Jedu KETO
Sdílej výzvu s přáteli:

Jedu KETO

Stravovací výzva určená pro ženy i muže, kteří chtějí shodit přebytečný tuk a vytvarovat svoji postavu. Díky tomuto redukčnímu jídelníčku, kde jsou hlavním zdrojem energie tuky, tělo lépe spaluje vlastní tukové zásoby. Výzva je tak tedy vhodná pro všechny milovníky masa, ořechů, slaniny, vajec, avokáda nebo třeba másla. Pro dosažení redukce přebytečného tělesného tuku je potřeba udržet stav ketózy bez přerušení, a proto v JEDU KETO nejsou volné dny.
Tento jídelníček bude mít efekt, i když necvičíš nebo cvičíš jen málo. Pokud ale chceš ty nej-nejlepší výsledky, přidej pohyb. Bude to pro tebe výhoda, která tě posune ještě rychleji k tvému cíli.
Jídelníček je vhodný pro výzvaře, kteří by se chtěli začít stravovat bez sacharidů nebo to chtěli kvůli různým zdravotním problémům vyzkoušet (nadýmání, cukrovka II. typu...). Můžeš se těšit na přesné gramáže každého jídla a jako bonus získáš každý den 2 skvělé recepty od fitnessguru.sk.

Chci vědět více

pro ženy i mužepro ženy i muže Určeno pro ŽENY i MUŽE
váha Váhové kategorie 50 kg - 110 kgVýzva se ti přizpůsobí na míru při spuštění.
Cena výzvy:
249,- Kčvčetně DPH 21%
Abychom ti mohli vybrat kategorii přímo na tělo, budeme od tebe potřebovat při spouštění výzvy tyto informace: pohlaví, váha, výška, pas, denní režim, aktivita, stres
garance Garance výměny výzvy do 3 dnů
Pro spuštění výzvy je nutné mít svoji registraci.
Vytvoř si svoji registraci nebo se stačí přihlásit do existující registrace.
Chceš-li mít dokonalý přehled nad objednávkami, nakupuj až po přihlášení.

Detailní popis výzvy

 • Speciální BONUS - každý den 2 recepty od úspěšného portálu fitnessguru.sk
 • Nákupní seznam k vytištění – stop s plánováním a psaním dlouhých lejster
 • Přesné gramáže potravin vypočítány podle toho, kolik % tuku máš v těle
 • Každý den motivační email, který tě bude povzbuzovat a provázet celou výzvou
 • Přístup do aktivní FB skupiny, kde získáš podporu a nové, stejně zaměřené přátele
 • Instrukce, co a jak po skončení výzvy – nenecháme tě v nevědomosti jak dál
 • Získáš spoustu času navíc, protože už nebudeš muset denně vymýšlet, co si uvařit
 • Pestrý jídelníček (v rámci možností), nové chutě, nové možnosti – bye bye nudo
 • Trvalý efekt a pozitivní návyk – 1 jídlo denně, kolísání váhy, stav, kdy jsi bez energie a bez dobrého pocitu sám/sama ze sebe je minulost
 • Výzvaři touto výzvou shodili v průměru 4-5 kg
 • Čím dál tím častěji se ale utvrzujeme v tom, že váha není zas až tak směrodatné číslo, důležitější je spíše úbytek centimetrů nebo celková změna na těle a psychice
 • Koukni na proměny, komentáře a hodnocení této výzvy od ostatních výzvařů
 • Většině výzvařů se upravilo zažívání, cítí se lépe a lehčeji a shodli se na tom, že jim KETO vyhovuje a pojedou ho dlouhodobě
 • Některé dny vyjdou levněji, některé zase trochu dráž
 • V této výzvě jsou díky hlavním živinám (tuky, bílkoviny) použity dražší suroviny, podle vašich a našich zkušenost utratíš za jídlo cca 1000 Kč týdně (pokud umíš nakupovat v různých akcích a máš dobře zásobenou špajzku, dostaneš se určitě na mnohem menší výdaje, navíc ty trvanlivější potraviny ti zůstanou)
 • Výzva obsahuje 14 typových dnů a 28 skvělých receptů, výzva je poskládána tak, aby sis mohl/a vařit vždy na 2 dny
 • K této výzvě doporučujeme i některé potravinové doplňky
 • Než si ale cokoliv zakoupíš, doporučujeme výzvu aktivovat, kouknout se na informace a rady a pak si případně obstarat věci, které ti chybí
 • Neboj, budeš mít na všechno dost času, první den výzvy je čistě informační a plánovací
 • Když se cokoliv přihodí (onemocníš, odjedeš na neplánovanou dovču…), můžeš si výzvu dát do pozice PAUZA a až si všechno zařídíš, můžeš ji rozjet naplno
Marťas si dlouho pohrával s myšlenkou, že ze svého jídelníčku vyřadí sacharidy, protože měl pocit, že mu nedělají dobře na zažívání. Pořád byly ale nějaké akce jako narozeniny, Vánoce… a jednoduše se to nikdy nehodilo. Pak přišel zlomový pobyt v Thajsku, kde strávil skoro 2 měsíce a kde jedl sacharidy ještě ve větší míře než v ČR (nudle, smažená rýže, rýže s mangem, pečivo…) Byl toho tak přesycený, že si po návratu do ČR konečně řekl DOST a najel na KETO stravu, která mu vnesla do života pohodu. Srovnalo se mu zažívání, nebyl nafouklý a cítil se skvěle, i když prvních 14 dní, než se dostal do ketózy bylo vcelku náročných. Za dobu, co jel výzvu, zhubl 4 kg tuku a nabral 0,5 kg svaloviny.

Často se nás ptáte

U každé výzvy je první den plný informací, kde se dozvíš, co budeš potřebovat. Protože se ale držíme hesla, že cvičit a jíst zdravě může každý, tak jde hlavně o věci, které už doma máš.

Na začátku (i na konci) výzvy se určitě nezapomeň vyfotit z různých úhlů. Tyto fotky vidíš jen ty a jsou pro tvoji motivaci. Čísla kolikrát tolik neřeknou jako rozdíl na fotkách. Když budeš chtít, můžeš na konci výzvy svoji proměnu sdílet veřejně přímo na stránkách a tím i od nás získat nějakou z odměn. Navíc v průběhu roku děláme různé soutěže o skvělé ceny.

Lidi, kteří slaví takový úspěch už za 30 dní, ve většině neměli žádné stravovací návyky a jedli nevýživná jídla. Když tělo dostává 2 jídla denně a to ještě nevýživná jídla z fast foodů, tak dlouhodobě strádá. Aby přežilo, ukládá si energii v podobě tuků a drží si ty zásoby zuby nehty. Když mu ale naopak začneš dávat pravidelný přísun výživných jídel, pochopí, že už šetřit a skladovat energii nemusí. Nastartuje metabolismus a začne energii spalovat mnohem víc, protože se nebojí hladovění. Při spalování začne odbourávat i tukové zásoby, a proto se našim výzvařům tak moc daří. :-)

V každé výzvě je poslední den informační, kde ti sdělíme, jak postupovat.

Denně ti přijde e-mail, pomocí kterého se poklikneš do svého osobního profilu. Tam už máš od prvního dne vypsané své míry, váhu, fotky (vše vidíš samozřejmě jen ty). Na každý den máš připravený denní plán (stravovací, cvičební nebo s obojím).

Ano. Základ je vždy pro obě pohlaví stejný. Jídelníčky se mírně liší v určitých potravinách a především v množství, aby odpovídalo dané kategorii.

Ano. V některých výzvách, kde jsme usoudili, že ti můžou pomoci usnadnit cestu k tvému cíli, jsme doplňky zařadili. Jde především o protein a multivitamin, tedy ty nezákladnější doplňky, které je vhodné užívat i mimo výzvy.

Doporučujeme námi ověřené doplňky, které najdeš zde https://doplnky.30tidennivyzva.cz/

Nákupní seznam na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o dny 1, 7, 8, 14, 15,...

Seznam všech jídel na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o dny 1, 7, 8, 14, 15,...

Instrukce chodí každý den, ale zůstávají ti ve tvém profilu, takže si je můžeš zpětně pohodlně přečíst.

Pokud máš zájem o výzvu, která obsahuje jídelníček, nákupní seznam i rozpis jídel dostáváš vždy dopředu na celý týden.

Záleží na tom, kde žiješ. Občas se najde něco, co jde sehnat těžce nebo vůbec. Vždy jde ale najít vhodnou náhradu.

Platební brána nabízí mnoho způsobů plateb, které lze rozdělit do 3 skupin:

1. online platby (typicky platba kartou): klíč voucheru obdržíš obvykle v řádech sekund, maximálně minut a to i o víkendech

2. zrychlené převody (bankovní převody - tlačítko banky): obvykle do 60 minut a to i o víkendech

3. offline metody (běžný bankovní převod, metoda Super Cash): obvykle do 2 pracovních dnů od zaplacení, o případné státní svátky je potřeba dobu prodloužit

Složenka je ještě jiná kategorie, zde počítej 2-4 pracovní dny, samotné Poště trvá i 2 dny, než provede převod.

UPOZORNĚNÍ: jsou-li peníze na cestě a dostaneš upomínku, NEPOSÍLEJ nám potvrzení o platbě nebo informace v odpovědi, že jsi platil(a). Naše technická podpora tím nic neurychlí.

Nemáš-li bankovní účet v ČR, je jediná z možností zaplatit online platební kartou VISA nebo MASTERCARD a to jakoukoli vydanou kdekoli na světe (je nutné mít povolenou platbu na internetu v patřičné výši - detaily o své kartě získáte od banky, která ti ji vydala).

Nemáš-li v zahraničí platební kartu umožňující platby na internetu a ani nikdo ve tvém okolí, nedokážeme ti nabídnout v aktuální době jiné řešení platby.

Jídelníček ti chodí denně. Máš ale možnost stáhnout si rozpis jídel na celý týden. Takže během 30 dní ti 4x pošleme rozpis jídel v pdf pro daný týden.

Ano. 95% všech potravin obsažených ve výzvě seženeš v jakémkoli větším i menším obchodě. Občas se ale najde potravina, která je v určitém období hůře sehnatelná nebo ji v obchodě ve svém okolí nenajdeš. Ty jdou ale většinou snadno nahradit za jiné, které k dispozici máš.

Výzva v bodech

 • Redukční jídelníček na 30 dní
 • Pro muže i ženy
 • Výzva pro ty, kteří chtějí zhubnout zdravě a jednou provždy – pozvolnou změnou stravovacích návyků
 • Výzva pro ty, kteří se chtějí naučit stravovat bez sacharidů - správně a pravidelně
 • Přesná váhová kategorie vypočítaná speciálním vzorcem podle % tuku v těle
 • Stálý snížený příjem jídla, který zajistí postupné úbytky přebytečného tuku
 • Výzva ti zůstává už napořád
 • Výzvu můžeš jet 2 měsíce po sobě a pak nejlépe přejít na vyváženou KETO stravu

Tuto výzvu pro tebe sestavili

Marika Marika Zakladatelka a trenérka
Martin Martin Společník a trenér
Lukáš Lukáš Fitness a výživový konzultant
Fitnessguru.sk Fitnessguru.sk Recepty

Hodnocení uživatelů, kteří zkusili tuto výzvu

Celkové hodnocení 46 hodnocení 4.6 z 5

Jarmila

“Výzva byla naprosto parádní! První týden byl pro mě trošku horší, měla jsem hlad a zvykala jsem si na novou gramáž jídel, ale pak už to bylo vpoho :) jídelníček se mi líbil, většina jídel mi chutnala až na pár výjimek, ale jelikož teď jedu druhé kolo, tak zkouším i kombinaci s nahradami :) musím říct, že moc příjemná změna pro mé tělo a s výsledky jsem taky velice spokojená - za měsíc -6,5 kg, v pase -6 cm, jsem mene nafoukla a otekla, akorát občas trošku unavená, ale to asi z toho počasí :D”

Vendelin

“Za mě naprostá paráda. Za měsíc 3,5 kg dole a to se mi tam stihnul omylem přimíchat dvoudenní festival plný alkoholu ???? Únava minimální, spíš z práce než z nedostatku jídla, pocit hladu jen občas první týden. Opravdu bomba, pokračuji dál. A naprostá pecka pro můj lymfatický otok, jak je to bez sacharidů, nemá čím otéct. DOPORUČUJI! ”

Ája

“Super výzva, která Vám může dát nový směr ve stravování. Podařilo se mi shodit tuk a hlavně přijít o cca 4 centimetry v pase za měsíc. Určitě typ jídelníčku, kterým se dá řídit dlouhodobě s menšími obměnami a dodáním více zeleniny. ”

MBu

“Výzvu hodnotím 50 na 50. Jídlo fajn, ale strašně mi chyběla zelenina, bylo jí tam zoufale málo. Každý den jsem si pridavala. Výzvu jsem z tohoto důvodu ani nedokončila (prvni výzva, kterou jsem nedokončila), jídelníčkem jsem se spíš inspirovala. Recepty zajímavé, ale vzdy na dva dny stejné, takže ne denně dva recepty, ale 2 recepty za dva dny :-). Jako vstup po LC může být dobrá. Nějak. Mi to prostě nesedlo, ale to neznamená, že je špatná. ”

petula1012

“Z výzvou Keto jsem naprosto spokojená, splnila mé očekávání. Ubyly 3kg, 8 cm v pase, 3 cm přes boky! Paráda, ukázalo mi to nový směr stravování a ten chci i dodržovat. Všem doporučuji! Hlavně těm co ujíždí na sladkém, ani ne po týdnu už jsem neměla problém, cítila jsem se stále plná a chutě na sladké nebyly!”

verunka693

“Za mě super spestření a zase jiný úhel na to, jak se lze stravovat a u toho zhubnout. Byla to zajímavá zkušenost :)”

monca.jos

“Výzva byla skvěle zpracovaná, jako všechny ostatní. Zajímavá zkušenost a mohu doporučit :-)”

Anet

“Výzva opravdu perfektně zpracovaná, nechybí ani počátek, kde jdete trošku pomaleji aby to na vás nebylo moc hr. Pestrost, recepty, které jsem si některé fakt oblíbila. Výsledky na můj vkus tak obrovské, že jsem musela skončit o pár dní dříve abych se neztratila :D Pecka”

Čížek

“Vynikající, jsem maximalně spokojený, kilečka se vzdalují a já jsem úplně v pohodě. Přátelé velké DÍKY za práci, kterou děláte. Láďa z Pardubic”

Anýs

“Recepty jsou fajn...”

Jarmila

“Výzva byla naprosto parádní! První týden byl pro mě trošku horší, měla jsem hlad a zvykala jsem si na novou gramáž jídel, ale pak už to bylo vpoho :) jídelníček se mi líbil, většina jídel mi chutnala až na pár výjimek, ale jelikož teď jedu druhé kolo, tak zkouším i kombinaci s nahradami :) musím říct, že moc příjemná změna pro mé tělo a s výsledky jsem taky velice spokojená - za měsíc -6,5 kg, v pase -6 cm, jsem mene nafoukla a otekla, akorát občas trošku unavená, ale to asi z toho počasí :D”

Vendelin

“Za mě naprostá paráda. Za měsíc 3,5 kg dole a to se mi tam stihnul omylem přimíchat dvoudenní festival plný alkoholu ???? Únava minimální, spíš z práce než z nedostatku jídla, pocit hladu jen občas první týden. Opravdu bomba, pokračuji dál. A naprostá pecka pro můj lymfatický otok, jak je to bez sacharidů, nemá čím otéct. DOPORUČUJI! ”

petula1012

“Z výzvou Keto jsem naprosto spokojená, splnila mé očekávání. Ubyly 3kg, 8 cm v pase, 3 cm přes boky! Paráda, ukázalo mi to nový směr stravování a ten chci i dodržovat. Všem doporučuji! Hlavně těm co ujíždí na sladkém, ani ne po týdnu už jsem neměla problém, cítila jsem se stále plná a chutě na sladké nebyly!”

Tereza

“Výzva byla super. Drželi jsme dohromady s manželem, tak jsme na sobě vzájemně viděli změny, cítíme se perfektně. Já mám dole 6kg (bez cvičení, mám po operaci kotníku) a manžel 9kg a na centimetry ani nemluvím. Všechno ze mě padá :) Naučilo nás to lépe jíst a pokračujeme tak dál. PS. Bála jsem se nějakých vedlejších účinků ze snížení sacharidů a že budu celý měsíc trpět, ALE opak byl pravdou. Super postavené.”

Kateřina

“Výzva byla super. Bála jsem se, že mi budou chybět sacharidy, ale dalo se to zvládnout. Trochu mi dělalo ze začátku problém vaření. Nejsem moc zdatná kuchařka, tak jsem se s některými potravinami trochu prala. Ale jinak výzva, kterou může zvládnout každý :). ”

shariz3044

“Výzva jedu keto mi absolutně nesedla, což mě velice mrzí. Měla jsem velká očekávání a nic z toho. Jela jsem ju celkem 4x... Respektive jsem se pokoušela... Poprvé jsem měla průjmy tak nějak od začátku. Myslela jsem si, že to je krůtím masem a tak jsem ho vyměnila za kuřecí a přidala jsem alespoň malé porce přílohy. Mé průjmové problémy se snížily tak na dvakrát až třikrát do týdne. Výzvu jsem nedojela na konce. Podruhé stejný scénář, ale to jsem byla znechucená i tím jídlem samotným a nebavilo mě to, tak jsem hodně rychle skončila. O několik měsíců později jsem výzvu spustila znovu s tím, že do ní dám všechno, jelikož recenze jsou úžasné. Po týdnu 100% dodržování jsem skončila s týdenním průjmem, kdy jsem se nemohla vzdálit od záchodu na víc než hodinu. Na infekčním oddělení mi nic nenašli a konstatovali, že se jedná o otravu jídlem. Tak jsem výzvu přerušila a po pauze, která trvala tři týdny jsem se do toho pustila znovu s tím, že jsem si myslela, že jsem předtím asi snědla zkažené maso. Přesně ve stejný den výzvy, jako u předešlého pokusu, se mi průjem objevil znovu. Okamžitě jsem přestala a narvala do sebe tunu cukrů. Tentokrát průjem trval pouze jeden den. Škoda. Velmi jsem se těšila na výsledky. Místo toho jsem utratila hromadu peněz bez výsledku. :( Asi to hold nesedne všem. ”

Anýs

“Recepty jsou fajn...”

MBu

“Výzvu hodnotím 50 na 50. Jídlo fajn, ale strašně mi chyběla zelenina, bylo jí tam zoufale málo. Každý den jsem si pridavala. Výzvu jsem z tohoto důvodu ani nedokončila (prvni výzva, kterou jsem nedokončila), jídelníčkem jsem se spíš inspirovala. Recepty zajímavé, ale vzdy na dva dny stejné, takže ne denně dva recepty, ale 2 recepty za dva dny :-). Jako vstup po LC může být dobrá. Nějak. Mi to prostě nesedlo, ale to neznamená, že je špatná. ”

Ája

“Super výzva, která Vám může dát nový směr ve stravování. Podařilo se mi shodit tuk a hlavně přijít o cca 4 centimetry v pase za měsíc. Určitě typ jídelníčku, kterým se dá řídit dlouhodobě s menšími obměnami a dodáním více zeleniny. ”

“Zajímavý, chutný jídelníček (včetně čokolády), ale pro mne málo účinná -hubnutí 0,5kg/týden i při pravidelném cvičení.”

Sdílejte s námi váš progres na Instagramu přes hashtag #30tidennivyzva #jeduketo

Odebírej zdarma naše rady, novinky a akce!

Vše ti pošleme přehledně v emailu a nic ti neunikne! Odhlásit se můžeš kdykoliv.