⟵   Zpět

Čokoládová zmrzlina hotová za 5 minut

Jen 3 ingredience a pochoutka je na světě!

Výhodou této zmrzliny je, že si ji úplně v pohodě můžeš dát na svačinu nebo na snídani. Díky banánu má boží konzistenci a podle zralosti banánů je slaďoučká i bez přidaných doslazovadel.

Doba přípravy: 5 minut (v případě že máte zamrazené banány, minimální doba na zmrazení 2 hodiny)
Doba vaření : 0 minut

Suroviny:

  • 400 g banánů (už oloupaný)
  • 140 g řeckého jogurtu
  • 2 čajové lžičky nepraženého raw kakaa

Postup přípravy:

  1. Banány si nakrájíme na kolečka, dáme do sáčku a necháme je přes noc zmrazit (minimální doba je 2 hodiny)
  2. Na druhý den, nebo po 2 hodinkách, banány spolu s kakaem a jogurtem rozmixujeme a můžeme podávat.

A je hotovo!

Náš tip: Zmrzlinu ozdobte oříšky, goji a sušeným banánem

Mohlo by tě zajímat: Potřebuješ zhubnout rychlejším způsobem více cm a procent tuku? Jídelníček z naší neprodávanější stravovací výzvy SACHARIDOVÉ VLNY je pestrý a propracovaný do každého detailu. Ubírání sacharidů je pozvolné. Od prvního týdne naskočíš do procesu hubnutí, takže dosáhneš rychleji viditelných výsledků.


2.4.2021

Bára Hejtmánková (Rebarborabarbora)

Jídlo a kreativita jsou dva hlavní pilíře mého života. V práci tvořím designové návrhy a když přijdu z práce, zavřu se do kuchyně a tvořím. V minulosti se mi podařilo zhubnout přibližně 25 kg a díky tomu vznik i můj blog www.rebarborabarbora.cz. Vařím ze základních, jednoduše dostupných surovin a ráda převlékám klasické recepty do fit kabátků. Věci, co moc nemusím, jsou vnitřnosti, kopr a křen. Jím komplexně, tedy se nevyhýbám ani cukrům, ani tukům ani bílkovinám, ale více než masa u mě najdete rostlinné varianty bílkovin.
IG: https://www.instagram.com/ann.afood/

Vaše komentáře:

Výzva doporučuje

Zhubni nafurt - naše nejkomplexnější výzva - Splň si svůj sen a jednou provždy ZHUBNI NAFURT. S nejkomplexnější výzvou máš na výběr ze 4 variací jídelníčků - klasický s masem, vegetariánský, bez lepku či bez laktózy. V téhle výzvě dostaneš to nejlepší v 60 dnech. Tréninkový plán je nadupaný. Čeká tě 42 tréninků (Tabata, HIIT,Klouzání, Kickbox, Posilování) v podání 5 trenérek. Nově si pro tebe Mari připravila Posilování mysli, program, kde budeme pracovat s myslí a naučíme se sebehodnotě, spokojenosti a lásce ke svému tělu. Přidej se ke skupině dalších výzvařů a dosáhni společnými silami vytoužených výsledků. Chci vědět více

Rubriky blogu

Nejnovější články

Nejčtenější za poslední týden

Nejoblíbenější

Přidej se k nám na síti