Video Youtube - Výzva tloušťce v ČR
Sdílej výzvu s přáteli:

Výzva tloušťce v ČR

PRODEJ UKONČEN

TOTO NENÍ NAŠE BĚŽNÁ VÝZVA. TOHLE JE HNUTÍ, které má ZA cíl dostat ČESKOU REPUBLIKU mezi HUBENĚJŠÍ a zdravější státy Evropy. Připojete se a staňte se součástí prvního ročníku akce, která chce pomoci zlepšit zdraví co největšímu počtu čechů, moravanů a slezanů. Společnými silami a vzájemnou podporou si můžeme všichni udělat život zdravější a "lehčí". K dosažení, co nejlepších výsledků jsme pro vás připravili STARTOVACÍ balíček, který je přímo nabitý výhodami.
Chci vědět více

Od pondělí 26.8.2019 naši výzvaři zhubli:

2
2
7
7
3
3
8
8
k
k
g
g
Pro Projekt zdraví dětem jsme již vybrali 48474 Kč.
VÝROČNÍ VÝZVA
Výzva tloušťce v ČR
PRODEJ UKONČEN
Děkujeme všem, co se zapojili a podpořili tak dobrou věc.

Detailní popis výzvy

 • KOMBO VÝZEV PROSTĚ ZHUBNI 1 A 2 - Stravovací a cvičební plán určený pro ženy i muže, kteří chtějí zhubnout rychlejším způsobem více cm a % tuku a chtějí vytvarovat svoji postavu. Cvičební program je postavený na domácím posilování a efektivním kardiu v podobě HIITu a je vhodný i pro dosavadní lenochy. Jídelníček vychází z naší nejoblíbenější výzvy Sacharidové vlny, ale je ve zcela novém kabátu, aby výsledky byly ještě lepší a rychlejší. Skladba jídel je pestrá, a kategorie jsou vypočítány přesně podle potřeb každého jedince. BĚŽNÁ CENA 798 KČ
 • KOMPLETNĚ ODEMČENÉ NÁHRADY POTRAVIN - Naše skvělá služba díky které si můžete nahradit jakoukoliv potravinu z jídelníčku. Pokud vám něco nechutná nebo máte intoleranci či alergii můžete nahradit přesným množstvím jiné podobně výživově bohaté potraviny. Na výběr bývá nejméně ze 3 náhrad (nejvíce z 20). BĚŽNÁ CENA 298 KČ
 • KOMPLETNĚ ODEMČENÉ RECEPTY K JÍDLŮM V JÍDELNÍČKU - U většiny dnů v obou výzvách jsme od výzvařů, kteří výzvu již jeli posbírali recepty, které vám můžou být inspirací v kuchyni. BĚŽNÁ CENA 99 KČ
 • PŘÍSTUP DO TAJNÉ SKUPINY VÝZVA TLOUŠŤCE V ČR - Hecovací skupina pro účastníky hnutí, ve které se budeme vzájemně podporovat a budete dostávat tajné rady a tipy od Mari, Marťase a celého týmu výzvy. Těšit se můžete na živáky ohledně cvičení, jídla a motivace a další vyjímečné příspěvky. BĚŽNĚ NEDOSTUPNÉ. ČLENSTVÍ MÁ HODNOTU 398 KČ
 • Čím dál tím častěji se, ale utvrzujeme v tom, že váha není zas až tak směrodatné číslo, důležitější je spíše úbytek centimetrů nebo celková změna na těle a psychice
 • Koukni na proměny, komentáře a hodnocení této výzvy od ostatních výzvařů
 • Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).
 • Některé dny vyjdou levněji, některé zase trochu dráž
 • Podle našich i vašich zkušeností utratíš za jídlo cca 800 Kč týdně (pokud umíš nakupovat v různých akcích a máš dobře zásobenou špajzku, dostaneš se určitě na mnohem menší výdaje, navíc ty trvanlivější potraviny ti zůstanou)
 • Výzva obsahuje 4 volné dny (které si vybereš), kdy si můžeš dát nějakou dobrotu a uvařit dle sebe a 12 typových dnů, výzva je poskládána tak, aby sis mohl/a vařit vždy na 2 dny
 • K této výzvě doporučujeme i některé potravinové doplňky
 • Než si ale cokoliv zakoupíš, doporučujeme výzvu aktivovat, kouknout se na informace a rady a pak si případně obstarat věci, které ti chybí
 • No stress, budeš mít na všechno dost času, první den výzvy je čistě informační a plánovací
 • Vzhledem k tomu, že je tato výzva více redukční, je potřeba, abys byl/a zdráv/a a cítil/a ses fit (více „pro koho to není“)
 • Ve dnech s minimálním přísunem sacharidů, můžeš být podrážděný/á (vždy pomáhá těšit se na další den, kdy dostane tělo cukrů více anebo na volný den)
 • K výzvě máš odemčené "Náhrady potravin". Díky tomu může být tvůj jídelníček ještě více na míru. Můžeš nahradit potraviny, které ti tolik nechutnají, nemůžeš je jíst nebo jen chceš něco zpracovat. Náhrady jsou neomezené na 99% potravin z jídelníčku.
Toto hnutí vzniklo z chuti pohnout, co největším počtem lidí v České Republice a ukázat jim, že můžou žít zdravější a lehčí život, bez zbytečných kil navíc. Jiskrou, která zažehla plamen našeho hnutí byla Marťasova proměna po experimentu s VÝZVOU Z FORMY, kterou absolvoval v srpnu 2018 a jeho vítězství na kulturistické soutěži BFC Cup 2019, kterého dosáhl, když si rok po expoerimentu výzvu zopakoval a zhubnul do závodní . Všem nám dokázal jak skvěle tato výzva funguje a že zvítězit může každý!

Často se nás ptáte

U každé výzvy je první den plný informací, kde se dozvíš, co budeš potřebovat. Protože se ale držíme hesla, že cvičit a jíst zdravě může každý, tak jde hlavně o věci, které už doma máš.

Na začátku (i na konci) výzvy se určitě nezapomeň vyfotit z různých úhlů. Tyto fotky vidíš jen ty a jsou pro tvoji motivaci. Čísla kolikrát tolik neřeknou jako rozdíl na fotkách. Když budeš chtít, můžeš na konci výzvy svoji proměnu sdílet veřejně přímo na stránkách a tím i od nás získat nějakou z odměn. Navíc v průběhu roku děláme různé soutěže o skvělé ceny.

Volný den ve výzvě znamená, že si ten den můžeš dopřát vše, co ti chybí a na co máš chuť. Máš chuť na pizzu? Dej si jí. Chceš si dát dort? Dej si ho. Je to tvůj VOLNÝ den. Dobrou chuť :-)

Nedají. Stahováním našich videí porušuješ autorská práva. Jsme online projekt. Všechny dny výzvy ti navíc zůstávají napořád, takže se k jakémukoli videu můžeš kdykoli vrátit.

Lidi, kteří slaví takový úspěch už za 30 dní, ve většině neměli žádné stravovací návyky a jedli nevýživná jídla. Když tělo dostává 2 jídla denně a to ještě nevýživná jídla z fast foodů, tak dlouhodobě strádá. Aby přežilo, ukládá si energii v podobě tuků a drží si ty zásoby zuby nehty. Když mu ale naopak začneš dávat pravidelný přísun výživných jídel, pochopí, že už šetřit a skladovat energii nemusí. Nastartuje metabolismus a začne energii spalovat mnohem víc, protože se nebojí hladovění. Při spalování začne odbourávat i tukové zásoby, a proto se našim výzvařům tak moc daří. :-)

V každé výzvě je poslední den informační, kde ti sdělíme, jak postupovat.

Denně ti přijde e-mail, pomocí kterého se poklikneš do svého osobního profilu. Tam už máš od prvního dne vypsané své míry, váhu, fotky (vše vidíš samozřejmě jen ty). Na každý den máš připravený denní plán (stravovací, cvičební nebo s obojím).

Ano. Základ je vždy pro obě pohlaví stejný. Jídelníčky se mírně liší v určitých potravinách a především v množství, aby odpovídalo dané kategorii.

Ano. V některých výzvách, kde jsme usoudili, že ti můžou pomoci usnadnit cestu k tvému cíli, jsme doplňky zařadili. Jde především o protein a multivitamin, tedy ty nezákladnější doplňky, které je vhodné užívat i mimo výzvy.

Doporučujeme námi ověřené doplňky, které najdeš zde https://doplnky.30tidennivyzva.cz/

Nákupní seznam na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o dny 1, 7, 8, 14, 15,...

Seznam všech jídel na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o dny 1, 7, 8, 14, 15,...

Zakoupením online výzvy obdržíš k dispozici denní online plány (tzn. na internetu), které také obsahují videa, cvičební plány, instruktážní fotografie, jídelníčky,.. Každá placená výzva obsahuje vše, co je potřeba. Ty potřebuješ jen denní přístup k internetu a chvíli volna, kdy si odjedeš denní plán.

Ano. Stačí, když si nevyhovující produkty nahradíš těmi bezlepkovými. Jde především o těstoviny, ovesné vločky a celozrnné pečivo.

Instrukce chodí každý den, ale zůstávají ti ve tvém profilu, takže si je můžeš zpětně pohodlně přečíst.

Pokud máš zájem o výzvu, která obsahuje jídelníček, nákupní seznam i rozpis jídel dostáváš vždy dopředu na celý týden.

Záleží na tom, kde žiješ. Občas se najde něco, co jde sehnat těžce nebo vůbec. Vždy jde ale najít vhodnou náhradu.

Nejlépe se alkoholu vyhni úplně. Negativně ovlivňuje dosažení krásných výsledků. Pokud to bez něj nezvládneš, společensky si můžeš dopřát ve volné dny, kdy sklenička dobrého vína vadit tolik nebude.

Platební brána nabízí mnoho způsobů plateb, které lze rozdělit do 3 skupin:

1. online platby (typicky platba kartou): klíč voucheru obdržíš obvykle v řádech sekund, maximálně minut a to i o víkendech

2. zrychlené převody (bankovní převody - tlačítko banky): obvykle do 60 minut a to i o víkendech

3. offline metody (běžný bankovní převod, metoda Super Cash): obvykle do 2 pracovních dnů od zaplacení, o případné státní svátky je potřeba dobu prodloužit

Složenka je ještě jiná kategorie, zde počítej 2-4 pracovní dny, samotné Poště trvá i 2 dny, než provede převod.

UPOZORNĚNÍ: jsou-li peníze na cestě a dostaneš upomínku, NEPOSÍLEJ nám potvrzení o platbě nebo informace v odpovědi, že jsi platil(a). Naše technická podpora tím nic neurychlí.

Nemáš-li bankovní účet v ČR, je jediná z možností zaplatit online platební kartou VISA nebo MASTERCARD a to jakoukoli vydanou kdekoli na světe (je nutné mít povolenou platbu na internetu v patřičné výši - detaily o své kartě získáte od banky, která ti ji vydala).

Nemáš-li v zahraničí platební kartu umožňující platby na internetu a ani nikdo ve tvém okolí, nedokážeme ti nabídnout v aktuální době jiné řešení platby.

Jídelníček ti chodí denně. Máš ale možnost stáhnout si rozpis jídel na celý týden. Takže během 30 dní ti 4x pošleme rozpis jídel v pdf pro daný týden.

Ano. 95% všech potravin obsažených ve výzvě seženeš v jakémkoli větším i menším obchodě. Občas se ale najde potravina, která je v určitém období hůře sehnatelná nebo ji v obchodě ve svém okolí nenajdeš. Ty jdou ale většinou snadno nahradit za jiné, které k dispozici máš.

Výzva v bodech

 • Ucelený program na 60 dní
 • Pro muže i ženy
 • Cvičení + jídelníček + živá podpůrná FB skupina
 • Náhrady potravin na 60 dní
 • Recepty na většinu z 60 dní
 • Výzva pro ty, kteří chtějí zhubnout v rychlejším tempu a pořádně si zacvičit z pohodlí svého domova
 • 30–40minutové video tréninky, ve kterých se střídá HIIT, Tabata a domácí posilování
 • Přesná váhová kategorie dle tvé denní potřeby (příjem/výdej)
 • Záměrným cyklováním sacharidů se docílí toho, že si tělo tak rychle nezvykne na změny, neustále maká a efektivně spaluje
 • Výzva ti zůstává už napořád
 • Z výzvy si můžeš brát inspiraci po celý rok

Ukázka videa z výzvy:

Video Youtube ukázka - Výzva tloušťce v ČR

Disclaimer - vyloučení odpovědnosti
Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).

Tuto výzvu pro tebe sestavili

Marika Marika Zakladatelka a trenérka
Martin Martin Společník a trenér
Lukáš Lukáš Fitness a výživový konzultant

Hodnocení uživatelů, kteří zkusili tuto výzvu

Recenze z výzvy Prostě zhubni

DENISIE

“Výzva mi naprosto vyhovovala, jídlo bylo pestře sestavené a v takovém množství, že pocit hladu se nedostavil. Cvičení z počátku bylo pro mě těžší, ale po týdnu jsme si zvykla a na samotné cvičení se těšila. ”

Recenze z výzvy Prostě zhubni

Mimezia

“Výzva se mi moc líbila, cvičení bylo skvělé, moc dobře se postupně stupňovalo. Akorát mi v jídelníčku lezlo to maso krkem a postrádala jsem polívky, ale to je detail :D chystám se na pokračování. Moc díky, je skvělé co děláte <3 ”

Recenze z výzvy Prostě zhubni

janiii

“Výzvu jsem jela na dvakrát, poprvé - když jsem si jí zakoupila - v únoru, ale v půli jsem ji vzdala. Po půl roce jsem se k ní vrátila a dala jí celou. Jídla byla moc dobrá, dobré kombinace :) využívala jsem dost náhrady, protože některé věci nejím, ale celkově mi skladba jídelníčku vyhovovala. Cvičení jsem měla vlastní a vzhledem ke klouzavé pracovní době a dvěma dětem doma jsem cvičila jak byl čas. Během výzvy jsem dala dolů 4,5 kg a přes břicho se zmenšila o krásných 10 cm :))) Plynule navazuji výzvou Prostě zhubni 2 :)”

Recenze z výzvy Prostě zhubni

Gabriela

“Výzva byla perfektní. Kombinace jídelníčku a stravování je 100% účinná, dosáhla jsem svého cíle. Vhodnou stravou jsem dva roky po porodu shodila 15 kg a dál to nešlo. Bylo mi jasné, že musím přidat pohyb (a to jsem aktivní rekreační sportovec). A povedlo se. Posledních 5 kg jsem odbourala právě díky této výzvě a velkým bonusem je i pěkně zformovaná postava. Rozhodně doporučuji každému, kdo hledá kombinaci pohybu a jídelníčku.”

Recenze z výzvy Prostě zhubni

Ježeček

“Za mě super, cvičení občas trochu náročnější, ale pokud se cvičí občas lehčí varianta, dá se to zvládnout... ještě že Marťas u toho cvičení neslyšel ty moje komentáře ;). No a co mě hodně bavilo, byla i výzva ve vaření. Některé potraviny (avokádo, uzený losos... ) jsem měla poprvé v puse a kupodivu mi i chutnaly, jinak bych si je nikdy nekoupila. Sice nemám desetikilové úbytky, nicméně změna nastala a to mě potěšilo. Pokračuji dvojkou”

Recenze z výzvy Prostě zhubni

Danča

“Výzva byla super. Jídla dost a moc mi chutnalo. Cvičení jsem sice úplně nezvládala, ale v průběhu se to lepšilo a výsledky jsou super. Rozhodně v tom budu pokračovat ;)”

Recenze z výzvy Prostě zhubni

Lukoo

“Právě jsem dokončil výzvu Prostě zhubni! a jedu dál s prostě zhubni 2. Výzva byla super. S porovnáním s původními sacharidovými vlnami, které mam z minula taktéž za sebou, daleko pestřejší, propracovanější. Vyhovuje mě připravený jídelníček, člověk ušetří spoustu času přemýšlením, co uvařit :)”

Recenze z výzvy Prostě zhubni

Jaňulka

“Parádní výzva, vše ušité na míru, jídla sice málo ale vždy je nějaká další varianta, cvičení super :-)”

Recenze z výzvy Prostě zhubni

Matuška

“Čaukiy Výzvo.... jsem nadšena a jedu další jízdu.... Moc jsem toho nenacvičila ale snaha byla ... 5,6 kg dole za 4 týdny spokojenost... buchtičky ješte nemám ...ale zato výbornej pocit díky výzvo dokopali jste me.”

  30ti denní výzva

  Moc si toho vážíme. Děkujeme za důvěru a za referenci :-*

Recenze z výzvy Prostě zhubni

Kvitka

“Prostě zhubni je naprosto super. Jela jsem už výzvu Zahoď kila a měla jsem jako začátečník problém s počítáním cviků a správným dýcháním a tady to za mě všechno dělá Marťas :) Mám tím pádem i mnohem kratší cvíčo, protože s Marťasem to odsejpá. :) Již po týdnu jsem se cítila mnohem lépe. Dodržovala jsem fakt poctivě jídlo i cvičení. Když jsem 30.den vlezla na váhu byla jsem trošku zklamaná, že “jenom” 6kg dole. Ale po změření mi spadla čelist. -17cm v pase :-o woooow kašlu na kilča - padají mi kalhoty :) (Nabrala jsem svaly, proto ta váha zkresluje) Takže já jedu dáál prostě zhubni 2 a všem doporučuji zkuste to taky, ale bacha je to závislost. :) A celému týmu 30ti denní výzvy mooooc děkuji. :)”

  30ti denní výzva

  Úplně luxusní výsledky. Moc krásná reference. Děkujeme za ní. Držíme palce a ať se daří ve všem. :-*

Recenze z výzvy Prostě zhubni

DENISIE

“Výzva mi naprosto vyhovovala, jídlo bylo pestře sestavené a v takovém množství, že pocit hladu se nedostavil. Cvičení z počátku bylo pro mě těžší, ale po týdnu jsme si zvykla a na samotné cvičení se těšila. ”

Recenze z výzvy Prostě zhubni

Mimezia

“Výzva se mi moc líbila, cvičení bylo skvělé, moc dobře se postupně stupňovalo. Akorát mi v jídelníčku lezlo to maso krkem a postrádala jsem polívky, ale to je detail :D chystám se na pokračování. Moc díky, je skvělé co děláte <3 ”

Recenze z výzvy Prostě zhubni

janiii

“Výzvu jsem jela na dvakrát, poprvé - když jsem si jí zakoupila - v únoru, ale v půli jsem ji vzdala. Po půl roce jsem se k ní vrátila a dala jí celou. Jídla byla moc dobrá, dobré kombinace :) využívala jsem dost náhrady, protože některé věci nejím, ale celkově mi skladba jídelníčku vyhovovala. Cvičení jsem měla vlastní a vzhledem ke klouzavé pracovní době a dvěma dětem doma jsem cvičila jak byl čas. Během výzvy jsem dala dolů 4,5 kg a přes břicho se zmenšila o krásných 10 cm :))) Plynule navazuji výzvou Prostě zhubni 2 :)”

Recenze z výzvy Prostě zhubni

Gabriela

“Výzva byla perfektní. Kombinace jídelníčku a stravování je 100% účinná, dosáhla jsem svého cíle. Vhodnou stravou jsem dva roky po porodu shodila 15 kg a dál to nešlo. Bylo mi jasné, že musím přidat pohyb (a to jsem aktivní rekreační sportovec). A povedlo se. Posledních 5 kg jsem odbourala právě díky této výzvě a velkým bonusem je i pěkně zformovaná postava. Rozhodně doporučuji každému, kdo hledá kombinaci pohybu a jídelníčku.”

Recenze z výzvy Prostě zhubni

Ježeček

“Za mě super, cvičení občas trochu náročnější, ale pokud se cvičí občas lehčí varianta, dá se to zvládnout... ještě že Marťas u toho cvičení neslyšel ty moje komentáře ;). No a co mě hodně bavilo, byla i výzva ve vaření. Některé potraviny (avokádo, uzený losos... ) jsem měla poprvé v puse a kupodivu mi i chutnaly, jinak bych si je nikdy nekoupila. Sice nemám desetikilové úbytky, nicméně změna nastala a to mě potěšilo. Pokračuji dvojkou”

Recenze z výzvy Prostě zhubni

Mori

“Na mě bohužel výzva nezabrala. Jel jsem jak drak, jídlo dodržoval a cvičení si přidával. Vyzvu jsem skončil po 25 dnech. kila sice 3 dolu ale pupek šel o 1cm nahoru. takže zbytečně vyhozené peníze...”

Recenze z výzvy Prostě zhubni

Fojtas

“Jídelníček super. Cvičení bylo lehčí než jsem čekal. ”

Recenze z výzvy Prostě zhubni

Lůca

“Výzva byla propracovaná. Jídlo bylo pestré, jen mi trochu vadilo, že bylo dost zbytků. Cvičení bylo fajn. Někdy hodně náročné, ale celkem mě bavilo. Neodcvičila jsem asi týden, protože jsem si špatně provedeným cvikem totálně zablokovala krk a nemohla se ani hnout. Ale jinak jsem jela naplno a i si přidávala. Do prostě zhubni jsem šla kvůli skvělým výsledkům ostatních. Po druhém porodu jsem hodně nabrala a potřebovala jsem nakopnout správným směrem. Dříve jsem dost sportovala i správně jedla, ale během obou těhotenství jsem totálně obrátila, začala se cpát sladkým a kvůli bolestem zad se přestala i hýbat. Tato výzva se mi zdála přesně pro mě. Bohužel výsledek mě zklamal. Na váze jsem nezhubla nic (a to mám 17 kg oproti své původní váze, takže se to mělo kam hnout). V pase jsem teda dala dolů asi 4 cm, na bicepsech 3 cm, prsa 2 cm, spodní břicho, zadek nic. Dost mě bolela hlava a párkrát jsem vyloženě trpěla hlady, ani zelenina navíc nepomohla. Po dceři se mi výzvou Zahoď kila a trochu hlídání se v jídle (+cvičení FitMami) povedlo shodit 7 kg za dva měsíce. Ještě tomu dám šanci a budu pokračovat dvojkou, třeba se to rozhýbe. ”

Recenze z výzvy Prostě zhubni

cvrk01

“Výzev jsem už od 30tidenní výzvy vyzkoušela několik. Od vln po Prostě zhubni. Výzva mi na začátku velmi vyhovovala, ale poslední týden jsem musela ukončit dřív. Bohužel jsem trpěla tak moc hlady, že nic nepomáhalo. Bylo mi z toho tak špatně, že jsem se to rozhodla ukončit, ale je to jen hold tím, že jsem zvyklá víc jíst. Výzva je za mě fajn, zhubla jsem všude přes 4 cm, takže úspěch to za mě mělo, jen jsem jí hold nedokončila kvůli extrémnímu hladu. Určitě to stojí za to vyzkoušet ;-) Já už bohužel vím, že tohle pro mě není.”

Recenze z výzvy Prostě zhubni

Terez

“Za mě výzva nic moc :-(. Strašně moc masa (chyběly dny bez masa), taky ty snídaně mi přišly spíše na slano (vajíčka, šunka apod., vločky jen párkrát). Cvičení bylo super, jsem zvyklá cvičit, takže to bylo fajn, ale pro začátečníka podle mého názoru dost nevhodné. Ale ať jen nekritizuju - fajn byla úspora času s vařením na 2 dny :-)”

NOVÁ VÝZVA, ještě nebyla hodnocena. Hodnotit mohou pouze výzvaři, kteří výzvu celou odjeli!

Sdílejte s námi váš progres na Instagramu přes hashtag #30tidennivyzva vyzvatloustce

Odebírej zdarma naše rady, novinky a akce!

Vše ti pošleme přehledně v emailu a nic ti neunikne! Odhlásit se můžeš kdykoliv.