Trial
Sdílej výzvu s přáteli:

Trial

Zkus si výzvu úplně ZDARMA a zamiluj si náš hravý systém i ty.
Chci vědět více

pro ženy i mužepro ženy i muže Určeno pro ŽENY i MUŽE
váha Váhové kategorie 40 kg - 130 kgVýzva se ti přizpůsobí na míru při spuštění.
Cena výzvy:
ZDARMAPro aktivaci se přihlaš
Abychom ti mohli vybrat kategorii přímo na tělo, budeme od tebe potřebovat při spouštění výzvy tyto informace: pohlaví, váha, výška, pas, denní režim, aktivita, stres
Pro spuštění výzvy je nutné mít svoji registraci.
Vytvoř si svoji registraci nebo se stačí přihlásit do existující registrace.
Chceš-li mít dokonalý přehled nad objednávkami, nakupuj až po přihlášení.

Detailní popis výzvy

 • Zkusíš si výzvu úplně ZDARMA a zamiluješ si náš hravý systém i ty.
 • 5 dní je na nějaký výsledek brzo, ale i tak se za 5 dní můžeš cítit daleko lépe.
 • Jako u každé výzvy je to individuální a záleží na tom, co už doma máš, jak vychytáváš akce a co přímo budeš mít za výzvu. Průměrně se ale cena všech potravin obsažených v jídelníčku pohybuje kolem 700-800kč/týden.
Výzvu jsme připravili hlavně kvůli tomu, aby ti ukázala, jak to u nás chodí, a připravila tě na nějakou naši kompletní výzvu.

Často se nás ptáte

Nedají. Stahováním našich videí porušuješ autorská práva. Jsme online projekt. Všechny dny výzvy ti v profilu zůstanou ještě 60 dnů, takže se k jakémukoli videu můžeš ještě vrátit.

V každé výzvě je poslední den informační, kde ti sdělíme, jak postupovat.

Denně ti přijde e-mail, pomocí kterého se poklikneš do svého osobního profilu. Tam už máš od prvního dne vypsané své míry, váhu, fotky (vše vidíš samozřejmě jen ty). Na každý den máš připravený denní plán (stravovací, cvičební nebo s obojím).

Ano. Základ je vždy pro obě pohlaví stejný. Jídelníčky se mírně liší v určitých potravinách a především v množství, aby odpovídalo dané kategorii.

U každé výzvy je první den plný informací, kde se dozvíš, co budeš potřebovat. Protože se ale držíme hesla, že cvičit a jíst zdravě může každý, tak jde hlavně o věci, které už doma máš.

Na začátku (i na konci) výzvy se určitě nezapomeň vyfotit z různých úhlů. Tyto fotky vidíš jen ty a jsou pro tvoji motivaci. Čísla kolikrát tolik neřeknou jako rozdíl na fotkách. Když budeš chtít, můžeš na konci výzvy svoji proměnu sdílet veřejně přímo na stránkách a tím i od nás získat nějakou z odměn. Navíc v průběhu roku děláme různé soutěže o skvělé ceny.

Lidi, kteří slaví takový úspěch už za 30 dní, ve většině neměli žádné stravovací návyky a jedli nevýživná jídla. Když tělo dostává 2 jídla denně a to ještě nevýživná jídla z fast foodů, tak dlouhodobě strádá. Aby přežilo, ukládá si energii v podobě tuků a drží si ty zásoby zuby nehty. Když mu ale naopak začneš dávat pravidelný přísun výživných jídel, pochopí, že už šetřit a skladovat energii nemusí. Nastartuje metabolismus a začne energii spalovat mnohem víc, protože se nebojí hladovění. Při spalování začne odbourávat i tukové zásoby, a proto se našim výzvařům tak moc daří. :-)

Ano. V některých výzvách, kde jsme usoudili, že ti můžou pomoci usnadnit cestu k tvému cíli, jsme doplňky zařadili. Jde především o protein a multivitamin, tedy ty nezákladnější doplňky, které je vhodné užívat i mimo výzvy.

Doporučujeme námi ověřené doplňky, které najdeš zde https://doplnky.30tidennivyzva.cz/

Zakoupením online výzvy obdržíš k dispozici denní online plány (tzn. na internetu), které také obsahují videa, cvičební plány, instruktážní fotografie, jídelníčky,.. Každá placená výzva obsahuje vše, co je potřeba. Ty potřebuješ jen denní přístup k internetu a chvíli volna, kdy si odjedeš denní plán.

Ano. Stačí, když si nevyhovující produkty nahradíš těmi bezlepkovými. Jde především o těstoviny, ovesné vločky a celozrnné pečivo.

Instrukce chodí každý den, ale zůstávají ti ve tvém profilu, takže si je můžeš zpětně pohodlně přečíst.

Pokud máš zájem o výzvu, která obsahuje jídelníček, nákupní seznam i rozpis jídel dostáváš vždy dopředu na celý týden.

Záleží na tom, kde žiješ. Občas se najde něco, co jde sehnat těžce nebo vůbec. Vždy jde ale najít vhodnou náhradu.

Nejlépe se alkoholu vyhni úplně. Negativně ovlivňuje dosažení krásných výsledků. Pokud to bez něj nezvládneš, společensky si můžeš dopřát ve volné dny, kdy sklenička dobrého vína vadit tolik nebude.

Platební brána nabízí mnoho způsobů plateb, které lze rozdělit do 3 skupin:

1. online platby (typicky platba kartou): klíč voucheru obdržíš obvykle v řádech sekund, maximálně minut a to i o víkendech

2. zrychlené převody (bankovní převody - tlačítko banky): obvykle do 60 minut a to i o víkendech

3. offline metody (běžný bankovní převod, metoda Super Cash): obvykle do 2 pracovních dnů od zaplacení, o případné státní svátky je potřeba dobu prodloužit

Složenka je ještě jiná kategorie, zde počítej 2-4 pracovní dny, samotné Poště trvá i 2 dny, než provede převod.

UPOZORNĚNÍ: jsou-li peníze na cestě a dostaneš upomínku, NEPOSÍLEJ nám potvrzení o platbě nebo informace v odpovědi, že jsi platil(a). Naše technická podpora tím nic neurychlí.

Nemáš-li bankovní účet v ČR, je jediná z možností zaplatit online platební kartou VISA nebo MASTERCARD a to jakoukoli vydanou kdekoli na světe (je nutné mít povolenou platbu na internetu v patřičné výši - detaily o své kartě získáte od banky, která ti ji vydala).

Nemáš-li v zahraničí platební kartu umožňující platby na internetu a ani nikdo ve tvém okolí, nedokážeme ti nabídnout v aktuální době jiné řešení platby.

Ano. 95% všech potravin obsažených ve výzvě seženeš v jakémkoli větším i menším obchodě. Občas se ale najde potravina, která je v určitém období hůře sehnatelná nebo ji v obchodě ve svém okolí nenajdeš. Ty jdou ale většinou snadno nahradit za jiné, které k dispozici máš.

Výzva v bodech

 • 5 dní výzvy na ukázku
 • 4 denní jídelníček přesně dle tvé váhové kategorie
 • 4 cvičení
 • nákupní seznam
 • tipy, rady a motivace

Disclaimer - vyloučení odpovědnosti
Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).

Tuto výzvu pro tebe sestavili

Marika Marika Zakladatelka a trenérka
Martin Martin Společník a trenér
Lukáš Lukáš Fitness a výživový konzultant
Luci Luci Trenérka

Hodnocení uživatelů, kteří zkusili tuto výzvu

Celkové hodnocení 318 hodnocení 4.7 z 5

Sova

“Hodně mě bavila. Díky ní jsem přestala prasečit :) A teď zvažuji další výzvu. Fakt super pro představu, jak výzvy fungují.”

Andrejs

“Výzva mě naučila pravidelně jíst a připravovat si jídlo dopředu na další den. Děkuji”

Janča

“Uzasna ukazka, jak zacit se sebou neco delat. Nakoplo mne to po porodu oprasit jidelnicek z bikin a cvideni na bricho. ????”

Linda

“Moc se mi líbil i jídelníček i cvičení,nakoplo mě to pořídit si další výzvu,super????????”

VeronikaNel

“Na rozjezd bomba!!! Cvičení mě bavilo ????”

Anet

“Skvělá ukázka toho, jak to vlastně funguje a co může nováček očekávat, rozpis jídelníčku, cvičení ve formě videí, nákupní seznam. Pěkně a stručně zpracované.”

  30ti denní výzva

  Mockrát děkujeme :-*

Eleonorai

“Je to moc pěkná ukázková výzva se stravou i cvičením, jen bych ocenila kdyby byla i vege varianta :)”

  30ti denní výzva

  Tak to máš pravdu!! To je super nápad, doplníme! Díky

capas

“Krásně skloubené cvičení a jídelníček v jednom balíčku ... Opravdu velké plus za nákupní seznam na týden ... ušetří mnoho času.”

  30ti denní výzva

  Jsme moc rádi, že sis to užila! Děkujeme za referenci :-)

Wittve

“Měla jsem jen zkušební verzi na jeden týden. Seznam přišel na týden, což je úplně super na přípravu. Výsledky moc velké nebyly po týdnu. Ale odjed celou výzvu si myslím, že dá super výsledky. ”

  30ti denní výzva

  Děkujeme za referenci a přejeme hodně štěstí a jen to dobré :-)

fitkriss

“Za mě super ukázka, jak to ve výzvách chodí! :-) ”

Sova

“Hodně mě bavila. Díky ní jsem přestala prasečit :) A teď zvažuji další výzvu. Fakt super pro představu, jak výzvy fungují.”

Andrejs

“Výzva mě naučila pravidelně jíst a připravovat si jídlo dopředu na další den. Děkuji”

Janča

“Uzasna ukazka, jak zacit se sebou neco delat. Nakoplo mne to po porodu oprasit jidelnicek z bikin a cvideni na bricho. ????”

Linda

“Moc se mi líbil i jídelníček i cvičení,nakoplo mě to pořídit si další výzvu,super????????”

VeronikaNel

“Na rozjezd bomba!!! Cvičení mě bavilo ????”

Ludmila

“Bohužel jsem byla zklamaná :-( do emailu mi nepřišlo za celých 5 dní nic až tento hodnotící formulář. ”

  30ti denní výzva

  Ludmilo, je nám líto, že nejsi spokojená, avšak do emailu se žádné instrukce neposílají, pouze motivační emaily a ty ti klidně mohly spadnout do hromadných zprávy nebo do spamu. Instrukce máš vždy přímo ve svém osobním profilu tady, a jak vidím a zkontroloval jsem, máš je plně k dispozici v pořádku.

lenka

“otevřely se mi pouze 2 dny”

  30ti denní výzva

  Lenko, v profilu máš ale dostupné všechny dny výzvy :-)

Yveta

“Pro uplny zacatecniky asi dobry,ale pro stredne pokrocily nic moc.Cely cviceni mi prislo spis jak rozcvicka...cvicila jsem naplno ,se 7kg cinkama na ruku a ve finale jsem stejne nebyla spokojena podle predstavy ,bohuzel me to odrazuje zkusit placenou verzi ,bylo by fajn vymyslet neco i pro otrkane :)'”

  30ti denní výzva

  Ahoj Yvet, tato výzva je pouze ukázková. Proč hned zavrhnout všechny výzvy dle 3 tréninků z různých výzev? Pokud jsi pokročilá, výzvy Břicho snů nebo Letos bikiny, budou skvělou volbou a splní tvé očekávání. Jinak každá výzva má své hodnocení.

Lucie

“Oceňuji možnost si výzvu vyzkoušet, ale vzhledem k tomu, že jsem vegetariánka a nebyla možnost odemknout všechny náhrady najednou, ale pouze jednotlivě za lováčky, které nemám, tak bylo pro mě nemožné dodržet jídelníček. ”

Andrea

“Super výzva pro začátečníky, kteří nevědí jak to tu vše funguje.”

Sdílejte s námi váš progres na Instagramu přes hashtag #30tidennivyzva #trial

Odebírej zdarma naše rady, novinky a akce!

Vše ti pošleme přehledně v emailu a nic ti neunikne! Odhlásit se můžeš kdykoliv.