⟵   Zpět

Dnes mi všichni tipují o 10 let méně.

Verča: „Původně jsem chtěla shodit poporodní kila, dnes mi všichni tipují o 10 let méně.“

Verča byla již delší dobu nespokojená se svojí postavou po porodu. Těhotenská kila, nedostatek energie, nulové sebevědomí. Do cesty jí naštěstí vstoupila naše Marika a její projekt 30ti denní výzva.

„Viděla jsem výsledky na fotkách a zatoužila jsem mít také tak krásnou postavu za jeden měsíc. Proto jsem se rozhodla pro vaši výzvu Sacharidové vlny.“

Původním cílem bylo shodit poporodní kila. A tak se také stalo. Časem se však nároky stupňovaly. Toužila po krásném zadečku a nohách, které by mohla s hrdostí ukazovat v krátkých sukních.

Pokud porovnáme fotky před a po, nemůžeme uvěřit, že se jedná o jednu a tu samou slečnu. Sama Verča tvrdí, že se cítí o 100 % lépe, ať už doma v koupelně, nebo v plavkách na koupališti. Její sebevědomí a sebeláska stouply, lidé jí tipují o 10 let méně. Což samozřejmě lichotí každé ženě.

Verča dobíjí baterky při sportu. Ráda běhá, zvedá činky v posilovně, tancuje. Relaxace pro ni znamená naložení se do horké vany.

První změny zaregistrovali přátelé i rodina po prvním měsíci. Přestože reakce byly pozitivní, i Verča zažívala slabší chvilky.

„Asi po třetím týdnu jsem měla pocit, že to vzdám. Váha nějakou dobu stagnovala, což bylo demotivující. Začala jsem sbírat informace a zjistila jsem, že důležitý je metr, nikoli váha.“

A kdo Verču v těchto těžkých chvílích nejvíce podržel?

„Nebyl to nikdo z mého okolí. Oporu jsem hledala a vždy našla především sama v sobě. Je potřeba si uvědomit, že to děláš v první řadě pro sebe. Chodila jsem spát brzy, aby mě nedostihly chutě a nevyjedla jsem celou ledničku. Usínala jsem s představou, jak zhubnu a budu krásně štíhlá nejen do plavek, ale i do šatů a krátkých sukní.“

Velmi důležitá byla pro Veroniku sebedisciplína. V hlavě si musela srovnat, co chce a proč to chce. Pokaždé, když to chtěla vzdát, si na to vzpomněla.

Nejoblíbenější motto Veroniky: „Nic už nebude takové jako kdysi, ale všechno může být takové jako nikdy.“
Jak vypadal den Veroniky před a po výzvě?

„Před výzvou jsem si příliš nekontrolovala, co jím a v jakém množství. Jelikož jsem instruktorka zumby, pohyb mi nescházel. Výzva mě však naučila, že je potřeba přemýšlet nad tím, co si dám do pusy. Neboť podle toho potom vypadám.“

Veroniku vše nakoplo natolik, že se začala věnovat osobním tréninkům. Čte knihy o anatomii, posilování a zdravé výživě. Jejím oblíbeným filmem je jednoznačně MAGIC MIKE XXL, neboť je plný krásných mužských striptérů. Umí perfektně tancovat, jako instruktorka zumby tancování zbožňuje.

Na závěr jsem se Verči zeptala, zda by náš projekt doporučila ostatním a proč. Případně, zda uvažuje o některé z dalších našich výzev.

„Určitě doporučuji! Běžte do toho, změní vám to myšlení, postavu, postoj k jídlu a sám k sobě. A tím vlastně celou vaši budoucnost. Stačí jen chtít.“


3.1.2021

Alena

Autorka se narodila v Ostravě, do Prahy ji přivedl osud, láska a nespočet nových možností. Miluje Prahu, dle jejích slov je to nádherné město s neskutečnou energií. Má dvě děti, vystudovala školu Tvůrčího psaní Markéty Dočekalové a kurz spisovatele Reného Nekudy. Její vášní je psaní. Miluje život, neboť je její neustálou inspirací a touhou.

Vaše komentáře:

Výzva doporučuje

Zhubni nafurt - naše nejkomplexnější výzva - Splň si svůj sen a jednou provždy ZHUBNI NAFURT. S nejkomplexnější výzvou máš na výběr ze 4 variací jídelníčků - klasický s masem, vegetariánský, bez lepku či bez laktózy. V téhle výzvě dostaneš to nejlepší v 60 dnech. Tréninkový plán je nadupaný. Čeká tě 42 tréninků (Tabata, HIIT,Klouzání, Kickbox, Posilování) v podání 5 trenérek. Nově si pro tebe Mari připravila Posilování mysli, program, kde budeme pracovat s myslí a naučíme se sebehodnotě, spokojenosti a lásce ke svému tělu. Přidej se ke skupině dalších výzvařů a dosáhni společnými silami vytoužených výsledků. Chci vědět více

Rubriky blogu

Nejnovější články

Nejčtenější za poslední týden

Nejoblíbenější

Přidej se k nám na síti