⟵   Zpět

Z Itálie přes focení až ke 30ti denní výzvě

„Žijte spokojeně s tím, co máte, a dělejte vše proto, abyste svůj šťastný život prožívali den po dni ještě lépe.“

Když se setkáš s Pavlem osobně, přivítá tě s úsměvem na tváři. Přesto z něj vyzařuje něco, co se budeš pravděpodobně snažit objevit několik dalších schůzek. Je to náš největší introvert. Člověk s velkým srdcem, spoustou nápadů, ale především nejvíc technicky založený člen našeho týmu.

Z doby, kdy jako teenager fotil, sportoval a seděl hodně u počítače, se toho příliš nezměnilo. Dnes jako programátor tráví většinu času opět u počítače, avšak s tím rozdílem, že má na starosti programování a správu webu, další technický vývoj a plánování rozvoje. Taktéž se podílí na natáčení výzev jako kameraman. Prostě bez Páji by firma nemohla technicky vůbec existovat!

A jaké cesty osudu přivedly Pavla do našeho projektu?

„S Marikou jsem se potkal před mnoha lety na jednom workshopu v Itálii, ona jako vizážistka a já fotograf. Slovo dalo slovo a já jí nabídl spolupráci a vymyslel i naprogramoval princip online výzev. V červnu 2013 jsme spustili první stránky a po prázdninách naši první online výzvu Jedu online s Marikou. V té době byla 30ti denní výzva pouze já a Marika, takže nejen, že jsem služebně i věkově nejstarší muž ve výzvě, ale pokud je Marika mámou této online 30ti denní výzvy, já jsem otcem.“

Hlavní myšlenkou projektu je zdravý životní styl. Chceš cvičit, zlepšit svůj jídelníček, zhubnout, zpevnit? Stačí si jen vybrat. Ale jak je na tom se cvičením Pavel?

„Nikdy jsem nebyl atlet nebo nějaký sportovec, ale rád jezdím na kole, na bruslích nebo jen tak vyrážím na výlety. Čistě rekreačně. Jízda na kole byla vždy mým největším koníčkem. Asi to bude tím, že na kole vždy dojedu mnohem dále, než dojdu pěšky. Aktuálně ale spíše proháním cyklotrenažer. Výhodou je časová úspora. Sedneš na kolo o přestávce v práci, potom hodíš rychlou sprchu a makáš dál.“

Co se týče relaxace, rok 2020 byl pro Pavla spíš o práci než odpočinku. Pokud si ale udělá čas sám pro sebe, nabije ho stejně tak nějaká akční hra u televize jako procházka nebo pořádný spánek. Z koníčků mu zůstala láska k focení (můžeš mrknout na jeho Instagram), občas nějaký foto-workshop. Jako správný chlap by si rád zašel na pokec a panáka s kamarádem, což aktuální situace moc neumožňuje. Adrenalin mu ale díky jeho dceři neschází. Ta totiž dokáže i z obyčejné rekreační procházky udělat pořádné dobrodružství.

Jaké plány má Pavel do budoucna, ať už v soukromém, nebo pracovním životě? Na co se tedy my všichni můžeme těšit?

„Být lepší v tom, co už dělám, a jak se mám. Rozhodně nechci přidávat nic zásadně nového, na to už nejsou kapacity. Takže mým plánem je vyladit a vylepšit to, co už je. Nějaké milé zpestření se samozřejmě vždy počítá jako plus.“

Nešetřila jsem ani našeho Páju a položila mu hned 3 otázky z naší nové kategorie NA FÉROVKU.

Jaká je Tvoje nejstrašnější vzpomínka? (Jelikož je náš Pavel introvert, odpověď nás nepřekvapila.)

„Nevybavuji si žádnou, možná je můj mozek milosrdný a raději to vytěsnil. Napadá mě snad jen jediná situace, která se odehrála nedávno. Pamatuji si naprosto jasně den, kdy přišla žádost od Mariky, že mám celý svůj den průběžně fotit a poté v rámci propagace týmu zveřejnit na Instagramu a FB. Dodnes se sám divím, že s tím za mnou vůbec přišla. Na svůj facebookový profil nedávám víceméně nic osobního, natož to servírovat zhruba 200 000 lidem😲?“

Kdyby ses zítra probudil jako holka, jaké 3 věci bys udělal jako první?

Určitě bych se šel podívat, jak vypadám. Další „věci“ by se asi vyvíjely dle toho, jak bych si připadal. Ale být typická holka, tak bych si asi přišel tlustý a ošklivý. I kdybych vypadal jak modelka. Takže bych si šel koupit VÝZVU.

A poslední otázka: Kdyby ses mohl dožít 90. narozenin a od 60 let mít buď tělo, nebo mysl 30letého, co by sis vybral a proč?

Tak určitě mladé tělo, mladého ducha si člověk může udržet klidně ve 100 letech. Co z toho, když budu seschlá švestka. Volím mít 100leté know-how života a super třicetileté tělo, to by se žilo úplně jinak. Mimochodem mysl 30letého není žádná výhra 🙂.

Pavlovi moc děkujeme a pokud by tě zajímal další zajímavý článek o naší trenérce Terce, můžeš si jej přečíst ZDE .


12.3.2021

Alena

Autorka se narodila v Ostravě, do Prahy ji přivedl osud, láska a nespočet nových možností. Miluje Prahu, dle jejích slov je to nádherné město s neskutečnou energií. Má dvě děti, vystudovala školu Tvůrčího psaní Markéty Dočekalové a kurz spisovatele Reného Nekudy. Její vášní je psaní. Miluje život, neboť je její neustálou inspirací a touhou.

Vaše komentáře:

Výzva doporučuje

Zhubni nafurt - naše nejkomplexnější výzva - Splň si svůj sen a jednou provždy ZHUBNI NAFURT. S nejkomplexnější výzvou máš na výběr ze 4 variací jídelníčků - klasický s masem, vegetariánský, bez lepku či bez laktózy. V téhle výzvě dostaneš to nejlepší v 60 dnech. Tréninkový plán je nadupaný. Čeká tě 42 tréninků (Tabata, HIIT,Klouzání, Kickbox, Posilování) v podání 5 trenérek. Nově si pro tebe Mari připravila Posilování mysli, program, kde budeme pracovat s myslí a naučíme se sebehodnotě, spokojenosti a lásce ke svému tělu. Přidej se ke skupině dalších výzvařů a dosáhni společnými silami vytoužených výsledků. Chci vědět více

Rubriky blogu

Nejnovější články

Nejčtenější za poslední týden

Nejoblíbenější

Přidej se k nám na síti