (stravovací, cvičební nebo s obojím).

Ano. Základ je vždy pro obě pohlaví stejný. Jídelníčky se mírně liší v určitých potravinách a především v množství, aby odpovídalo dané kategorii.

Ano. V některých výzvách, kde jsme usoudili, že ti můžou pomoci usnadnit cestu k tvému cíli, jsme doplňky zařadili. Jde především o protein a multivitamin, tedy ty nezákladnější doplňky, které je vhodné užívat i mimo výzvy.

Doporučujeme námi ověřené doplňky, které najdeš zde https://doplnky.30tidennivyzva.cz/

Nákupní seznam na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o dny 1, 7, 8, 14, 15,...

Seznam všech jídel na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o dny 1, 7, 8, 14, 15,...

Instrukce chodí každý den, ale zůstávají ti ve tvém profilu, takže si je můžeš zpětně pohodlně přečíst.

Pokud máš zájem o výzvu, která obsahuje jídelníček, nákupní seznam i rozpis jídel dostáváš vždy dopředu na celý týden.

Záleží na tom, kde žiješ. Občas se najde něco, co jde sehnat těžce nebo vůbec. Vždy jde ale najít vhodnou náhradu.

Platební brána nabízí mnoho způsobů plateb, které lze rozdělit do 3 skupin:

1. online platby (typicky platba kartou): klíč voucheru obdržíš obvykle v řádech sekund, maximálně minut a to i o víkendech

2. zrychlené převody (bankovní převody - tlačítko banky): obvykle do 60 minut a to i o víkendech

3. offline metody (běžný bankovní převod, metoda Super Cash): obvykle do 2 pracovních dnů od zaplacení, o případné státní svátky je potřeba dobu prodloužit

Složenka je ještě jiná kategorie, zde počítej 2-4 pracovní dny, samotné Poště trvá i 2 dny, než provede převod.

UPOZORNĚNÍ: jsou-li peníze na cestě a dostaneš upomínku, NEPOSÍLEJ nám potvrzení o platbě nebo informace v odpovědi, že jsi platil(a). Naše technická podpora tím nic neurychlí.

Nemáš-li bankovní účet v ČR, je jediná z možností zaplatit online platební kartou VISA nebo MASTERCARD a to jakoukoli vydanou kdekoli na světe (je nutné mít povolenou platbu na internetu v patřičné výši - detaily o své kartě získáte od banky, která ti ji vydala).

Nemáš-li v zahraničí platební kartu umožňující platby na internetu a ani nikdo ve tvém okolí, nedokážeme ti nabídnout v aktuální době jiné řešení platby.

Jídelníček ti chodí denně. Máš ale možnost stáhnout si rozpis jídel na celý týden. Takže během 30 dní ti 4x pošleme rozpis jídel v pdf pro daný týden.

Ano. 95% všech potravin obsažených ve výzvě seženeš v jakémkoli větším i menším obchodě. Občas se ale najde potravina, která je v určitém období hůře sehnatelná nebo ji v obchodě ve svém okolí nenajdeš. Ty jdou ale většinou snadno nahradit za jiné, které k dispozici máš.

Výzva v bodech

 • Redukční jídelníček na 30 dní
 • Pro ženy i muže
 • Výzva pro ty, kteří chtějí zhubnout zdravě a jednou provždy – pozvolnou změnou stravovacích návyků
 • Výzva pro ty, kteří se chtějí naučit stravovat bez sacharidů - správně a pravidelně
 • Přesná váhová kategorie vypočítaná speciálním vzorcem podle % tuku v těle
 • Stálý snížený příjem jídla, který zajistí postupné úbytky přebytečného tuku
 • Výzvu budeš mít dostupnou ještě 60 dnů po dojetí
 • Výzvu můžeš reaktivovat a jet 2 měsíce po sobě a pak nejlépe přejít na vyváženou KETO stravu

Ukázky z výzvy:

Disclaimer - vyloučení odpovědnosti
Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).

Tuto výzvu pro tebe sestavili

Marika Marika Zakladatelka a trenérka
Lukáš Lukáš Fitness a výživový konzultant
Fitnessguru.sk Fitnessguru.sk Recepty

Hodnocení uživatelů, kteří zkusili tuto výzvu

Celkové hodnocení 90 hodnocení 4.5 z 5

Nika

“Doporučím si přečíst o ketodietě, než se do ní bezmyšlenkovitě pustíte. Za mě měla smysl a dodržení plánu nebyl problém. Výzva je supr. Stačí navařit do krabiček na dva dny a pak se člověk o nic nestará. Díky plánu jsem si uvědomila, jak jsem se předtím stravovala, že se nechci vrátit k původnímu stylu stravování. Pokud Vám v plánu nevyhovuje potravina, jednoduše ji změníte za jinou alternativu. Takže supr. Jen je složitější dodržovat jídelníček, pokud někam jedete na dovolenou a nemáte k dispozici kuchyňku, nebo jedete "na divoko" do přírody. Pak je velmi náročné dodržet daný jídelníček. Proto doporučím jídelníček dodržovat v jiném období, než pojedete na dovolenou.”

Maty

“Skvělá pestrá jídla. ”

lucie.gett

“Výzva je skvělá, já jakožto masožravec jsem se do ní absolutně zamilovala!”

verca

“Výzva je skvělá, jen já ji vydržela držet jen 22 dní. Pak už to prostě nešlo. První dva týdny jsem se cítila jako bych měla křídla... Všechno těžký ze mě spadlo, měla jsem pocit, že oblečení bylo volnější a celkově jsem si připadala fakt skvěle :-) Třetí týden ale došla krizovka... Byla jsem hoooodně unavená, bylo mi zle. I když jsem recepty dodržovala byla jsem bez energie... Takže jsem pomalu začala zařazovat zase sacharidy ve větším množství.

Co mě ale výzva naučila - jíst pravidelně, jíst více zeleniny, a jíst menší porce... Jo prostě jsem si uvědomila, že jsem zbytečně jedla velké porce...

Cítím se fajn, nějaké to kilečko a centimetry dole. Tak teď to jen udržet a nenabrat to zpět :-)”

Sanny

“Výsledky super, určitě si ji zopaknu, oproti sacharidovym vlnam mi toto funguje, keto jídelníčku jsem navázala na redukční jídelníček. Každý den jsem k tomu cvičila a výsledky jsou vidět jak na váze, tak v cm 🙂 ”

verunka693

“Za mě super spestření a zase jiný úhel na to, jak se lze stravovat a u toho zhubnout. Byla to zajímavá zkušenost :)”

monca.jos

“Výzva byla skvěle zpracovaná, jako všechny ostatní. Zajímavá zkušenost a mohu doporučit :-)”

Anet

“Výzva opravdu perfektně zpracovaná, nechybí ani počátek, kde jdete trošku pomaleji aby to na vás nebylo moc hr. Pestrost, recepty, které jsem si některé fakt oblíbila. Výsledky na můj vkus tak obrovské, že jsem musela skončit o pár dní dříve abych se neztratila :D Pecka”

Čížek

“Vynikající, jsem maximalně spokojený, kilečka se vzdalují a já jsem úplně v pohodě.
Přátelé velké DÍKY za práci, kterou děláte.
Láďa z Pardubic”

Anýs

“Recepty jsou fajn...”

  30ti denní výzva

  Nejenom recepty :-)

Maty

“Skvělá pestrá jídla. ”

lucie.gett

“Výzva je skvělá, já jakožto masožravec jsem se do ní absolutně zamilovala!”

Nika

“Doporučím si přečíst o ketodietě, než se do ní bezmyšlenkovitě pustíte. Za mě měla smysl a dodržení plánu nebyl problém. Výzva je supr. Stačí navařit do krabiček na dva dny a pak se člověk o nic nestará. Díky plánu jsem si uvědomila, jak jsem se předtím stravovala, že se nechci vrátit k původnímu stylu stravování. Pokud Vám v plánu nevyhovuje potravina, jednoduše ji změníte za jinou alternativu. Takže supr. Jen je složitější dodržovat jídelníček, pokud někam jedete na dovolenou a nemáte k dispozici kuchyňku, nebo jedete "na divoko" do přírody. Pak je velmi náročné dodržet daný jídelníček. Proto doporučím jídelníček dodržovat v jiném období, než pojedete na dovolenou.”

Milan

“Skvele nastarovani spalovani!”

Michaela

“Vrele doporucuji,jidlo skvele,a cm jdou dolu sami!!!!za me to!!!”

shariz3044

“Výzva jedu keto mi absolutně nesedla, což mě velice mrzí. Měla jsem velká očekávání a nic z toho. Jela jsem ju celkem 4x... Respektive jsem se pokoušela... Poprvé jsem měla průjmy tak nějak od začátku. Myslela jsem si, že to je krůtím masem a tak jsem ho vyměnila za kuřecí a přidala jsem alespoň malé porce přílohy. Mé průjmové problémy se snížily tak na dvakrát až třikrát do týdne. Výzvu jsem nedojela na konce. Podruhé stejný scénář, ale to jsem byla znechucená i tím jídlem samotným a nebavilo mě to, tak jsem hodně rychle skončila. O několik měsíců později jsem výzvu spustila znovu s tím, že do ní dám všechno, jelikož recenze jsou úžasné. Po týdnu 100% dodržování jsem skončila s týdenním průjmem, kdy jsem se nemohla vzdálit od záchodu na víc než hodinu. Na infekčním oddělení mi nic nenašli a konstatovali, že se jedná o otravu jídlem. Tak jsem výzvu přerušila a po pauze, která trvala tři týdny jsem se do toho pustila znovu s tím, že jsem si myslela, že jsem předtím asi snědla zkažené maso. Přesně ve stejný den výzvy, jako u předešlého pokusu, se mi průjem objevil znovu. Okamžitě jsem přestala a narvala do sebe tunu cukrů. Tentokrát průjem trval pouze jeden den. Škoda. Velmi jsem se těšila na výsledky. Místo toho jsem utratila hromadu peněz bez výsledku. :( Asi to hold nesedne všem. ”

  30ti denní výzva

  Ahoj, výzva Jedu KETO není pro každého. Jde o úplně jiný princip hubnutí, než je u všech ostatních výzev. Pokud se ti problémy objevily ve stejný den, mohlo jít o specifickou potravinu, která ti nedělá dobře. To je pak ale o pozorování a testování, kdy určité potraviny z jídelníčku vyřazuješ nebo je omezuješ. Nebo ti nevyhovuje ketóza, vysoký příjem tuků a minimum sacharidů. Doporučíme spíš klasické stravování, ponechání sacharidů v jídelníčku a kalorický deficit.

Anýs

“Recepty jsou fajn...”

  30ti denní výzva

  Nejenom recepty :-)

andy

“Výzva mi absolutně nesedla, protože mi nevyhovovaly potraviny typu kokosová mouka a pak jsem nevěděla co vařit. Ani jsem ji nedokončila...”

  30ti denní výzva

  Ahoj Andy, jde o specifickou výzvu, kde jsou i specifické potraviny. Díky nim je jídelníček pestřejší a můžeme tvořit alternativy, na které jsme zvyklí z jídelníčků, kde sacharidy máme.

Žabka

“Výzvu hodnotím 50 na 50. Jídlo fajn, ale strašně mi chyběla zelenina, bylo jí tam zoufale málo. Každý den jsem si pridavala. Výzvu jsem z tohoto důvodu ani nedokončila (prvni výzva, kterou jsem nedokončila), jídelníčkem jsem se spíš inspirovala. Recepty zajímavé, ale vzdy na dva dny stejné, takže ne denně dva recepty, ale 2 recepty za dva dny :-). Jako vstup po LC může být dobrá. Nějak. Mi to prostě nesedlo, ale to neznamená, že je špatná. ”

  30ti denní výzva

  Děkujeme Žabko. Ono je to u Jedu KETO složitější, protože příjem sacharidů by denně neměl jít přes 50g. Ono to ale s ostatními potravinami naskáče celkem rychle, takže je místo jen pro tu, která tam je. Určitě můžeš přidat nějakou zelenou zeleninu navíc, ale ani s tou to nepřehánět. Pokud chceš výzvu, kde je zeleniny dostatek, doporučíme ty, které jsou postavené na klasickém systému se sacharidy.

Maja

“Výzvu jsem dokončila, první týden jsem měla velké migrény, na které normálně vůbec netrpím. Při jízdě na kole mě obzvlášť v kopcích chytaly křeče do stehen. Jídelníček obsahuje málo zeleniny, tak jsem si přidávala podle doporučení zelenou zeleninu (okurky, ledový salát, fazolky), což byl asi důvod, proč jsem zhubla pouze 1,5 kg za 30 dní. V době dozrávajících třešní, jahod a meruněk mi opravdu hrozně chyběla možnost konzumace ovoce. Celkově mě výzva moc nebavila, ale ani jsem nijak netrpěla. ”

  30ti denní výzva

  Ahoj Majo, ona je výzva spíš pro ty, kteří se v podobném duchu chtějí stravovat dlouhodobě a dokážou si představit jídelníček bez příloh, ovoce, většího množství zeleniny nebo různých sladkých pochutin. Je to specifická výzva. Při přechodu je nevolnost běžná viz. info ve výzvě. Tělo se brání nedostatku cukru.

Sdílejte s námi váš progres na Instagramu přes hashtag #30tidennivyzva #jeduketo

Odebírej zdarma naše rady, novinky a akce!

Vše ti pošleme přehledně v emailu a nic ti neunikne! Odhlásit se můžeš kdykoliv.