⟵   Zpět

Procvič celé tělo, načerpej radost z pohybu a vyčisti si hlavu!

Štědrý večer je za námi. Ale co kalorie ze smažených řízků a salátu? Pokud patříš mezi ty, kteří se každý rok drží tradic, je nejvyšší čas něco se sebou začít dělat. Nezaháleli jsme ani o Vánocích a připravili jsme s Verčou a Terkou něco pro tebe. Novou vysoce efektivní rychlo výzvu – Spalovací rychlovka

Pro jasnější představu přinášíme malou ochutnávku intervalového tréninku. Nevěš hlavu, pokud nestíháš! Zabere ti to minimum času, ale spálíš maximum kalorií.

Užij si tento trénink, protože po jeho skončení zažiješ maximální příval energie. Už se těšíš? Tak hurá na to!

V první části článku se zaměříme na začátečníky, v druhé části na pokročilé. Vyber si tedy trénink dle své úrovně.

Nejdříve si představíme jednotlivé cviky a nastavíme intervaly tak, abychom vytěžili z tréninku maximum. Nezapomeň se vždy před tréninkem zahřát, třeba během na místě. Poté krouživými pohyby připravíme klouby horních i dolních končetin pro samotný trénink.

A máme to! Jdeme tedy na samotný trénink pro začátečníky.

Všechny cviky opakujeme ve 3 sériích, cvičíme vždy 1 minutu, poté následuje krátká pauza (max. 3 sekundy).

1. cvik – Sáblíková

Stoj na šíři pánve, s nádechem se odrazíme do strany (odraz z levé, skáču vpravo) a stejnou nohu pokládám při dopadu šikmo za tělo. S výdechem se zvedám a odrážím na druhou stranu. Cvik lze také dělat s ukročením do strany.

2. cvik – diamantové sedy lehy

Ležíme na zádech, nohy jsou pokrčené na šíři pánve. Chodidla se sebe dotýkají (kolena směřují od těla), bedra přitisknutá k podložce. Ruce v týl, s výdechem zvedáme horní polovinu těla (jen po lopatky).

3. cvik – zvedání pánve

Ležíme na zádech, nohy jsou pokrčené na šíři pánve. Ruce v týl, paže podél těla. S výdechem zvedáme pánev nahoru, s nádechem se vracíme zpět (zadek nepokládáme na zem).

Trénink pro pokročilé.

Všechny cviky opakujeme ve 3 sériích, cvičíme vždy 1 minutu, poté následuje krátká pauza (max. 3 sekundy).

1. cvik – výdrž v sedě s posílením ramen

Opřeme se o stěnu (skříň či cokoliv pevného), nohy máme na šíři pánve, koleno s kyčlí jsou v jedné rovině, holenní kost a stehenní svírají pravý úhel. Bedra přitiskneme ke stěně, hlava v prodloužení páteře. S výdechem předpažíme, upažíme a s nádechem vracíme ruce zpět. Cvik si můžeme ztížit se závažím.

2. cvik – posílení paží ve vzporu

Vzpor na čtyřech, nohy na šíři pánve, koleno s kyčlí v jedné rovině, rovná záda, aktivní střed těla. Zapojení hluboko uložených břišních svalů poznáme tak, že v místě, kde jsou přední trny pánve, přiložíme palce a svaly zatlačíme proti. Tím aktivujeme střed těla. Paže lehce před tělem, váha ve středu dlaní. S nádechem ohýbáme lokty s výdechem se vracíme do propnutých paží.

3. cvik – podřepy s přitažením kolene

Stoj, nohy více než na šíři pánve, špičky lehce ven, rovná záda, aktivní střed těla. Ruce v týl a s nádechem přejdeme do podřepu. S výdechem přitahujeme protilehlé koleno a loket k sobě.

Jsi v cíli! Dobrá práce 👏👏👏. Odměnou ti bude nejen skvělý pocit, ale také úžasná figura. Nezapomeň se však na závěr lehce protáhnout, aby tvé svaly dostaly povel k odpočinku.

Líbil se ti náš trénink? Pojďme do toho společně pořádně šlápnout. Předprodej novoroční výzvy SPALOVACÍ RYCHLOVKA je tady!

  • Vysoce efektivní spalovací rychlo výzva.
  • Cvičení ti zabere jen 15 minut. Vhodné pro maminky, manažery a všechny ty, kteří neustále zápasí s časem.
  • Možnost výběru lehčí či těžší verze cvičení.
  • Součástí je pozvolný redukční jídelníček se stálým příjmem energie. Vaříš na 2 dny, takže ušetříš čas na svůj trénink.
  • Pouze v předprodeji do 1.1.2021 balíček VÝZVA+ zdarma. Balíček v hodnotě 199 Kč, který obsahuje náhrady potravin a recepty.
  • Za jednu cenu můžeš jet výzvu 2 měsíce. První měsíc lehčí verzi, druhý měsíc verzi těžší. Získáš tak viditelný efekt během krátké doby.

Předprodej startuje 25.12.2020, končí 1.1.2021.

Akční cena 549 Kč.

Tak neváhej a přidej se k nám!


28.12.2020

Alena

Autorka se narodila v Ostravě, do Prahy ji přivedl osud, láska a nespočet nových možností. Miluje Prahu, dle jejích slov je to nádherné město s neskutečnou energií. Má dvě děti, vystudovala školu Tvůrčího psaní Markéty Dočekalové a kurz spisovatele Reného Nekudy. Její vášní je psaní. Miluje život, neboť je její neustálou inspirací a touhou.

Vaše komentáře:

Výzva doporučuje

Zhubni nafurt - naše nejkomplexnější výzva - Splň si svůj sen a jednou provždy ZHUBNI NAFURT. S nejkomplexnější výzvou máš na výběr ze 4 variací jídelníčků - klasický s masem, vegetariánský, bez lepku či bez laktózy. V téhle výzvě dostaneš to nejlepší v 60 dnech. Tréninkový plán je nadupaný. Čeká tě 42 tréninků (Tabata, HIIT,Klouzání, Kickbox, Posilování) v podání 5 trenérek. Nově si pro tebe Mari připravila Posilování mysli, program, kde budeme pracovat s myslí a naučíme se sebehodnotě, spokojenosti a lásce ke svému tělu. Přidej se ke skupině dalších výzvařů a dosáhni společnými silami vytoužených výsledků. Chci vědět více

Rubriky blogu

Nejnovější články

Nejčtenější za poslední týden

Nejoblíbenější

Přidej se k nám na síti