⟵   Zpět

Svařák s hrozinkami, bez cukru

Po příjemné zimní procházce ti určitě přijde vhod něco teplého na zahřátí. Tady náš žhavý tip na úžasný svařáček bez cukru.

Co budeme potřebovat na 1 litr?

  • 1 litr červeného vína
  • 3 lžíce hrozinek
  • 1 celá skořice
  • 6 hřebíčků
  • 2 hvězdičky badiánu
  • pár zrníček soli
  • ovoce na ozdobení (pomeranč, jablko, citrón, karambola)

Jak postupovat?

Do hrnce dáme víno, špetku soli, hrozinky a koření. Přivedeme k varu a 10 minut povaříme. Naléváme do hrnečků a zdobíme ovocem.

Praktická rada: hrozinky nevyhazujeme, můžeme je podávat s vínem v hrnečku nebo je na párty dáme k mlsání jako opilé hrozinky.

Náš tip: můžete přidat kousek zázvoru nebo půl lžičky mletého kardamomu. Nápoj bude mít větší říz.


27.12.2020

Alena

Autorka se narodila v Ostravě, do Prahy ji přivedl osud, láska a nespočet nových možností. Miluje Prahu, dle jejích slov je to nádherné město s neskutečnou energií. Má dvě děti, vystudovala školu Tvůrčího psaní Markéty Dočekalové a kurz spisovatele Reného Nekudy. Její vášní je psaní. Miluje život, neboť je její neustálou inspirací a touhou.

Vaše komentáře:

Výzva doporučuje

Spalovací rychlovka - Nová vysoce efektivní výzva pro všechny, co mají pocit, že neustále nestíhají, nemají na cvičení čas a rádi by viděli výsledky už za 30 dní . Stačí ti vyšetřit si pro sebe pouze 15 min. Za krátkou dobu stihneš dynamickou rozcvičku, protažení a dáš si pořádně do těla. Díky intenzivnímu tréninku budeš rychle spalovat a to i po tréninku - tělo nakopneš do spalovacího procesu na minimálně 24 hodin. Trénink je jak pro začínající, tak pro pokročilé. Výběr máš ze dvou variant. Těšit se můžeš na výběr z 32 tréninků, kterými tě provedou Verča a Terka. Nově jsou součástí instruktážní videa, kde ti trenéři ukáží, jak cvik správně cvičit a jakým chybám se vyvarovat. Aby tvoje hubnutí šlo jako po másle, součástí je redukční jídelníček se stálým, ale sníženým příjmem energie. Chci vědět více

Rubriky blogu

Nejnovější články

Nejčtenější za poslední týden

Nejoblíbenější

Přidej se k nám na síti