Sacharidové vlny
Sdílej výzvu s přáteli:

Sacharidové vlny

Stravovací výzva určená pro ty, kteří potřebují zhubnout rychlejším způsobem více cm a % tuku (protože se chtějí vejít do svatebních šatů, protože mají za měsíc třídní sraz… znáte to :-)
Naše SACHARIDOVÉ VLNY nejsou ty úplně klasické, kulturistické, kdy jíte jen maso na vodě, trochu rýže a listí. Jsou přizpůsobené začátečníkům tím, že je jídelníček pestřejší a ubírání sacharidů je pozvolnější. Tento jídelníček bude mít efekt, i když necvičíš nebo cvičíš jen málo. Pokud ale chceš ty nej-nejlepší výsledky, přidej pohyb. Bude to pro tebe výhoda, která tě posune ještě rychleji k tvému cíli.
Chci vědět více

pro ženy i mužepro ženy i muže Určeno pro ŽENY i MUŽE
váha Váhová kategorie 45 kg - 120 kgVýzva se ti přizpůsobí na míru při spuštění.
Cena výzvy:
199,- Kčvčetně DPH 21%
Abychom ti mohli vybrat kategorii přímo na tělo, budeme od tebe potřebovat při spouštění výzvy tyto informace: pohlaví, váha
garance Garance výměny výzvy do 3 dnů
Pro spuštění výzvy je nutné mít svoji registraci.
Vytvoř si svoji registraci nebo se stačí přihlásit do existující registrace.
Chceš-li mít dokonalý přehled nad objednávkami, nakupuj až po přihlášení.

Detailní popis výzvy

 • Přesné gramáže potravin vypočítány podle toho, kolik % tuku máš v těle
 • Nákupní seznam k vytištění – stop s plánováním a psaním dlouhých lejster
 • Každý den nový motivační email, který tě bude povzbuzovat a provázet celou výzvou
 • Přístup do aktivní FB skupiny, kde získáš podporu a nové, stejně zaměřené přátele
 • Instrukce, co a jak po skončení výzvy – nenecháme tě v nevědomosti jak dál
 • Získáš spoustu času navíc, protože už nebudeš muset denně vymýšlet, co si uvařit
 • Pestrý jídelníček (v rámci možností), nové chutě, nové možnosti – bye bye nudo
 • Trvalý efekt a pozitivní návyk – 1 jídlo denně a kolísání váhy je minulost
 • Výsledky a sebevědomí – už žádné schovávání do tmavého volného oblečení
 • Výzvaři touto výzvou shodili v průměru 5-8 kg
 • Čím dál tím častěji se ale utvrzujeme v tom, že váha není zas až tak směrodatné číslo, důležitější je spíše úbytek centimetrů nebo celková změna na těle a psychice
 • Koukni na proměny, komentáře a hodnocení této výzvy od ostatních výzvařů
 • Některé dny vyjdou levněji, některé zase trochu dráž
 • Podle našich i vašich zkušeností utratíš za jídlo cca 800 Kč týdně (pokud umíš nakupovat v různých akcích a máš dobře zásobenou špajzku, dostaneš se určitě na mnohem menší výdaje, navíc ty trvanlivější potraviny ti zůstanou)
 • Výzva obsahuje 4 volné dny (které si vybereš), kdy si můžeš dát nějakou dobrotu a uvařit dle sebe a 12 typových dnů, výzva je poskládána tak, aby sis mohl/a vařit vždy na 2 dny
 • K této výzvě doporučujeme i některé potravinové doplňky
 • Než si ale cokoliv zakoupíš, doporučujeme výzvu aktivovat, kouknout se na informace a rady a pak si případně obstarat věci, které ti chybí
 • Neboj, budeš mít na všechno dost času, první den výzvy je čistě informační a plánovací
 • Vzhledem k tomu, že je tato výzva více redukční, je potřeba, abys byl/a zdráv/a a cítil/a ses fit (více „pro koho to není“)
 • Ve dnech s minimálním přísunem sacharidů, můžeš být podrážděný/á (vždy pomáhá těšit se na další den, kdy dostane tělo cukrů více anebo na volný den)
 • Když se cokoliv přihodí (onemocníš, odjedeš na neplánovanou dovču…), můžeš si výzvu dát do pozice PAUZA a až si všechno zařídíš, můžeš ji rozjet naplno
Tenkrát se toho o Sacharidových vlnách moc nevědělo. Když někdo přeci jen něco zaslechl, hned si pak představil kulturisty nastříkané nahnědo s obrovskými svaly, kteří jedí jen maso na vodě a trochu rýže. Jenže doslova tisíce lidí s námi chtělo zhubnout a chtěli po nás napsat jídelníček. Redukční jídelníček, se kterým by shodili spoustu kil. A protože jsme 30ti denní výzva, bylo logické, že chtěli výsledky právě za těch 30 dní. No a v tu dobu byly Sacharidové vlny to jediné, co měli Mari a Marťas odzkoušeného. Když se Mari vrátila z USA, první, co jí její kámoši kulturisti doporučili, byly právě vlny. Zkusila to na 14 dní a už za tak krátkou dobu se zbavila chutí na sladké, což byl její jediný záměr. Marťas se zase připravoval na soutěž v kulturistice, kde v první fázi hodně tloustnete, abyste měli sílu a v druhé zase nehorázně hubnete. U něj to bylo -13 kg za měsíc. Napadlo nás, že opět použijeme to, co už známe, ale že nechceme, abyste hubli tak extrémně moc v tak krátkém čase. A tak jsme vzali Marťasův jídelníček a v rámci možností jsme ho obohatili. Tak, aby člověk stále hodně shazoval, ale zároveň aby to nebyla taková nuda.

Často se nás ptáte

Nejlépe se alkoholu vyhni úplně. Negativně ovlivňuje dosažení krásných výsledků. Pokud to bez něj nezvládneš, společensky si můžeš dopřát ve volné dny, kdy sklenička dobrého vína vadit tolik nebude.

U každé výzvy je první den plný informací, kde se dozvíš, co budeš potřebovat. Protože se ale držíme hesla, že cvičit a jíst zdravě může každý, tak jde hlavně o věci, které už doma máš.

Na začátku (i na konci) výzvy se určitě nezapomeň vyfotit z různých úhlů. Tyto fotky vidíš jen ty a jsou pro tvoji motivaci. Čísla kolikrát tolik neřeknou jako rozdíl na fotkách. Když budeš chtít, můžeš na konci výzvy svoji proměnu sdílet veřejně přímo na stránkách a tím i od nás získat nějakou z odměn. Navíc v průběhu roku děláme různé soutěže o skvělé ceny.

Záleží na tom, kde žiješ. Občas se najde něco, co jde sehnat těžce nebo vůbec. Vždy jde ale najít vhodnou náhradu.

Ano. Základ je vždy pro obě pohlaví stejný. Jídelníčky se mírně liší v určitých potravinách a především v množství, aby odpovídalo dané kategorii.

V každé výzvě je poslední den informační, kde ti sdělíme, jak postupovat.

Volný den ve výzvě znamená, že si ten den můžeš dopřát vše, co ti chybí a na co máš chuť. Máš chuť na pizzu? Dej si jí. Chceš si dát dort? Dej si ho. Je to tvůj VOLNÝ den. Dobrou chuť :-)

Lidi, kteří slaví takový úspěch už za 30 dní, ve většině neměli žádné stravovací návyky a jedli nevýživná jídla. Když tělo dostává 2 jídla denně a to ještě nevýživná jídla z fast foodů, tak dlouhodobě strádá. Aby přežilo, ukládá si energii v podobě tuků a drží si ty zásoby zuby nehty. Když mu ale naopak začneš dávat pravidelný přísun výživných jídel, pochopí, že už šetřit a skladovat energii nemusí. Nastartuje metabolismus a začne energii spalovat mnohem víc, protože se nebojí hladovění. Při spalování začne odbourávat i tukové zásoby, a proto se našim výzvařům tak moc daří. :-)

Denně ti přijde e-mail, pomocí kterého se poklikneš do svého osobního profilu. Tam už máš od prvního dne vypsané své míry, váhu, fotky (vše vidíš samozřejmě jen ty). Na každý den máš připravený denní plán (stravovací, cvičební nebo s obojím).

Ano. V některých výzvách, kde jsme usoudili, že ti můžou pomoci usnadnit cestu k tvému cíli, jsme doplňky zařadili. Jde především o protein a multivitamin, tedy ty nezákladnější doplňky, které je vhodné užívat i mimo výzvy.

Doporučujeme námi ověřené doplňky, které najdeš zde https://doplnky.30tidennivyzva.cz/

Nákupní seznam na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o dny 1, 7, 8, 14, 15,...

Seznam všech jídel na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o dny 1, 7, 8, 14, 15,...

Ano. Stačí, když si nevyhovující produkty nahradíš těmi bezlepkovými. Jde především o těstoviny, ovesné vločky a celozrnné pečivo.

Instrukce chodí každý den, ale zůstávají ti ve tvém profilu, takže si je můžeš zpětně pohodlně přečíst.

Pokud máš zájem o výzvu, která obsahuje jídelníček, nákupní seznam i rozpis jídel dostáváš vždy dopředu na celý týden.

Platební brána nabízí mnoho způsobů plateb, které lze rozdělit do 3 skupin:

1. online platby (typicky platba kartou): klíč voucheru obdržíš obvykle v řádech sekund, maximálně minut a to i o víkendech

2. zrychlené převody (bankovní převody - tlačítko banky): obvykle do 60 minut a to i o víkendech

3. offline metody (běžný bankovní převod, metoda Super Cash): obvykle do 2 pracovních dnů od zaplacení, o případné státní svátky je potřeba dobu prodloužit

Složenka je ještě jiná kategorie, zde počítej 2-4 pracovní dny, samotné Poště trvá i 2 dny, než provede převod.

UPOZORNĚNÍ: jsou-li peníze na cestě a dostaneš upomínku, NEPOSÍLEJ nám potvrzení o platbě nebo informace v odpovědi, že jsi platil(a). Naše technická podpora tím nic neurychlí.

Nemáš-li bankovní účet v ČR, je jediná z možností zaplatit online platební kartou VISA nebo MASTERCARD a to jakoukoli vydanou kdekoli na světe (je nutné mít povolenou platbu na internetu v patřičné výši - detaily o své kartě získáte od banky, která ti ji vydala).

Nemáš-li v zahraničí platební kartu umožňující platby na internetu a ani nikdo ve tvém okolí, nedokážeme ti nabídnout v aktuální době jiné řešení platby.

Jídelníček ti chodí denně. Máš ale možnost stáhnout si rozpis jídel na celý týden. Takže během 30 dní ti 4x pošleme rozpis jídel v pdf pro daný týden.

Ano. 95% všech potravin obsažených ve výzvě seženeš v jakémkoli větším i menším obchodě. Občas se ale najde potravina, která je v určitém období hůře sehnatelná nebo ji v obchodě ve svém okolí nenajdeš. Ty jdou ale většinou snadno nahradit za jiné, které k dispozici máš.

Výzva v bodech

 • Redukční jídelníček na 30 dní
 • Pro muže i ženy
 • Výzva pro ty, kteří chtějí zhubnout v rychlejším tempu i bez nutnosti cvičení
 • Výzva pro ty, kteří se chtějí naučit pravidelně jíst
 • Sacharidové vlny jsou léty prověřený způsob, jak se dopracovat k hezké postavě ve velmi krátkém čase
 • Přesná váhová kategorie vypočítaná speciálním vzorcem podle % tuku v těle
 • Postupným snižováním sacharidů od nejvyššího po nejnižší se docílí toho, že si tělo tak rychle nezvykne na změny, neustále maká a efektivně spaluje
 • Při správném dodržování jídelníčku můžeš očekávat větší úbytek tuků než u klasických redukčních jídelníčků
 • Výzva ti zůstává už napořád
 • Výzvu můžeš jet 2 měsíce po sobě

Tuto výzvu pro Vás sestavili

Marika Marika Zakladatelka a trenérka
Martin Martin Společník a trenér

Hodnocení uživatelů, kteří zkusili tuto výzvu

Celkové hodnocení 100 hodnocení 4.7 z 5

verča

“2 tyzdne a mam o kilo viac. vajcia nemozem ani vidiet a vkuse dokola to iste!!! takze za mna je to uplna hroza:( u mna to nefungovali a u manzela tiez nie a to sme vsetko dodrziavali, vazili a kazdy den poctivo varili”

MilBur

“Sacharidove vlny jsou něj výzva, -5kg a - 12cm po celém těle. ”

NicoleS

“Sacharidové vlny jsou pro potřebu akutně zhubnout ideální, ovšem mně nestačil pouze měsíc, ale jela jsem je dvakrát za sebou, abych docílila opravdu nějakého výsledku, než si moje tělo zvyklo..... Jídelníček jsem dodržovala v 99,9% (když jsem si dala zrovna nějaký den kávu) ....a volné ,,prasečí" dny jsem si užívala naprosto bez výčitek a dala si opravdu vše, na co jsem měla chuť. Brala jsem to jako odměnu za ten celý týden, že jsem to striktně dodržela :) Nyní jedu vlny podruhé... snažím se jídelníček nějak obměnit - ikdyž nevím, jestli je to to správné slovo... Spíše se nebojím experimentovat s danými surovinami na den - a občas si přidám do jídla něco navíc, například vejce, dvě lžičky jogurtu - to už mě nezabije!..... Taky se mi líbí, že v této výzvě se nemusí vyloženě cvičit - ovšem by pak byly výsledky ideálnější, nebo by nestoupily dřív.... Nicméně mně to bez cvičení naprosto vyhovuje.... DOPORUČUJI!!!!”

capas18

“Výzva pro mě byla skvělá ... z předchozích výzev jsem se naučila jíst pravidelně po menších porcích a po prvním týdnu se mi žaludek smrskl natolik, že jsem pak už ani neměla hlad. Výhoda výzvy je, že jídelníček i nákupní seznam jsou na týden, takže dokupuji případně jen ovoce, které nerada kupuji moc dopředu (například banány)”

Léňa

“Za mě byly Sacharidové vlny skvělá zkušenost. Pokles energie z nedostatku sacharidů jsem pocítila až v posledním týdnu, jinak předchozí tři týdny se daly vydržet úplně v pohodě a ani jsem neměla příliš velký hlad. Velkovou výhodou je, že máte jídelníček k dispozici vždy na celý týden dopředu a že jsou v jednom týdnu vždy dva stejné dny (úspora času při vaření). Jako malý nedostatek beru často se opakující jídla, ale to se dá snadno obejít přes náhrady, takže si každý vždy najde to své a nemusí jíst pořád dokola to samé. Celkový pocit z vln je super a určitě zkusím další výzvu. Moje výsledky ve váhové katergorii 60 kg jsou - 4 kg, - 4 cm v pase, - 5 cm přes boky a - 3 cm přes každé stehno. Moc děkuji, Výzvo!! :-)”

Evajs

“Krátkodobá, ale velice účinná výzva ! Super nákop pro rozhodnutí začít něco dělat, při kombinaci s cvičením velice efektivní, viditelné výsledky již po 10 dnech ! Super !”

libu

“Sacharidové vlny jsou skvělé. Pro mě až na pár jídel,které úplně tedy nemusím.Jinak se dalo vše vydržet skvěle,bez většího pocitu hladovění.Naopak jsem se díky vlnám naučila jíst celkem pravidelně.”

Ali

“Můžu jen doporučit shodila jsem sice 3 kg ale v pase -5cm a boky -5cm za mě spokojenost veliká. Teď pojedu Bikiny a už se těším :-) Celému Týmu 30.denní výzvy moc děkuji :-) jste skvělý !!!”

Denny

“Svůj cíl určitě splnila - zhubla jsem - některé recepty byly i dobré. Ani jsem netrpěla pocitem hladu. Ale poté jsem kila nabrala rychle zpět a rozhodila se mi menstruace, tak jsem se bála, že čekám 3. dítě - to bylo dost o nervy!”

Jana K.

“Nejúčinější dieta ever :-) pokaždé kolem 8 kg. Ty bílky tam jsou tedy brutus, ale vyplatí se vydržet”

MilBur

“Sacharidove vlny jsou něj výzva, -5kg a - 12cm po celém těle. ”

NicoleS

“Sacharidové vlny jsou pro potřebu akutně zhubnout ideální, ovšem mně nestačil pouze měsíc, ale jela jsem je dvakrát za sebou, abych docílila opravdu nějakého výsledku, než si moje tělo zvyklo..... Jídelníček jsem dodržovala v 99,9% (když jsem si dala zrovna nějaký den kávu) ....a volné ,,prasečí" dny jsem si užívala naprosto bez výčitek a dala si opravdu vše, na co jsem měla chuť. Brala jsem to jako odměnu za ten celý týden, že jsem to striktně dodržela :) Nyní jedu vlny podruhé... snažím se jídelníček nějak obměnit - ikdyž nevím, jestli je to to správné slovo... Spíše se nebojím experimentovat s danými surovinami na den - a občas si přidám do jídla něco navíc, například vejce, dvě lžičky jogurtu - to už mě nezabije!..... Taky se mi líbí, že v této výzvě se nemusí vyloženě cvičit - ovšem by pak byly výsledky ideálnější, nebo by nestoupily dřív.... Nicméně mně to bez cvičení naprosto vyhovuje.... DOPORUČUJI!!!!”

capas18

“Výzva pro mě byla skvělá ... z předchozích výzev jsem se naučila jíst pravidelně po menších porcích a po prvním týdnu se mi žaludek smrskl natolik, že jsem pak už ani neměla hlad. Výhoda výzvy je, že jídelníček i nákupní seznam jsou na týden, takže dokupuji případně jen ovoce, které nerada kupuji moc dopředu (například banány)”

Léňa

“Za mě byly Sacharidové vlny skvělá zkušenost. Pokles energie z nedostatku sacharidů jsem pocítila až v posledním týdnu, jinak předchozí tři týdny se daly vydržet úplně v pohodě a ani jsem neměla příliš velký hlad. Velkovou výhodou je, že máte jídelníček k dispozici vždy na celý týden dopředu a že jsou v jednom týdnu vždy dva stejné dny (úspora času při vaření). Jako malý nedostatek beru často se opakující jídla, ale to se dá snadno obejít přes náhrady, takže si každý vždy najde to své a nemusí jíst pořád dokola to samé. Celkový pocit z vln je super a určitě zkusím další výzvu. Moje výsledky ve váhové katergorii 60 kg jsou - 4 kg, - 4 cm v pase, - 5 cm přes boky a - 3 cm přes každé stehno. Moc děkuji, Výzvo!! :-)”

Zuza

“Před svatbou, jsem jako každa nevěsta ktera má nějáké to kg navíc, chtěla zhubnout do šatů. Zkoušela jsem to sama doma cvičenim a změnou stravy, kg šla dolů ale žadný zázrak. Narazila jsem na tuto výzvu a děkuji za ni ?. Švadlena byla v šoku když jsem byla před svatbou na měřením, šok byl velký i pro mě cm šli dolů a já byla spokojená když se museli šaty ubírat. Do vyzvy jdu ted znovu takže dofám, že okolo vánoc bude mit znovu šok rodina a ja se dostanu k postavě před porodem. Moc děkuji”

verča

“2 tyzdne a mam o kilo viac. vajcia nemozem ani vidiet a vkuse dokola to iste!!! takze za mna je to uplna hroza:( u mna to nefungovali a u manzela tiez nie a to sme vsetko dodrziavali, vazili a kazdy den poctivo varili”

fawley

“Já jsem sacharidové vlny nezvládla. Byla jsem příšerně hladová a s dětma nervy na pochodu. A obávám se že by to právě děti nakonec odnesly nejvíc. Zkusím někdy příště až budou někde na prázdninách.”

vacina

“Bohužel výzva mě trošku zklamala, po výzvě se dostavil jojo efekt :( ”

Evžena

“Spokojenost veliká.... Po skončení výzvy jsem byla necelých 6kg lehčí i bez cvičení. ”

Saranchez

“Výsledky dobré, ale opět jojoefekt, takže nic dlouhodobého :(”

Podobné výzvy


Sdílejte s námi váš progres na Instagramu přes hashtagy #30tidennivyzva a #sacharidovevlny

Buďme kamarádi

Znáte nás z médií

0.053062s 0.034769s
EN