Sacharidové vlny 2.0
Video Youtube 2 - Sacharidové vlny 2.0
Sdílej výzvu Sacharidové vlny 2.0 přátelům

Sacharidové vlny 2.0

Upgradovaná stravovací výzva určená pro ženy i muže, kteří potřebují zhubnout ještě rychlejším způsobem více cm a procent tuku (protože se chtějí vejít do svatebních šatů, protože mají za měsíc třídní sraz…znáte to 🙂
Naše SACHARIDOVÉ VLNY 2.0 nejsou klasické kulturistické, kdy jíš jen maso na vodě, trochu rýže a listí. Jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pokročilé. Jídelníček je pestřejší a propracovanější, ubírání sacharidů je pozvolné. Od prvního týdne naskočíš do procesu hubnutí, takže dosáhneš rychleji viditelných výsledků.Tento jídelníček bude mít větší efekt, i když necvičíš nebo cvičíš jen málo. Chceš-li  ale supr výsledky, přidej k tomu pohyb-posune tě několikanásobně rychleji k tvému vytyčenému cíli 💪


Chci vědět více

pro ženy i mužepro ženy i muže Určeno pro ŽENY i MUŽE
váha Váhové kategorie 45 kg - 130 kgVýzva se ti přizpůsobí na míru při spuštění.
Cena výzvy:
349 Kčvčetně DPH 21%
Abychom ti mohli vybrat kategorii přímo na tělo, budeme od tebe potřebovat při spouštění výzvy tyto informace: pohlaví, váha
garance Garance výměny výzvy do 3 dnů
Pro spuštění výzvy je nutné mít svoji registraci.
Vytvoř si svoji registraci nebo se stačí přihlásit do existující registrace.
Chceš-li mít dokonalý přehled nad objednávkami, nakupuj až po přihlášení.

Detailní popis výzvy

 • Rozšířené váhové kategorie - jídelníček budeš mít více na míru
 • Nákupní seznam – stop s plánováním a psaním dlouhých lejster
 • Každý den nový motivační email, který tě bude povzbuzovat a provázet celou výzvou
 • Přístup do aktivní FB skupiny, kde získáš podporu a nové, stejně zaměřené přátele
 • Instrukce, co a jak po skončení výzvy – nenecháme tě v nevědomosti jak pokračovat dál
 • Získáš spoustu spoustu času navíc, protože už nebudeš muset denně vymýšlet, co si uvařit
 • Pestřejší propracovanější jídelníček (v rámci možností), nové chutě, nové možnosti – sbohem nudo
 • Trvalý efekt a pozitivní návyk – 1 jídlo denně a kolísání váhy je minulost
 • Výsledky a větší sebevědomí – už žádné schovávání do tmavého volného oblečení
 • Přes 35000 výzvařů zhublo v průměru 5-8 kg
 • Čím dál tím častěji se ale utvrzujeme v tom, že váha není zas až tak směrodatné číslo, důležitější je spíše úbytek centimetrů nebo celková změna na těle a psychice
 • Koukni na proměny, komentáře a hodnocení výzvy  Sacharidové vlny od ostatních výzvařů
 • Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika, stres apod.).
 • Některé dny vyjdou levněji, některé zase trochu dráž
 • Podle našich i vašich zkušeností utratíš za jídlo cca 800 Kč týdně (pokud umíš nakupovat v různých akcích a máš dobře zásobenou špajzku, dostaneš se určitě na mnohem menší výdaje, navíc ty trvanlivější potraviny ti zůstanou)
 • Výzva obsahuje 4 volné dny (které si vybereš), kdy si můžeš dát nějakou dobrotu a uvařit dle sebe a 12 typových dnů. Výzva je poskládána tak, aby sis mohl/a vařit vždy na 2 dny
 • K této výzvě doporučujeme i některé potravinové doplňky
 • Než si ale cokoliv zakoupíš, doporučujeme výzvu aktivovat, kouknout se na informace a rady a pak si případně obstarat věci, které ti chybí
 • Neboj, budeš mít na všechno dost času, první den výzvy je čistě informační a plánovací
 • Vzhledem k tomu, že je tato výzva ještě více redukční, je potřeba, abys byl/a zdráv/a  a cítil/a ses fit (více „pro koho to není“)
 • Ve dnech s minimálním přísunem sacharidů, můžeš být podrážděný/á (vždy pomáhá těšit se na další den, kdy dostane tělo cukrů více anebo na volný den), můžeš být bez energie, může ti být zima
 • Když se cokoliv přihodí (onemocníš, odjedeš na neplánovanou dovču…), můžeš si výzvu dát do pozice PAUZA až na dobu 30 dní, a jakmile si všechno zařídíš, můžeš ji rozjet naplno
 • K výzvě je možné po dobu aktivity členství VÝZVA+ (více info na členství VÝZVA+) mít neomezené "Náhrady potravin". Díky tomu může být tvůj jídelníček ještě více na míru. Můžeš nahradit potraviny, které ti tolik nechutnají, nemůžeš je jíst nebo jen chceš něco zpracovat. 
V roce 2013 jsme vydali první Sacharidové vlny. V té době nebyl tento způsob hubnnutí příliš známý - nejvíce se šířil mezi fitness nadšenci. Jenže Sacharidové vlny pro závodníky ve fitness jsou velmi striktní a většinou se točí to stejné dokola - maso, vejce, rýže, zelená zelenina. Nic, co by většina lidí chtěla. Protože první verzi již odjelo přes 35 000 výzvařů s úžasnými výsledky a výzva je stále populární jako na začátku, rozhodli jsme se pro její upgrade - pestřejší jídelníček, vylepšené "vlnění" a tím efektivnější a ještě rychlejší hubnutí. Marťas se navíc začal opět připravovat na soutěž - tentokrát na Mistrovství Evropy, takže výzva přišla vhod. Tentokrát ho v jeho cestě podpoří i tým.

Často se nás ptáte

Nejlépe se alkoholu vyhni úplně. Negativně ovlivňuje dosažení krásných výsledků. Pokud to bez něj nezvládneš, společensky si můžeš dopřát ve volné dny, kdy sklenička dobrého vína vadit tolik nebude.

U každé výzvy je první den plný informací, kde se dozvíš, co budeš potřebovat. Protože se ale držíme hesla, že cvičit a jíst zdravě může každý, tak jde hlavně o věci, které už doma máš.

Na začátku (i na konci) výzvy se určitě nezapomeň vyfotit z různých úhlů. Tyto fotky vidíš jen ty a jsou pro tvoji motivaci. Čísla kolikrát tolik neřeknou jako rozdíl na fotkách. Když budeš chtít, můžeš na konci výzvy svoji proměnu sdílet veřejně přímo na stránkách a tím i od nás získat nějakou z odměn. Navíc v průběhu roku děláme různé soutěže o skvělé ceny.

Záleží na tom, kde žiješ. Občas se najde něco, co jde sehnat těžce nebo vůbec. Vždy jde ale najít vhodnou náhradu.

Ano. Základ je vždy pro obě pohlaví stejný. Jídelníčky se mírně liší v určitých potravinách a především v množství, aby odpovídalo dané kategorii.

V každé výzvě je poslední den informační, kde ti sdělíme, jak postupovat.

Volný den ve výzvě znamená, že si ten den můžeš dopřát vše, co ti chybí a na co máš chuť. Máš chuť na pizzu? Dej si jí. Chceš si dát dort? Dej si ho. Je to tvůj VOLNÝ den. Dobrou chuť :-)

Lidi, kteří slaví takový úspěch už za 30 dní, ve většině neměli žádné stravovací návyky a jedli nevýživná jídla. Když tělo dostává 2 jídla denně a to ještě nevýživná jídla z fast foodů, tak dlouhodobě strádá. Aby přežilo, ukládá si energii v podobě tuků a drží si ty zásoby zuby nehty. Když mu ale naopak začneš dávat pravidelný přísun výživných jídel, pochopí, že už šetřit a skladovat energii nemusí. Nastartuje metabolismus a začne energii spalovat mnohem víc, protože se nebojí hladovění. Při spalování začne odbourávat i tukové zásoby, a proto se našim výzvařům tak moc daří. :-)

Denně ti přijde e-mail, pomocí kterého se poklikneš do svého osobního profilu. Tam už máš od prvního dne vypsané své míry, váhu, fotky (vše vidíš samozřejmě jen ty). Na každý den máš připravený denní plán (stravovací, cvičební nebo s obojím).

Ano. V některých výzvách, kde jsme usoudili, že ti můžou pomoci usnadnit cestu k tvému cíli, jsme doplňky zařadili. Jde především o protein a multivitamin, tedy ty nezákladnější doplňky, které je vhodné užívat i mimo výzvy.

Doporučujeme námi ověřené doplňky, které najdeš zde https://doplnky.30tidennivyzva.cz/

Nákupní seznam na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o dny 1, 7, 8, 14, 15,...

Seznam všech jídel na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o dny 1, 7, 8, 14, 15,...

Ano. Stačí, když si nevyhovující produkty nahradíš těmi bezlepkovými. Jde především o těstoviny, ovesné vločky a celozrnné pečivo.

Instrukce chodí každý den, ale zůstávají ti ve tvém profilu, takže si je můžeš zpětně pohodlně přečíst.

Pokud máš zájem o výzvu, která obsahuje jídelníček, nákupní seznam i rozpis jídel dostáváš vždy dopředu na celý týden.

Platební brána nabízí mnoho způsobů plateb, které lze rozdělit do 3 skupin:

1. online platby (typicky platba kartou): klíč voucheru obdržíš obvykle v řádech sekund, maximálně minut a to i o víkendech

2. zrychlené převody (bankovní převody - tlačítko banky): obvykle do 60 minut a to i o víkendech

3. offline metody (běžný bankovní převod, metoda Super Cash): obvykle do 2 pracovních dnů od zaplacení, o případné státní svátky je potřeba dobu prodloužit

Složenka je ještě jiná kategorie, zde počítej 2-4 pracovní dny, samotné Poště trvá i 2 dny, než provede převod.

UPOZORNĚNÍ: jsou-li peníze na cestě a dostaneš upomínku, NEPOSÍLEJ nám potvrzení o platbě nebo informace v odpovědi, že jsi platil(a). Naše technická podpora tím nic neurychlí.

Nemáš-li bankovní účet v ČR, je jediná z možností zaplatit online platební kartou VISA nebo MASTERCARD a to jakoukoli vydanou kdekoli na světe (je nutné mít povolenou platbu na internetu v patřičné výši - detaily o své kartě získáte od banky, která ti ji vydala).

Nemáš-li v zahraničí platební kartu umožňující platby na internetu a ani nikdo ve tvém okolí, nedokážeme ti nabídnout v aktuální době jiné řešení platby.

Jídelníček ti chodí denně. Máš ale možnost stáhnout si rozpis jídel na celý týden. Takže během 30 dní ti 4x pošleme rozpis jídel v pdf pro daný týden.

Ano. 95% všech potravin obsažených ve výzvě seženeš v jakémkoli větším i menším obchodě. Občas se ale najde potravina, která je v určitém období hůře sehnatelná nebo ji v obchodě ve svém okolí nenajdeš. Ty jdou ale většinou snadno nahradit za jiné, které k dispozici máš.

Výzva v bodech

 • Ucelený program na 30 dní
 • Pro ženy i muže
 • Výzva pro ty, kteří chtějí zhubnout v ještě rychlejším tempu i bez nutnosti cvičení
 • Výzva pro ty, kteří se chtějí naučit pravidelně jíst
 • Sacharidové vlny jsou léty prověřený způsob, jak se dopracovat k hezké postavě ve velmi krátkém čase
 • Přesnější váhové kategorie vypočítaná speciálním vzorcem podle % tuku v těle
 • Postupným snižováním sacharidů od nejvyššího po nejnižší se docílí toho, že si tělo tak rychle nezvykne na změny, neustále maká a efektivně spaluje
 • Při správném dodržování jídelníčku můžeš očekávat ještě větší úbytek tuků než u klasických redukčních jídelníčků
 • Výzvu budeš mít dostupnou ještě 60 dnů po dojetí
 • Výzvu můžeš reaktivovat a jet 2 měsíce po sobě

Ukázky z výzvy:

Disclaimer - vyloučení odpovědnosti
Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).

Tuto výzvu pro tebe sestavili

Marika Marika Zakladatelka a trenérka
Martin Martin Trenér
Lukáš Lukáš Fitness a výživový konzultant

Proměny uživatelů této výzvy

Hodnocení uživatelů, kteří zkusili tuto výzvu

Celkové hodnocení 485 hodnocení 4.6 z 5

Ali

“Skvela vyzva na zhubnuti tuku :) ”

verinka

“Bohužel se mi nepovedlo zhubnout tak, jak jsem si představovala i když jsem jídelníček dodržela, ale zkusím vaší výzvu jedu keto a uvidím. Jinak s jídelníčkem jsem spokojena. Bohužel mám omezený pohyb, neboť jsem po operaci plotének.”

Barča

“S výzvou jsem spokojená. Někdy to byl boj, ale zvládla jsem. Určitě výzvu zopakuji. ”

Kačí

“Skvělá výzva...doporučuji ”

Kovin

“Administrace dobrá. Ty motivační průpovídky byly šílené, jak pro mimina.”

Recenze z výzvy Sacharidové vlny

Evajs

“Krátkodobá, ale velice účinná výzva ! Super nákop pro rozhodnutí začít něco dělat, při kombinaci s cvičením velice efektivní, viditelné výsledky již po 10 dnech ! Super !”

Recenze z výzvy Sacharidové vlny

libu

“Sacharidové vlny jsou skvělé. Pro mě až na pár jídel,které úplně tedy nemusím.Jinak se dalo vše vydržet skvěle,bez většího pocitu hladovění.Naopak jsem se díky vlnám naučila jíst celkem pravidelně.”

Recenze z výzvy Sacharidové vlny

Ali

“Můžu jen doporučit shodila jsem sice 3 kg ale v pase -5cm a boky -5cm za mě spokojenost veliká. Teď pojedu Bikiny a už se těším :-) Celému Týmu 30.denní výzvy moc děkuji :-) jste skvělý !!!”

Recenze z výzvy Sacharidové vlny

Denny

“Svůj cíl určitě splnila - zhubla jsem - některé recepty byly i dobré. Ani jsem netrpěla pocitem hladu. Ale poté jsem kila nabrala rychle zpět a rozhodila se mi menstruace, tak jsem se bála, že čekám 3. dítě - to bylo dost o nervy!”

Recenze z výzvy Sacharidové vlny

Jana K.

“Nejúčinější dieta ever :-) pokaždé kolem 8 kg. Ty bílky tam jsou tedy brutus, ale vyplatí se vydržet”

Ali

“Skvela vyzva na zhubnuti tuku :) ”

Kačí

“Skvělá výzva...doporučuji ”

Markéta

“Sacharidové vlny mě nakoply a ukázaly co, jak a kdy mám jíst. Jsem spokojená.”

capas

“Vlny 2.0 jsou sice náročnější než původní, ale dá se to zvládnout :D”

“Funkční jídelníček bez pocitu hladu, až na některé vyjjímky, kdy to bylo náročné.”

Recenze z výzvy Sacharidové vlny

verča

“2 tyzdne a mam o kilo viac. vajcia nemozem ani vidiet a vkuse dokola to iste!!! takze za mna je to uplna hroza:( u mna to nefungovali a u manzela tiez nie a to sme vsetko dodrziavali, vazili a kazdy den poctivo varili”

  30ti denní výzva

  Ahoj Verčo, nejde vycházet z dvou týdnů, kdy tělo reaguje na změnu. 30 dní je opravdu minimální doba pro to dělat nějaké závěry a případné změny. Je mnoho výzvařů, kteří si vlny prodloužili a změny se u nich projevily právě až 5.-6. týden. Jídelníček je postaven tak, abys vařila vždy na 2 dny. Pokud je některých potravin na tebe příliš, není nic snazší, než zvolit danou náhradu a vybrat si cokoli jiného v přesné gramáži (nová funkce na nových stránkách). Pokud vám ale nesedla tato výzva, věříme, že sedne jiná s jiným systémem a jídelníčkem.

Recenze z výzvy Sacharidové vlny

“Tragicky nesympatická komunikace, která se může vtipná a odlehčená zdát snad jen úplně jednoduchým dívenkám ve věku zhruba třinácti let, jazykový primitivismus, kýčovité novotvary typu "výzvánek", trestuhodné zacházení s jazykem a arogance někoho, kdo si sám o sobě myslí, že je dokonalý, ve smyslu osvaleně namaštěný, a může svůj pohled na svět vnutit prostřednictvím nesnesitelné blondýnštiny všem. To všechno mi vzalo chuť do využití produktu, který nabízí někdo, kdo je schopen tímto způsobem komunikovat. Mail od mailu mě majitelé produktu v mém přesvědčení, že se mnou někdo hovoří jako bych byl po trepanaci a lobotomii, utvrzoval. Strašlivá zkušenost, ale i takové přináší život.”

  30ti denní výzva

  To je náš kamarádský přístup. Navíc je to věc názorů. Každému se zavděčit nemůžeme. Mail je součástí výzvy, jsou v něm tipy a rady, ale mám-li s něčím problém, mohu ho přeskočit a jít přímo k jídelníčku a nákupnímu seznamu. Jde přeci hlavně o hubnutí a ne o to, jak tě kdo bude oslovovat v e-mailu. Díky za názor, ale to jsme my, 30ti denní výzva.

Recenze z výzvy Sacharidové vlny

Karkule

“Vlny jsme si objednaly s kolegyní na stejno. Ona parádně hubla, já přibírala. Za měsíc 5kg nahoře! Příšerný.”

  30ti denní výzva

  Ahoj, ony vlny fungují skvěle, ale nefungují nikdy úplně všem. To platí u každé výzvy. Proto stavíme výzvy na různých principech, aby si každý našel to, co mu nejvíce vyhovuje. Rádi ti poradíme, co případně změnit, aby ses i ty posunula blíž svému cíli :-)

Glejn

“S výzvou jsem byla spokojená, sice výsledky byly minimální, ale i tak to šlo na postavě poznat. Určitě se k této výzvě vrátím! ”

Recenze z výzvy Sacharidové vlny

vacina

“Bohužel výzva mě trošku zklamala, po výzvě se dostavil jojo efekt :( ”

  30ti denní výzva

  Ahoj, jojo efekt nastává tehdy, když se vrátíš ke starým návykům. Je dobré si i po výzvě nebo jakémkoli redukčním programu nechat ve svém režimu určitě zásady (pestrost, vyváženost, pravidelnost, aktivitu, psychickou pohodu, dostatečný pitný režim, spánek,..).

Den 6

Síma

25.9.2020

“Zatím mám pocit, že jsem spíše přibrala, než zhubla. Každopádně, jídla jsou sytá a chutě jdou zahnat sklenicí vody. Víc energie zatím nepociťuji. Hurá do dalších dnů. ”

Den 6

Dita

25.9.2020

“Cítím se suprově, jídla je na můj vkus až až.”

Den 6

25.9.2020

“Jídelníček se mi moc líbí. Jen mám problém sníst vše :-). Je toho hodně.”

Den 6

25.9.2020

“Necítím se nafouklá, lépe se mi běhá a jídlo mi chutná 😉”

Den 19

moncik14

24.9.2020

“Super, citim se lepe a ne jak balon”

Den 19

Jana

24.9.2020

“co se týče váhy jsem spokojená, ale večer hladová, chodím spát ve 23 hod.a poslední jídlo mám v 19.hod. Jinak vše Ok jde to krásně a při cvičení se mi tělo parádně rýsuje.”

Den 6

Léňa

22.9.2020

“Sportuji, jím předepsané porce a cítím se dobře. Už po necelém týdnu vidím výsledky a to mě hrozně moc motivuje.”

Den 19

Daja

22.9.2020

“Je to v pohode, jidla je min, jen sem nekdy hodne unavena a podrazdena.”

Den 5

Tucnak

21.9.2020

“Nejsem unavená, nemám chuť na sladké,citim se skvěle, nemam pocit, že jsem nateklá😁👍”

Den 19

20.9.2020

“je to super nemám problém”

Den 5

Borovice

20.9.2020

“citim se dobre, nemam pocity hladu ci chute na jina jidla. Je to v pohode.”

Den 19

czJOHNcz

19.9.2020

“zhulenej, jídla je víc než normálně s ním , ale jsem velice spokojen...”

Den 19

LenZa

19.9.2020

“Maximalni spokojenost”

Den 5

Nelyccka

19.9.2020

“Energie mirne nizsi, ale jinak je vse ok.”

Den 6

Smolinka

18.9.2020

“Bolest hlavy, citim se lehčí, vecer mívám hrozny hlad. Vecere s nízkým příjmem sacharidů mi nestaci, musim jit spat abych ten hlad zapsala. ”

Den 19

Tom

18.9.2020

“Občas hládek, ale jinak.se cítím skvěle”

Den 19

Fialka

18.9.2020

“Jsem hladovec...takže mam často hlad. Ake snazim se. V 57 letech uz to jde hooodne ztuha. Prodlouzim si vlny jeste pak o 2 tydny.”

Den 5

Susieanne

18.9.2020

“prvni dny trochu hlad, ale vcera velka porce jidla, po ktere mam spoustu energie! Prechazim z LC stravy, na ktere jsem byla dva roky na normalni sacharidovou a je to velky rozdil. Mam tak o 100 % vic energie. ”

Den 19

Ewička Fidorka

18.9.2020

“Výzva je super, už na sobě cítím změny. Těším se na konečný výsledek! Pocity mám dobré, jen mě občas trápí hlad, poslední dobou je to v noci 😀”

Den 21

Týnka

17.9.2020

“Tak aktuálně hlad nemívám akorát jsem dost slabá tento týden mám i noční směnu tak bych nejradši z postele vůbec nevylezla ale konečně se váha pohla tak mám radost 😊”

Den 5

Lulu

17.9.2020

“Výzva je naprosto skvělá! Držela jsem před pár lety výzvu sacharidové vlny 1.0 a výsledky byly úžasné. Ale výzva nebyla tak pestrá jako výzva sacharidové vlny 2.0! Hlad za celou dobu nepociťuji, chutě také žádné nemám a sytá jsem vždy tak akorát. Porce nejsou vůbec malé. Jídelníček se opravdu povedl! Možnost náhrad se vám opravdu povedla. Takhle člověk vůbec neplýtvá jídlem.”

Den 5

Miki

17.9.2020

“2 a 3 den byl trochu náročny , měla jsem trochu hlad, ale jinak to šlo, co se týče 4 dne super zase až moc jídla, jinak suroviny jsou dostupné a recepty jednoduché takže ta mě zatím hodně dobrý. ”

Den 19

Eva

16.9.2020

“Nulová energie, ale hlad nemám ”

Den 6

Michaela

13.9.2020

“Kdyz jsem s Vami zacinala, jela jsem ty stare sacharidove vlny.. a asi proto jsem mela z techto novych 2.0 dost obavu. Nicmene jsem velice mile prekvapena, jidla je strasne moc, unavena nejsem, chute nemam. Zazrak toto!”

Den 6

Jitula

13.9.2020

“Výzva mi vyhovuje, cítím se dobře, hlad nemám, velikost a četnost jídla je pro mě dostačující, někdy mám pocit, že i velké a 2x kontroluji gramáž, chutě nemivam, jsem zvyklá omezovat sacharidy, ale přece jenom, už se těším na volný den, že si něco co mám ráda. ”

Den 19

Ali

12.9.2020

“Super, díky povoleným náhradám ani nemám na nic chuť :-)”

Den 6

Laones

11.9.2020

“Zatím se cítím skvěle. Jsem plná energie, zvládám k výzvě i cvičit. ”

Den 5

11.9.2020

“zatím vše v pohodě dávám, tak těším se na progress”

Den 6

11.9.2020

“Energie zatím v pořádku a dostatek. První dva dny byly z hlediska sytosti nejhorší. Po pár prvních dnech mám pocit lehkosti v břiše a je to super”

Den 19

verinka

11.9.2020

“výzvu dodržuji celkem poctivě, ale zatím jen jedno kilo dole”

Den 19

Baruska

11.9.2020

“Ze začátku jsem si myslela, že budu trpět hlady. V průběhu tomu tak uplně není a někdy dost překvapivě nemám hlad ani ve dny, kdy je sacharidu opravdu málo. Tedy myslím, že můžu říct, že jídla mám dost. Občas nějaká únava je, ale většinou ve dny, kdy cvičím. Chutě nemám. hlad občas. Akorát po skoro 3 týdnech na sobě nepozoruju téměř žádné výsledky :-/ a to mě mrzí”

Den 21

11.9.2020

“Bohužel občas trochu hřeším, ale i přes to se cítím fajn.”

Den 5

Dominika

11.9.2020

“První den jsem měla hlad, ale další dny už to bylo ok. Chybí mi ovoce. Byla jsem zvyklá jíst denně minimálně 1 kg ovoce. Ale začalo mě bavit chystat si jídelníček a vše přesně měřit. Zatím mám pocit, že bych mohla vlnit více, jak 30 dní. Uvidíme, jak to bude dál, ale věřím že vše zvládnu 🙂”

Den 5

Týna

10.9.2020

“Super... nekdy mi dela problem vse snist az moc toho je 😂”

Den 5

Petra

10.9.2020

“Po prvních třech dnech s jídelníčkem pociťuji odlehčení, ustal pocit nafouklého, plného břicha. První dva dny byly náročnější, ale když se jídla dobře rozvrhnou a pije se dost vody, dá se to dobře zvládnout. Jídelníček je pestrý, dá se různě obměňovat. Chutě mě ještě přepadají odpoledne a k večeru, proto si na tyhle chvíle směřuji denní dávku proteinu jako "sladkého jídla". ”

Den 19

Kačí

10.9.2020

“Cítím se výborně, akorát protein mi v takovém množství nedělá dobře...nahradila sem řeckým jogurtem...”

Den 5

Jana

10.9.2020

“Jsem unavena jidlo zvládám zatím spokojenost”

Den 19

Kocour

9.9.2020

“Energie mám celkem dost,hlad občas mívám a chutě mám úplně na všechno 😂”

Den 19

Jezi

9.9.2020

“Energie na 1, mám jen problém 5x denně jíst, pocit hladu se totiž nedostavuje tak často. Jídelníček je suprově sestaven.”

Den 5

Daja

8.9.2020

“Zatim super! Jidla je min, cukru taky, ale da se to.”

Den 6

7.9.2020

“První dny výzvy super nemám s nicim problém vše mi vyhovuje,”

Den 19

Sonicupy

7.9.2020

“Můžu říct, že chutě vůbec nemám,což je u mě zázrak. Občas bych ještě něco snědla,ale nestává se to často, režim jsem porušila zatím jen jednou,ale nebylo to žádné extra 🐷,😀”

Den 6

Fialka

5.9.2020

“Chut na sladke. S malo sacharidy mam hlad 🤨🙈🙈😁”

Den 5

czJOHNcz

5.9.2020

“zatím vše ok..,..........................................”

Den 5

Kača

5.9.2020

“Energie: zadna zmena. Sytost: Kdyz si rozvrhnu jidlo, da se to. Jinak odpo byva nekdy hlad. Pocit: Je fajn vedet, jaky bude nasledujici tyden, nevymyslet co udelat za jidlo. Sepsany jidelnicek na cely tyden s gramazemi je fajn. Chute: Kupodivu nejsou chute na sladke.”

Den 5

Luciáš

4.9.2020

“první 2 dny trochu hlad, teď už dobrý”

Den 5

Ava

4.9.2020

“Zatím chválím jídelníček velmi pozitivně. Mám více energie, nemám takový hlad a tak nafouklé břicho jako když jsem plácala páte přes deváté”

Den 5

Ewička Fidorka

4.9.2020

“První dva dny jsem večer měla trochu hlad 😀 do 4.dne jsem měla bolesti hlavy a únavu, ale překonala jsem to a 2x jsem cvičila. Jídelníček je super, vyhovuje mi. Chutě na sladké zatím nemám. Hubnutí zdar 😉”

Den 20

lenisla

4.9.2020

“Cítím se skvěle, žádný hlad ani únava”

Den 19

3.9.2020

“Jídla dost, někdy prostě ani nestíhám sníst vše. Užívám si těchto dnů, protože nemusím přílohy. Chutě žádné. Ani sladké jídlo nechybí. Jen jím o dost více zeleniny. Ta mi chybí. A těším se na neděli, protože si uvařím pořádný vývar .”

Den 5

Týnka

3.9.2020

“Je fajn, že oproti staré výzvě se do toho člověk pustí rovnou už od prvního týdne. 😊 Na začátku trochu pocity hladu ale teď už ne, trochu méně energie ale s tím vším se počítá při nízkém příjmu. ”

Den 19

Týna

3.9.2020

“Super, jen trošku hlad”

Den 5

Sára

3.9.2020

“Nejsem moc zvyklá nejíst pečivo. Také jsem myslela, že v prvních dnech budu hladovět, ale naopak. Když jsem dala jídlu finální podobu, sotva jsem to mohla sníst. ”

Den 5

LenZa

3.9.2020

“Zvladam bez problemu zadne pocity hladu. Jen jestli muzete doporucit nejakou vlakninu. Mam trochu problem jit na zachod:)”

Den 19

njess

2.9.2020

“Mám hlad a chuť na sladký ”

Den 19

1.9.2020

“Zatiaľ som schudla 4 kg, takže som maximálne spokojná. Vôbec nehladujem, dokonca niekedy mám problém zjesť všetko čo mám v jedálničku. Je to super :-)”

Den 19

Baruš

1.9.2020

“HGhhggfgbbgzhgtggffff”

Den 5

Ali

30.8.2020

“Vse ok ;) ve dnech s velmi nizkym prijmem sacharidu jsem si pridala zelenou zeleninu.. chute na sladke mam.. ale preziju to :) syta jsem akorat”

Den 19

Formulka

29.8.2020

“ častý hlad a chutě ”

Den 19

capas

28.8.2020

“Hustá výzva, myslím, že o chlup náročnější než dřív... mám občas hladeček, přestože už mám scvrklý žaludek … snažím se přesvědčovat, že hlad je převlečená žíža :D”

Den 21

Adka

28.8.2020

“Citim s3 skvele. Lehceji.”

Den 5

verinka

28.8.2020

“jsem syta, velká výhoda jsou možné náhrady za jídla, které nemusím, či nejím ”

Den 19

28.8.2020

“Výzva je super ale dodržet ji je horší 😀”

Den 5

Lucifer

27.8.2020

“Více energie. Hlad moc nemám, nejsem zvyklá moc jíst, takže to je úplně v pohodě. Akorát dost pociťuji nedostatek cukru ale dá se to zvládnout 🤗 po týdnu už je vidět změna, za chvíli se jdu změřit 🤩”

Den 6

Baruska

27.8.2020

“Mám docela hlad a to i ten čvrtý den, necitím se uplně zasycená ani po tom, co sním dané jídlo. Ale váha mi klesla, takže mě to motivuje”

Den 5

Markét

27.8.2020

“strašně moc jídla na mě, jsem přecpaná a někdy to stejně nedám... jo a mám nahoře 0,5 kg :-( jinak si přehazuju protein odpolední dle času svičení (dámám max. hodinku dle tiffany roth, vyhovujeme mi že moc neskáče)”

Den 19

Yni

27.8.2020

“Zatím v pohodě, jen včera jsem byla trochu nevrlá z nedostatku sacharidů ”

Den 5

Terr

27.8.2020

“Pořád mám hlad, jídlo jinak dobré ”

Den 19

25.8.2020

“Po prvních 14-ti dnech mi spadly asi jen 2kg. Pak jsem musel na 5 dní přerušit a znovu jsem spustil. Teď za necelý týden skočily dolů další 3kg. Takže zatím určitě spokojenost.”

Den 19

25.8.2020

“zatím všechno docela dobré :)”

Den 5

Anett

25.8.2020

“Mám problémy se snídaněmi . Je to na mě hrozně jídla ”

Den 5

Sonicupy

24.8.2020

“Je to zatím pár dní,ale musím říct, že mě to baví....jídlo hotové do 20 min. Když mi něco nechutná nebo to doma nemám tak nahradím a tímto způsobem si vlastně můžu jídelníček překopat podle svého. První dva dny jsem se musela kousnout, protože mi večeře nestačila,ale dalo se to v pohodě vydržet.”

Den 20

Hanulka

22.8.2020

“Chutě mě obcas prepadnou ale hlad jsem měla jen asi 3x”

Den 6

21.8.2020

“U jídelníčku oceňuji možnost výběru. Některé potraviny nejím. Ale jsem zvyklá jíst více syrové zeleniny. Snažím se vždy vše sníst, ale je toho hodně. Teprve teď vidím, jak málo jsem jedla. Mám ještě problém s dopolední svačinou. Většinou tam jsou jogurty, ale já bych potřebovala nějakou svačinu do kapsy. Jsem strážník a jogurty po kapsách v tomto vedru se nosit nedají. Jinak jsem spokojená. Jen mne mrzí, že jsem se na začátku nezměřila. Ale podle oblečení je toto první dieta, která u mne funguje. Moc děkuji za výzvu ”

Den 5

lenisla

20.8.2020

“Cítím se super,energie až dost,precpana trošku,ale lepší než hlad :-)”

Den 5

Kačí

20.8.2020

“Cítím se skvěle, ale bolí mi celé tělo...pridala sem i výzvu břicho snů:-) jinak jidlo mi vyhovuje...super výzvy...obě ”

Den 19

Veru

20.8.2020

“Jsem vic nervózní, když mám málo cukru. Ve dny kdy je hodně málo sacharidů jídlo začinam jíst až v poledne.”

Den 19

Zeldic

20.8.2020

“Začal jsem na 108 kg. Momentálně mám 102. Byl jsem zvyklí ještě 1 max 2x denně a na mě je 6 jídel straně moc :-) Ale cítím se dobre. ”

Den 19

Heduš

20.8.2020

“Někdy hlad,ale to k tomu patří. Druhý týden strašně unavená, ale teď je to v pohodě 😊cítím se dobře. Zhubla jsem. ”

Den 5

Miška

20.8.2020

“Celkem jsem hladova ale jinak se citim dobre. Jidlo mi chutna. Nelibi se mi ze se za vymeny musi “platit” lovackama nebou clenstvim ve vyzve+ kdyz chrest, napriklad, ted neni nikde k dostani. Naopak bych privitala zameny uz v nakupnim seznamu kdyz chodim po obchode a zrovna ta potravina tam neni (v kaufu nemeli chrest, boruvky, zelene papriky, a hovezi plec). Vcelku ale hodnotim pozitivne a tesim se na vysledky na konci vyzvy. ”

Den 19

20.8.2020

“Víc energie, nemám chutě, jsem stále sytá”

Den 19

Markéta

20.8.2020

“Chutě téměř žádné, když cítím hlad, dám si zeleninu. Sytost ok, ale ten protein - měla by tam být varianta co místo něj. Sice si ho dám, ale jen tak 3x do týdne a místo něj si dám zeleninu nebo k tomu proteinu přidám okurku. Samotný protein mě nezasytí na odpoledne a upřímně to není ani dobré.”

Den 5

Lůca

19.8.2020

“Za me super, jidla jsou rychla a spousta nahrad, miluju to!”

Den 5

Týna

19.8.2020

“Citím se skvěle 😊 jídla mi naprosto vyhovují”

Den 19

18.8.2020

“Zatim skvele. Ubytek na vaze je uz 9kg”

Den 5

18.8.2020

“zatím v pohodě, jídlo mi stačí”

Den 5

trepulda

18.8.2020

“Jídlo mi chutnalo, ale odpoledne jsem měla hlad. Jídelníček je super.”

Den 5

Baruš

18.8.2020

“Super! Hlad vůbec, cítím se lehčí a je mi líp. Suroviny úplně super a užívám si to!”

Den 20

Maruška

17.8.2020

“Výzvu som mala pozastavenu dlhšiu dobu. Nedarilo sa mi zakúpiť cez GoPay výzvu+ a ani s bankou ani adminom sa mi problém nedarilo vyriešiť. Našťastie sa to teraz podarilo a môžem pokračovať. Uvažujem však nad tým, že začnem od začiatku 🤷‍♀️ ”

Den 6

Kaťule

17.8.2020

“Již během prvních dní mi tato výzva pořádně nastartovalo metabolismus. Žádné zažívací potíže. Moje chuťové fantazie se nečekaně zmírnily na minimum-(kdo by si v horkém létě občas neudělal chuť na nanuka). Pocitově se cítím mnohem lépe a jsem odolnější vůči stresu se kterým jsem ve styku až moc často. Věřím, že mi to nastartuje nový pohled na důležitost stravy v životě a pomůže dát se správným směrem.”

Den 5

17.8.2020

“Momentálne som so všetkým spokojná na maximum”

Den 6

Kačka

17.8.2020

“zvykaní si, nové chutě a jídla, spokojenost”

Den 6

Duckie

16.8.2020

“No, popravdě jsem čekala víc. J9delníček, ktrý spočívá v pouhém rozpisu potrvin, bez vysvětlení proč, bez spočítaných maker, aby mohl člověk subsstituovat. Bez receptů (když je někde napsáno jídelníček, představuju si alespoň tpy na několi tpických receptů).. bez tipů na cvičení.. Bez nějakého kouče, který alespo%n hromadně virtuáně dodává nějakou denní motivaci.. Popravdě nevím, proč by mě to mělo bavit. Jako soupis potravin pro nákup si umím stáhnoout z netu i zadarmo :(”

Den 6

Janča

15.8.2020

“Zatím super! Hlad skoro nikdy nemám, a hlavně to jídlo je dobrý! ”

Den 5

Formulka

15.8.2020

“Večer chutě, ale celkem to jde”

Den 6

14.8.2020

“Nezvládám jíst všechno, ale snad to půjde nějak :) ”

Den 5

14.8.2020

“Cítím se porad hladová , bez nálady , mám chuť skončit :( dole ani deko ”

Den 5

mikejla

13.8.2020

“Ze začátku pocit hladu, coz vyřešila voda...více energie, super že jsou náhrady ”

Den 5

Jerssey

13.8.2020

“Unavená, bez energie a občas asi i hladová. Chutě na sladké jsou u mě neustále jelikož sem člověk co bez sladkého nedokáže ani dýchat :-)”

Den 20

Lucíšek

13.8.2020

“už jsem jednou sacharidové vlny jela, tak jsem věděla, co mne čeká je super, že jste vynechali přípravný týden, ta hromada jídla byla pekelná teď je sice občas hlad, ale jde to vydržet ”

Sdílejte s námi váš progres na Instagramu přes hashtag #30tidennivyzva #sacharidovevlny

Odebírej zdarma naše rady, novinky a akce!

Vše ti pošleme přehledně v emailu a nic ti neunikne! Odhlásit se můžeš kdykoliv.