Zhubni nafurt 2.0
Tuto výzvu můžeš zcela bezplatně vyzkoušet na 5 dnů
Nejdříve se přihlaš do svého účtu nebo se zdarma zaregistruj.
Sdílej výzvu Zhubni nafurt 2.0 přátelům

Zhubni nafurt 2.0

NEJKOMPLEXNĚJŠÍ VÝZVA

Splň si svůj sen a jednou provždy ZHUBNI NAFURT. S nejkomplexnější výzvou máš na výběr ze 4 variací jídelníčků - klasický s masem, vegetariánský, bez lepku či bez laktózy. V téhle výzvě dostaneš to nejlepší v 60 dnech. Tréninkový plán je nadupaný. Čeká tě 42 tréninků (Tabata, HIIT,Klouzání, Kickbox, Posilování) v podání 5 trenérek. Nově si pro tebe Mari připravila Posilování mysli, program, kde budeme pracovat s myslí a naučíme se sebehodnotě, spokojenosti a lásce ke svému tělu. Přidej se ke skupině dalších výzvařů a dosáhni společnými silami vytoužených výsledků.

Chci vědět více

pro ženy i mužepro ženy i muže Určeno pro ŽENY i MUŽE
váha Váhové kategorie 45 kg - 130 kgVýzva se ti přizpůsobí na míru při spuštění.
Cena výzvy:
1499 Kčvčetně DPH 21%
Abychom ti mohli vybrat kategorii přímo na tělo, budeme od tebe potřebovat při spouštění výzvy tyto informace: pohlaví, váha, výška, pas, denní režim, aktivita, stres
garance Garance výměny výzvy do 3 dnů
Pro spuštění výzvy je nutné mít svoji registraci.
Vytvoř si svoji registraci nebo se stačí přihlásit do existující registrace.
Chceš-li mít dokonalý přehled nad objednávkami, nakupuj až po přihlášení.

Detailní popis výzvy

 • ZHUBNI NAFURT 2.0 - Stravovací a cvičební plán určený pro ženy i muže, kteří chtějí zhubnout a vytvarovat postavu jednou provždy. Zkrácená vylepšená verze výzvy ZHUBNI NAFURT obsahuje to nejlepší v 60 dnech. První týden je přípravný - množství sacharidů je stálé, další týdny jsou na principu vln, takže dosáhneš rychlejšího spalování a za kratší dobu se zbavíš přebytečných tuků. Poslední týden je volnější, aby se tělo připravilo na režim po výzvě. Cvičební program je postaven na intenzivním kardiu a posilování v domácím prostředí. Výzvu doporučujeme pokročilejším výzvařům, kteří už mají něco odcvičeno. Skladba jídel je pestrá, kategorie jsou vypočítány přesně podle potřeb každého jedince (fyzicky pracující, sedící, sportující, apod.). Z jídelníčku si vybere skutečně každý - jsi li masožrout, vegetarián, stravuješ li se bez lepku či bez laktózy. Recepty k jídelníčkům tě inspirují, pokud nebudeš vědět, co vařit. Jako bonus tě čekají s autorkou výzvy Marikou videa zaměřená na nejlepší techniky z oblasti osobního rozvoje, pozitivní psychologie a neurovědy, které tě dovedou k celkovému zlepšení ve všech oblastech tvého života.
 • Čím dál tím častěji se utvrzujeme v tom, že váha není zas až tak směrodatné číslo. Důležitější je spíše úbytek centimetrů nebo celková změna na těle a psychice
 • Koukni na proměny, komentáře a hodnocení této výzvy od ostatních výzvařů
 • Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.
 • Některé dny vyjdou levněji, některé zase trochu dráž
 • Podle našich i vašich zkušeností utratíš za jídlo cca 900 Kč týdně (pokud umíš nakupovat v různých akcích a máš dobře zásobenou špajzku, dostaneš se určitě na mnohem menší výdaje, navíc ty trvanlivější potraviny ti zůstanou)
 • Výzva obsahuje 8 volných dnů (které si vybereš), kdy si můžeš dát nějakou dobrotu a vařit podle sebe.
 • Výzva je poskládána tak, aby sis mohl/a vařit vždy na 2 dny
 • K této výzvě doporučujeme i některé potravinové doplňky
 • K výzvě je možné přikoupit neomezené "Náhrady potravin". Díky tomu může být tvůj jídelníček ještě více na míru. Můžeš nahradit potraviny, které ti tolik nechutnají, nemůžeš je jíst nebo jen chceš něco zpracovat. 
Zhubni nafurt 2.0 je vylepšená verze její předchůdkyně Zhubni nafurt, kdy jsme vzali to nejlepší z 90 dnů a poskládali to do kratšího intervalu. Ze zkušenosti a z reakcí našich výzvařů nám vyšlo, že právě 60 dnů je maximální doba, kterou vydržíte v režimu a dosáhli jste tak nejlepších výsledků. Jídelníček jsme upravili, zefektivnili, přidali jsme nové tréninky pro větší variabilitu. Protože s pohybem a zdravou stravou jde taky ruku v ruce nastavení naší mysli, Mari si pro tebe připravila bonusový program, kde si projdeme následující tématy: Vděčnost, Afirmace a slova, Vlastní hodnota, Štěstí v životě a Jak být tvůrcem svého života.

Často se nás ptáte

U každé výzvy je první den plný informací, kde se dozvíš, co budeš potřebovat. Protože se ale držíme hesla, že cvičit a jíst zdravě může každý, tak jde hlavně o věci, které už doma máš.

Na začátku (i na konci) výzvy se určitě nezapomeň vyfotit z různých úhlů. Tyto fotky vidíš jen ty a jsou pro tvoji motivaci. Čísla kolikrát tolik neřeknou jako rozdíl na fotkách. Když budeš chtít, můžeš na konci výzvy svoji proměnu sdílet veřejně přímo na stránkách a tím i od nás získat nějakou z odměn. Navíc v průběhu roku děláme různé soutěže o skvělé ceny.

Volný den ve výzvě znamená, že si ten den můžeš dopřát vše, co ti chybí a na co máš chuť. Máš chuť na pizzu? Dej si jí. Chceš si dát dort? Dej si ho. Je to tvůj VOLNÝ den. Dobrou chuť :-)

Nedají. Stahováním našich videí porušuješ autorská práva. Jsme online projekt. Všechny dny výzvy ti v profilu zůstanou ještě 60 dnů, takže se k jakémukoli videu můžeš ještě vrátit.

Lidi, kteří slaví takový úspěch už za 30 dní, ve většině neměli žádné stravovací návyky a jedli nevýživná jídla. Když tělo dostává 2 jídla denně a to ještě nevýživná jídla z fast foodů, tak dlouhodobě strádá. Aby přežilo, ukládá si energii v podobě tuků a drží si ty zásoby zuby nehty. Když mu ale naopak začneš dávat pravidelný přísun výživných jídel, pochopí, že už šetřit a skladovat energii nemusí. Nastartuje metabolismus a začne energii spalovat mnohem víc, protože se nebojí hladovění. Při spalování začne odbourávat i tukové zásoby, a proto se našim výzvařům tak moc daří. :-)

V každé výzvě je poslední den informační, kde ti sdělíme, jak postupovat.

Platební brána nabízí mnoho způsobů plateb, které lze rozdělit do 3 skupin:

1. online platby (typicky platba kartou): klíč voucheru obdržíš obvykle v řádech sekund, maximálně minut a to i o víkendech

2. zrychlené převody (bankovní převody - tlačítko banky): obvykle do 60 minut a to i o víkendech

3. offline metody (běžný bankovní převod, metoda Super Cash): obvykle do 2 pracovních dnů od zaplacení, o případné státní svátky je potřeba dobu prodloužit

Složenka je ještě jiná kategorie, zde počítej 2-4 pracovní dny, samotné Poště trvá i 2 dny, než provede převod.

UPOZORNĚNÍ: jsou-li peníze na cestě a dostaneš upomínku, NEPOSÍLEJ nám potvrzení o platbě nebo informace v odpovědi, že jsi platil(a). Naše technická podpora tím nic neurychlí.

Denně ti přijde e-mail, pomocí kterého se poklikneš do svého osobního profilu. Tam už máš od prvního dne vypsané své míry, váhu, fotky (vše vidíš samozřejmě jen ty). Na každý den máš připravený denní plán (stravovací, cvičební nebo s obojím).

Ano. Základ je vždy pro obě pohlaví stejný. Jídelníčky se mírně liší v určitých potravinách a především v množství, aby odpovídalo dané kategorii.

Ano. 95% všech potravin obsažených ve výzvě seženeš v jakémkoli větším i menším obchodě. Občas se ale najde potravina, která je v určitém období hůře sehnatelná nebo ji v obchodě ve svém okolí nenajdeš. Ty jdou ale většinou snadno nahradit za jiné, které k dispozici máš.

Ano. V některých výzvách, kde jsme usoudili, že ti můžou pomoci usnadnit cestu k tvému cíli, jsme doplňky zařadili. Jde především o protein a multivitamin, tedy ty nezákladnější doplňky, které je vhodné užívat i mimo výzvy.

Doporučujeme námi ověřené doplňky, které najdeš zde https://doplnky.30tidennivyzva.cz/

Nákupní seznam na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o dny 1, 7, 8, 14, 15,...

Seznam všech jídel na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o dny 1, 7, 8, 14, 15,...

Zakoupením online výzvy obdržíš k dispozici denní online plány (tzn. na internetu), které také obsahují videa, cvičební plány, instruktážní fotografie, jídelníčky,.. Každá placená výzva obsahuje vše, co je potřeba. Ty potřebuješ jen denní přístup k internetu a chvíli volna, kdy si odjedeš denní plán.

Nemáš-li bankovní účet v ČR, je jediná z možností zaplatit online platební kartou VISA nebo MASTERCARD a to jakoukoli vydanou kdekoli na světe (je nutné mít povolenou platbu na internetu v patřičné výši - detaily o své kartě získáte od banky, která ti ji vydala).

Nemáš-li v zahraničí platební kartu umožňující platby na internetu a ani nikdo ve tvém okolí, nedokážeme ti nabídnout v aktuální době jiné řešení platby.

Nejlépe se alkoholu vyhni úplně. Negativně ovlivňuje dosažení krásných výsledků. Pokud to bez něj nezvládneš, společensky si můžeš dopřát ve volné dny, kdy sklenička dobrého vína vadit tolik nebude.

Instrukce chodí každý den, ale zůstávají ti ve tvém profilu, takže si je můžeš zpětně pohodlně přečíst.

Pokud máš zájem o výzvu, která obsahuje jídelníček, nákupní seznam i rozpis jídel dostáváš vždy dopředu na celý týden.

Záleží na tom, kde žiješ. Občas se najde něco, co jde sehnat těžce nebo vůbec. Vždy jde ale najít vhodnou náhradu.

Výzva v bodech

 • Tréninkový a stravovací plán na 60 dní
 • Bonusová videa se z oblasti osobního rozvoje, pozitivní psychologie a neurovědy
 • Pro ženy i muže
 • Výzva pro ty, kteří chtějí zhubnout jednou provždy, zlepšit si fyzickou kondici, vytvarovat postavu a to díky různorodým stylům cvičení zábavnou formou z pohodlí svého domova
 • 25-35 minutové video tréninky, kde se bude střídat HIIT a posilování,
 • Náročnost tréninků postupně narůstá
 • Výzvu budeš mít dostupnou 1 rok od jejího zakoupení
 • Výzva může sloužit jako doplňková výzva k již zakoupeným cvičícím výzvám

Disclaimer - vyloučení odpovědnosti
Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).

Tuto výzvu pro tebe sestavili

Marika Marika Zakladatelka a trenérka
Lukáš Lukáš Fitness a výživový konzultant
Monča Monča Trenérka
Luci Luci Trenérka
Míša Míša Trenérka
Tereza Tereza Trenérka, asistentka, blog
Evka Evka Trenérka

Hodnocení uživatelů, kteří zkusili tuto výzvu

Celkové hodnocení 72 hodnocení 4.7 z 5
Recenze z výzvy Zhubni nafurt

Baru

“Náročné, ale stojí to za to.”

Recenze z výzvy Zhubni nafurt

klecule

“Bylo to opět super s Vámi výzvu jet.”

Recenze z výzvy Zhubni nafurt

Zuzanaa21

“Již 3. výzva s Vámi a jsem spokojená🙂”

Recenze z výzvy Zhubni nafurt

Tynka

“Výzva je moc fajn. Jídelníček pestrý i pro lidi s intolerancí k laktóze, to oceňuji. Cvičení pestré. Líbilo se mi to, funguje to a to už mám nějské výzvy tady odjeté.”

Recenze z výzvy Zhubni nafurt

Šíma

“Ahoj výzvaři, jsem velmi spokojený s tímto programem a musím jen doporučit i když jsem necvičil, tak výsledku jsem dosáhl a naučil jsem se jíst pravidelně, tohle není o dietě, ale je to o tom, jak si člověk může upravit spoustu svých neřestí, o kterých nevěděl, že jsou jeho špatným každodenním nepřítelem.👍😉😘”

Recenze z výzvy Zhubni nafurt

yryska

“Díky výzvě se mi konečně podařilo shodit těhotenská kila, která se mě držela zuby nehty. Za 90 dní -9kg takže fakt spokojenost a doporučuji :-)”

Recenze z výzvy Zhubni nafurt

Jíťa

“Výzva zhubni nafurt je skvělá. Když ji člověk dodržuje opravdu bez hříchů, věřím, že se mu podaří zhubnout opravdu hodně. Já jsem sice hresila, ale i tak se mu podařilo zhubnout 8 kg. Jídlo i cvičení mi vyhovovali. U cvičení je fajn, že je různorodé. A když si člověk u jídla koupi náhrady, udělá si jídelníček, který vyhovuje přesně jemu. Za mě top.”

Recenze z výzvy Zhubni nafurt

Anift

“Spokojenost, jídelníček je pestrý a recepty u každého dne jsou super. Tuto výzvu můžu jen doporučit =)”

Recenze z výzvy Zhubni nafurt

Iwanka

“Perfektní.. po cca pěti letech jsem se odhodlala se sebou něco dělat a tohle byla skvělá volba.. i když jsem poslední měsíc neměla tak moc čas cvičit a i v jídle jsem malinko hřešila, tak osm kilo dole a přes prsa i boky přes deset centimetrů dole.. a pro ty, co se bojí, že by jim jídla nechutnala, je tam možnost odemknutí náhradních surovin, bez toho bych to já, vybíravec, nikdy nedala ;-)”

Recenze z výzvy Zhubni nafurt

Pidalka

“Ahojda, pro mě výzva byla skvělá. Zhubnutí 5kg a cca 6 Cm partie, úžasný. Super rozmanitý a neopakující se jídelníček, cvičení různé styly. Za ty tři měsíce jsem si zdravé jezení opravdu vštípila a jedu automaticky a bez cvičení by mi bylo dost smutno???? Jen ze začátku jsem bojovala s přípravou některých jídel, suroviny mě vždy netrkly co a jak s nimi, tak že poté obrázky a přiložené recepty super pomoc. A u cvíča nemám klasické židle, tak že občas improvizace.Shrnutí, velký dík za nasměrování , moc mě výzva bavila a určo jí doporučuji všem??”

Recenze z výzvy Zhubni nafurt

Baru

“Náročné, ale stojí to za to.”

Recenze z výzvy Zhubni nafurt

klecule

“Bylo to opět super s Vámi výzvu jet.”

Recenze z výzvy Zhubni nafurt

Zuzanaa21

“Již 3. výzva s Vámi a jsem spokojená🙂”

Recenze z výzvy Zhubni nafurt

Tynka

“Výzva je moc fajn. Jídelníček pestrý i pro lidi s intolerancí k laktóze, to oceňuji. Cvičení pestré. Líbilo se mi to, funguje to a to už mám nějské výzvy tady odjeté.”

Recenze z výzvy Zhubni nafurt

MíšaMT07

“Výzva byla super, nejvíc mě bavila tabata a cvičení s Míšou :-) ”

Recenze z výzvy Zhubni nafurt

hanny

“Hodnotím pouze jídelníček, protože podle výzvy necvičím, mám spoustu jiných sportovních aktivit. A právě z jídelníčku mám poměrně rozporuplné pocity. Na jednu stranu určitě funguje (mám dole cca 10 kg) a kdo není vůbec zvyklý, naučí ho pravidelně jíst. Na druhou stranu je opravdu jednotvárný a chybí tu podle mého spoustu věcí, které do zdravého jídelníčku patří (zejména luštěniny). Co ze svého pohledu ale vidím jako největší průser, že mě znovu "naučil", že je v pořádku mít hlad, protože pak hubnu. Určitě je moje vlastní chyba, že jsem si dost pozorně nepřečetla popis výzvy. Že jde o cyklování sacharidů jsem zjistila vlastně až v průběhu a slabošky jsem nedokázala přestat (protože jsem prostě hubla), přestože je to v rozporu s tím, jak se snažím na jídlo nahlížet. Jídelníček je opravdu hezky a přehledně zpracovaný a pokud prostě jen potřebujete shodit pár kilo, ale jinak jste si jisté, že jíte víceméně správně, tak určitě doporučuji. Pokud jste ale jako já a víte, že nemáte dobře nastavený vztah k jídlu, celý život hubnete nebo přibíráte, dobře si to promyslete. Já se teď budu znovu učit nebát se najíst. A naučit hlavu, že k večeři patří i sacharidy. :) ”

  30ti denní výzva

  Ahoj Hanny, luštěniny v jídelníčku jsou, ale v těch více dnech se to množství ztratí. Snažili jsme se o co největší pestrost. Ve výzvě je více kombinovaných postupů, ať už třeba pozvolný nájezd a dojezd, kdy je příjem konstantní nebo právě část nejnáročnější, kdy se příjem cykluje. Určitě je dobré dát šanci programu, který je cíleně postavený k určitému cíli. Po jeho dojetí je totiž nejvhodnější najet na určitý styl, který ti nejvíce vyhovuje a díky tomu ty shozená kila a centimetry udržet dole nafurt!

Recenze z výzvy Zhubni nafurt

Daggy

“Tak ja se priznam, ze jsem vyzvu asi po 14ti dnech vzdala. Recepty na me byly moc slozite a jak nekde vidim chia seminka, tak vim, ze je zle. Ja to musim mit jeste jednodussi a nejlip to nejak kombinovat s varenim pro deti v nejakem rekordnim case. K cviceni jsem se taky bohuzel moc nedokopala. Ale planuji si vyzvu spustit znova jakmile na to budu mit lepsi moral :)”

Recenze z výzvy Zhubni nafurt

Paja

“Výzev už jsem jela několik. Břicho, jógu, vyvážený jídelníček a teď ZHUBNI NAFURT. Jím zdravě i bez výzev. Nejím takový prasárny. Ale pořád jsem "tlustá". Tak že u mně to nemělo takový efekt, žádné centimetry jsem neztratila. Pro mě to byla udržovací výzva. Nepřibrala jsem ani jsem neshodila. Jediný co tak jsem nabrala svalovou hmotu. Což je vlastně skvělý a pro začátek to nejlepší. Svaly budou žrát víc než ty moje tuky. Tak že pokud chcete nějakej začátek tak určitě tuhle výzvu zkuste. Na motivuje Vás to. Naučí cvičit, jíst a nějakej režim. Tak že výzva je super a dobré na tom je, že Vám výzva zůstane to je 3 měsíce cvičení. To je super ne??....Ale nečekej te zázraky musíte makat VY!!Pohyb je důležitý a každýmu to funguje jinak.”

Recenze z výzvy Zhubni nafurt

Agness

“Výzva super. Bohužel pro nemoc jsem ji nedojela postivě až do konce, nicméně mám nějaká kila dole a pár centimetrů. Ale co víc, tato výzva mě naučila pravidelnosti ve stravování a že jídlo není nepřítel :D ”

Recenze z výzvy Zhubni nafurt

Lucyva

“Výzva zhubni nafurt je OK, akorát si myslím, že je hlavně pro ty, co mají na začátku hodně kg nadváhu, já potřebuju dát dolů posledních 5kg a s tím mi ani tato výzva bohužel nepomohla. Ovšem na každého to může fungovat jinak, takže kdo to nezkusí nemůže hodnotit :) určitě Vás ale naučí zdravým stravovacím návykům a pravidelnému pohybu což rozhodně není k zahození :) Tohle byla moje 3. dojetá výzva a nelituju toho. Jsem ráda, že jsem to zkusila, dojela a budu pokračovat s nějakou další výzvou :)”

Den 6

Štěpánka

20.4.2021

“Cítím se moc dobře ”

Den 39

Martina

20.4.2021

“Určitě se cítím lépe,ale efekt hubnutí nic moc.Při první výzvě -7kg a nyní 2.Trochu zklamání.Třeba to pak přijde.Málo piju,to vím.”

Den 39

Lilli

20.4.2021

“Hlasů jsem zatím moc neměla až tento týden kdy je jídla nejmíň. Chutě mám výjimečně jen, energie akorát, ale jsem unavená když člověk vstává ve 4.”

Den 39

Uživatel bez přezdívky

20.4.2021

“Promyšlený program, líbí se mi”

Den 39

Martina

20.4.2021

“Cítím se dobře, plná energie, někdy mi přijde moc jídla.”

Den 5

Emma

19.4.2021

“Citim se skvele”

Den 5

Peťula

19.4.2021

“Cítím se skvěle, mám pocit, že dělám pro sebe víc a to je skvělé ”

Den 39

Anet

19.4.2021

“Cítím se lépe, jídelníček je vyvážený, že ani nemám chuť na fast food, což je mega pozitivní.”

Den 7

Kačaba

17.4.2021

“Výzva je suoer jako vždy. Já akorát musela prerusit kvuli operaci. ”

Den 39

Anett Ka

16.4.2021

“Energii ani moc nemám,jídlo mi chutná,cítím se dobře.”

Den 5

Nearka

16.4.2021

“citim se fajn”

Den 6

Charlie

16.4.2021

“Je to těžší než jsem myslela, ale da se to zvládnout.”

Den 5

Gemini

16.4.2021

“Výborně. Jsem lehčí. 😀”

Den 5

Eliška

16.4.2021

“super....2kg už mám dole :)”

Den 6

Jarcoolka

15.4.2021

“lehčí, spokojenější”

Den 40

Markéta Vlčková

15.4.2021

“energie moc nemám, jsem často unavená, bez kávy bych nefungovala, jídla je dostatek, jinak se cítím dobře, chutě občas mám”

Den 39

Romča

15.4.2021

“Cítím se dobře, jídlo mi chutná a cvičení mě baví ”

Den 6

Zuzana

15.4.2021

“pořád mě bolí hlava”

Den 39

Gabouš

15.4.2021

“Cítím se skvěle, plná energie a dobré nálady. ”

Den 5

Anet

14.4.2021

“Jsem nadšená, jídlo pestré ”

Den 5

Majdí

14.4.2021

“Zatím se cítím skvěle, energie mám dost.”

Den 39

Kačka

14.4.2021

“Dietu nedržím, ale cvičení mě baví a jsou vidět výsledky :)”

Den 39

Jana

14.4.2021

“Výzva je super po jídle jsem sytá, mám i více energie a hlavně skvělý pocit že dělám něco pro sebe. Chutě jsou horší 😁člověk se musí občas hodně přemlouvat, ale ne vždy to dopadne 😁. ”

Den 5

Andrejka

14.4.2021

“Cítím se perfektně, pozoruji především rychlejší trávení, nový náboj energie, cítím se celkově moc fajn. ”

Den 39

Tereza

14.4.2021

“Cítím se super o mnoho lehčí než ukazuje váha.”

Den 39

Kvitka

14.4.2021

“Cítím se skvěle. Ráno když se na sebe podívám, tak jsem konečně schopná se na sebe usmát. ”

Den 39

Kuba

14.4.2021

“Cítím se dobře. Vyvážený jídelníček mi vyhovuje a možnosti náhrady jsou dostatečné.......trénink je docela tvrdý, ale to oceňuji, protože bez makani to nepůjde.....mám občas jen problém s některými cviky (nedovedu je provést),prpto bych rád konzultaci,jak je dělat abych je provedl nebo spíše jak cvičit, abych je v budoucnu provedl ....”

Den 39

Fiona

14.4.2021

“V 5 a 6 týdnu jsou vždy první dny náročnější, jídla je fakt minimum, ale dá se to vydržet. Jinak jídelníček si drží kvalitu a je pestrý. Cvičení meč stále baví.”

Den 39

Wendy

14.4.2021

“Cítím se skvěle.. moc děkuji výzvo! Změnila si mi úplně život.. Jsem každé ráno plná energie, jídla jsou skvělý.. ”

Den 9

LNK.HTR

13.4.2021

“Vsetko super”

Den 9

LNK.HTR

13.4.2021

“Všeko super”

Den 9

LNK.HTR

13.4.2021

“Všetko super”

Den 8

LNK.HTR

13.4.2021

“Všetko super”

Den 39

Dáša

13.4.2021

“Energie mám dost, někdy mám jídla hodně, že prostě nezvládnu sníst svačinu, necítím se nafouknuta.”

Den 41

Blackmagnolia

12.4.2021

“Tenhle týden moc energie nemám, ale taky mam pocit, že na mě asi něco leze, takže to nejspíš bude tím. Velikost porci je naprosto vyhovující, někdy mám až problém to do sebe všechno nacpat (třeba u rýže). Líbí se mi, že jídelníček je vážně pestrý, jen jsem teda doteď nepřišla na to, kde by měli být ty recepty... takže z těch ingrediencí prostě něco zplácám 😅 Nemívám hlad, takže ani chutě..jen výjimečně bych zbodla něco sladkého, tak jsem si koupila proteinellu a když mám volný den, tak si jednu čajovou lžičku dopřeju 😊 jinak se i ve volném dni snažím jist zdravěji, než jsem jedla předtím.”

Den 5

Petra

12.4.2021

“Myslím, že super,trochu únava,ale super,hlavně,když jedu druhou výzvu a trochu vím,co me ceka...”

Den 39

Konvalinka

12.4.2021

“stale mi pripada moc jidla, ani centimetry nebo vaha dolu nejdou, i kdyz jsem zkusila dat do mereni nizsi vahu, jestli by se mi pak nenapocetlo nejake lepsi mnozstvi jidla. hlavne sacharidu je na me moc. cviceni se mi libi krome klouzani, lektorky vetsinou pekne vysvetluji pohyb a dychani”

Den 5

Johnny

12.4.2021

“Cítím se "lehčeji" díky lehčím jídlům, než jsem jedl dříve a tím, že jím častěji a menší porce”

Den 40

Uživatel bez přezdívky

12.4.2021

“Poslední týden mám dost chutě a hlad jinak dobrý.”

Den 39

pajunda276

12.4.2021

“Vnímám více energie, jídla je hodně.”

Den 42

Lucioles

11.4.2021

“Celkově je výzva moc fajn, líbí se mi skloubení připraveného jídelníčku a cvičení. Bohužel jídelníček moc nedodržuji, snažím se držet low carb, což mi zde chybí. Většina cvičení mi přijde lehká a uvítala bych možnost nastavení obtížnosti.”

Den 9

LNK.HTR

11.4.2021

“Som veľmi spokojná”

Den 9

LNK.HTR

11.4.2021

“Som veľmi spokojná”

Den 9

LNK.HTR

11.4.2021

“Som veľmi spokojná”

Den 9

LNK.HTR

11.4.2021

“Som veľmi spokojná”

Den 9

LNK.HTR

11.4.2021

“Som veľmi spokojná”

Den 9

LNK.HTR

11.4.2021

“Zatiaľ všetko super ”

Den 9

LNK.HTR

11.4.2021

“Som veľmi spokojná”

Den 9

LNK.HTR

11.4.2021

“Som veľmi spokojná”

Den 41

Monulaaaaa

11.4.2021

“Je to super, hned se cítím mnohem líp ”

Den 9

LNK.HTR

11.4.2021

“Som veľmi spokojná”

Den 9

LNK.HTR

10.4.2021

“Som veľmi spokojná”

Den 9

LNK.HTR

10.4.2021

“Som veľmi spokojná”

Den 42

Veronika

10.4.2021

“S jidelnickem jsem spokojena, cviceni mi moc nevyhovuje”

Den 42

Tazzyk

10.4.2021

“Vzhledem k tomu,ze necvicim kvuli zdravi,tak energie chybi,jidel je nekdy az moc a ne vzdy vse snim.Chute?No jeje...Na sladke...😂”

Den 42

Kája

10.4.2021

“jídla je dost, skvělé náhrady a různé kombinace ”

Den 41

Nylonka

9.4.2021

“Sytost - Jako na horský dráze. Energie - Na začátku šíleně energie a ta mi teď poslední týden ubývá. Myslím si, že tento týden je extra kritický a já bych toho prostě snědla víc. Kdysi dávno, asi před 5 lety jsem jela výzvu do plavek a tenkrát jsem hodně zhubla. Nyní mám od začátku výzvy 3 kg a cm ubývají, ale doufala jsem, že ubyde více. Možná, že je to tím, že jsem starší, nikam se teď nemůže a venku je zima, ... A také mám mnohem sedavější prác než před tím. No nic, po této výzvě si asi chvíli dám odpočinek. Zhruba týden a zkusila bych ještě nějakou výzvu. Třeba jen měsíc :). S čím stále bojuji - nemám žízeň.”

Den 39

Terka

9.4.2021

“pocity mám super. Hlavně kila jdou dolů”

Den 41

Martina

9.4.2021

“Výzva mi vyhovuje, je prima mít i volný den,únavu nepociťuji, porce dostačující.”

Den 39

Anett

9.4.2021

“těžko říct. otěhotněla jsem a chtěla jsem výzvu dal dodržovat protože i po stránce složení mi přišlo že takto budu jist lépe než když jim sama podle svého uvážení... jenže teď tyden takové nevolnosti že nejím téměř nic podle výzvy. co mi u této výzvy chybí jsou recepty”

Den 5

kachnik

9.4.2021

“Za mě super, protažené celé tělo."-)”

Den 9

Peťula

8.4.2021

“Mám mnohem více energie a pocit, že pro sebe konečně něco dělám :)”

Den 39

Uživatel bez přezdívky

8.4.2021

“Cítím se skvěle jak po fyzické, tak po psychické stránce :-)”

Den 5

monudostal

8.4.2021

“Docela dobře”

Den 39

Veruli

8.4.2021

“Energie normál, mám roční dítě 😁. Jídla mi přijde dost, chutě ani nemám, spíš mám problem, když nestíhám jist včas 🙃”

Den 5

Uživatel bez přezdívky

8.4.2021

“po malých krůčkách se začíná zlepšovat moje kondice”

Den 40

Michal1982

8.4.2021

“je to fajn je to fajn je to fajn”

Den 39

Milča

8.4.2021

“Výzva je fajn, hlad nemám, energii mám :-)”

Den 5

Pavlína

8.4.2021

“Výborně, nejsem nafoukla ”

Den 39

Mišel

8.4.2021

“Cítím se skvěle, chutě na sladké mě už netrápí, na cvičení se každý den těším, pocit hladu mě taky netrápil pořád mi přišlo dost jídla. Jsem spokojená. ”

Den 39

MíšaMT07

8.4.2021

“Začátek šel dobře, ale po 2 týdnech hrůza.. nemůžu se pořádně k něčemu dokopat.. venku hnusně a dítě mi krade snad všechnu energii”

Den 39

Veronika

7.4.2021

“Na jídlo jsem si zvykla. Vše je OK”

Den 39

Uživatel bez přezdívky

7.4.2021

“Jsem trochu smutná, protože vše dodržuji a extra nehubnu. Snad kilo a to je málo čekla jsem víc.Nevím zda je to i věkem...”

Den 39

Cissy

7.4.2021

“Zatím je to OK, akorát jídelníček se mi kvůli aktuálním podmínkám nedaří dodržovat”

Den 39

El

7.4.2021

“tento týden (6.) se mi nedaří - nějak ztrácím vůli a hodně jídelníček porušuji”

Den 39

Dadunka

7.4.2021

“Cítím se fajn, taková volnější ”

Den 39

Žaneta

7.4.2021

“Hned po prvních pár dnech jsem cítila, že nejsem tak nafouklá, jako obvykle. Energie mám dost, občas večer cítím trochu pocit hladu, ale není to nic dramatického, kousek okurky to většinou zažene. A chutě nemám vůbec, protože ty uspokojím v neděli a tělu to stačí. ”

Den 39

lukku

7.4.2021

“Cm jdou dolů, ale váha buď stojí nebo stoupá. ”

Den 39

Martí

7.4.2021

“Je to v pořádku, pocity dobré”

Den 39

Lenča

7.4.2021

“Cítím se dobře, jsem se sebou spokojená.”

Den 39

Merlinka

7.4.2021

“cítím se celkově líp :)”

Den 39

adie

7.4.2021

“Rozhodně lépe spím, mám víc energie večer a odpoledne, navykla jsem si na pohyb, což je skvělé a je to pro mě najednou přirozené!”

Den 9

Romča

7.4.2021

“Po prvních dnech výzvy se cítím plná energie. Mám radost z toho, že je jídelníček velice pestrý. ”

Den 39

Martina

7.4.2021

“pocity mám dobré, opět jsem se naučila jíst víckrát denně. ”

Den 5

Anežka

7.4.2021

“Skvělé ☺️ Bála jsem se toho vážení jídla ale zatím mě to baví dokonce i přítel mi to s radostí váží, takže super. Těším se vždy na další den. Bála jsem se i jakékoliv investice do takovýchto výzev ale zatím jsem nadmíru spokojená ☺️”

Den 6

Astra

6.4.2021

“Zatím unaveně, ale věřím, že se to spraví :)”

Den 7

Aluše77

6.4.2021

“První dny jsem byla nabitá energii, třetí den trošku unavená. Nyní už jsem si zvykla na denní pravidelnost.”

Den 39

hany

5.4.2021

“Jsem nadšená, cítím se výborně”

Den 5

Uživatel bez přezdívky

4.4.2021

“jsem nabitá energií, strochu cítím jak mě svaly bolí, ale jen lehce”

Den 7

Lea

3.4.2021

“občas sin dám i nějakou mňamku, ale i tak se cítím skvěle”

Den 5

Kačí

3.4.2021

“Baví mě to. Ráda vařím podle vašich přísad. Jedu druhou výzvu.”

Den 5

Sušenka

3.4.2021

“mam lepsi pocit ze sebe sama. ”

Den 8

Kačaba

3.4.2021

“Jidla bylo moc. ”

Den 5

Kateřina

3.4.2021

“Nabitá energií a motivovaná do dalších dní.”

Den 5

Kostra

2.4.2021

“Cítím se dobře, konečně jsem se po dlouhé době vrátila ke cvičení. Sice mě všechno bolí, ale určitě se postupem času zase vrátím do formy. ”

Den 5

Kristl

2.4.2021

“Výzva je super a ve výzva stylu. :-) Pro mě moc dlouhá. Mám vyzkoušeno, že ideální je pro mě 30 dnů.”

Den 6

Efča

2.4.2021

“Spokojená, jen unavená. Cvičení masakr, ale to je dobře.”

Den 5

Olíí

2.4.2021

“svěžeji, lehčeji”

Den 5

Lůca

1.4.2021

“Cítím se moc fajn, jídla moc chutná.. tedy výběr pro vaření jídel :)”

Den 6

Dabu

1.4.2021

“Super, nemám hlad. Konečně se nebojím sacharidů, jim vše a nehoní mě mlsná. ”

Sdílejte s námi váš progres na Instagramu přes hashtag #30tidennivyzva