Zhubni nafurt 2.0
Sdílej výzvu Zhubni nafurt 2.0 přátelům

Zhubni nafurt 2.0

NOVÁ VÝZVA

Splň si svůj sen a jednou provždy ZHUBNI NAFURT. S nejkomplexnější výzvou máš na výběr ze 4 variací jídelníčků - klasický s masem, vegetariánský, bez lepku či bez laktózy. V téhle výzvě dostaneš to nejlepší v 60 dnech. Tréninkový plán je nadupaný. Čeká tě 42 tréninků (Tabata, HIIT,Klouzání, Kickbox, Posilování) v podání 5 trenérek. Nově si pro tebe Mari připravila Posilování mysli, program, kde budeme pracovat s myslí a naučíme se sebehodnotě, spokojenosti a lásce ke svému tělu. Přidej se ke skupině dalších výzvařů a dosáhni společnými silami vytoužených výsledků.

Chci vědět více

pro ženy i mužepro ženy i muže Určeno pro ŽENY i MUŽE
váha Váhové kategorie 45 kg - 130 kgVýzva se ti přizpůsobí na míru při spuštění.
NAŠE NEJKOMPLEXNĚJŠÍ VÝZVA
Cena 1192 Kč končí v pondělí 8.3.2021
Akce končí za:
Cena výzvy:
AKCE: 20%
končí 08.03.2021 23:59:59
1192 Kčvčetně DPH 21%
1499 Kč
Abychom ti mohli vybrat kategorii přímo na tělo, budeme od tebe potřebovat při spouštění výzvy tyto informace: pohlaví, váha, výška, pas, denní režim, aktivita, stres
garance Garance výměny výzvy do 3 dnů
Pro spuštění výzvy je nutné mít svoji registraci.
Vytvoř si svoji registraci nebo se stačí přihlásit do existující registrace.
Chceš-li mít dokonalý přehled nad objednávkami, nakupuj až po přihlášení.

Detailní popis výzvy

 • ZHUBNI NAFURT 2.0 - Stravovací a cvičební plán určený pro ženy i muže, kteří chtějí zhubnout a vytvarovat postavu jednou provždy. Zkrácená vylepšená verze výzvy ZHUBNI NAFURT obsahuje to nejlepší v 60 dnech. První týden je přípravný - množství sacharidů je stálé, další týdny jsou na principu vln, takže dosáhneš rychlejšího spalování a za kratší dobu se zbavíš přebytečných tuků. Poslední týden je volnější, aby se tělo připravilo na režim po výzvě. Cvičební program je postaven na intenzivním kardiu a posilování v domácím prostředí. Výzvu doporučujeme pokročilejším výzvařům, kteří už mají něco odcvičeno. Skladba jídel je pestrá, kategorie jsou vypočítány přesně podle potřeb každého jedince (fyzicky pracující, sedící, sportující, apod.). Z jídelníčku si vybere skutečně každý - jsi li masožrout, vegetarián, stravuješ li se bez lepku či bez laktózy. Recepty k jídelníčkům tě inspirují, pokud nebudeš vědět, co vařit. Jako bonus tě čekají s autorkou výzvy Marikou videa zaměřená na nejlepší techniky z oblasti osobního rozvoje, pozitivní psychologie a neurovědy, které tě dovedou k celkovému zlepšení ve všech oblastech tvého života.
 • Čím dál tím častěji se utvrzujeme v tom, že váha není zas až tak směrodatné číslo. Důležitější je spíše úbytek centimetrů nebo celková změna na těle a psychice
 • Koukni na proměny, komentáře a hodnocení této výzvy od ostatních výzvařů
 • Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.
 • Některé dny vyjdou levněji, některé zase trochu dráž
 • Podle našich i vašich zkušeností utratíš za jídlo cca 900 Kč týdně (pokud umíš nakupovat v různých akcích a máš dobře zásobenou špajzku, dostaneš se určitě na mnohem menší výdaje, navíc ty trvanlivější potraviny ti zůstanou)
 • Výzva obsahuje 8 volných dnů (které si vybereš), kdy si můžeš dát nějakou dobrotu a vařit podle sebe.
 • Výzva je poskládána tak, aby sis mohl/a vařit vždy na 2 dny
 • K této výzvě doporučujeme i některé potravinové doplňky
 • K výzvě je možné přikoupit neomezené "Náhrady potravin". Díky tomu může být tvůj jídelníček ještě více na míru. Můžeš nahradit potraviny, které ti tolik nechutnají, nemůžeš je jíst nebo jen chceš něco zpracovat. 
Zhubni nafurt 2.0 je vylepšená verze její předchůdkyně Zhubni nafurt, kdy jsme vzali to nejlepší z 90 dnů a poskládali to do kratšího intervalu. Ze zkušenosti a z reakcí našich výzvařů nám vyšlo, že právě 60 dnů je maximální doba, kterou vydržíte v režimu a dosáhli jste tak nejlepších výsledků. Jídelníček jsme upravili, zefektivnili, přidali jsme nové tréninky pro větší variabilitu. Protože s pohybem a zdravou stravou jde taky ruku v ruce nastavení naší mysli, Mari si pro tebe připravila bonusový program, kde si projdeme následující tématy: Vděčnost, Afirmace a slova, Vlastní hodnota, Štěstí v životě a Jak být tvůrcem svého života.

Často se nás ptáte

U každé výzvy je první den plný informací, kde se dozvíš, co budeš potřebovat. Protože se ale držíme hesla, že cvičit a jíst zdravě může každý, tak jde hlavně o věci, které už doma máš.

Na začátku (i na konci) výzvy se určitě nezapomeň vyfotit z různých úhlů. Tyto fotky vidíš jen ty a jsou pro tvoji motivaci. Čísla kolikrát tolik neřeknou jako rozdíl na fotkách. Když budeš chtít, můžeš na konci výzvy svoji proměnu sdílet veřejně přímo na stránkách a tím i od nás získat nějakou z odměn. Navíc v průběhu roku děláme různé soutěže o skvělé ceny.

Volný den ve výzvě znamená, že si ten den můžeš dopřát vše, co ti chybí a na co máš chuť. Máš chuť na pizzu? Dej si jí. Chceš si dát dort? Dej si ho. Je to tvůj VOLNÝ den. Dobrou chuť :-)

Nedají. Stahováním našich videí porušuješ autorská práva. Jsme online projekt. Všechny dny výzvy ti v profilu zůstanou ještě 60 dnů, takže se k jakémukoli videu můžeš ještě vrátit.

Lidi, kteří slaví takový úspěch už za 30 dní, ve většině neměli žádné stravovací návyky a jedli nevýživná jídla. Když tělo dostává 2 jídla denně a to ještě nevýživná jídla z fast foodů, tak dlouhodobě strádá. Aby přežilo, ukládá si energii v podobě tuků a drží si ty zásoby zuby nehty. Když mu ale naopak začneš dávat pravidelný přísun výživných jídel, pochopí, že už šetřit a skladovat energii nemusí. Nastartuje metabolismus a začne energii spalovat mnohem víc, protože se nebojí hladovění. Při spalování začne odbourávat i tukové zásoby, a proto se našim výzvařům tak moc daří. :-)

V každé výzvě je poslední den informační, kde ti sdělíme, jak postupovat.

Platební brána nabízí mnoho způsobů plateb, které lze rozdělit do 3 skupin:

1. online platby (typicky platba kartou): klíč voucheru obdržíš obvykle v řádech sekund, maximálně minut a to i o víkendech

2. zrychlené převody (bankovní převody - tlačítko banky): obvykle do 60 minut a to i o víkendech

3. offline metody (běžný bankovní převod, metoda Super Cash): obvykle do 2 pracovních dnů od zaplacení, o případné státní svátky je potřeba dobu prodloužit

Složenka je ještě jiná kategorie, zde počítej 2-4 pracovní dny, samotné Poště trvá i 2 dny, než provede převod.

UPOZORNĚNÍ: jsou-li peníze na cestě a dostaneš upomínku, NEPOSÍLEJ nám potvrzení o platbě nebo informace v odpovědi, že jsi platil(a). Naše technická podpora tím nic neurychlí.

Denně ti přijde e-mail, pomocí kterého se poklikneš do svého osobního profilu. Tam už máš od prvního dne vypsané své míry, váhu, fotky (vše vidíš samozřejmě jen ty). Na každý den máš připravený denní plán (stravovací, cvičební nebo s obojím).

Ano. Základ je vždy pro obě pohlaví stejný. Jídelníčky se mírně liší v určitých potravinách a především v množství, aby odpovídalo dané kategorii.

Ano. 95% všech potravin obsažených ve výzvě seženeš v jakémkoli větším i menším obchodě. Občas se ale najde potravina, která je v určitém období hůře sehnatelná nebo ji v obchodě ve svém okolí nenajdeš. Ty jdou ale většinou snadno nahradit za jiné, které k dispozici máš.

Ano. V některých výzvách, kde jsme usoudili, že ti můžou pomoci usnadnit cestu k tvému cíli, jsme doplňky zařadili. Jde především o protein a multivitamin, tedy ty nezákladnější doplňky, které je vhodné užívat i mimo výzvy.

Doporučujeme námi ověřené doplňky, které najdeš zde https://doplnky.30tidennivyzva.cz/

Nákupní seznam na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o dny 1, 7, 8, 14, 15,...

Seznam všech jídel na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o dny 1, 7, 8, 14, 15,...

Zakoupením online výzvy obdržíš k dispozici denní online plány (tzn. na internetu), které také obsahují videa, cvičební plány, instruktážní fotografie, jídelníčky,.. Každá placená výzva obsahuje vše, co je potřeba. Ty potřebuješ jen denní přístup k internetu a chvíli volna, kdy si odjedeš denní plán.

Nemáš-li bankovní účet v ČR, je jediná z možností zaplatit online platební kartou VISA nebo MASTERCARD a to jakoukoli vydanou kdekoli na světe (je nutné mít povolenou platbu na internetu v patřičné výši - detaily o své kartě získáte od banky, která ti ji vydala).

Nemáš-li v zahraničí platební kartu umožňující platby na internetu a ani nikdo ve tvém okolí, nedokážeme ti nabídnout v aktuální době jiné řešení platby.

Nejlépe se alkoholu vyhni úplně. Negativně ovlivňuje dosažení krásných výsledků. Pokud to bez něj nezvládneš, společensky si můžeš dopřát ve volné dny, kdy sklenička dobrého vína vadit tolik nebude.

Instrukce chodí každý den, ale zůstávají ti ve tvém profilu, takže si je můžeš zpětně pohodlně přečíst.

Pokud máš zájem o výzvu, která obsahuje jídelníček, nákupní seznam i rozpis jídel dostáváš vždy dopředu na celý týden.

Záleží na tom, kde žiješ. Občas se najde něco, co jde sehnat těžce nebo vůbec. Vždy jde ale najít vhodnou náhradu.

Výzva v bodech

 • Tréninkový a stravovací plán na 60 dní
 • Bonusová videa se z oblasti osobního rozvoje, pozitivní psychologie a neurovědy
 • Pro ženy i muže
 • Výzva pro ty, kteří chtějí zhubnout jednou provždy, zlepšit si fyzickou kondici, vytvarovat postavu a to díky různorodým stylům cvičení zábavnou formou z pohodlí svého domova
 • 25-35 minutové video tréninky, kde se bude střídat HIIT a posilování,
 • Náročnost tréninků postupně narůstá
 • Výzvu budeš mít dostupnou 1 rok od jejího zakoupení
 • Výzva může sloužit jako doplňková výzva k již zakoupeným cvičícím výzvám

Disclaimer - vyloučení odpovědnosti
Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).

Tuto výzvu pro tebe sestavili

Marika Marika Zakladatelka a trenérka
Lukáš Lukáš Fitness a výživový konzultant
Monča Monča Trenérka
Luci Luci Trenérka
Míša Míša Trenérka
Tereza Tereza Trenérka, asistentka, blog
Evka Evka Trenérka

Hodnocení uživatelů, kteří zkusili tuto výzvu

Celkové hodnocení 72 hodnocení 4.7 z 5
Recenze z výzvy Zhubni nafurt

Baru

“Náročné, ale stojí to za to.”

Recenze z výzvy Zhubni nafurt

klecule

“Bylo to opět super s Vámi výzvu jet.”

Recenze z výzvy Zhubni nafurt

Zuzanaa21

“Již 3. výzva s Vámi a jsem spokojená🙂”

Recenze z výzvy Zhubni nafurt

Tynka

“Výzva je moc fajn. Jídelníček pestrý i pro lidi s intolerancí k laktóze, to oceňuji. Cvičení pestré. Líbilo se mi to, funguje to a to už mám nějské výzvy tady odjeté.”

Recenze z výzvy Zhubni nafurt

Šíma

“Ahoj výzvaři, jsem velmi spokojený s tímto programem a musím jen doporučit i když jsem necvičil, tak výsledku jsem dosáhl a naučil jsem se jíst pravidelně, tohle není o dietě, ale je to o tom, jak si člověk může upravit spoustu svých neřestí, o kterých nevěděl, že jsou jeho špatným každodenním nepřítelem.👍😉😘”

Recenze z výzvy Zhubni nafurt

yryska

“Díky výzvě se mi konečně podařilo shodit těhotenská kila, která se mě držela zuby nehty. Za 90 dní -9kg takže fakt spokojenost a doporučuji :-)”

Recenze z výzvy Zhubni nafurt

Jíťa

“Výzva zhubni nafurt je skvělá. Když ji člověk dodržuje opravdu bez hříchů, věřím, že se mu podaří zhubnout opravdu hodně. Já jsem sice hresila, ale i tak se mu podařilo zhubnout 8 kg. Jídlo i cvičení mi vyhovovali. U cvičení je fajn, že je různorodé. A když si člověk u jídla koupi náhrady, udělá si jídelníček, který vyhovuje přesně jemu. Za mě top.”

Recenze z výzvy Zhubni nafurt

Anift

“Spokojenost, jídelníček je pestrý a recepty u každého dne jsou super. Tuto výzvu můžu jen doporučit =)”

Recenze z výzvy Zhubni nafurt

Iwanka

“Perfektní.. po cca pěti letech jsem se odhodlala se sebou něco dělat a tohle byla skvělá volba.. i když jsem poslední měsíc neměla tak moc čas cvičit a i v jídle jsem malinko hřešila, tak osm kilo dole a přes prsa i boky přes deset centimetrů dole.. a pro ty, co se bojí, že by jim jídla nechutnala, je tam možnost odemknutí náhradních surovin, bez toho bych to já, vybíravec, nikdy nedala ;-)”

Recenze z výzvy Zhubni nafurt

Pidalka

“Ahojda, pro mě výzva byla skvělá. Zhubnutí 5kg a cca 6 Cm partie, úžasný. Super rozmanitý a neopakující se jídelníček, cvičení různé styly. Za ty tři měsíce jsem si zdravé jezení opravdu vštípila a jedu automaticky a bez cvičení by mi bylo dost smutno???? Jen ze začátku jsem bojovala s přípravou některých jídel, suroviny mě vždy netrkly co a jak s nimi, tak že poté obrázky a přiložené recepty super pomoc. A u cvíča nemám klasické židle, tak že občas improvizace.Shrnutí, velký dík za nasměrování , moc mě výzva bavila a určo jí doporučuji všem??”

Recenze z výzvy Zhubni nafurt

yryska

“Díky výzvě se mi konečně podařilo shodit těhotenská kila, která se mě držela zuby nehty. Za 90 dní -9kg takže fakt spokojenost a doporučuji :-)”

Recenze z výzvy Zhubni nafurt

Jíťa

“Výzva zhubni nafurt je skvělá. Když ji člověk dodržuje opravdu bez hříchů, věřím, že se mu podaří zhubnout opravdu hodně. Já jsem sice hresila, ale i tak se mu podařilo zhubnout 8 kg. Jídlo i cvičení mi vyhovovali. U cvičení je fajn, že je různorodé. A když si člověk u jídla koupi náhrady, udělá si jídelníček, který vyhovuje přesně jemu. Za mě top.”

Recenze z výzvy Zhubni nafurt

Anift

“Spokojenost, jídelníček je pestrý a recepty u každého dne jsou super. Tuto výzvu můžu jen doporučit =)”

Recenze z výzvy Zhubni nafurt

Iwanka

“Perfektní.. po cca pěti letech jsem se odhodlala se sebou něco dělat a tohle byla skvělá volba.. i když jsem poslední měsíc neměla tak moc čas cvičit a i v jídle jsem malinko hřešila, tak osm kilo dole a přes prsa i boky přes deset centimetrů dole.. a pro ty, co se bojí, že by jim jídla nechutnala, je tam možnost odemknutí náhradních surovin, bez toho bych to já, vybíravec, nikdy nedala ;-)”

Recenze z výzvy Zhubni nafurt

Pidalka

“Ahojda, pro mě výzva byla skvělá. Zhubnutí 5kg a cca 6 Cm partie, úžasný. Super rozmanitý a neopakující se jídelníček, cvičení různé styly. Za ty tři měsíce jsem si zdravé jezení opravdu vštípila a jedu automaticky a bez cvičení by mi bylo dost smutno???? Jen ze začátku jsem bojovala s přípravou některých jídel, suroviny mě vždy netrkly co a jak s nimi, tak že poté obrázky a přiložené recepty super pomoc. A u cvíča nemám klasické židle, tak že občas improvizace.Shrnutí, velký dík za nasměrování , moc mě výzva bavila a určo jí doporučuji všem??”

Recenze z výzvy Zhubni nafurt

hanny

“Hodnotím pouze jídelníček, protože podle výzvy necvičím, mám spoustu jiných sportovních aktivit. A právě z jídelníčku mám poměrně rozporuplné pocity. Na jednu stranu určitě funguje (mám dole cca 10 kg) a kdo není vůbec zvyklý, naučí ho pravidelně jíst. Na druhou stranu je opravdu jednotvárný a chybí tu podle mého spoustu věcí, které do zdravého jídelníčku patří (zejména luštěniny). Co ze svého pohledu ale vidím jako největší průser, že mě znovu "naučil", že je v pořádku mít hlad, protože pak hubnu. Určitě je moje vlastní chyba, že jsem si dost pozorně nepřečetla popis výzvy. Že jde o cyklování sacharidů jsem zjistila vlastně až v průběhu a slabošky jsem nedokázala přestat (protože jsem prostě hubla), přestože je to v rozporu s tím, jak se snažím na jídlo nahlížet. Jídelníček je opravdu hezky a přehledně zpracovaný a pokud prostě jen potřebujete shodit pár kilo, ale jinak jste si jisté, že jíte víceméně správně, tak určitě doporučuji. Pokud jste ale jako já a víte, že nemáte dobře nastavený vztah k jídlu, celý život hubnete nebo přibíráte, dobře si to promyslete. Já se teď budu znovu učit nebát se najíst. A naučit hlavu, že k večeři patří i sacharidy. :) ”

  30ti denní výzva

  Ahoj Hanny, luštěniny v jídelníčku jsou, ale v těch více dnech se to množství ztratí. Snažili jsme se o co největší pestrost. Ve výzvě je více kombinovaných postupů, ať už třeba pozvolný nájezd a dojezd, kdy je příjem konstantní nebo právě část nejnáročnější, kdy se příjem cykluje. Určitě je dobré dát šanci programu, který je cíleně postavený k určitému cíli. Po jeho dojetí je totiž nejvhodnější najet na určitý styl, který ti nejvíce vyhovuje a díky tomu ty shozená kila a centimetry udržet dole nafurt!

Recenze z výzvy Zhubni nafurt

Daggy

“Tak ja se priznam, ze jsem vyzvu asi po 14ti dnech vzdala. Recepty na me byly moc slozite a jak nekde vidim chia seminka, tak vim, ze je zle. Ja to musim mit jeste jednodussi a nejlip to nejak kombinovat s varenim pro deti v nejakem rekordnim case. K cviceni jsem se taky bohuzel moc nedokopala. Ale planuji si vyzvu spustit znova jakmile na to budu mit lepsi moral :)”

Recenze z výzvy Zhubni nafurt

Paja

“Výzev už jsem jela několik. Břicho, jógu, vyvážený jídelníček a teď ZHUBNI NAFURT. Jím zdravě i bez výzev. Nejím takový prasárny. Ale pořád jsem "tlustá". Tak že u mně to nemělo takový efekt, žádné centimetry jsem neztratila. Pro mě to byla udržovací výzva. Nepřibrala jsem ani jsem neshodila. Jediný co tak jsem nabrala svalovou hmotu. Což je vlastně skvělý a pro začátek to nejlepší. Svaly budou žrát víc než ty moje tuky. Tak že pokud chcete nějakej začátek tak určitě tuhle výzvu zkuste. Na motivuje Vás to. Naučí cvičit, jíst a nějakej režim. Tak že výzva je super a dobré na tom je, že Vám výzva zůstane to je 3 měsíce cvičení. To je super ne??....Ale nečekej te zázraky musíte makat VY!!Pohyb je důležitý a každýmu to funguje jinak.”

Recenze z výzvy Zhubni nafurt

Agness

“Výzva super. Bohužel pro nemoc jsem ji nedojela postivě až do konce, nicméně mám nějaká kila dole a pár centimetrů. Ale co víc, tato výzva mě naučila pravidelnosti ve stravování a že jídlo není nepřítel :D ”

Recenze z výzvy Zhubni nafurt

Lucyva

“Výzva zhubni nafurt je OK, akorát si myslím, že je hlavně pro ty, co mají na začátku hodně kg nadváhu, já potřebuju dát dolů posledních 5kg a s tím mi ani tato výzva bohužel nepomohla. Ovšem na každého to může fungovat jinak, takže kdo to nezkusí nemůže hodnotit :) určitě Vás ale naučí zdravým stravovacím návykům a pravidelnému pohybu což rozhodně není k zahození :) Tohle byla moje 3. dojetá výzva a nelituju toho. Jsem ráda, že jsem to zkusila, dojela a budu pokračovat s nějakou další výzvou :)”

Den 6

Kačka

7.3.2021

“Odhodlaná, zatím spíše jen malá ochutnávka, ale chci tvrdě makat”

Den 8

Nika

7.3.2021

“Cítím se o dost lehčí...samozřejmě je to zatím pouze pocitové, ale i tak je to příjemné...hlad nemám, občas mě trochu honí mlsná,.ale vidina volného dne to jistí 😁”

Den 8

Martí

7.3.2021

“vše je dobré”

Den 8

Ajvn

7.3.2021

“Cítím se fajn.”

Den 8

Terka389

7.3.2021

“Bombice💪🏻 Jedeme dál ”

Den 8

Laones

7.3.2021

“Plná energie”

Den 8

Svoby

7.3.2021

“Cítím se lépe, nevyhovuje mi opakovaní jídel 2 dny po sobě, ale chápu smysl”

Den 8

Magika

7.3.2021

“super i vaha sla uz trochu dolu”

Den 8

Simone

7.3.2021

“Cítím se o dost lépe, mám více energie. Motivace je stále silnější:-) ”

Den 5

Blackmagnolia

7.3.2021

“Cítím se fajn. Předtím jsem se v jídle dost odbývala. Teď jím aspoň pravidelně a zmizely moje nárazový chutě na sladké. ”

Den 7

MíšaMT07

7.3.2021

“Dobře, hlavně hned po cvičení :-) další den po cvičení je to horší :D vše bolí, tělo si musí zase zvyknout :-)”

Den 8

El

7.3.2021

“Skvěle, mám energii a cítím se dobře. ”

Den 7

Veruli

7.3.2021

“Super, nemám vůbec problém s jídelníčkem.”

Den 8

Veronika

7.3.2021

“Citim se bajecne”

Den 8

Terka389

7.3.2021

“Bombice💪🏻 Jedeme dál ”

Den 7

Zuuza

7.3.2021

“Cítím se super ;). Po vcerejsim klouzani na rucnicich mě bolí pěkne spodní část těla. ”

Den 8

plesunda

7.3.2021

“Je mi dobře, není mi těžko z přejídání.”

Den 8

Kuba

7.3.2021

“V pohodě,toto je má 2.vyzva (1.byla Prostě Zhubni),takže se snažím trošku krotit v jídle ”

Den 8

Cizu

7.3.2021

“Ok, jako zatím v každé vyzve;)”

Den 8

ája

7.3.2021

“Cítím se dobře, nic bych neubrala ani nepridala”

Den 8

Jana

7.3.2021

“Cítím se krásně, dřív jsem měla problémy s břichem a tento týden vůbec nic. Necítím se nafoukla takže za mě určitě super. Doufám že to takhle dobře půjde dál 😊”

Den 8

Jana

7.3.2021

“Cítím se krásně, dřív jsem měla problémy s břichem a tento týden vůbec nic. Necítím se nafoukla takže za mě určitě super. Doufám že to takhle dobře půjde dál 😊”

Den 8

Terka389

7.3.2021

“Bombice💪🏻 Jedeme dál ”

Den 8

Simča

7.3.2021

“Občas mám šílenou chuť na sladké. Jinak se ale cítím skvělé.”

Den 8

Kačka

7.3.2021

“Jsem spokojená ”

Den 8

Uživatel bez přezdívky

7.3.2021

“velmi dobře díky”

Den 8

Martina905

7.3.2021

“Ze začátku je těžké se hlídat a dát dohromady nějaký recept bez nahrad, kombinovat věci co jsou dané”

Den 8

Bleskovka

7.3.2021

“necítím se nic moc, mám pocit že přibírám. ”

Den 8

adie

7.3.2021

“Dobře, ale zároveň mám občas hroznou chuť na sladký.. a mám co dělat to zmáknout.. ale držím se.. dvakrát v týdnu jsem si dala oříšky.. ”

Den 8

Terka

7.3.2021

“cítím se super”

Den 8

Nikka

7.3.2021

“Skvěle, musim jeste zvládnout jidlo,ale cvičení super ”

Den 8

Martí

7.3.2021

“dobře, vše zvládám ”

Den 8

Martina

7.3.2021

“Zatím se cítím v pohodě, jídla je docela dost, chutě zatím taky ovládám ,zatím 1 kg dole.”

Den 8

Ajvn

7.3.2021

“Citim se dobre.”

Den 6

Monulaaaaa

7.3.2021

“Zatím se cítím fajn, mám že sebe dobrý pocit. :-) ”

Den 6

Anett

7.3.2021

“super, to kilco ktere jsem v tydnu pred vyzvou nabrala je uz dole i s necim trosku nvic takze to hned povzbudi”

Den 8

Hana

7.3.2021

“Cvicim s vyzvou jiz delsi dobu, cviceni mi vyhovuje. Zvlast ted v dobe kdy je vetsina aktivit omezena.”

Den 7

Ven

7.3.2021

“Zčínám mít pocit, že vím, co jíst, mám lépe naplněnou lednici a i když jsem ve službě, tak jedu ve stejném nebo podobném režimu. To je pro mě skvělé, přemýšlení co a jak začíná být jednodušší. ”

Den 8

Míša

7.3.2021

“Cítím se celkově líp 😊”

Den 8

Šárka

7.3.2021

“Cítím se mnohem lepe”

Den 8

Laones

7.3.2021

“Cítím se plná energie”

Den 8

Laones

7.3.2021

“Cítím se plná energie”

Den 8

Uživatel bez přezdívky

7.3.2021

“Cítím se v pohodě.”

Den 6

Janca1990

7.3.2021

“dobre snad bude i vyborne”

Den 5

Klára

7.3.2021

“Cítím se lépe, mám víc energie, nejsem tak nafouklá”

Den 8

Carol

7.3.2021

“Cítím se lépe, jsem méně unavená, mám abstinencni příznaky kvůli i cukru, ale dá se to vydržet. ”

Sdílejte s námi váš progres na Instagramu přes hashtag #30tidennivyzva