⟵   Zpět

Vanilkové palačinky s banánem a čokoládou

Patříš mezi milovníky sladkého? Nech se inspirovat! Tato neskutečná dobrota zcela určitě získá pevné místo na tvém seznamu fit dezertů.

Rychlé, chutné a oku lahodící!

Doba přípravy: 5
Doba vaření: 20 minut

Suroviny pro 4 porce:

  • 2 vejce
  • 250 ml mléka
  • 30 g vanilkového proteinu
  • 70 g špaldové mouky
  • 40 g ovesné mouky/ mletých ovesných vloček
Postup přípravy:
  1. Smíchej vejce s mlékem.
  2. Přidej prosátou mouku a protein, důkladně promíchej.
  3. Opékej na pánvi vymazané trochou másla nebo oleje.
  4. Palačinky ozdob libovolným ovocem. My jsme použili banány.

Tip: Hotové palačinky můžeš pokapat tmavou a bílou proteinellou.

Dobrou chuť!

Zajímavosti

Víš, že proteinový prášek obsahuje velké množství kvalitních bílkovin a je zdrojem esenciálních a neesenciálních aminokyselin, které zajišťují maximální podporu stavby a ochrany svalové tkáně? Pokud ses rozhodla začít hubnout, pak je pro tebe dostatečný příjem bílkovin obzvlášť důležitý. Ideálně by se měl pohybovat od 1,5 – 2 g na kg tělesné hmotnosti. Neobsahuje-li tvoje strava dostatečné množství bílkovin, je na místě zařadit do tvého jídelníčku protein třeba ve formě prášku. Využít jej můžeš ve studené i teplé kuchyni.

Co by se ti mohlo hodit

Tento proteinový přípravek obsahuje 73 % kvalitních bílkovin ve formě WPC (Whey Protein Concentrate). Vyznačuje se kvalitní technologií výroby pod názvem CFM (CrosFlowMicrofiltration), kdy jsou zachovány všechny důležité frakce bílkoviny, obsah komplexního a vysokého zdroje esenciálních a neesenciálních aminokyselin, které zajišťují maximální podporu stavby a ochrany svalové tkáně. Neobsahuje Aspartam.

Autor receptu: Fit recepty s laskavým souhlasem


4.6.2021

Alena

Autorka se narodila v Ostravě, do Prahy ji přivedl osud, láska a nespočet nových možností. Miluje Prahu, dle jejích slov je to nádherné město s neskutečnou energií. Má dvě děti, vystudovala školu Tvůrčího psaní Markéty Dočekalové a kurz spisovatele Reného Nekudy. Její vášní je psaní. Miluje život, neboť je její neustálou inspirací a touhou.

Vaše komentáře:

Výzva doporučuje

Zhubni nafurt - naše nejkomplexnější výzva - Splň si svůj sen a jednou provždy ZHUBNI NAFURT. S nejkomplexnější výzvou máš na výběr ze 4 variací jídelníčků - klasický s masem, vegetariánský, bez lepku či bez laktózy. V téhle výzvě dostaneš to nejlepší v 60 dnech. Tréninkový plán je nadupaný. Čeká tě 42 tréninků (Tabata, HIIT,Klouzání, Kickbox, Posilování) v podání 5 trenérek. Nově si pro tebe Mari připravila Posilování mysli, program, kde budeme pracovat s myslí a naučíme se sebehodnotě, spokojenosti a lásce ke svému tělu. Přidej se ke skupině dalších výzvařů a dosáhni společnými silami vytoužených výsledků. Chci vědět více

Rubriky blogu

Nejnovější články

Nejčtenější za poslední týden

Nejoblíbenější

Přidej se k nám na síti