Obchod

Břicho snů 2.0

Online výzva pro ŽENY i MUŽE

 • nejefektivnější styly cvičení doplněné o kardio tréninky
 • posílení středu těla (core) a odstranění bolestí zad
 • cvičení na celé tělo se zaměřením na břicho a core

Jdeš do toho s námi?

750  vč. 21 % DPH

Výzva pro ty, kteří touží mít pěkně tvarované břicho a zpevněný střed těla. Nebo chtějí mít místo břicha pekáč buchet nebo alespoň takový malý pekáček.

Výzva je zaměřena především na cviky na břicho a doplněná o kardio tréninky na ostatní partie, abychom podpořili spalování na nejvyšší obrátky. Chceš li dosáhnout co nejlepších výsledků, doporučujeme k výzvě přidat některou z našich stravovacích výzev a nebo ji použít jako výzvu doplňkovou a rozšířit si tak tréninkový plán o efektivní cvičení na břicho.

Potřebuješ další informace?

Na co se můžeš těšit
 • Pestrý tréninkový plán obsahující 20 tréninkových lekcí
 • Čas navíc – ucelený plán, který má hlavu a patu a myslí na každou partii tvého těla
 • Spoustu ušetřených peněz – nemusíš platit za žádné skupinové lekce, fitko ani měsíční členství
 • Každý den motivační email, který tě bude povzbuzovat a provázet celou výzvou
 • Doporučení jak se stravovat, aby byly výsledky, co největší
 • Dostaneš doporučení a pár tipů ohledně doplňků stravy
 • Trvalý efekt a pozitivní návyk – stav, kdy jsi bez energie a bez dobrého pocitu sám/sama ze sebe se tě už nebude týkat
Jaké budeš mít výsledky
 • Zpevníš střed těla, posílíš břišní svaly a tím zmírníš obtíže s bedry.
 • Výzva obsahuje posilovací tréninky, díky nímž zesílí tvůj střed těla, tvarovací tréninky, které odhalí tvé břišní svaly a kardio cvičení na podporu spalování a získání lepší fyzičky.
 • Pokud k této výzvě budeš dodržovat i zdravý jídelníček, můžeš se těšit i na větší úbytek cm a % tuku. A taky vyrýsované břišní svaly.
 • Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).
Jak tato výzva vznikla
Vyslyšeli jsme vaše přání, především žen, které se chtějí před letní sezónou co nejrychleji dát do formy a blýsknout se tak na pláži, u bazénu, u rybníka a nebo jen sami před sebou. Dostatečně funkční břišní svaly jsou základ pro zdravý pohybový aparát - aby práci nepřebírala bedra a my je tak nepřetěžovali a nezpůsobovali si následné obtíže. Vybrali jsme nejoblíbenější cvičení na břicho a doplnili je velmi efektivní kardio tréninky, které zaberou v reálném čase pouze 9 minut. Doporučujeme výzvu skombinovat s další cvičící výzvou. pro viditelnější výsledky. Nedílnou součástí je i strava - proto chceš li se svěřit i do našich rukou, vyber si některou z našich stravovacích výzev.
Jaké informace budeme potřebovat pro aktivaci výzvy
Abychom ti mohli vybrat kategorii přímo na tělo, budeme od tebe potřebovat při spouštění výzvy tyto informace:
pohlaví

Disclaimer - vyloučení odpovědnosti
Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).

Pravidla a platnost

 • Objednaný voucher na služby má platnost 6 měsíců od vystavení (zaplacení), neaktivuje-li uživatel službu do této doby, aktivační klíč a služba popadá bez náhrady.
 • Výzvy a služby jsou uživateli k dispozici v účtu 12 měsíců od data prodeje (nikoliv od data, kdy si je aktivujete), doplňkové služby balíčku VÝZVA+ mají platnost dle platnosti programu, ke kterému si ji dokoupíte.
 • Provozovatelé nabízejí dostupnost zakoupených služeb (výzev) 12 měsíců od jejich prodeje (nikoliv od data, kdy si je aktivujete).

Tuhle výzvu pro vás sestavili

Proměny po této výzvě


Helena

“Rok lenošení udělal své a tak s jarem přišlo to správné naštvání a rozhodnutí s tím konečně něco udělat. Bylo to ze začátku docela náročné přesvědčit tělo že už nedostane brambůrky, sladkou limonádu a že končí večerní nálety na lednici, ale nakonec se správně spojila hlava se zbytkem těla a šlo to 🙂 Každopádně se těším na další výzvu.”

Lenka

“S 30ti denní výzvou jsem odjela již 2 výzvy, ale jak to tak občas bývá, člověk rychle zapomene na zdravý životní styl a cvičení a snadno se dostane tam, kde byl před výzvou, né-li hůře… Nicméně jsem se necítila celkově dobře a proto jsem si řekla dost! Je třeba začít něco dělat a prostě zhubni byla jasná volba. S výzvou jsem byla moc spokojená, i když občas to bylo náročné, co se týče jídelníčku, ale nic co by se nedalo zvládnout. Navíc jsem si k pohybu přidala běh a ony ty cm šli dolů a dolů. Za měsíc si začalo všímat i okolí a já jsem spokojená a neplánuji na pohyb a zdravé stravování jen tak zapomenout :-)).”

22 recenzí Břicho snů 2.0

 1. Nikii

  Ocenila bych mene skakani a prken, ale jinak parada, dekuji 🙂 videa nejsou dlouha, proto ani vymluvy na nedostatek casu nefunguji. Vysledky jsou viditelne

 2. Kateřina

  Výzva Břicho snů 2.0 byla super. Některá cvičení byla náročnější, ale vše se dá s trochou úsilí zvládnout. Výzva mě pořádně nakopla a ve cvičení, už již sama, pokračuji dál. Děkuji všem trenérkám za jejich práci, bylo super to s vámi absolvovat!

 3. Iva

  Bezva cvičení, někdy dost náročné. Přivítala bych dopředu znát délku cvičení.
  Bavila mě změna trenérů, i změny cviků. Doporučuji!

 4. Jana

  “Výzva super, jedu ji znovu ”

 5. Moudy

  “Je to super rozložené, výsledky jsou patrne v krátké době. Zadá tolik nebolí, cítím ze se tělo upevňuje. Budu pokračovat dal ! ”

 6. Radka

  “Výzvu jsem poctivě odcvičila + doplnila o jídelníček z výzvy Do plavek. Výsledek – ideální. Některé dny byly obzvlášť náročné – zvlášť tréninky s Verčou. Výzvu si určitě zase někdy zopakuji. ”

 7. Bora

  “Některé dny byli náročnější, některé snazší a uvolňující. Za mě super ”

 8. kohoutice

  “Super, každý den jiný, někdy zápřah někdy odpočinek. Doporučuji. Výzva mě bavila. ”

 9. Hanča

  “Výzva mě bavila, určitě si ji ještě zopakuji ”

 10. Roxy

  “Výzva dobrá,ale bohužel jsem nemohla odcvičit celou kvůli nemoci,a pozastavení výzvy bylo v mém případě přerušeno.”

 11. mates

  “Super výzva, hodně mi pomohla zpevnit břicho ”

 12. plesunda

  “Cvičení se mi líbilo, poslední lekce byly dost náročné, ke konci už mě bolelo břicho i záda,ale zvládla jsem to a jsem ráda, že jsem tuto výzvu zkusila a mám nové zkušenosti. ”

 13. kacis

  “Výzva se mi moc líbila a bavila mě ”

 14. K1kacka

  “Některá cvičení byla zbytečně složitá. Líbilo se mi cvičení core.”

 15. Uživatel bez přezdívky

  “Skvělá výzva, cvičení jsem si užila, těžší tréninky se střídaly s méně náročnějšími, oceňuji core prvky, ty jsem neznala. Jedu znovu :)”

 16. Anift

  “Výzva byla fajn a pestrá. Cvičení občas těžší, ale dalo se zvládnout. Nejlepší cvičení byla s trenérkou Verčou, ta mě bavila nejvíce. :)”

 17. petru

  “Výzva je přehledná, tréninky jsou rozmanité, pro člověka s vyšší váhou,občas docela těžké ”

 18. Janička

  “Úplně super cvico, donutilo me to cvičit opravdu pokaždé a určitě si vyyzvu znovu spustím. Prvních 10 dnů bylo pro mě peklo a pak se to začalo zlepšovat, kondicka šla nahoru. Tak děkuji vyzvo!!!”

 19. Terča

  “Cvičení fajn, celkem pestré a zabavne, ne nijak náročné. Za mě ale žádné změny na postavě nepozoruji a to se s 30tidennivyzvou dlouhodobe pravidelně stravuji a cvičím i jiná cvičení. Dokonce se mi v jednu chvíli břicho dost vypoulilo, vypadalo to, že jsem si zhoršila mírnou diastazu, která už, jak jsem si myslela, byla relativně ok. Takže na to pozor! Jinak fajn něco pro sebe dělat, ovšem bez výrazných výsledků… ”

 20. Janice

  “Výzva super, jedu ji znovu 🙂 ”

 21. Borůvka

  “Proste super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!”

 22. Karlička

  “Super výzva! Klidně by cvičení mohlo být těžší, ale funguje to i tak krásně. Jako matka také oceňuji, že většina cvičení je do 15ti minut :)”

Přidat recenzi

 Sdílej s námi svůj progres na Instagramu přes hashtag #30tidennivyzva

 • lidi s kardiovaskulárním onemocněním *
 • lidi s pohybovým omezením *
 • lidi se zdravotním omezením, které by je mohlo limitovat *
 • Nevhodné pro lidi s pokročilou diastázou
 • Nevhodné pro lidi s problémy v bederní oblasti zad (výhřez ploténky,..)
 • Nevhodné pro těhotné
 • Úplné začátečníky (Některá cvičení na tebe mohou být těžší.)

* Máte-li zdravotní obtíže, nejen ty vyjmenované, je potřeba vhodnost cvičení a nebo jídelníčků konzultovat se svým ošetřujícím lékařem, který musí posoudit individuálně tvůj zdravotní stav.