Obchod

Sacharidové vlny 2.0

Online výzva pro ŽENY i MUŽE

 • nejprodávanější výzva (přes 39 000 spokojených výzvařů)
 • nejrychlejší a nejefektivnější hubnutí bez cvičení
 • úbytek v průměru 6 kg za 30 dní

Jdeš do toho s námi?

890  vč. 21 % DPH

Upgradovaná stravovací výzva určená pro ženy i muže, kteří potřebují zhubnout ještě rychlejším způsobem více cm a procent tuku (protože se chtějí vejít do svatebních šatů, protože mají za měsíc třídní sraz…znáte to. 

Naše SACHARIDOVÉ VLNY 2.0 nejsou klasické kulturistické, kdy jíš jen maso na vodě, trochu rýže a listí. Jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pokročilé. Jídelníček je pestřejší a propracovanější, ubírání sacharidů je pozvolné. Jako bonus máš Výzvu+ díky které si jakoukoli potravinu z nabídky zaměníš za jinou, a tak budeš mít jídelníček přímo na míru. Od prvního týdne naskočíš do procesu hubnutí, takže dosáhneš rychleji viditelných výsledků. Pokud si chceš některé potraviny vyměnit, součástí je i VÝZVA+ . Jídelníček tak budeš mít na míru podle tvých chutí.

Tento jídelníček bude mít větší efekt, i když necvičíš nebo cvičíš jen málo. Chceš-li  ale supr výsledky, přidej k tomu pohyb-posune tě několikanásobně rychleji k tvému vytyčenému cíli.

Potřebuješ další informace?

Na co se můžeš těšit
 • Rozšířené váhové kategorie - jídelníček budeš mít více na míru
 • Nákupní seznam – stop s plánováním a psaním dlouhých lejster
 • Výzva+ - některou potravinu nemusíš, nemáš doma nebo ji nemůžeš? Vybereš si jinou z nabídky a náš systém ti ji automaticky přepočítá na vhodnou gramáž
 • Každý den nový motivační email, který tě bude povzbuzovat a provázet celou výzvou
 • Přístup do aktivní FB skupiny, kde získáš podporu a nové, stejně zaměřené přátele
 • Instrukce, co a jak po skončení výzvy – nenecháme tě v nevědomosti jak pokračovat dál
 • Získáš spoustu spoustu času navíc, protože už nebudeš muset denně vymýšlet, co si uvařit
 • Pestřejší propracovanější jídelníček (v rámci možností), nové chutě, nové možnosti – sbohem nudo
 • Trvalý efekt a pozitivní návyk – 1 jídlo denně a kolísání váhy je minulost
 • Výsledky a větší sebevědomí – už žádné schovávání do tmavého volného oblečení
Jaké budeš mít výsledky
 • Přes 35000 výzvařů zhublo v průměru 5-8 kg
 • Čím dál tím častěji se ale utvrzujeme v tom, že váha není zas až tak směrodatné číslo, důležitější je spíše úbytek centimetrů nebo celková změna na těle a psychice
 • Koukni na proměny, komentáře a hodnocení výzvy  Sacharidové vlny od ostatních výzvařů
 • Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika, stres apod.).
Cena jídel a s čím počítat
 • Některé dny vyjdou levněji, některé zase trochu dráž
 • Podle našich i vašich zkušeností utratíš za jídlo cca 800 Kč týdně (pokud umíš nakupovat v různých akcích a máš dobře zásobenou špajzku, dostaneš se určitě na mnohem menší výdaje, navíc ty trvanlivější potraviny ti zůstanou)
 • Výzva obsahuje 4 volné dny (které si vybereš), kdy si můžeš dát nějakou dobrotu a uvařit dle sebe a 12 typových dnů. Výzva je poskládána tak, aby sis mohl/a vařit vždy na 2 dny
 • K této výzvě doporučujeme i některé potravinové doplňky
 • Než si ale cokoliv zakoupíš, doporučujeme výzvu aktivovat, kouknout se na informace a rady a pak si případně obstarat věci, které ti chybí
 • Neboj, budeš mít na všechno dost času, první den výzvy je čistě informační a plánovací
 • Vzhledem k tomu, že je tato výzva ještě více redukční, je potřeba, abys byl/a zdráv/a  a cítil/a ses fit (více „pro koho to není“)
 • Ve dnech s minimálním přísunem sacharidů, můžeš být podrážděný/á (vždy pomáhá těšit se na další den, kdy dostane tělo cukrů více anebo na volný den), můžeš být bez energie, může ti být zima
 • Když se cokoliv přihodí (onemocníš, odjedeš na neplánovanou dovču…), můžeš si výzvu dát do pozice PAUZA až na dobu 30 dní, a jakmile si všechno zařídíš, můžeš ji rozjet naplno
 • K výzvě je možné po dobu aktivity členství VÝZVA+ (více info na členství VÝZVA+) mít neomezené "Náhrady potravin". Díky tomu může být tvůj jídelníček ještě více na míru. Můžeš nahradit potraviny, které ti tolik nechutnají, nemůžeš je jíst nebo jen chceš něco zpracovat. 
Jak tato výzva vznikla
V roce 2013 jsme vydali první Sacharidové vlny. V té době nebyl tento způsob hubnutí příliš známý - nejvíce se šířil mezi fitness nadšenci. Jenže Sacharidové vlny pro závodníky ve fitness jsou velmi striktní a většinou se točí to stejné dokola - maso, vejce, rýže, zelená zelenina. Nic, co by většina lidí chtěla. Protože první verzi již odjelo přes 35 000 výzvařů s úžasnými výsledky a výzva je stále populární jako na začátku, rozhodli jsme se pro její upgrade - pestřejší jídelníček, vylepšené "vlnění" a tím efektivnější a ještě rychlejší hubnutí. Marťas se navíc začal opět připravovat na soutěž - tentokrát na Mistrovství Evropy, takže výzva přišla vhod. Tentokrát ho v jeho cestě podpoří i tým.
Jaké informace budeme potřebovat pro aktivaci výzvy
Abychom ti mohli vybrat kategorii přímo na tělo, budeme od tebe potřebovat při spouštění výzvy tyto informace:
pohlaví, váha

Disclaimer - vyloučení odpovědnosti
Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).

Pravidla a platnost

 • Objednaný voucher na služby má platnost 6 měsíců od vystavení (zaplacení), neaktivuje-li uživatel službu do této doby, aktivační klíč a služba popadá bez náhrady.
 • Výzvy a služby jsou uživateli k dispozici v účtu 12 měsíců od data prodeje (nikoliv od data, kdy si je aktivujete), doplňkové služby balíčku VÝZVA+ mají platnost dle platnosti programu, ke kterému si ji dokoupíte.
 • Provozovatelé nabízejí dostupnost zakoupených služeb (výzev) 12 měsíců od jejich prodeje (nikoliv od data, kdy si je aktivujete).

Tuhle výzvu pro vás sestavili

/ /

Ano. Stačí, když si nevyhovující produkty nahradíš těmi bezlepkovými. Jde především o
těstoviny, ovesné vločky a celozrnné pečivo.

/ /

Seznam všech jídel na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o
dny 1, 7, 8, 14, 15,…

/ /

Nákupní seznam na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o dny
1, 7, 8, 14, 15,...

/ /

Záleží na tom, kde žiješ. Občas se najde něco, co jde sehnat těžce nebo vůbec. Vždy jde ale
najít vhodnou náhradu.

Proměny po této výzvě


Atom

“První vystoupení na wrestlingové show pod záštitou Westside Extreme Wrestling v Praze. Podařilo se mi zhubnout s výzvou natolik, abych byl spokojený se svým vystoupením a mohl odstartovat svoji budoucí kariéru.

Byla to dlouhá cesta, byl jsem po zranění velmi, až morbidně obézní, ale bylo na čase s tím něco udělat! Děkuji Vám za podporu, kterou jste mi dodali a ženete mě dál a dál!”

Aneta

“Zdravím vás.
Díky za tento projekt. Od února jsem upravila stravu a začala se víc hýbat, takže žádná rychlovka, spíš pozvolně ubývání kil a nabírání svalové hmoty. Bohužel jsem si v březnu vyhodila koleno, takže jsem za měsíc vypadala ještě hůř než na první fotce. Nicméně výsledek je teď z června, kdy jsem navíc poslední měsíc jela vaše vlny, které tomu výrazně pomohly.

Vyhovuje mi rozpis jídel, ten pravidelný režim, cvičení jsem si jela svoje. Naučilo mě to rozumně jíst, tak v tom chci určo pokračovat. Ale vlny mi přišly v pohodě, žádný stres:). A výsledky taky good a navíc ty volné dny, to byla paráda Teď už to jen udržet a nezačít zase jist jako . Jo a je mi 31 a jsem po dvou císařích – rok po sobě, takže žádný med. Díky a mějte se:)”

Vlaďka

“toto je moje proměna po měsíci sacharidových vln, chodila jsem k tomu 3x týdně do fitka pod dohledem trenéra a výsledek mě opravdu moc potěšil. Nekončím, vlny opakuju a jedu dál, cítím se skvěle :)”

232 recenzí Sacharidové vlny 2.0

 1. malutka888

  S touhle výzvou jsem zhubla 4 kg, ale dost šlo dolů v cm, mám – 6 cm přes pupík, což jsem ocenila nejvíc 🙂 Jen jsem měla občas krizi, některé dny jsem byla fakt hladová a držela jsem se, abych nešla vyžrat ledničku….

 2. Lenísek

  Vyzva mi pomohla,jedu dál už nikdy kila navíc!

 3. Andy

  Bylo to náročné, ale dá se to zvládnout díky žracím dnům kdy si dáš na co máš chuť. Centimetry šly dolů jako po másle 😀

 4. Martina

  “Bezva výzva. Udělat si jídlo z nabízených surovin nebylo složité. Podařilo se mi zhubnout několik kil i centimetrů, což je skvělou motivací k tomu pokračovat dál ve vašich výzvách. Moc děkuji ”