Prostě zhubni 2
Sdílej výzvu Prostě zhubni 2 přátelům

Prostě zhubni 2

Stravovací a cvičební plán určený pro ženy i muže, kteří dokončili výzvu Prostě ZHUBNI a chtějí pokračovat dále a postupně přejít k vyváženému jídelníčku. Poprvé v historii 30ti denní výzvy ji s vámi jel Marťas živě. A to po třiceti dnech, kdy jsme testovali, co s postavou udělají extrémně nezdravá jídla a nulový pohyb. Cvičební program je postavený na domácím posilování a efektivním kardiu v podobě HIITu. Jídelníček navazuje na výzvu Prostě ZHUBNI a prodlužuje hubnoucí období. V druhé polovině se postupně zvyšují sacharidy tak, aby v posledním týdnu nastal plynulý přechod k vyváženému příjmu. Skladba jídel je pestrá a kategorie jsou vypočítány přesně podle potřeb každého jedince.
Chci vědět více

pro ženy i mužepro ženy i muže Určeno pro ŽENY i MUŽE
váha Váhové kategorie 50 kg - 120 kgVýzva se ti přizpůsobí na míru při spuštění.
Cena výzvy:
499 Kčvčetně DPH 21%
Abychom ti mohli vybrat kategorii přímo na tělo, budeme od tebe potřebovat při spouštění výzvy tyto informace: pohlaví, váha, výška, pas, denní režim, aktivita, stres
garance Garance výměny výzvy do 3 dnů
Pro spuštění výzvy je nutné mít svoji registraci.
Vytvoř si svoji registraci nebo se stačí přihlásit do existující registrace.
Chceš-li mít dokonalý přehled nad objednávkami, nakupuj až po přihlášení.

Detailní popis výzvy

 • Nákupní seznam k vytištění – stop s plánováním a psaním dlouhých lejster
 • Přesné gramáže potravin vypočítány podle tvé denní potřeby
 • Každý den motivační email, který tě bude povzbuzovat a provázet celou výzvou
 • Přístup do aktivní FB skupiny, kde získáš podporu a nové, stejně zaměřené přátele
 • Instrukce, co a jak po skončení výzvy – nenecháme tě v nevědomosti jak dál
 • Získáš spoustu času navíc, protože už nebudeš muset denně vymýšlet, co si uvařit
 • Pestrý jídelníček (v rámci možností), nové chutě, nové možnosti – bye bye nudo
 • Trvalý efekt a pozitivní návyk – 1 jídlo denně, kolísání váhy, stav, kdy jsi bez energie a bez dobrého pocitu sám/sama ze sebe je minulost
 • Díky této výzvě zhubneš dalších pár kileček v rychlejším tempu
 • Tvou hubeňoučkou postavu poté krásně zpevníme
 • Nebude u tebe následovat žádný JOJO efekt, protože se budeš umět orientovat v tom, kolik čeho sníst a jak mají tvé porce a jídlo vypadat
 • Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).
 • Některé dny vyjdou levněji, některé zase trochu dráž
 • Podle našich i vašich zkušeností utratíš za jídlo cca 800 Kč týdně (pokud umíš nakupovat v různých akcích a máš dobře zásobenou špajzku, dostaneš se určitě na mnohem menší výdaje, navíc ty trvanlivější potraviny ti zůstanou)
 • Výzva obsahuje 4 volné dny (které si vybereš), kdy si můžeš dát nějakou dobrotu a uvařit dle sebe a 12 typových dnů, výzva je poskládána tak, aby sis mohl/a vařit vždy na 2 dny
 • K této výzvě doporučujeme i některé potravinové doplňky
 • Než si ale cokoliv zakoupíš, doporučujeme výzvu aktivovat, kouknout se na informace a rady a pak si případně obstarat věci, které ti chybí
 • No stress, budeš mít na všechno dost času, první den výzvy je čistě informační a plánovací
 • Vzhledem k tomu, že je tato výzva více redukční, je potřeba, abys byl/a zdráv/a a cítil/a ses fit (více „pro koho to není“)
 • Ve dnech s minimálním přísunem sacharidů, můžeš být podrážděný/á (vždy pomáhá těšit se na další den, kdy dostane tělo cukrů více anebo na volný den)
 • K výzvě je možné po dobu aktivity členství VÝZVA+ mít neomezené "Náhrady potravin". Díky tomu může být tvůj jídelníček ještě více na míru. Můžeš nahradit potraviny, které ti tolik nechutnají, nemůžeš je jíst nebo jen chceš něco zpracovat. 
Stovky lidí odjelo výzvu Prostě ZHUBNI 1 a posílali nám tak krásné komentáře a výsledky, ale zároveň i obavy z toho, co dál?? Jelikož i Marťas toužil po životní formě a i on bude pomalu ale jistě přecházet k vyváženému jídelníčku, napadlo nás, že bychom si všichni společně mohli tuhle šňůru ještě prodloužit ? A tak je tady pokračování, které s vámi jede Marťas zase live a to i na své dovolené…. Bude to jízda!!

Často se nás ptáte

U každé výzvy je první den plný informací, kde se dozvíš, co budeš potřebovat. Protože se ale držíme hesla, že cvičit a jíst zdravě může každý, tak jde hlavně o věci, které už doma máš.

Na začátku (i na konci) výzvy se určitě nezapomeň vyfotit z různých úhlů. Tyto fotky vidíš jen ty a jsou pro tvoji motivaci. Čísla kolikrát tolik neřeknou jako rozdíl na fotkách. Když budeš chtít, můžeš na konci výzvy svoji proměnu sdílet veřejně přímo na stránkách a tím i od nás získat nějakou z odměn. Navíc v průběhu roku děláme různé soutěže o skvělé ceny.

Volný den ve výzvě znamená, že si ten den můžeš dopřát vše, co ti chybí a na co máš chuť. Máš chuť na pizzu? Dej si jí. Chceš si dát dort? Dej si ho. Je to tvůj VOLNÝ den. Dobrou chuť :-)

Nedají. Stahováním našich videí porušuješ autorská práva. Jsme online projekt. Všechny dny výzvy ti v profilu zůstanou ještě 60 dnů, takže se k jakémukoli videu můžeš ještě vrátit.

Jídelníček ti chodí denně. Máš ale možnost stáhnout si rozpis jídel na celý týden. Takže během 30 dní ti 4x pošleme rozpis jídel v pdf pro daný týden.

Lidi, kteří slaví takový úspěch už za 30 dní, ve většině neměli žádné stravovací návyky a jedli nevýživná jídla. Když tělo dostává 2 jídla denně a to ještě nevýživná jídla z fast foodů, tak dlouhodobě strádá. Aby přežilo, ukládá si energii v podobě tuků a drží si ty zásoby zuby nehty. Když mu ale naopak začneš dávat pravidelný přísun výživných jídel, pochopí, že už šetřit a skladovat energii nemusí. Nastartuje metabolismus a začne energii spalovat mnohem víc, protože se nebojí hladovění. Při spalování začne odbourávat i tukové zásoby, a proto se našim výzvařům tak moc daří. :-)

V každé výzvě je poslední den informační, kde ti sdělíme, jak postupovat.

Platební brána nabízí mnoho způsobů plateb, které lze rozdělit do 3 skupin:

1. online platby (typicky platba kartou): klíč voucheru obdržíš obvykle v řádech sekund, maximálně minut a to i o víkendech

2. zrychlené převody (bankovní převody - tlačítko banky): obvykle do 60 minut a to i o víkendech

3. offline metody (běžný bankovní převod, metoda Super Cash): obvykle do 2 pracovních dnů od zaplacení, o případné státní svátky je potřeba dobu prodloužit

Složenka je ještě jiná kategorie, zde počítej 2-4 pracovní dny, samotné Poště trvá i 2 dny, než provede převod.

UPOZORNĚNÍ: jsou-li peníze na cestě a dostaneš upomínku, NEPOSÍLEJ nám potvrzení o platbě nebo informace v odpovědi, že jsi platil(a). Naše technická podpora tím nic neurychlí.

Denně ti přijde e-mail, pomocí kterého se poklikneš do svého osobního profilu. Tam už máš od prvního dne vypsané své míry, váhu, fotky (vše vidíš samozřejmě jen ty). Na každý den máš připravený denní plán (stravovací, cvičební nebo s obojím).

Ano. Základ je vždy pro obě pohlaví stejný. Jídelníčky se mírně liší v určitých potravinách a především v množství, aby odpovídalo dané kategorii.

Ano. 95% všech potravin obsažených ve výzvě seženeš v jakémkoli větším i menším obchodě. Občas se ale najde potravina, která je v určitém období hůře sehnatelná nebo ji v obchodě ve svém okolí nenajdeš. Ty jdou ale většinou snadno nahradit za jiné, které k dispozici máš.

Ano. V některých výzvách, kde jsme usoudili, že ti můžou pomoci usnadnit cestu k tvému cíli, jsme doplňky zařadili. Jde především o protein a multivitamin, tedy ty nezákladnější doplňky, které je vhodné užívat i mimo výzvy.

Doporučujeme námi ověřené doplňky, které najdeš zde https://doplnky.30tidennivyzva.cz/

Nákupní seznam na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o dny 1, 7, 8, 14, 15,...

Seznam všech jídel na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o dny 1, 7, 8, 14, 15,...

Zakoupením online výzvy obdržíš k dispozici denní online plány (tzn. na internetu), které také obsahují videa, cvičební plány, instruktážní fotografie, jídelníčky,.. Každá placená výzva obsahuje vše, co je potřeba. Ty potřebuješ jen denní přístup k internetu a chvíli volna, kdy si odjedeš denní plán.

Nemáš-li bankovní účet v ČR, je jediná z možností zaplatit online platební kartou VISA nebo MASTERCARD a to jakoukoli vydanou kdekoli na světe (je nutné mít povolenou platbu na internetu v patřičné výši - detaily o své kartě získáte od banky, která ti ji vydala).

Nemáš-li v zahraničí platební kartu umožňující platby na internetu a ani nikdo ve tvém okolí, nedokážeme ti nabídnout v aktuální době jiné řešení platby.

Nejlépe se alkoholu vyhni úplně. Negativně ovlivňuje dosažení krásných výsledků. Pokud to bez něj nezvládneš, společensky si můžeš dopřát ve volné dny, kdy sklenička dobrého vína vadit tolik nebude.

Ano. Stačí, když si nevyhovující produkty nahradíš těmi bezlepkovými. Jde především o těstoviny, ovesné vločky a celozrnné pečivo.

Instrukce chodí každý den, ale zůstávají ti ve tvém profilu, takže si je můžeš zpětně pohodlně přečíst.

Pokud máš zájem o výzvu, která obsahuje jídelníček, nákupní seznam i rozpis jídel dostáváš vždy dopředu na celý týden.

Záleží na tom, kde žiješ. Občas se najde něco, co jde sehnat těžce nebo vůbec. Vždy jde ale najít vhodnou náhradu.

Tato výzva je návazné pokračování výzvy

Prostě zhubni Cíl: hubnutí Typ: cvičení, stravování Určeno pro: ženy, muže
jídelníček pro intenzivní hubnutí

pohodové cvičení pro každého

499 Kč
Podrobnosti »

Výzva v bodech

 • Ucelený program na 30 dní
 • Pro ženy i muže
 • Cvičení + jídelníček
 • Výzva pro ty, kteří chtějí hubnout i dále po výzvě Prostě ZHUBNI, vyhnout se jojo efektu a pořádně si zacvičit z pohodlí svého domova
 • 30 – 40 minutové video tréninky, ve kterých se střídá HIIT, Tabata a domácí posilování
 • Přesná váhová kategorie dle tvé denní potřeby (příjem/výdej)
 • Záměrným cyklováním sacharidů se docílí toho, že si tělo tak rychle nezvykne na změny, neustále maká a efektivně spaluje
 • Výzvu budeš mít dostupnou ještě 60 dnů po dojetí
 • Výzvu můžeš reaktivovat a jet 2 měsíce po sobě

Ukázka videa z výzvy:

Video Youtube ukázka - Prostě zhubni 2

Disclaimer - vyloučení odpovědnosti
Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).

Tuto výzvu pro tebe sestavili

Marika Marika Zakladatelka a trenérka
Martin Martin Trenér
Lukáš Lukáš Fitness a výživový konzultant

Hodnocení uživatelů, kteří zkusili tuto výzvu

Celkové hodnocení 28 hodnocení 4.9 z 5

Páťa

“Výzva Prostě zhubni byla super, cvičení se přiznám jsem nejela už tak poctivě jako u jedničky. Zhubla jsem už asi jen kilo. Bylo to fajn. Myslím, že jedničku i dvojku si ještě někdy zopáknu :-)”

Sofie79

“Ahoj.. velká spokojenost s výzvou PROSTĚ ZHUBNI 2. Za měsíc cca 6kg dole.Vřele doporučuji :)”

Ježeček

“Za mě naprostá spokojenost.Cvičení mě bavila a jídelníčky jsou moc chutné. Určitě se budu ke spoustě kombinací jídel v budoucnosti vracet. První i druhá výzva mě naučila jíst avokádo. Moc dobré”

Lucie

“Výzvou Prostě zhubni 2 jsem již žádné úbytky na váze ani cm nepozorovala. Cvičení mě bavilo, snad jen se mohlo jít hned k věci a moc to neokecávat :) V jídelníčku se každý den objevovalo maso, což na mě bylo fakt moc (nejsem vegetarián). Jedinou náhradou byl sýr a ostatní nemasové náhrady chyběly. ”

“Jídelníček chutný, optimální tempo hubnutí, u mne -1kg/týden. Spousta cviků zajímavých a užitečných, jen ta videa poněkud zdlouhavá a "ukecaná".”

Majda

“Super výzva . Priprava jídel je jednoduchá a rychlá. Cvičení mě moc bavilo, hlavne tabata.”

SpaDea

“Naprostá spokojenost...”

Baru

“skvělá výzva, určitě si ji zopakuju ;-)”

Zdena

“Doporučuji, krásný přechod na racionální jídelníček.”

GabrielleBobek

“Můžu jenom doporučit. Supr jídelníček, skvělé cvičení. Někdy jsem myslela že padnu, ale vydržet prostě! :-)”

Majda

“Super výzva . Priprava jídel je jednoduchá a rychlá. Cvičení mě moc bavilo, hlavne tabata.”

SpaDea

“Naprostá spokojenost...”

Baru

“skvělá výzva, určitě si ji zopakuju ;-)”

Zdena

“Doporučuji, krásný přechod na racionální jídelníček.”

GabrielleBobek

“Můžu jenom doporučit. Supr jídelníček, skvělé cvičení. Někdy jsem myslela že padnu, ale vydržet prostě! :-)”

Bianca

“Jela jsem po Prostě zhubni I. a váhový a objemový úbytek už nebyl tak velký, ale i přesto díky za tuhle skvěle připravenou výzvu.”

Lucie

“Výzvou Prostě zhubni 2 jsem již žádné úbytky na váze ani cm nepozorovala. Cvičení mě bavilo, snad jen se mohlo jít hned k věci a moc to neokecávat :) V jídelníčku se každý den objevovalo maso, což na mě bylo fakt moc (nejsem vegetarián). Jedinou náhradou byl sýr a ostatní nemasové náhrady chyběly. ”

Majda

“Super výzva . Priprava jídel je jednoduchá a rychlá. Cvičení mě moc bavilo, hlavne tabata.”

SpaDea

“Naprostá spokojenost...”

Baru

“skvělá výzva, určitě si ji zopakuju ;-)”

Sdílejte s námi váš progres na Instagramu přes hashtag #30tidennivyzva #prostezhubni2

Odebírej zdarma naše rady, novinky a akce!

Vše ti pošleme přehledně v emailu a nic ti neunikne! Odhlásit se můžeš kdykoliv.