⟵   Zpět

Úžasný zdravý makovec od naší Mariky

Jednoduché, rychlé a zdravé. Bez cukru, bez mouky. Stačí ti 4 ingredience a můžeš servírovat!

Doba přípravy: 10 minut
Doba vaření: 15 minut

Suroviny:

  • 40 g mletých mandlí
  • 50 g máku
  • 250 g tvarohu
  • 2 vejce
  • 1 odměrka proteinu

Postup přípravy:

Vše smícháme a nalijeme do menší formy vystlané pečícím papírem.

Pečeme v předehřáté troubě cca 15 minut na 200 stupňů.

Dobrou chuť!

Co by se ti mohlo hodit:

Proč vůbec zařadit protein do dezertů? Proteinový prášek je ideální, pokud potřebuješ navýšit denní příjem bílkovin. Přispívá k růstu a udržení svalové hmoty. Má nízký obsah tuku a sacharidů. Pokud ho tedy ještě doma nemáš, máme pro tebe tip na kvalitní a chutný protein. Vybrat si můžeš z několika příchutí, prozkoumej naši nabídku.

Autorka receptu Marika Janečková Zakladatelka projektu 30ti denní výzva Strašně nerada vařím. Upřednostňuji recepty rychlé a složené z co nejmenšího počtu ingrediencí. Jelikož velmi často vařím z toho co „dům dal“, tak se stává, že k většině receptů píšu rovnou variace. „Nechceš tam dát mouku? Tak tam nasyp zrní. Nemáš tvaroh? Dej tam Cottage.“ Můj život je jedna velká výzva. Jako „nemasožravec“ mám problém do sebe dostat optimální množství bílkovin. Vymýšlím tedy nové recepty tak, aby byly vyvážené a plně pokryly vše, co moje tělo potřebuje.

0.0.0000

Alena

Autorka se narodila v Ostravě, do Prahy ji přivedl osud, láska a nespočet nových možností. Miluje Prahu, dle jejích slov je to nádherné město s neskutečnou energií. Má dvě děti, vystudovala školu Tvůrčího psaní Markéty Dočekalové a kurz spisovatele Reného Nekudy. Její vášní je psaní. Miluje život, neboť je její neustálou inspirací a touhou.

Vaše komentáře:

Výzva doporučuje

Spalovací rychlovka - Nová vysoce efektivní výzva pro všechny, co mají pocit, že neustále nestíhají, nemají na cvičení čas a rádi by viděli výsledky už za 30 dní . Stačí ti vyšetřit si pro sebe pouze 15 min. Za krátkou dobu stihneš dynamickou rozcvičku, protažení a dáš si pořádně do těla. Díky intenzivnímu tréninku budeš rychle spalovat a to i po tréninku - tělo nakopneš do spalovacího procesu na minimálně 24 hodin. Trénink je jak pro začínající, tak pro pokročilé. Výběr máš ze dvou variant. Těšit se můžeš na výběr z 32 tréninků, kterými tě provedou Verča a Terka. Nově jsou součástí instruktážní videa, kde ti trenéři ukáží, jak cvik správně cvičit a jakým chybám se vyvarovat. Aby tvoje hubnutí šlo jako po másle, součástí je redukční jídelníček se stálým, ale sníženým příjmem energie. Chci vědět více

Rubriky blogu

Nejnovější články

Nejčtenější za poslední týden

Nejoblíbenější

Přidej se k nám na síti