⟵   Zpět

Svařák s hrozinkami, bez cukru

Po příjemné zimní procházce ti určitě přijde vhod něco teplého na zahřátí. Tady náš žhavý tip na úžasný svařáček bez cukru.

Co budeme potřebovat na 1 litr?

  • 1 litr červeného vína
  • 3 lžíce hrozinek
  • 1 celá skořice
  • 6 hřebíčků
  • 2 hvězdičky badiánu
  • pár zrníček soli
  • ovoce na ozdobení (pomeranč, jablko, citrón, karambola)

Jak postupovat?

Do hrnce dáme víno, špetku soli, hrozinky a koření. Přivedeme k varu a 10 minut povaříme. Naléváme do hrnečků a zdobíme ovocem.

Praktická rada: hrozinky nevyhazujeme, můžeme je podávat s vínem v hrnečku nebo je na párty dáme k mlsání jako opilé hrozinky.

Náš tip: můžete přidat kousek zázvoru nebo půl lžičky mletého kardamomu. Nápoj bude mít větší říz.


27.12.2020

Alena

Autorka se narodila v Ostravě, do Prahy ji přivedl osud, láska a nespočet nových možností. Miluje Prahu, dle jejích slov je to nádherné město s neskutečnou energií. Má dvě děti, vystudovala školu Tvůrčího psaní Markéty Dočekalové a kurz spisovatele Reného Nekudy. Její vášní je psaní. Miluje život, neboť je její neustálou inspirací a touhou.

Vaše komentáře:

Výzva doporučuje

Zhubni nafurt - naše nejkomplexnější výzva - Splň si svůj sen a jednou provždy ZHUBNI NAFURT. S nejkomplexnější výzvou máš na výběr ze 4 variací jídelníčků - klasický s masem, vegetariánský, bez lepku či bez laktózy. V téhle výzvě dostaneš to nejlepší v 60 dnech. Tréninkový plán je nadupaný. Čeká tě 42 tréninků (Tabata, HIIT,Klouzání, Kickbox, Posilování) v podání 5 trenérek. Nově si pro tebe Mari připravila Posilování mysli, program, kde budeme pracovat s myslí a naučíme se sebehodnotě, spokojenosti a lásce ke svému tělu. Přidej se ke skupině dalších výzvařů a dosáhni společnými silami vytoužených výsledků. Chci vědět více

Rubriky blogu

Nejnovější články

Nejčtenější za poslední týden

Nejoblíbenější

Přidej se k nám na síti