Sacharidové vlny 2.0
Video Youtube 2 - Sacharidové vlny 2.0
Sdílej výzvu Sacharidové vlny 2.0 přátelům

Sacharidové vlny 2.0

Výzva s jídelníčkem pro intenzivní hubnutí.

Upgradovaná stravovací výzva určená pro ženy i muže, kteří potřebují zhubnout ještě rychlejším způsobem více cm a procent tuku (protože se chtějí vejít do svatebních šatů, protože mají za měsíc třídní sraz…znáte to 🙂
Naše SACHARIDOVÉ VLNY 2.0 nejsou klasické kulturistické, kdy jíš jen maso na vodě, trochu rýže a listí. Jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pokročilé. Jídelníček je pestřejší a propracovanější, ubírání sacharidů je pozvolné. Od prvního týdne naskočíš do procesu hubnutí, takže dosáhneš rychleji viditelných výsledků.Tento jídelníček bude mít větší efekt, i když necvičíš nebo cvičíš jen málo. Chceš-li  ale supr výsledky, přidej k tomu pohyb-posune tě několikanásobně rychleji k tvému vytyčenému cíli 💪


Chci vědět více

pro ženy i mužepro ženy i muže Určeno pro ŽENY i MUŽE
váha Váhové kategorie 45 kg - 130 kgVýzva se ti přizpůsobí na míru při spuštění.
Cena výzvy:
299 Kčvčetně DPH 21%
Abychom ti mohli vybrat kategorii přímo na tělo, budeme od tebe potřebovat při spouštění výzvy tyto informace: pohlaví, váha
garance Garance výměny výzvy do 3 dnů
Pro spuštění výzvy je nutné mít svoji registraci.
Vytvoř si svoji registraci nebo se stačí přihlásit do existující registrace.
Chceš-li mít dokonalý přehled nad objednávkami, nakupuj až po přihlášení.

Detailní popis výzvy

 • Rozšířené váhové kategorie - jídelníček budeš mít více na míru
 • Nákupní seznam – stop s plánováním a psaním dlouhých lejster
 • Každý den nový motivační email, který tě bude povzbuzovat a provázet celou výzvou
 • Přístup do aktivní FB skupiny, kde získáš podporu a nové, stejně zaměřené přátele
 • Instrukce, co a jak po skončení výzvy – nenecháme tě v nevědomosti jak pokračovat dál
 • Získáš spoustu spoustu času navíc, protože už nebudeš muset denně vymýšlet, co si uvařit
 • Pestřejší propracovanější jídelníček (v rámci možností), nové chutě, nové možnosti – sbohem nudo
 • Trvalý efekt a pozitivní návyk – 1 jídlo denně a kolísání váhy je minulost
 • Výsledky a větší sebevědomí – už žádné schovávání do tmavého volného oblečení
 • Přes 35000 výzvařů zhublo v průměru 5-8 kg
 • Čím dál tím častěji se ale utvrzujeme v tom, že váha není zas až tak směrodatné číslo, důležitější je spíše úbytek centimetrů nebo celková změna na těle a psychice
 • Koukni na proměny, komentáře a hodnocení výzvy  Sacharidové vlny od ostatních výzvařů
 • Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika, stres apod.).
 • Některé dny vyjdou levněji, některé zase trochu dráž
 • Podle našich i vašich zkušeností utratíš za jídlo cca 800 Kč týdně (pokud umíš nakupovat v různých akcích a máš dobře zásobenou špajzku, dostaneš se určitě na mnohem menší výdaje, navíc ty trvanlivější potraviny ti zůstanou)
 • Výzva obsahuje 4 volné dny (které si vybereš), kdy si můžeš dát nějakou dobrotu a uvařit dle sebe a 12 typových dnů. Výzva je poskládána tak, aby sis mohl/a vařit vždy na 2 dny
 • K této výzvě doporučujeme i některé potravinové doplňky
 • Než si ale cokoliv zakoupíš, doporučujeme výzvu aktivovat, kouknout se na informace a rady a pak si případně obstarat věci, které ti chybí
 • Neboj, budeš mít na všechno dost času, první den výzvy je čistě informační a plánovací
 • Vzhledem k tomu, že je tato výzva ještě více redukční, je potřeba, abys byl/a zdráv/a  a cítil/a ses fit (více „pro koho to není“)
 • Ve dnech s minimálním přísunem sacharidů, můžeš být podrážděný/á (vždy pomáhá těšit se na další den, kdy dostane tělo cukrů více anebo na volný den), můžeš být bez energie, může ti být zima
 • Když se cokoliv přihodí (onemocníš, odjedeš na neplánovanou dovču…), můžeš si výzvu dát do pozice PAUZA až na dobu 30 dní, a jakmile si všechno zařídíš, můžeš ji rozjet naplno
 • K výzvě je možné po dobu aktivity členství VÝZVA+ (více info na členství VÝZVA+) mít neomezené "Náhrady potravin". Díky tomu může být tvůj jídelníček ještě více na míru. Můžeš nahradit potraviny, které ti tolik nechutnají, nemůžeš je jíst nebo jen chceš něco zpracovat. 
V roce 2013 jsme vydali první Sacharidové vlny. V té době nebyl tento způsob hubnnutí příliš známý - nejvíce se šířil mezi fitness nadšenci. Jenže Sacharidové vlny pro závodníky ve fitness jsou velmi striktní a většinou se točí to stejné dokola - maso, vejce, rýže, zelená zelenina. Nic, co by většina lidí chtěla. Protože první verzi již odjelo přes 35 000 výzvařů s úžasnými výsledky a výzva je stále populární jako na začátku, rozhodli jsme se pro její upgrade - pestřejší jídelníček, vylepšené "vlnění" a tím efektivnější a ještě rychlejší hubnutí. Marťas se navíc začal opět připravovat na soutěž - tentokrát na Mistrovství Evropy, takže výzva přišla vhod. Tentokrát ho v jeho cestě podpoří i tým.

Často se nás ptáte

Nejlépe se alkoholu vyhni úplně. Negativně ovlivňuje dosažení krásných výsledků. Pokud to bez něj nezvládneš, společensky si můžeš dopřát ve volné dny, kdy sklenička dobrého vína vadit tolik nebude.

U každé výzvy je první den plný informací, kde se dozvíš, co budeš potřebovat. Protože se ale držíme hesla, že cvičit a jíst zdravě může každý, tak jde hlavně o věci, které už doma máš.

Na začátku (i na konci) výzvy se určitě nezapomeň vyfotit z různých úhlů. Tyto fotky vidíš jen ty a jsou pro tvoji motivaci. Čísla kolikrát tolik neřeknou jako rozdíl na fotkách. Když budeš chtít, můžeš na konci výzvy svoji proměnu sdílet veřejně přímo na stránkách a tím i od nás získat nějakou z odměn. Navíc v průběhu roku děláme různé soutěže o skvělé ceny.

Záleží na tom, kde žiješ. Občas se najde něco, co jde sehnat těžce nebo vůbec. Vždy jde ale najít vhodnou náhradu.

Ano. Základ je vždy pro obě pohlaví stejný. Jídelníčky se mírně liší v určitých potravinách a především v množství, aby odpovídalo dané kategorii.

V každé výzvě je poslední den informační, kde ti sdělíme, jak postupovat.

Volný den ve výzvě znamená, že si ten den můžeš dopřát vše, co ti chybí a na co máš chuť. Máš chuť na pizzu? Dej si jí. Chceš si dát dort? Dej si ho. Je to tvůj VOLNÝ den. Dobrou chuť :-)

Lidi, kteří slaví takový úspěch už za 30 dní, ve většině neměli žádné stravovací návyky a jedli nevýživná jídla. Když tělo dostává 2 jídla denně a to ještě nevýživná jídla z fast foodů, tak dlouhodobě strádá. Aby přežilo, ukládá si energii v podobě tuků a drží si ty zásoby zuby nehty. Když mu ale naopak začneš dávat pravidelný přísun výživných jídel, pochopí, že už šetřit a skladovat energii nemusí. Nastartuje metabolismus a začne energii spalovat mnohem víc, protože se nebojí hladovění. Při spalování začne odbourávat i tukové zásoby, a proto se našim výzvařům tak moc daří. :-)

Denně ti přijde e-mail, pomocí kterého se poklikneš do svého osobního profilu. Tam už máš od prvního dne vypsané své míry, váhu, fotky (vše vidíš samozřejmě jen ty). Na každý den máš připravený denní plán (stravovací, cvičební nebo s obojím).

Ano. V některých výzvách, kde jsme usoudili, že ti můžou pomoci usnadnit cestu k tvému cíli, jsme doplňky zařadili. Jde především o protein a multivitamin, tedy ty nezákladnější doplňky, které je vhodné užívat i mimo výzvy.

Doporučujeme námi ověřené doplňky, které najdeš zde https://doplnky.30tidennivyzva.cz/

Nákupní seznam na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o dny 1, 7, 8, 14, 15,...

Seznam všech jídel na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o dny 1, 7, 8, 14, 15,...

Ano. Stačí, když si nevyhovující produkty nahradíš těmi bezlepkovými. Jde především o těstoviny, ovesné vločky a celozrnné pečivo.

Instrukce chodí každý den, ale zůstávají ti ve tvém profilu, takže si je můžeš zpětně pohodlně přečíst.

Pokud máš zájem o výzvu, která obsahuje jídelníček, nákupní seznam i rozpis jídel dostáváš vždy dopředu na celý týden.

Platební brána nabízí mnoho způsobů plateb, které lze rozdělit do 3 skupin:

1. online platby (typicky platba kartou): klíč voucheru obdržíš obvykle v řádech sekund, maximálně minut a to i o víkendech

2. zrychlené převody (bankovní převody - tlačítko banky): obvykle do 60 minut a to i o víkendech

3. offline metody (běžný bankovní převod, metoda Super Cash): obvykle do 2 pracovních dnů od zaplacení, o případné státní svátky je potřeba dobu prodloužit

Složenka je ještě jiná kategorie, zde počítej 2-4 pracovní dny, samotné Poště trvá i 2 dny, než provede převod.

UPOZORNĚNÍ: jsou-li peníze na cestě a dostaneš upomínku, NEPOSÍLEJ nám potvrzení o platbě nebo informace v odpovědi, že jsi platil(a). Naše technická podpora tím nic neurychlí.

Nemáš-li bankovní účet v ČR, je jediná z možností zaplatit online platební kartou VISA nebo MASTERCARD a to jakoukoli vydanou kdekoli na světe (je nutné mít povolenou platbu na internetu v patřičné výši - detaily o své kartě získáte od banky, která ti ji vydala).

Nemáš-li v zahraničí platební kartu umožňující platby na internetu a ani nikdo ve tvém okolí, nedokážeme ti nabídnout v aktuální době jiné řešení platby.

Jídelníček ti chodí denně. Máš ale možnost stáhnout si rozpis jídel na celý týden. Takže během 30 dní ti 4x pošleme rozpis jídel v pdf pro daný týden.

Ano. 95% všech potravin obsažených ve výzvě seženeš v jakémkoli větším i menším obchodě. Občas se ale najde potravina, která je v určitém období hůře sehnatelná nebo ji v obchodě ve svém okolí nenajdeš. Ty jdou ale většinou snadno nahradit za jiné, které k dispozici máš.

Výzva v bodech

 • Ucelený program na 30 dní
 • Pro ženy i muže
 • Výzva pro ty, kteří chtějí zhubnout v ještě rychlejším tempu i bez nutnosti cvičení
 • Výzva pro ty, kteří se chtějí naučit pravidelně jíst
 • Sacharidové vlny jsou léty prověřený způsob, jak se dopracovat k hezké postavě ve velmi krátkém čase
 • Přesnější váhové kategorie vypočítaná speciálním vzorcem podle % tuku v těle
 • Postupným snižováním sacharidů od nejvyššího po nejnižší se docílí toho, že si tělo tak rychle nezvykne na změny, neustále maká a efektivně spaluje
 • Při správném dodržování jídelníčku můžeš očekávat ještě větší úbytek tuků než u klasických redukčních jídelníčků
 • Výzvu budeš mít dostupnou ještě 60 dnů po dojetí
 • Výzvu můžeš reaktivovat a jet 2 měsíce po sobě

Ukázky z výzvy:

Disclaimer - vyloučení odpovědnosti
Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).

Tuto výzvu pro tebe sestavili

Marika Marika Zakladatelka a trenérka
Martin Martin Společník a trenér
Lukáš Lukáš Fitness a výživový konzultant

Proměny uživatelů této výzvy

Hodnocení uživatelů, kteří zkusili tuto výzvu

Celkové hodnocení 406 hodnocení 4.6 z 5

Mike

“Výzvu hodnotím dobře . Poslední týden byl velmi náročný ,ale podařilo se 😀. Moc děkuji”

Monýsek

“O dost lepší a pestřejši nez původní vlny 😊”

mag

“V jídelníčku mi chyběli lušteniny”

Lůca

“Občas je to fuška ale dá se. Rozhodně lepší než historický vlny z dob vasich začátků 😉”

MamaLuca

“Super, výzva mě bavila. Díky náhradám muzete kombinovat dle vlasti chuti. Doporučuji 💯 Dam si ji ještě jednou ✅”

Recenze z výzvy Sacharidové vlny

Evajs

“Krátkodobá, ale velice účinná výzva ! Super nákop pro rozhodnutí začít něco dělat, při kombinaci s cvičením velice efektivní, viditelné výsledky již po 10 dnech ! Super !”

Recenze z výzvy Sacharidové vlny

libu

“Sacharidové vlny jsou skvělé. Pro mě až na pár jídel,které úplně tedy nemusím.Jinak se dalo vše vydržet skvěle,bez většího pocitu hladovění.Naopak jsem se díky vlnám naučila jíst celkem pravidelně.”

Recenze z výzvy Sacharidové vlny

Ali

“Můžu jen doporučit shodila jsem sice 3 kg ale v pase -5cm a boky -5cm za mě spokojenost veliká. Teď pojedu Bikiny a už se těším :-) Celému Týmu 30.denní výzvy moc děkuji :-) jste skvělý !!!”

Recenze z výzvy Sacharidové vlny

Denny

“Svůj cíl určitě splnila - zhubla jsem - některé recepty byly i dobré. Ani jsem netrpěla pocitem hladu. Ale poté jsem kila nabrala rychle zpět a rozhodila se mi menstruace, tak jsem se bála, že čekám 3. dítě - to bylo dost o nervy!”

Recenze z výzvy Sacharidové vlny

Jana K.

“Nejúčinější dieta ever :-) pokaždé kolem 8 kg. Ty bílky tam jsou tedy brutus, ale vyplatí se vydržet”

MamaLuca

“Super, výzva mě bavila. Díky náhradám muzete kombinovat dle vlasti chuti. Doporučuji 💯 Dam si ji ještě jednou ✅”

Lucy

“Sacharidove vlny sou bomba. Vic a chutnejsi jidla nez jsem jedla predtim. 10/10”

lump

“Maximální spokojenost. Škoda jen, že jsem k tomu nemohl cvičit. Ale i tak se mi podařilo sundat dolů, co jsem nabral od února letošního roku, kdy jsem nastoupil marodku po operaci kolene a tím pádem jsem se taky musel vzdát pohybových aktivit mimo velmi omezená rehabiliteční cvičení. Bohužel jsem si, ale taky ověřil, že v mém běžném životě bych tuto výzvu určitě nedal.”

Lizza

“Vylepšené vlny jsou super, jela jsem už i ty původní a měla vysledky, ale tahle výzva se drží mnohem líp a náhrady mi dost pomáhaly vydržet to až do konce 💪 díky ”

hofka

“Vlním každé 3 roky a vždy spolehlivě funguje. Díky, nová verze se navíc drží mnohem snáz.”

Recenze z výzvy Sacharidové vlny

verča

“2 tyzdne a mam o kilo viac. vajcia nemozem ani vidiet a vkuse dokola to iste!!! takze za mna je to uplna hroza:( u mna to nefungovali a u manzela tiez nie a to sme vsetko dodrziavali, vazili a kazdy den poctivo varili”

  30ti denní výzva

  Ahoj Verčo, nejde vycházet z dvou týdnů, kdy tělo reaguje na změnu. 30 dní je opravdu minimální doba pro to dělat nějaké závěry a případné změny. Je mnoho výzvařů, kteří si vlny prodloužili a změny se u nich projevily právě až 5.-6. týden. Jídelníček je postaven tak, abys vařila vždy na 2 dny. Pokud je některých potravin na tebe příliš, není nic snazší, než zvolit danou náhradu a vybrat si cokoli jiného v přesné gramáži (nová funkce na nových stránkách). Pokud vám ale nesedla tato výzva, věříme, že sedne jiná s jiným systémem a jídelníčkem.

Recenze z výzvy Sacharidové vlny

“Tragicky nesympatická komunikace, která se může vtipná a odlehčená zdát snad jen úplně jednoduchým dívenkám ve věku zhruba třinácti let, jazykový primitivismus, kýčovité novotvary typu "výzvánek", trestuhodné zacházení s jazykem a arogance někoho, kdo si sám o sobě myslí, že je dokonalý, ve smyslu osvaleně namaštěný, a může svůj pohled na svět vnutit prostřednictvím nesnesitelné blondýnštiny všem. To všechno mi vzalo chuť do využití produktu, který nabízí někdo, kdo je schopen tímto způsobem komunikovat. Mail od mailu mě majitelé produktu v mém přesvědčení, že se mnou někdo hovoří jako bych byl po trepanaci a lobotomii, utvrzoval. Strašlivá zkušenost, ale i takové přináší život.”

  30ti denní výzva

  To je náš kamarádský přístup. Navíc je to věc názorů. Každému se zavděčit nemůžeme. Mail je součástí výzvy, jsou v něm tipy a rady, ale mám-li s něčím problém, mohu ho přeskočit a jít přímo k jídelníčku a nákupnímu seznamu. Jde přeci hlavně o hubnutí a ne o to, jak tě kdo bude oslovovat v e-mailu. Díky za názor, ale to jsme my, 30ti denní výzva.

Recenze z výzvy Sacharidové vlny

Karkule

“Vlny jsme si objednaly s kolegyní na stejno. Ona parádně hubla, já přibírala. Za měsíc 5kg nahoře! Příšerný.”

  30ti denní výzva

  Ahoj, ony vlny fungují skvěle, ale nefungují nikdy úplně všem. To platí u každé výzvy. Proto stavíme výzvy na různých principech, aby si každý našel to, co mu nejvíce vyhovuje. Rádi ti poradíme, co případně změnit, aby ses i ty posunula blíž svému cíli :-)

Recenze z výzvy Sacharidové vlny

vacina

“Bohužel výzva mě trošku zklamala, po výzvě se dostavil jojo efekt :( ”

  30ti denní výzva

  Ahoj, jojo efekt nastává tehdy, když se vrátíš ke starým návykům. Je dobré si i po výzvě nebo jakémkoli redukčním programu nechat ve svém režimu určitě zásady (pestrost, vyváženost, pravidelnost, aktivitu, psychickou pohodu, dostatečný pitný režim, spánek,..).

Recenze z výzvy Sacharidové vlny

fawley

“Já jsem sacharidové vlny nezvládla. Byla jsem příšerně hladová a s dětma nervy na pochodu. A obávám se že by to právě děti nakonec odnesly nejvíc. Zkusím někdy příště až budou někde na prázdninách.”

  30ti denní výzva

  Ahoj fawley, pokud máš náročný režim, tak pro tebe budou vhodnější jiné výzvy, kde se bere větší zřetel na denní režim a aktivitu během dne. Díky tomu to zvládneš líp ty a nikdo okolo to neodnese :-)

Den 5

Jajina

12.7.2020

“Některých jídel je až příliš, během dne nemám hlad.”

Den 19

Kate

12.7.2020

“Kg nejdou tak rychle dolů jak jsem doufala ale jinak nálada v pohodě 😊”

Den 20

Kiki14

11.7.2020

“Jídla jsou super, skvěle vymyšlené ”

Den 21

Ell

10.7.2020

“Po třech týdnech výzvy se cítím mnohem lépe než před výzvou. Mám více energie, chuťe ŽÁDNÉ, opravdu :) A už obleču o číslo menší kalhoty, do kterých jsem se před výzvou nevešla. Některé dny mám trochu hlad (první dva dny v týdnu nebo 18. a 19. den) ale celkově hodnotím výzvu jako SUPER. Klidně bych takto pokračovala dál ještě další měsíc. Jediné, co mi chybí, je mléko. Ovesná kaše s vodou je pro mě za trest. A taky pokud mám udělat kaši z 60g nebo 70g vloček, tak se to nedá sníst. Vločkovým muffinům moc nefandím. Proč místo takového množství vloček nedáte jinou potravinu? Ty poslední dny s velkým množstvím jedné potraviny už taky nejsou tak super.”

Den 19

Maro

10.7.2020

“Cítím se dobře. Některé dny cítím večer hlad. Přes den cítím plno energie a žádnou únavu po jídle.”

Den 6

Zuzka82

10.7.2020

“Prvé dva dni mi boli náročné a to už idem druhu vlnu a som zvyknutá jest menej 😄😄 ale ďalšie dni sú super a cítim sa veľmi dobre 👏”

Den 20

Dančes

10.7.2020

“Momentálně nemůžu ohodnotit,dějí se mi samé špatné věci a jídelníček bohužel nejedu tak,jak bych měla :( proto ani vysledky nemám...jak se mi dá vše do správných kolejí pojedu vlnky znovu ;)”

Den 20

Lenka

10.7.2020

“Výzva se mi moc líbí, i když je jídla méně dá se to zvládnout. Energie mám dostatek. Chutě ani moc nejsou a když tak je tu pak volný den a tam si to můžu vynahradit.”

Den 6

JÁŇA

10.7.2020

“Zatim vse super, jidla ke dost a energie take ”

Den 19

jirka

10.7.2020

“Příliv energie, polosytost, ale ne hlad,”

Den 20

Sionki

10.7.2020

“Zatím moc dobrý. Hlad nemám a jídelníček je velmi pestrý.”

Den 19

Hana

9.7.2020

“V nové výzvě nejsem tak hladová, ba naopak, sotva ty porce celé ani nedojim. Jídelníček je velmi vyvážený pestrý. Při práci a péči o děti se snažím aspoň jednou týdně jumping nebo jízdu na kole. Cítím se energická nejsem tolik unavená..”

Den 5

Tereza

9.7.2020

“Jedu třetí výzvu a zatím je tato nejlepší ”

Den 19

Denisa

9.7.2020

“Supeeeeer, mám hodně energie a konečně pestrost jídel ne jen pořád to samé dokola”

Den 6

9.7.2020

“Citim se víc fresh, nejsem unavená a přestala me pálit žáha. Jídlo je chutné muj 8lety syn ochutna vzdy ode me to co si navařím. ”

Den 6

výzvankyňa

9.7.2020

“super, už 1,5kg dole”

Den 5

Cíva

9.7.2020

“Jsem odjakživa žrout a tak po volném dni to bylo náročné vydržet! Bojuji a hlad zapiju ,za 50 lováčků pouze jedna náhrada je dost málo.Koupit si ji však každý měsíc......mohla by být na celý jídelníček dne.... hubnutí zdar Cíva”

Den 19

Šími

9.7.2020

“Pondělí a úterý jsem unavený a bez energie, čtvrtek a pátek jsem aktivní. Občas cvičím. Pocity jsou pozitivní, kila lezou dolů. ”

Den 19

jos7

9.7.2020

“Energie mám dost, občas mám hlad, jsem zvyklá na vyšší příjem tuku, když jsem bez sacharidů, chutě skoro žádné”

Den 20

Vendy

8.7.2020

“Určitě mám víc energie, jídlo mi dostačuje, naopak zjišťuji, že asi jím málo. Mám problém vše ujíst a to i ve dnech s menším množstvím sacharidů. Chutě, téměř nemám.. spíš až teď ke konci 3 týdne. ”

Den 19

Žabik

8.7.2020

“Čím dál větší hlad ve dnech po tom volném, v těch vedrech se to těžko zvládá.”

Den 19

Alča

8.7.2020

“Všeho mám dost. Jen mi chybí Martasovo cvičení co bylo v minule výzvě ”

Den 19

eLLucia

8.7.2020

“Překvapivě stále v pohodě, žádné chutě ani návaly hladu. ”

Den 5

8.7.2020

“Jídelníček zatím v pohodě, dokonce nemám ani velkou chuť na sladké. Energie mám dostatek, takže za mě zatím dobrý :-)”

Den 19

Lucilus

8.7.2020

“Výzvu zvládám, jsem plná energie a mám radost, že kila jdou dolů. Ve dnech s extra nízkým příjmem energie je to náročnější, to jsem trochu unavená, ale jinak dobrý. Intenzivní pohyb jako běh moc nejde, ale procházky nebo jízda na kole se da. ”

Den 19

Lienn

8.7.2020

“Cítím se lehci a hezci. Neboli me hlava. Hlad skoro nemivam(jen pred spanim)”

Den 5

8.7.2020

“Cítím se velmi dobře a pozoruji na sobě jako bych měl více energie. Nemám pocit plnosti a taky opadla chutˇ na sladké.”

Den 19

8.7.2020

“Ahoj. Je to super.Cítím se fajn, chutě na nic nemám, jsou tam zastoupeny všechny pochutiny tak nic víc nepotřebuji. Teď toho moc není alespoň to vypadá jako dieta. Už se těším na konečné vážení.Dík”

Den 19

Romi

7.7.2020

“Dobrý pocit z ubytku vahy. Hlad nepocituji casto”

Den 19

Maty

7.7.2020

“Cítím se skvěle,jídlo mi bohatě staci a hlavně pociťují změny v cm a váhové.”

Den 20

Naike

7.7.2020

“Nemám hlad ani chutě, bohužel jsem nic nezhubla ani na váhu ani na centimetry.”

Den 5

Kristka

7.7.2020

“Ahoj, díky pravidelnému stravování se cítím lépe a není mi po jídle zle (před výzvou tomu tak bylo). Pokud mám na něco chuť, zaženu ji vodou :) Zkusila jsem i náhradu za potravinu (ta kterou jsem nemohla sehnat). Mám trošku problém s proteinem, který nevím úplně přesně jak používat, nebo do čeho jej přidávat, zatím jsem ho přidávala do jogurtu a nebo do mléka, moc jsem mu nepřišla na chuť. Samotný s vodou ho nedám...Doufám, že budu mít pevnou vůli a vydržím co nejdéle... ”

Den 5

7.7.2020

“První dny únava...teď už se to zlepšuje”

Den 5

Kačí

7.7.2020

“Před výzvou jsem hodně jedla sladké, první dny necítím větší únavu, ale lehce mě pobolívá hlava. ”

Den 5

Gazulka

6.7.2020

“Bohužel díky práce nejsem schopna dodržovat vše jak je psané ale každopádně porce jsou dostatečně velké a jídlo chutné takže zbroji co jsem zatím jedla super ”

Den 19

Jani

6.7.2020

“Vyzva je super, hlavne moznost nahrady”

Den 20

Terka

6.7.2020

“Málo jídla, některé dny jsou hladové jinak O.K”

Den 6

5.7.2020

“Jsem víc než sytá. Nevážila jsem se, ale přijde mi, že tloustnu.”

Den 5

Péťa

5.7.2020

“Mám pořád chutě, protože jsem dlouhodobě unavená. ”

Den 19

VerunkaS

5.7.2020

“Snažím se a bojuji, v karanténě jsem se jen válela doma a jedla a pila a také se to odrazilo. Je mi jasné že to bude běh na dlouhou trať, ale bojuji. ”

Den 5

Lucie

5.7.2020

“Jídla je opravdu hodně. Žádný hlad, žádné chutě. Trošku únava, ale nic hrozného. Cítím se výborně. ”

Den 5

4.7.2020

“mám hlad, zrychlilo se zažívání, ale jedu dal dle plánu 🤣”

Den 5

Verusak

4.7.2020

“Cítím se zatím fajn ”

Den 5

Marcelina

4.7.2020

“Zatím vše super, nemám hlad ”

Den 5

4.7.2020

“Jsem velmi spokojená,nemám chuť na sladké a nepociťují ani hlad.Děkuji”

Den 20

RadaSykor

4.7.2020

“občas jsem měla chutě, hlavně když jsem měla nějaký závod běžecký, triatlonový, tak jsem si dala pár banánů nebo hrozinek”

Den 21

Jadrn.Ka

4.7.2020

“V pohodě. Zvykla bych si takhle fungovat celoročně. Jídlo mi nechybí...”

Den 20

Klér

3.7.2020

“chute prakticky žádne, energie dost”

Den 19

Barcza

3.7.2020

“Energie i sytost super. Nehladovim, jen obcas ty chute. Drzim jidelnicek striktne a zadnou vahovou ani centimetrovou zmenu nepocituju.”

Den 6

Zofia

3.7.2020

“Veľa jedla ale zatiaľ supeer”

Den 19

Mikejla

3.7.2020

“Ani jsem netušila, že budou Vlny 2 tak super, sem tam mám na něco chuť, ale naučila jsem se hodně pít (hlad i chuť je převlečená žízeň :-) ) a jde to v pohodě”

Den 19

Maki

3.7.2020

“Jde to, ale lobil byxse mi nakupni seznam na 2 dny, nakuo na tyden delam malokdy. Proste odtuknout si na ktere dny chci nakupovat a aby se mi podle toho vygeneroval ten nakupni seznam”

Den 19

Katka

3.7.2020

“Cítím se dobře, nejsem tolik unavená, hlava už nebolí tak často.Citím už na oblečení malý pokrok , mám z toho radost.”

Den 6

Maca

3.7.2020

“Super alw odpoledne mezi proteinem a večeři mam hlad. Asi jim veceri pozde ale driv nestiham.”

Den 20

Mima

3.7.2020

“únava, sýta, väčšinou žiadne extra chute”

Den 19

Sandruš

3.7.2020

“Výzva se mi líbí, s výzvou + mám možnost i náhrad, které velmi často používám. Čekala jsem, že ve dnech s extrémně nízkým příjmem sacharidů budu mít hlad, ale nakonec mi to stačí a mám spíš problém sníst vše ve dnech s vysokým příjmem sacharidů. ”

Den 5

Maruška

3.7.2020

“Väčší pocit hladu som mala iba večer. Ráno mávam chuť na sladké raňajky tak si prehodím prvé s druhým jedlom. Niekedy už ani to slané jedlo nezjem, lebo nie som hladná, keďže som v práci a dám si šálku kávy bez mlieka a cukru. Menej energie pociťujem v poobednych hodinách. Inak je to fajn 😊 ”

Den 20

consigliere

3.7.2020

“Energie malo, často hlad”

Den 5

Jagushka

3.7.2020

“Trochu hladově, ale nic, co by se nedalo zvládnout. Voda se šťávou z čerstvého citrónu mi hodně pomáhá utlumit hlad i chutě a i nahradit to nadměrné množství kávy na které jsem zvyklá. A myslím, že protože jsem toto navázala po jiné výzvě, tak ani nemám takovou abstinenci po cukrech.”

Den 19

Ali3

2.7.2020

“Citim se dobre, jidlo mi chutna, jsem porad syta, nemam hlad ani v extra nizkosacharidovych dnech. Obcas mam chut na sladke kdyz ho vidim, ale to si pak neco dopreji ve volny den. Energie mam dost, kdyz pravidelne a dostatecne spim. Cvicim kazdy den zhruba hodinu.”

Den 19

Kačena

2.7.2020

“Nárůst energie, množství jídla vyhovuje, nemám takovou chuť na sladké.”

Den 5

Kyborka

2.7.2020

“Energie moc není, ale to bude spíš tím, že jsou právě velká vedra. Mám jen jednu svačinku a tu si nechávám na odpoledne, takže dopolední hlad zaháním šálkem kávy s mlékem. Jinak výzvu hodnotím dobře :)”

Den 5

Veru

2.7.2020

“První den fajn, nic jsem nepociťovala. Druhý den jsem měla celkem hlad, tak jsem se dojídala okurkou a čistým vývarem. Dnes pátý den a spokojenost. Zatím zvládám i cvičení 2x týdně :-) ”

Den 19

Kriiistl

2.7.2020

“Cítím se dobře, ale mívám hlad mezi odpolední svačinou a večeří, protože tam mívám prodlevu i 6 hodin. Občas to řeším tak, že si část snídaně či dopolední svačiny schovám na odpoledne. Chutě ani nemívám.”

Den 5

Kikuš

2.7.2020

“Dnes jedu pátý den a cítím se skvěle :) s moji váhou a nezdravými zvyky stravování jsem si myslela že budu padat na hubu už první týden ale cítím se skvěle :)) ”

Den 20

Glejn

2.7.2020

“S vyzvou jsem spokojená, energii mám pořád dostatek. Jídlo je někdy velmi skromné :-D ale dá se to zvládnout. ”

Den 5

Kika

2.7.2020

“Na moje pomery je jedla až príliš veľa, ale cítim sa OK. Chytajú ma chute na sladké akurát.”

Den 21

Klára

2.7.2020

“Výzva je super, mam pocit lehkosti a více energie ”

Den 5

Karolina101

2.7.2020

“Já jsem zatím maximálně spokojena, jen mě vadí počet jídel, potřebovala bych o jedno méně.”

Den 19

Veronika

2.7.2020

“Já nemám vůbec problém s tím, že bych měla hlad. ”

Den 5

Anna

2.7.2020

“První dva dny jsem měla méně energie, ale hodně mě motivovala příprava na další den a velmi jsem se těšila na další jídla v dalších dnech. 4 a 5 den je už hodně v pohodě, těším se na další týdny 😊. Jsem na sebe pyšná, že zatím zvládnu odolávat sladkému 😁. ”

Den 19

Katka

2.7.2020

“Cítím se dobře, energie mám víc. Přestali mě bolet klouby. Hlad z 90 % nemám. Jídla me nasyti.”

Den 19

telperaen

2.7.2020

“Nejhorsi byva utery ale ocekavala jsem to - byvaji chute na sladke ale vetsinou zahanim okurkovym salatem :-)”

Den 19

Janika

2.7.2020

“Cítím se super. :) těším se na výsledky. ”

Den 5

2.7.2020

“Ahoooj, zatím dobrý, no dobrý, včera mamka pekla koláčky na pouť, takže …..jsem ochutnala, ale předtím jsme byla cvičit.”

Den 19

MaLina

2.7.2020

“Plná energie, lehčí, je mi lépe ”

Den 19

Leo

2.7.2020

“Často se cítím nafouknutý jako balón. Je to má druhá výzva v řadě, první byla "proatě zhubni". S první výzvou šli dolů jak cm tak kg. S touhle výzvou jsem o 1 kg +. K této výzvě doplňuji cviky z prostě zhubni. ”

Den 19

Kačík

2.7.2020

“Energie mám dotaz, sytá jsem už méně, chůte nemám. Jídelníček je vyvážený a pestry”

Den 5

Ostík

1.7.2020

“první dva dny byly náročné, cítila jsem se unavená, bez energie, občas mi bylo i špatně, třetí den je mnohem lepší.”

Den 19

Barbi002

1.7.2020

“Prvé dni menej energie keďže menej jedla ale ostatne ok”

Den 19

Kačaba

1.7.2020

“Je to super, hubnu a jim víc než dřív. Jsem spokojená! ”

Den 19

Bedrunka

1.7.2020

“Jsem spokojená jídelníček mi vyhovuje, náhrady jsou také super, chutě nemám, celkem jsem se rychle adaptovala, dny s červeným puntikem jsem dávala trochu hůř chyběl mi cukr, ale hecla jsem se a vydržela”

Den 19

Štěpec

1.7.2020

“Díky většímu množství ovoce chutě ani moc nemám. S energií je to horší, hodně na sobě tento týden cítím, že jsem vyšťavená, nedaří se mi v tréninku, při zátěži se mi hodně motá hlava. Hlad nemám, ale ani nemám problém ujíst vyšší dny ”

Den 5

Barča

1.7.2020

“Trochu méně energie, lehká únava. Jídlo dostačující”

Den 19

Janča

1.7.2020

“Na mnozstvi jidla uz jsem si celkem zvykla, energie a pozdenost je tak nějak v norme”

Den 19

1.7.2020

“Jídla dost, ani nemám tolik chuť na sladké ”

Den 5

Vari

1.7.2020

“Zatím na pohodu, uvidíme na konci.”

Den 21

Barča

30.6.2020

“S výzvou jsem spokojená, zhubla jsem cca 4-5kg. Jsem zvědavá po skončení. ”

Den 6

Aky

30.6.2020

“mám hodně energie, jídla dostatek, žádné chutě na sladkosti, nemám potřebu myslet na cheat day co si dám nebo nedám.”

Den 20

Barbule

30.6.2020

“Vyhovuje mi vic jak prvni verze.. Je skvela a paradoxne me velmi vyhovuji posledmi 2 tydny :) ”

Den 19

barcadr

30.6.2020

“Trochu jsem zklamaná, že nejsou vidět skoro zadne výsledky, váha porad stejna, tak snad to ještě přijde:) chodím dvakrát týdně sportovat, naučila jsem se víc vařit a pravidelně jist. Občas mi chybi sladké. Jinak bych někdy raději jedla více zeleniny místo příloh (brambory, rýže...) ”

Den 21

Jiřina

30.6.2020

“Chutě vyvážené,nechybí mi nic... energie mám dostatek...a necítím hlad,možná bych i jídla ubrala”

Den 19

Anča

30.6.2020

“jídla je dostatek, energie mám pořád hodně i na pravidelné denní cvičení”

Den 21

Denča

29.6.2020

“Energie hodne, dny kdy je hodne jidla mi dela problem snist vsechno toto mi nevyhovuje, ale jinak max spokojenost”

Den 19

29.6.2020

“cítím se lehčí, mám ze sebe lepší pocit, cítím se lépe”

Den 5

Andina

29.6.2020

“Jídla je hrozně moc🙈hlavně ty snídaně 🙈😂 každopádně super recepty, nemusím sama nic vymýšlet 👌chutné,🙂jediné mínus, tak že mám pocit, že mám tak o 5 kg vic🤷‍♀️”

Den 21

Míša

29.6.2020

“Zatím jsem maximalne spokojena”

Den 19

Banche

29.6.2020

“nemám vůbec chuť na sladké což se super :o)”

Den 19

Nikii

29.6.2020

“Minuly mesic jsem jela vyzvu Za hubicku, tento mesic uz mi tedy pripada trochu jednotvarny... :(”

Den 6

28.6.2020

“Pro mě je tam hodně mléčných výrobků, mám problém s jejich trávením-intolerance laktózy😒”

Sdílejte s námi váš progres na Instagramu přes hashtag #30tidennivyzva #sacharidovevlny

Odebírej zdarma naše rady, novinky a akce!

Vše ti pošleme přehledně v emailu a nic ti neunikne! Odhlásit se můžeš kdykoliv.