⟵   Zpět

Čokoládová zmrzlina hotová za 5 minut

Jen 3 ingredience a pochoutka je na světě!

Výhodou této zmrzliny je, že si ji úplně v pohodě můžeš dát na svačinu nebo na snídani. Díky banánu má boží konzistenci a podle zralosti banánů je slaďoučká i bez přidaných doslazovadel.

Doba přípravy: 5 minut (v případě že máte zamrazené banány, minimální doba na zmrazení 2 hodiny)
Doba vaření : 0 minut

Suroviny:

  • 400 g banánů (už oloupaný)
  • 140 g řeckého jogurtu
  • 2 čajové lžičky nepraženého raw kakaa

Postup přípravy:

  1. Banány si nakrájíme na kolečka, dáme do sáčku a necháme je přes noc zmrazit (minimální doba je 2 hodiny)
  2. Na druhý den, nebo po 2 hodinkách, banány spolu s kakaem a jogurtem rozmixujeme a můžeme podávat.

A je hotovo!

Náš tip: Zmrzlinu ozdobte oříšky, goji a sušeným banánem

Mohlo by tě zajímat: Potřebuješ zhubnout rychlejším způsobem více cm a procent tuku? Jídelníček z naší neprodávanější stravovací výzvy SACHARIDOVÉ VLNY je pestrý a propracovaný do každého detailu. Ubírání sacharidů je pozvolné. Od prvního týdne naskočíš do procesu hubnutí, takže dosáhneš rychleji viditelných výsledků.


2.4.2021

Bára Hejtmánková (Rebarborabarbora)

Jídlo a kreativita jsou dva hlavní pilíře mého života. V práci tvořím designové návrhy a když přijdu z práce, zavřu se do kuchyně a tvořím. V minulosti se mi podařilo zhubnout přibližně 25 kg a díky tomu vznik i můj blog www.rebarborabarbora.cz. Vařím ze základních, jednoduše dostupných surovin a ráda převlékám klasické recepty do fit kabátků. Věci, co moc nemusím, jsou vnitřnosti, kopr a křen. Jím komplexně, tedy se nevyhýbám ani cukrům, ani tukům ani bílkovinám, ale více než masa u mě najdete rostlinné varianty bílkovin.
IG: https://www.instagram.com/ann.afood/

Vaše komentáře:

Výzva doporučuje

Spalovací rychlovka - Nová vysoce efektivní výzva pro všechny, co mají pocit, že neustále nestíhají, nemají na cvičení čas a rádi by viděli výsledky už za 30 dní . Stačí ti vyšetřit si pro sebe pouze 15 min. Za krátkou dobu stihneš dynamickou rozcvičku, protažení a dáš si pořádně do těla. Díky intenzivnímu tréninku budeš rychle spalovat a to i po tréninku - tělo nakopneš do spalovacího procesu na minimálně 24 hodin. Trénink je jak pro začínající, tak pro pokročilé. Výběr máš ze dvou variant. Těšit se můžeš na výběr z 32 tréninků, kterými tě provedou Verča a Terka. Nově jsou součástí instruktážní videa, kde ti trenéři ukáží, jak cvik správně cvičit a jakým chybám se vyvarovat. Aby tvoje hubnutí šlo jako po másle, součástí je redukční jídelníček se stálým, ale sníženým příjmem energie. Chci vědět více

Rubriky blogu

Nejnovější články

Nejčtenější za poslední týden

Nejoblíbenější

Přidej se k nám na síti