Sacharidové vlny 2.0
Sdílej výzvu Sacharidové vlny 2.0 přátelům

Sacharidové vlny 2.0

Upgradovaná stravovací výzva určená pro ženy i muže, kteří potřebují zhubnout ještě rychlejším způsobem více cm a procent tuku (protože se chtějí vejít do svatebních šatů, protože mají za měsíc třídní sraz…znáte to 🙂
Naše SACHARIDOVÉ VLNY 2.0 nejsou klasické kulturistické, kdy jíš jen maso na vodě, trochu rýže a listí. Jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pokročilé. Jídelníček je pestřejší a propracovanější, ubírání sacharidů je pozvolné. Od prvního týdne naskočíš do procesu hubnutí, takže dosáhneš rychleji viditelných výsledků. Pokud si chceš některé potraviny vyměnit, dokup si VÝZVU+ nebo použij lováčky. Jídelníček tak budeš mít na míru podle tvých chutí.
Tento jídelníček bude mít větší efekt, i když necvičíš nebo cvičíš jen málo. Chceš-li  ale supr výsledky, přidej k tomu pohyb-posune tě několikanásobně rychleji k tvému vytyčenému cíli 💪


Chci vědět více

pro ženy i mužepro ženy i muže Určeno pro ŽENY i MUŽE
váha Váhové kategorie 45 kg - 130 kgVýzva se ti přizpůsobí na míru při spuštění.
Akce končí za:
Cena výzvy:
AKCE -10%
končí 30.11.2020 23:59:59
314 Kčvčetně DPH 21%
349 Kč
Abychom ti mohli vybrat kategorii přímo na tělo, budeme od tebe potřebovat při spouštění výzvy tyto informace: pohlaví, váha
garance Garance výměny výzvy do 3 dnů
Pro spuštění výzvy je nutné mít svoji registraci.
Vytvoř si svoji registraci nebo se stačí přihlásit do existující registrace.
Chceš-li mít dokonalý přehled nad objednávkami, nakupuj až po přihlášení.

Detailní popis výzvy

 • Rozšířené váhové kategorie - jídelníček budeš mít více na míru
 • Nákupní seznam – stop s plánováním a psaním dlouhých lejster
 • Každý den nový motivační email, který tě bude povzbuzovat a provázet celou výzvou
 • Přístup do aktivní FB skupiny, kde získáš podporu a nové, stejně zaměřené přátele
 • Instrukce, co a jak po skončení výzvy – nenecháme tě v nevědomosti jak pokračovat dál
 • Získáš spoustu spoustu času navíc, protože už nebudeš muset denně vymýšlet, co si uvařit
 • Pestřejší propracovanější jídelníček (v rámci možností), nové chutě, nové možnosti – sbohem nudo
 • Trvalý efekt a pozitivní návyk – 1 jídlo denně a kolísání váhy je minulost
 • Výsledky a větší sebevědomí – už žádné schovávání do tmavého volného oblečení
 • Přes 35000 výzvařů zhublo v průměru 5-8 kg
 • Čím dál tím častěji se ale utvrzujeme v tom, že váha není zas až tak směrodatné číslo, důležitější je spíše úbytek centimetrů nebo celková změna na těle a psychice
 • Koukni na proměny, komentáře a hodnocení výzvy  Sacharidové vlny od ostatních výzvařů
 • Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika, stres apod.).
 • Některé dny vyjdou levněji, některé zase trochu dráž
 • Podle našich i vašich zkušeností utratíš za jídlo cca 800 Kč týdně (pokud umíš nakupovat v různých akcích a máš dobře zásobenou špajzku, dostaneš se určitě na mnohem menší výdaje, navíc ty trvanlivější potraviny ti zůstanou)
 • Výzva obsahuje 4 volné dny (které si vybereš), kdy si můžeš dát nějakou dobrotu a uvařit dle sebe a 12 typových dnů. Výzva je poskládána tak, aby sis mohl/a vařit vždy na 2 dny
 • K této výzvě doporučujeme i některé potravinové doplňky
 • Než si ale cokoliv zakoupíš, doporučujeme výzvu aktivovat, kouknout se na informace a rady a pak si případně obstarat věci, které ti chybí
 • Neboj, budeš mít na všechno dost času, první den výzvy je čistě informační a plánovací
 • Vzhledem k tomu, že je tato výzva ještě více redukční, je potřeba, abys byl/a zdráv/a  a cítil/a ses fit (více „pro koho to není“)
 • Ve dnech s minimálním přísunem sacharidů, můžeš být podrážděný/á (vždy pomáhá těšit se na další den, kdy dostane tělo cukrů více anebo na volný den), můžeš být bez energie, může ti být zima
 • Když se cokoliv přihodí (onemocníš, odjedeš na neplánovanou dovču…), můžeš si výzvu dát do pozice PAUZA až na dobu 30 dní, a jakmile si všechno zařídíš, můžeš ji rozjet naplno
 • K výzvě je možné po dobu aktivity členství VÝZVA+ (více info na členství VÝZVA+) mít neomezené "Náhrady potravin". Díky tomu může být tvůj jídelníček ještě více na míru. Můžeš nahradit potraviny, které ti tolik nechutnají, nemůžeš je jíst nebo jen chceš něco zpracovat. 
V roce 2013 jsme vydali první Sacharidové vlny. V té době nebyl tento způsob hubnnutí příliš známý - nejvíce se šířil mezi fitness nadšenci. Jenže Sacharidové vlny pro závodníky ve fitness jsou velmi striktní a většinou se točí to stejné dokola - maso, vejce, rýže, zelená zelenina. Nic, co by většina lidí chtěla. Protože první verzi již odjelo přes 35 000 výzvařů s úžasnými výsledky a výzva je stále populární jako na začátku, rozhodli jsme se pro její upgrade - pestřejší jídelníček, vylepšené "vlnění" a tím efektivnější a ještě rychlejší hubnutí. Marťas se navíc začal opět připravovat na soutěž - tentokrát na Mistrovství Evropy, takže výzva přišla vhod. Tentokrát ho v jeho cestě podpoří i tým.

Často se nás ptáte

Nejlépe se alkoholu vyhni úplně. Negativně ovlivňuje dosažení krásných výsledků. Pokud to bez něj nezvládneš, společensky si můžeš dopřát ve volné dny, kdy sklenička dobrého vína vadit tolik nebude.

U každé výzvy je první den plný informací, kde se dozvíš, co budeš potřebovat. Protože se ale držíme hesla, že cvičit a jíst zdravě může každý, tak jde hlavně o věci, které už doma máš.

Na začátku (i na konci) výzvy se určitě nezapomeň vyfotit z různých úhlů. Tyto fotky vidíš jen ty a jsou pro tvoji motivaci. Čísla kolikrát tolik neřeknou jako rozdíl na fotkách. Když budeš chtít, můžeš na konci výzvy svoji proměnu sdílet veřejně přímo na stránkách a tím i od nás získat nějakou z odměn. Navíc v průběhu roku děláme různé soutěže o skvělé ceny.

Záleží na tom, kde žiješ. Občas se najde něco, co jde sehnat těžce nebo vůbec. Vždy jde ale najít vhodnou náhradu.

Ano. Základ je vždy pro obě pohlaví stejný. Jídelníčky se mírně liší v určitých potravinách a především v množství, aby odpovídalo dané kategorii.

V každé výzvě je poslední den informační, kde ti sdělíme, jak postupovat.

Volný den ve výzvě znamená, že si ten den můžeš dopřát vše, co ti chybí a na co máš chuť. Máš chuť na pizzu? Dej si jí. Chceš si dát dort? Dej si ho. Je to tvůj VOLNÝ den. Dobrou chuť :-)

Lidi, kteří slaví takový úspěch už za 30 dní, ve většině neměli žádné stravovací návyky a jedli nevýživná jídla. Když tělo dostává 2 jídla denně a to ještě nevýživná jídla z fast foodů, tak dlouhodobě strádá. Aby přežilo, ukládá si energii v podobě tuků a drží si ty zásoby zuby nehty. Když mu ale naopak začneš dávat pravidelný přísun výživných jídel, pochopí, že už šetřit a skladovat energii nemusí. Nastartuje metabolismus a začne energii spalovat mnohem víc, protože se nebojí hladovění. Při spalování začne odbourávat i tukové zásoby, a proto se našim výzvařům tak moc daří. :-)

Denně ti přijde e-mail, pomocí kterého se poklikneš do svého osobního profilu. Tam už máš od prvního dne vypsané své míry, váhu, fotky (vše vidíš samozřejmě jen ty). Na každý den máš připravený denní plán (stravovací, cvičební nebo s obojím).

Ano. V některých výzvách, kde jsme usoudili, že ti můžou pomoci usnadnit cestu k tvému cíli, jsme doplňky zařadili. Jde především o protein a multivitamin, tedy ty nezákladnější doplňky, které je vhodné užívat i mimo výzvy.

Doporučujeme námi ověřené doplňky, které najdeš zde https://doplnky.30tidennivyzva.cz/

Nákupní seznam na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o dny 1, 7, 8, 14, 15,...

Seznam všech jídel na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o dny 1, 7, 8, 14, 15,...

Ano. Stačí, když si nevyhovující produkty nahradíš těmi bezlepkovými. Jde především o těstoviny, ovesné vločky a celozrnné pečivo.

Instrukce chodí každý den, ale zůstávají ti ve tvém profilu, takže si je můžeš zpětně pohodlně přečíst.

Pokud máš zájem o výzvu, která obsahuje jídelníček, nákupní seznam i rozpis jídel dostáváš vždy dopředu na celý týden.

Platební brána nabízí mnoho způsobů plateb, které lze rozdělit do 3 skupin:

1. online platby (typicky platba kartou): klíč voucheru obdržíš obvykle v řádech sekund, maximálně minut a to i o víkendech

2. zrychlené převody (bankovní převody - tlačítko banky): obvykle do 60 minut a to i o víkendech

3. offline metody (běžný bankovní převod, metoda Super Cash): obvykle do 2 pracovních dnů od zaplacení, o případné státní svátky je potřeba dobu prodloužit

Složenka je ještě jiná kategorie, zde počítej 2-4 pracovní dny, samotné Poště trvá i 2 dny, než provede převod.

UPOZORNĚNÍ: jsou-li peníze na cestě a dostaneš upomínku, NEPOSÍLEJ nám potvrzení o platbě nebo informace v odpovědi, že jsi platil(a). Naše technická podpora tím nic neurychlí.

Nemáš-li bankovní účet v ČR, je jediná z možností zaplatit online platební kartou VISA nebo MASTERCARD a to jakoukoli vydanou kdekoli na světe (je nutné mít povolenou platbu na internetu v patřičné výši - detaily o své kartě získáte od banky, která ti ji vydala).

Nemáš-li v zahraničí platební kartu umožňující platby na internetu a ani nikdo ve tvém okolí, nedokážeme ti nabídnout v aktuální době jiné řešení platby.

Jídelníček ti chodí denně. Máš ale možnost stáhnout si rozpis jídel na celý týden. Takže během 30 dní ti 4x pošleme rozpis jídel v pdf pro daný týden.

Ano. 95% všech potravin obsažených ve výzvě seženeš v jakémkoli větším i menším obchodě. Občas se ale najde potravina, která je v určitém období hůře sehnatelná nebo ji v obchodě ve svém okolí nenajdeš. Ty jdou ale většinou snadno nahradit za jiné, které k dispozici máš.

Výzva v bodech

 • Ucelený program na 30 dní
 • Pro ženy i muže
 • Výzva pro ty, kteří chtějí zhubnout v ještě rychlejším tempu i bez nutnosti cvičení
 • Výzva pro ty, kteří se chtějí naučit pravidelně jíst
 • Sacharidové vlny jsou léty prověřený způsob, jak se dopracovat k hezké postavě ve velmi krátkém čase
 • Přesnější váhové kategorie vypočítaná speciálním vzorcem podle % tuku v těle
 • Postupným snižováním sacharidů od nejvyššího po nejnižší se docílí toho, že si tělo tak rychle nezvykne na změny, neustále maká a efektivně spaluje
 • Při správném dodržování jídelníčku můžeš očekávat ještě větší úbytek tuků než u klasických redukčních jídelníčků
 • Výzvu budeš mít dostupnou ještě 60 dnů po dojetí
 • Výzvu můžeš reaktivovat a jet 2 měsíce po sobě

Ukázky z výzvy:

Disclaimer - vyloučení odpovědnosti
Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).

Tuto výzvu pro tebe sestavili

Marika Marika Zakladatelka a trenérka
Lukáš Lukáš Fitness a výživový konzultant

Proměny uživatelů této výzvy

Hodnocení uživatelů, kteří zkusili tuto výzvu

Celkové hodnocení 518 hodnocení 4.6 z 5

Blancet

“Skvělá výzva,jednoduchá zdravá a rychlá příprava jídel.viditelné výsledky po týdnu,cítím se moc dobře,fyzicky i psychicky. Pokračuju dál.”

Recenze z výzvy Sacharidové vlny

Lenkal

“Já jsem nadšená! Zhubla jsem 8kg ale vizuálně snad mnohem více. Jsem 10měs. po porodu dvojčátek a po výzvě zase obleču všechno oblečení. Moc děkuju”

Dottie

“Výzva je super. Tahle nová verze 2.0 je lepší než předchozí. protože je více variabilní. Přiznám se, že rybu už nemůžu ani cítit, takže jsem ji nahradila kuřecím. Jinak je jídelníček vyvážený, hlad jsem neměla. Chutě jen někdy, ale díky volným nedělím, se to dá vydržet. ”

kuba

“S výzvou jsem spokojený. Před ani po výzvě jsem se nevážil, takže hodotím pocitově.
Jídelníček byl fajn, hlavně pokud si dokoupíte VIP člentví, kdy si můžete jednotlivé potarviny nahrazovat - vřele doporučuji. :-) A jak se cítím? Výborně. Pásek zapnu o dvě dírky méně než před výzvou, tělo se zpevnilo a břicho není tak velké. A už vůbec nemluvím o tom, že nejsem tak unavený jako předtím. Změn si všimlo i okolí. Takž pokud chcete aspoň trochu se sebou něco dělat, tak to aspoň zkuste :-)”

Renča

“Skvělá zkušenost, jak si nastavit jídelníček. ”

Recenze z výzvy Sacharidové vlny

Evajs

“Krátkodobá, ale velice účinná výzva ! Super nákop pro rozhodnutí začít něco dělat, při kombinaci s cvičením velice efektivní, viditelné výsledky již po 10 dnech ! Super !”

Recenze z výzvy Sacharidové vlny

libu

“Sacharidové vlny jsou skvělé. Pro mě až na pár jídel,které úplně tedy nemusím.Jinak se dalo vše vydržet skvěle,bez většího pocitu hladovění.Naopak jsem se díky vlnám naučila jíst celkem pravidelně.”

Recenze z výzvy Sacharidové vlny

Ali

“Můžu jen doporučit shodila jsem sice 3 kg ale v pase -5cm a boky -5cm za mě spokojenost veliká. Teď pojedu Bikiny a už se těším :-) Celému Týmu 30.denní výzvy moc děkuji :-) jste skvělý !!!”

Recenze z výzvy Sacharidové vlny

Denny

“Svůj cíl určitě splnila - zhubla jsem - některé recepty byly i dobré. Ani jsem netrpěla pocitem hladu. Ale poté jsem kila nabrala rychle zpět a rozhodila se mi menstruace, tak jsem se bála, že čekám 3. dítě - to bylo dost o nervy!”

Recenze z výzvy Sacharidové vlny

Jana K.

“Nejúčinější dieta ever :-) pokaždé kolem 8 kg. Ty bílky tam jsou tedy brutus, ale vyplatí se vydržet”

Blancet

“Skvělá výzva,jednoduchá zdravá a rychlá příprava jídel.viditelné výsledky po týdnu,cítím se moc dobře,fyzicky i psychicky. Pokračuju dál.”

Recenze z výzvy Sacharidové vlny

Lenkal

“Já jsem nadšená! Zhubla jsem 8kg ale vizuálně snad mnohem více. Jsem 10měs. po porodu dvojčátek a po výzvě zase obleču všechno oblečení. Moc děkuju”

Dottie

“Výzva je super. Tahle nová verze 2.0 je lepší než předchozí. protože je více variabilní. Přiznám se, že rybu už nemůžu ani cítit, takže jsem ji nahradila kuřecím. Jinak je jídelníček vyvážený, hlad jsem neměla. Chutě jen někdy, ale díky volným nedělím, se to dá vydržet. ”

kuba

“S výzvou jsem spokojený. Před ani po výzvě jsem se nevážil, takže hodotím pocitově.
Jídelníček byl fajn, hlavně pokud si dokoupíte VIP člentví, kdy si můžete jednotlivé potarviny nahrazovat - vřele doporučuji. :-) A jak se cítím? Výborně. Pásek zapnu o dvě dírky méně než před výzvou, tělo se zpevnilo a břicho není tak velké. A už vůbec nemluvím o tom, že nejsem tak unavený jako předtím. Změn si všimlo i okolí. Takž pokud chcete aspoň trochu se sebou něco dělat, tak to aspoň zkuste :-)”

Renča

“Skvělá zkušenost, jak si nastavit jídelníček. ”

Recenze z výzvy Sacharidové vlny

verča

“2 tyzdne a mam o kilo viac. vajcia nemozem ani vidiet a vkuse dokola to iste!!! takze za mna je to uplna hroza:( u mna to nefungovali a u manzela tiez nie a to sme vsetko dodrziavali, vazili a kazdy den poctivo varili”

  30ti denní výzva

  Ahoj Verčo, nejde vycházet z dvou týdnů, kdy tělo reaguje na změnu. 30 dní je opravdu minimální doba pro to dělat nějaké závěry a případné změny. Je mnoho výzvařů, kteří si vlny prodloužili a změny se u nich projevily právě až 5.-6. týden. Jídelníček je postaven tak, abys vařila vždy na 2 dny. Pokud je některých potravin na tebe příliš, není nic snazší, než zvolit danou náhradu a vybrat si cokoli jiného v přesné gramáži (nová funkce na nových stránkách). Pokud vám ale nesedla tato výzva, věříme, že sedne jiná s jiným systémem a jídelníčkem.

Recenze z výzvy Sacharidové vlny

Uživatel bez přezdívky

“Tragicky nesympatická komunikace, která se může vtipná a odlehčená zdát snad jen úplně jednoduchým dívenkám ve věku zhruba třinácti let, jazykový primitivismus, kýčovité novotvary typu "výzvánek", trestuhodné zacházení s jazykem a arogance někoho, kdo si sám o sobě myslí, že je dokonalý, ve smyslu osvaleně namaštěný, a může svůj pohled na svět vnutit prostřednictvím nesnesitelné blondýnštiny všem. To všechno mi vzalo chuť do využití produktu, který nabízí někdo, kdo je schopen tímto způsobem komunikovat. Mail od mailu mě majitelé produktu v mém přesvědčení, že se mnou někdo hovoří jako bych byl po trepanaci a lobotomii, utvrzoval. Strašlivá zkušenost, ale i takové přináší život.”

  30ti denní výzva

  To je náš kamarádský přístup. Navíc je to věc názorů. Každému se zavděčit nemůžeme. Mail je součástí výzvy, jsou v něm tipy a rady, ale mám-li s něčím problém, mohu ho přeskočit a jít přímo k jídelníčku a nákupnímu seznamu. Jde přeci hlavně o hubnutí a ne o to, jak tě kdo bude oslovovat v e-mailu. Díky za názor, ale to jsme my, 30ti denní výzva.

Recenze z výzvy Sacharidové vlny

Karkule

“Vlny jsme si objednaly s kolegyní na stejno. Ona parádně hubla, já přibírala. Za měsíc 5kg nahoře! Příšerný.”

  30ti denní výzva

  Ahoj, ony vlny fungují skvěle, ale nefungují nikdy úplně všem. To platí u každé výzvy. Proto stavíme výzvy na různých principech, aby si každý našel to, co mu nejvíce vyhovuje. Rádi ti poradíme, co případně změnit, aby ses i ty posunula blíž svému cíli :-)

Glejn

“S výzvou jsem byla spokojená, sice výsledky byly minimální, ale i tak to šlo na postavě poznat. Určitě se k této výzvě vrátím! ”

Recenze z výzvy Sacharidové vlny

vacina

“Bohužel výzva mě trošku zklamala, po výzvě se dostavil jojo efekt :( ”

  30ti denní výzva

  Ahoj, jojo efekt nastává tehdy, když se vrátíš ke starým návykům. Je dobré si i po výzvě nebo jakémkoli redukčním programu nechat ve svém režimu určitě zásady (pestrost, vyváženost, pravidelnost, aktivitu, psychickou pohodu, dostatečný pitný režim, spánek,..).

Den 5

Maja

27.11.2020

“Zatím mi přijde tato výzva v rámci všeho ok. Tak uvidíme co bude dal 🙂”

Den 5

kokli

26.11.2020

“Jsem prejedena, zklidněna, energie je furt stejna (jak to jen jde s 8m ditetem a 9letym predpubertakem). Ale citim se fajn. V kombinaci s bylinkovym cajem na odvodneni jsem prestala natykat.”

Den 5

Liška

26.11.2020

“skvěle, nemám hlad a je mi moc dobře ”

Den 5

Vóťa

26.11.2020

“Večer bez skleničky vina chybí energie, jinak super”

Den 19

Kláruše

26.11.2020

“Zatím vše super, i dny s málo sacharidy, energie mám furt dost... A kila i cm jdou dolů, pomalu, ale jistě 😊💪”

Den 19

Šáda

26.11.2020

“Prvni tri dny vyzvy jsem byla unavena. Mela jsem problem s mnozstvim jidla, ale ted uz je to dobre. ”

Den 19

Uživatel bez přezdívky

26.11.2020

“Ne pociťuji na sobě žádné fyzické změny. Někdy jsem plný energie a jindy ne. Lépe se mi spí a necítím se nafoukle. ”

Den 20

Keli

25.11.2020

“Parada, jidlo chutne, nalada dobra :) Chtelo by to vice cokolady :-D”

Den 5

mandy

25.11.2020

“hrozné chutě a únava ”

Den 6

katorka

25.11.2020

“Ahoj, první dva dny jsem měla hlad a druhý den mě fakt dost bolela hlava. Ale třetí den jídelníčku, když se sacharidy přidaly je mi už lépe a jídla je na mě už dost, spíš dokonce víc. S jídlem sem spokojená a to hlavně z důvodu, že si mohu dokoupit výměnu. S takovou možností nebudu mít s jídelníčkem problém a dva dny s bolestí hlavy vydržím :D Děkuju za tuto možnost :) ”

Den 19

Uživatel bez přezdívky

24.11.2020

“V třetím týdnu poprvé, kdy jsem citila hlad. Ale da se vydržet ”

Den 5

Sabina

23.11.2020

“Jsem z toho sytá dost a kolikrát už ani nemám sílu sníst večeři. Něco mi chutná a něco zase ne. To bude tím, že vymýšlím recepty a některé jsou pro mě nové. ”

Den 5

Blancet

22.11.2020

“První 2dny mi bylo mdlo, slabo, celkově jsem byl unaven, ale další dny se to srovnalo a už je mi dobře, nejsem tak nafouklý a unavený. Ani nemám ve volném dní chuť na nějaké,, prasárny,,. ”

Den 20

Alice

21.11.2020

“Vyzva se mi libi, obcas jsou jidla prilis velka. Na vaze je zmena mala, ale centimetry ubyvaji 🙂”

Den 19

Majda

20.11.2020

“Energie super, menší bříško, chutě na sladké stále, hlavně večer. :-D”

Den 19

Týna

20.11.2020

“Jsem spokojená. Hlad nepociťuji, jen jsem občas trochu víc unavená. ”

Den 5

Alex

20.11.2020

“Zatím paráda, akorát mám co dělat abych to snědla, a někdy to nedám. Jinak se cítím o hodně líp.”

Den 20

Dasa FP

20.11.2020

“Zatím dobré. Občas je hlad, ale je to v pohodě. Cítím se dobře. Jen mám pocit, že jsem málo zhubla, hlavně na váze.”

Den 5

Ondra

20.11.2020

“Energie mám dost. Hlad nemám protože jídla je dost 😊😉”

Den 6

Uživatel bez přezdívky

19.11.2020

“nepřekvapuje mne, uz jsem jela SV kdysi. nemám hlad an chutě ;)”

Den 19

Mamut

19.11.2020

“Jsem v pohodě.............”

Den 19

Lafayette

19.11.2020

“Celkem v pohodě, teď u 17.+18. dne jsem měla energetickou krizi, úplně low. ”

Den 5

Drobek

19.11.2020

“No první dva dny jsem měl hlad, chuť na sladké. Jinak to docela jde, ale musím se více hýbat.”

Den 6

Peťka

19.11.2020

“Moc mi chutná všechno jídlo, hlad nemám, ale honí mě trošku mlsná. :) ”

Den 19

Ejdy

18.11.2020

“Zatim vse v poradku. Vyzva mi vyhovuje🙂”

Den 5

Zuza

18.11.2020

“První dva dny byly hladové až jsem se večer těšila na snidani další den. Včerejší už byl ok. S náhradami se dají vymyslet i jídla, která nutně nepotřebují ohřev. ”

Den 20

HanaVoc

17.11.2020

“Cítím se dobře, ale váhově jsem moc nepokročila. Dodržuji vše přesně, ale nějak se mi to nedaří.”

Den 5

Kriss

16.11.2020

“První 4 dny super, pak přišla karanténa a musela jsem výzvu zastavit, od zítřejšího rána jedu dál ”

Den 6

Makina

15.11.2020

“Ahojky, cítím se skvěle některá jídla dávají zabrat 😅je toho jídla nějak moc 😂...Obdivuji Vás je to úžasná výzva a děkuji .. určitě jí pojedu několikrát 😍jste prostě úžasní jedu ještě břicho snů a každý den si to naplno užívám a někdy se směju tak nahlas že se manžel přijde podívat jestli jsem v pořádku 😁😅.. Markéta ”

Den 19

Petrisanecka

15.11.2020

“Zatím v pohodě, až se divím, protože toho jídla je fakt málo. ”

Den 6

Michaela

15.11.2020

“Sacharidove vlny nejedu poprve, takze zatim vse podle ocekavani :)”

Den 6

Mája

14.11.2020

“Hlad nemám, jídla je dostatek a chutě se občas dostaví, ale nic hrozného.”

Den 6

buldog

13.11.2020

“jsem sytý, celkem dost energie, chutě malinko bývají”

Den 6

Novaczko

13.11.2020

“Šílená porce jídla na večeři (rýže, kuře, brokolice) 2x nedojedeno. Jinak vše ok :)”

Den 6

Honza

12.11.2020

“Paráda to je veliká ani nemám moc hlad 🙏”

Den 5

lucie.bohacova.58

12.11.2020

“Jsem syta, nalada je jak bavorské draze a energie také. Jinak super”

Den 19

Dottie

12.11.2020

“těším se na volný den, včera jsem měla krizi a už jsem chtěla porušit jídelníček. Ale uvařila jsem si dobré kuře a upravila zeleninu, kterou jsem měla napsanou za zeleninu, kterou mám radši a vydržela. ”

Den 19

Renča

12.11.2020

“Stále mám hlad, ale jinak je to skvělé jídlo. ”

Den 21

Lolo

12.11.2020

“cítím se skvěle, výborně”

Den 5

Uživatel bez přezdívky

12.11.2020

“První dva dny, bez energie, malátnost, další dny sytost a více energie”

Den 19

Majda

11.11.2020

“Momentálně jsem strašně unavená”

Den 6

Uživatel bez přezdívky

11.11.2020

“velké porce a bez chuti na sladké”

Den 19

Monika

11.11.2020

“Vse v poradku........................ ”

Den 5

Keli

10.11.2020

“Jidlo super, dobry pocit a nalada”

Den 19

Hezinka

10.11.2020

“Tato výzva mi velice vyhovuje. Sytá po jídle přímo moc nejsem, ale není to nic co by se nedalo zvládnout aze by mě to nutilo porušovat. Jídla jsou za mě pokládána vhodne a chutne. ”

Den 19

Lenka

10.11.2020

“Zvyknout si na režim mi nedělalo problém, ani ve dny bez sacharidů ”

Den 5

Kláruše

10.11.2020

“Zatím vše super☺️☺️ ”

Den 21

Market

9.11.2020

“Energie mám dostatek, chuť na sladké docela zmizela”

Den 6

Ejdy

9.11.2020

“Vse super, mozna jen si musim zvyknout na “ dva obedy” ”

Den 19

Pája

9.11.2020

“První dny jsem s tím chtěla seknout, jelikož jsem byla vážně hodně rozežraná- pizzy, ke baby, hory čínského jídla 🤷‍♀️🤦‍♀️ ale po pár dnech jsem potravinám přišla na chuť a gramáž už mi taky vyhovovala tím, že jsem neležela na gauči a nefuněla z přežrání. Po 19 dnech mám dole 5 kg, a jsem připravená pokračovat. Vím té to může znít jako klišé, ale cítím se plná energie a o dost lehčí 🙏”

Den 19

Sandra

9.11.2020

“Během dne nemám hlad a naštěstí přítel jede výzvu se mnou, takže mě to ani neláká jíst to, co zrovna nemám v jídelníčku. Ale občas cítím úbytek energie.”

Den 5

Majda

6.11.2020

“5 jídel denně je super, začátky jsou těžké, hlavně večer, když jdou děti spát a já musím pít jen vodu a nemohu si dát dobrůtky, ze kterých mě narostla ta vana :-D Včera jsem začala konečně i sportovat, tak snad to teď půjde rychle dolů, každopádně zatím se držím, mějte se fajn. ”

Den 20

shariz3044

6.11.2020

“Těším se na neděli. 😃 Dosud pro mě výzva byla jednoduchá. Konec třetího týdne už začíná být náročný. ”

Den 6

Lafayette

6.11.2020

“Zpočátku týdne jsem měla velký hlad. Během týdne jsem se naučila s jídelníčkem pracovat, takže jsem si přehodila dopolední svačinu na odpoledne a už to líp zvládám. Celkově jsem zvyklá jíst víc...ale tak tuto výzvu dělám právě proto, abych zjistila co "ano" a co "ne". Blaží mě nenafouknuté břicho po jídlech, energie tak normální - spíš nižší (mám velký výdej skrz děti). ”

Den 5

Týna

6.11.2020

“Bezva, hlad nemám, cítím se dobře. Jídlo mi chutná a vyhovuje mi i co se týče porcí. 😉👍”

Den 20

Petulka06

6.11.2020

“Cítím se maličko utlejsi, občas teda dost touzim po cukru 😂”

Den 20

Bebynka

6.11.2020

“Bez chuti, syta, s energii je to horsi, ale to prikladam rocnimu obdobi ( podzim )”

Den 19

Janesapka

6.11.2020

“Hlad nemám , spíš chuť na něco sladkého.”

Den 21

Danda

5.11.2020

“Pěkně složené. Hlad není spíše naopak.”

Den 19

Jitu

5.11.2020

“Super, jen už mi bílkoviny lezou i ušima, ale vydrzim to, chápu, že je to třeba. Snažím se obměňovat. Ale kuře už nechci vidět :-D”

Den 5

Saška

5.11.2020

“Ahoj týme, už vím jak se pohybovat v jídelníčku a využívat náhrady, mám pocit energie a motivace, mám ráda rozmanitost a barevnost na talíři.”

Den 5

Hannas

5.11.2020

“Energie je na stejným, sytost ok, ale jsou momenty kdybych si něco dala protože se nudim. Pokračujeme 👌”

Den 5

luuliu

5.11.2020

“Bolest hlavy, i v noci. Ale mám více energie než při špatném stravování a jezení sladkého. Hlad nemám, odpoledne občas chuť na sladké. ”

Den 19

Klara

5.11.2020

“Citim se unavena a hladova, ale taky lehčí 🙂”

Den 5

Dasa FP

5.11.2020

“Zatím v pohodě se to dá zvládnout. Vše bez problémů.”

Den 5

Iny

5.11.2020

“S LC stravou "koketuji" již nějakou dobu, chutná mi tento styl. Baví mě u této výzvy, že vidím gramáže, motivační maily potěší, ten jídelní režim je takový organizovaný...jsem ale zvyklá na větší porce, takže mám hlad, což řěším občasným pitím čistého vývaru a vydržet to jde.Trochu bolí hlava a neběhá se mi dobře....ale vím, že to přejde a těším se na tu energii a ubývající cm (zatím nic moc, ale je potřeba vytrvat, málo kil se hubne hůře...). Děkuji za podporu.”

Den 19

Bienka

5.11.2020

“Když jsem jela první vlny, tak skutečně jsem chvílemi měla, blbou náladu z nedostatku sacharidů... Teď jsem úplně v klidu. Jídelníček dodržuji na 1000%, hlad nepociťuji a ještě k tomu já lenoch jedu poctivě cvičení dle výzvy ,, do plavek,, a kila dolů jdou vždy na začátku týdne. Tedy v ty dny s nejnižším příjmem. Na konci týdne mám však úplně stejně jako na startu. Díky cvičení se cítím líp, to rozhodně, ale absolutně nemám pocit, že hubnu. A než mi někdo poví, že je to o hlavě... Ano vím, taky jsem pozitivní a za úspěch už považuji to svoje odhodlání a jsem spokojená. Ale ten efekt jako první vlny to prostě nemá. ”

Den 19

kuba

4.11.2020

“Někdy mám "absťák" na sladké, tak to trochu porušim a vezmu si třeba čtvereček čokolády 70%. Někdy si vezmu menší porci, protože bych ji opravdu nesnědl ... Jinak tato výzva je fajn. Sice jsem se na začátku nevážil, ale je vidět, že jsem pár kil dal dolů :-). Pásek u kalhot zapnu o dvě dírky zpět a vůbec nemám pocit , že se břicho mačká. Osobně se cítím i lehčí a beru to i jako měsíční čistící kůru od předchozího stravování. Celý jídelníček kombinuji s běháním a jízdou na kole. ”

Den 5

Pavlína

4.11.2020

“Pohoda, zatím jídlo dobré, hlad nemám. ”

Den 5

Kulíšek

3.11.2020

“Hlad nemám naopak je to na mě nezvyk jíst tolik jídel denně ale casto mě honí mlsná ale úspěšně odolávám :) zatím pohoda ”

Den 5

HanaVoc

2.11.2020

“Jídlo mi vyhovuje, ale jsou na mě moc velké porce, tak si je upravuji. Váha šla dolů, ale teď mi to 3 dny stojí.”

Den 19

Lůca

1.11.2020

“S nastupujícím ošklivým počasím nastupují i neustálé chutě na sladké nebo aspoň ovoce. Připadám si neustále nedojedená. Jediné, kdy je mi fajn, je čas po snídani.”

Den 19

Nikiss

1.11.2020

“Zatím dobře. Hubnu a to je cíl 😃.”

Den 5

Niki

1.11.2020

“Jsem unavená a zároveň mám problém sníst některé porce. Ale nevzdávám to a beru to jako změnu pro tělo.”

Den 5

Petrisanecka

1.11.2020

“Zatím dobrý, energie v prvních dnech málo, teď se to zlepšuje. Chutě nemám. Někdy jsem až přejedena. ”

Den 19

Klárka

1.11.2020

“Vše je fajn a hlad nemám ”

Den 5

Janka

30.10.2020

“Jídelníček je moc fajn, vyhovuje mi možnost náhradních surovin. Některé porce mi přijdou až dost veliké a mám trochu problém je sníst. Nemám nafouklé břicho a cítím se lezce, což je super. Jen mě teď už druhý den bolí hlava,tak nevím jestli to může mít souvislost. Zatím spokojenost 🙂”

Den 6

Gabriela

30.10.2020

“Dobře, uvidíme až podle výsledků.”

Den 19

Kája

30.10.2020

“Musim rict, ze vse v poho :)”

Den 5

Lucy

29.10.2020

“Moc jídla na mě a jsem hodně nafouklá a fakt bych si dala ráda něco "nezdravého". Ale nevzdávám to a jedu dál, protože věřím, že mi výzva pomůže 😉”

Den 6

Marky

29.10.2020

“Jím zdravě a sladké mi nic moc neříká....není to pro mě tak těžké jíst vše co mám v jídelníčku, jsou to potraviny, které normálně jím. Problém mám s proteinem, zvedá se mi po něm žaludek:/ Porce jsou dostačující, na to co jsem zvyklá jíst mi přijde až moc velké....vzhledem k tomu, že mám sedavé zaměstnání a jsem momentálně bez pohybu, protože mám zraněné koleno. Celkově se cítím moc dobře a cítím velké odhodlání výzvu splnit:)”

Den 6

Mara Marek

29.10.2020

“Pozitivní je že se necítím hladoví, porce mi přijdou normální a nasití, 2.oběd už kolikrát nemůžu skoro dojíst, cítím také pocit lepšího trávení a spevňují se mi nohy ale chybí mi ten cukr nebo spíše lepší dochucení stravy, nejraději mám poslední 2 dny stravy, kde si mohu dát v jídelníčku konečně něco sladkého jablko, banán, to ty cukry opravdu pociťuju. Hlavně doufám že mi půjde váha dolů :) ”

Den 19

Kat

29.10.2020

“I feel good, variety of the ingredients is a diet is very broad.”

Den 19

Veronika

29.10.2020

“Nemám pocit, že bych nějak hubnula. Jinak s výzvou nemám problém.”

Den 19

Pilisecka

29.10.2020

“Jídelníček mi nadmíru vyhovuje....je pestrý a šest jídel denně je dobře rozloženo, takže nemám pocit hladu. ”

Den 5

Renča

29.10.2020

“Jídlo je chutné baví mě. Ale mám vždycky večer hroznej hlad. Nevím co s tím. RENCA”

Den 5

Barborka

29.10.2020

“Jen je Škoda,ze k tomu nejsou recepty a musí člověk vymyslet z hlavy 😭 chutě na sladké mám pořad ”

Den 19

Honza

28.10.2020

“Mám hlad, ale s tím se tak nějak dalo počítat. ”

Den 6

Sandra

27.10.2020

“Pocit hladu nemám, ale chutě ano. Naštěstí jsou ty volné dny, takže si pak řeknu, že to vydržím. :)”

Den 5

Lenka

27.10.2020

“Hlad nemam, jen bolesti hlavy ”

Den 5

Pája

26.10.2020

“První dny jsem byla hladová 🤣 ale dnes 5 den už mi to stačí bohatě a začínám i přicházet na chuť receptum, které jsem v životě nevařila. Jenže v servírování jsem hrozná, takže ještě vypilovat aranž a pak přidám taky fotku😁”

Den 21

Zdenďour

25.10.2020

“Za mě super ať už člověk zhubne nebo ne cítím se lehčí a s větší energií ”

Den 6

Petulka06

25.10.2020

“energie mám o něco víc, sytá moc nejsem , chutě mám zejména na sladké”

Den 6

Janesapka

24.10.2020

“Bohužel tato výzva asi pro mě nebude to pravé, mám točení hlavy, a také jsme čekala i trochu cvičení jako bylo v 5 denní bezplatné výzvě....”

Den 5

Andula

23.10.2020

“Cítím se neskutečně skvěle. Nemám hlad, Nemám chuť na sladké. :) Učím se i konečně během dne pít!!! Za mě super, děkuji, jste skvělý!!!”

Den 21

Paja736663

23.10.2020

“Energie mám dost, občas akorát chutě na sladké, ale ty se dají zajíst zeleninou ”

Den 6

Bienka

23.10.2020

“Super, jsem na sebe pyšná. ”

Den 5

spokoevik

22.10.2020

“Energie mám na rozdávání. Jídelníček je šatny až až .. když jsem viděla jídelníček říkala jsem si to mi bude stačit na celý den? 😁 A teď když jim jídla z jídelníčku mám pocit že je toho až moc 😁 chutě mě občas honí večer ale udělám si nějaký bylinkový čaj a chutě zaženu .. za mě zatím na jednicku, jsem na sebe pyšná jak to zvládám a to mě motivuje jet dal, cvičit a vidět vysledky 😊😉💪”

Den 5

shariz3044

22.10.2020

“Cítím se skvěle. Už po pár dnech mám pocit, že se mi změnilo břicho. 😃 Konečně se necítím prejezene. Chutě na sladké se mi skvěle daří zahanet vidinou volné neděle. ”

Den 6

Jitu

22.10.2020

“Super, mám vyzvu +, která hrozně pomáhá a jím, na co mám chuť, nebo co mám v lednici. ”

Sdílejte s námi váš progres na Instagramu přes hashtag #30tidennivyzva #sacharidovevlny

Odebírej zdarma naše rady, novinky a akce!

Vše ti pošleme přehledně v emailu a nic ti neunikne! Odhlásit se můžeš kdykoliv.