Pevná a pružná
Sdílej výzvu Pevná a pružná přátelům

Pevná a pružná

Online výzva pro ŽENY

 • Tréninkový plán na 30 dní
 • Pro ženy
 • Výzva pro všechny ženy, které chtějí mít krásné zpevněné tělo, chtějí být pružnější a v pohodě si dosáhnout na špičky u nohou
 • Pro ty, které chtějí začít tančit, zkusit pole dance nebo jiné cvičení, které vyžaduje perfektní držení těla a ohebnost
 • 30-60 minutové video tréninky, ve kterých budeme střídat posilování a protahování, zlehka si dáme i kardio
 • Výzvu budeš mít dostupnou ještě 60 dnů po dojetí
 • Výzvu můžeš brát také jako inspiraci


Chci vědět více

Prodej výzvy skončil.

Seznam se s touto výzvou

  Výzva pro všechny ženy, které touží po hezky zpevněném a ohebnějším těle. Pro ty, které chtějí umět udělat most, provaz, rozštěp a mít krásné držení těla. Cílem této výzvy, je zvýšit tvoji ohebnost, sílu a procento svaloviny, která hýbe tvými kostmi. V této výzvě se pomocí instruktážních videí zaměřujeme na základní, ale i gymnastický strečink, a dále na zpevnění každičkého svalu, který mít pevný potřebujeme a chceme.
 • Pestrý tréninkový plán – výzva obsahuje 7 instruktážních videí (představení jednotlivých cviků) a 17 video tréninků (cvičení podle videa)
 • Video tréninky a instruktážní videa – rozcvičení, posilování všech partií, základní a gymnastický strečink, vysvětlení techniky základních cviků
 • Doporučený jídelníček (několik variant na každé jídlo, bez gramáží) – zbavíš se špatných stravovacích návyků
 • Každý den motivační email, který tě bude povzbuzovat a provázet celou výzvou
 • Přístup do aktivní FB skupiny, kde získáš podporu a nové, stejně zaměřené přátele
 • Čas navíc – už nemusíš projíždět různé youtube kanály a radovat se z toho, že si ulovil/a 1 dobré video, a ještě k tomu v AJ
 • Spoustu ušetřených peněz – nebudeš platit za žádné skupinové lekce, celý plán na 30 dní stojí stejně jako 1 jediná lekce ve fitku
 • Trvalý efekt a pozitivní návyk – stav, kdy jsi bez energie a bez dobrého pocitu sama ze sebe se tě už nebude týkat
 • V průběhu výzvy se budeš cítit jako znovuzrozený/á – více energie, méně únavy, skvělá nálada
 • Díky této výzvě zpevníš tělo a zvýšíš svou ohebnost a pružnost
 • Koukni na fotky, komentáře a hodnocení této výzvy od ostatních výzvařů
 • Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).
 • Každý tréninkový den tě čeká cvičení podle videa
 • Každá lekce je rozdělena na několik částí (rozcvička, posilování, strečink), které si můžeš pustit i zvlášť, a nemusíš složitě hledat to, co zrovna potřebuješ
 • Tato výzva obsahuje lekce z výzvy Zpevni tělo 1 a 2
 • Ke cvičení potřebuješ (vyjma podložky na cvičení) jen věci dostupné v každé domácnosti
 • První den výzvy je informační, ale neboj, nudit se rozhodně nebudeš
 • Když se cokoliv přihodí (onemocníš, odjedeš na neplánovanou dovču…), můžeš si výzvu dát do pozice PAUZA a až si všechno zařídíš, můžeš ji rozjet naplno
Marika tehdy pracovala v jednom tanečním studiu na recepci, a díky tomu mohla využívat lekce pole dance, strečinku a další zdarma. Chodila tedy na pole dance, ale strečink se jí bohužel hodně křížil s prací, a tak nestíhala všechny lekce. Proto požádala její trenérku, aby s ní natočila lekce na doma, které by mohla plnit jako takový domácí úkol. Oběma to přišlo jako dobrý námět k nové výzvě. A protože Mari v tu dobu i hodně posilovala, vybrala si ještě pro ni nejoblíbenější lekce z výzvy Zpevni tělo a spojila to všechno pěkně do jedné výzvy, které dala název Pružná a pevná – přesně tak se totiž po jejím dokončení cítila.
Abychom ti mohli vybrat kategorii přímo na tělo, budeme od tebe potřebovat při spouštění výzvy tyto informace:
pro tuto výzvu není potřeba žádná speciální informace

Často se nás ptáte

Nejlépe se alkoholu vyhni úplně. Negativně ovlivňuje dosažení krásných výsledků. Pokud to bez něj nezvládneš, společensky si můžeš dopřát ve volné dny, kdy sklenička dobrého vína vadit tolik nebude.

Na začátku (i na konci) výzvy se určitě nezapomeň vyfotit z různých úhlů. Tyto fotky vidíš jen ty a jsou pro tvoji motivaci. Čísla kolikrát tolik neřeknou jako rozdíl na fotkách. Když budeš chtít, můžeš na konci výzvy svoji proměnu sdílet veřejně přímo na stránkách a tím i od nás získat nějakou z odměn. Navíc v průběhu roku děláme různé soutěže o skvělé ceny.

U každé výzvy je první den plný informací, kde se dozvíš, co budeš potřebovat. Protože se ale držíme hesla, že cvičit a jíst zdravě může každý, tak jde hlavně o věci, které už doma máš.

Nedají. Stahováním našich videí porušuješ autorská práva. Jsme online projekt. Všechny dny výzvy ti v profilu zůstanou ještě 60 dnů, takže se k jakémukoli videu můžeš ještě vrátit.

Lidi, kteří slaví takový úspěch už za 30 dní, ve většině neměli žádné stravovací návyky a jedli nevýživná jídla. Když tělo dostává 2 jídla denně a to ještě nevýživná jídla z fast foodů, tak dlouhodobě strádá. Aby přežilo, ukládá si energii v podobě tuků a drží si ty zásoby zuby nehty. Když mu ale naopak začneš dávat pravidelný přísun výživných jídel, pochopí, že už šetřit a skladovat energii nemusí. Nastartuje metabolismus a začne energii spalovat mnohem víc, protože se nebojí hladovění. Při spalování začne odbourávat i tukové zásoby, a proto se našim výzvařům tak moc daří. :-)

V každé výzvě je poslední den informační, kde ti sdělíme, jak postupovat.

Denně ti přijde e-mail, pomocí kterého se poklikneš do svého osobního profilu. Tam už máš od prvního dne vypsané své míry, váhu, fotky (vše vidíš samozřejmě jen ty). Na každý den máš připravený denní plán (stravovací, cvičební nebo s obojím).

Ano. V některých výzvách, kde jsme usoudili, že ti můžou pomoci usnadnit cestu k tvému cíli, jsme doplňky zařadili. Jde především o protein a multivitamin, tedy ty nezákladnější doplňky, které je vhodné užívat i mimo výzvy.

Doporučujeme námi ověřené doplňky, které najdeš zde https://doplnky.30tidennivyzva.cz/

Zakoupením online výzvy obdržíš k dispozici denní online plány (tzn. na internetu), které také obsahují videa, cvičební plány, instruktážní fotografie, jídelníčky,.. Každá placená výzva obsahuje vše, co je potřeba. Ty potřebuješ jen denní přístup k internetu a chvíli volna, kdy si odjedeš denní plán.

Instrukce chodí každý den, ale zůstávají ti ve tvém profilu, takže si je můžeš zpětně pohodlně přečíst.

Pokud máš zájem o výzvu, která obsahuje jídelníček, nákupní seznam i rozpis jídel dostáváš vždy dopředu na celý týden.

Platební brána nabízí mnoho způsobů plateb, které lze rozdělit do 3 skupin:

1. online platby (typicky platba kartou): klíč voucheru obdržíš obvykle v řádech sekund, maximálně minut a to i o víkendech

2. zrychlené převody (bankovní převody - tlačítko banky): obvykle do 60 minut a to i o víkendech

3. offline metody (běžný bankovní převod, metoda Super Cash): obvykle do 2 pracovních dnů od zaplacení, o případné státní svátky je potřeba dobu prodloužit

Složenka je ještě jiná kategorie, zde počítej 2-4 pracovní dny, samotné Poště trvá i 2 dny, než provede převod.

UPOZORNĚNÍ: jsou-li peníze na cestě a dostaneš upomínku, NEPOSÍLEJ nám potvrzení o platbě nebo informace v odpovědi, že jsi platil(a). Naše technická podpora tím nic neurychlí.

Nemáš-li bankovní účet v ČR, je jediná z možností zaplatit online platební kartou VISA nebo MASTERCARD a to jakoukoli vydanou kdekoli na světe (je nutné mít povolenou platbu na internetu v patřičné výši - detaily o své kartě získáte od banky, která ti ji vydala).

Nemáš-li v zahraničí platební kartu umožňující platby na internetu a ani nikdo ve tvém okolí, nedokážeme ti nabídnout v aktuální době jiné řešení platby.

Disclaimer - vyloučení odpovědnosti
Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).

Pro spuštění výzvy je nutné mít svoji registraci.
Vytvoř si svoji registraci nebo se stačí přihlásit do existující registrace.
Chceš-li mít dokonalý přehled nad objednávkami, nakupuj až po přihlášení.

Tuto výzvu pro tebe sestavili

Marika Marika Zakladatelka a trenérka
Jana Jana Trenérka

Proměny uživatelů této výzvy

Hodnocení uživatelů, kteří zkusili tuto výzvu

Celkové hodnocení 39 hodnocení 4.1 z 5

Sušenka

“Poznamky ke cviceni a vyzive jsou super”

Tablik

“Skvělá výzva! Jen mě mrzí, že není delší. ”

Leni

“joga me bavila více. Bavím mě když to na sebe více navazuje. protohavací cviky mi připadaly extrémní.”

Kamča

“Za mě nejhorší výzva. Na mě málo pohybu, nudná cvičení. Zbytečné pauzy. Ty jsem přeskakovala. Neprofesionální zpracování. Že to s námi ani neodcvičí, ale natočí jedno kolo a nám tam pak hodí 3krat opakování. To je za mě ostuda. Navíc celý týden to samé.
Otřesný a šíleně otravný, že v jednom dni mam 4 videa. 1 na zahřátí, 1 na protažení. 1 nebo 2 na trénink. 1 na strečink. To mě určo ba, chodit 5x k ntb. Achjo. Tuto výzvu silně nedoporučuji. Budete sklamaní. Je stará a nekvalitní. ”

Natys

“Superdobra skvela vyzva, telo jsem zpevnila do toho taky neco shodila, ucel byt zpevnit se a byt pruzna a ted jsem pruzna jak guma 😂😂😂”

kamikula

“Moc vyborne cviceni.”

Kačka

“Tahle výzva mě velmi baví :) jela jsem ji několikrát a zase se k ní vrátím až začnu formovat po porodu ;) ”

Evik

“Nejvíce mě po 8 dnu oslovilo jen posilování ale moc mě bavilo. Celá výzva byla zábavná. Jelikož jsem první jela výzvu zhubni úbytky nebyly tak rapidní a nedržím stravu úplně super.Rozhodně jsem pevnější než jsem byla.”

Šárka

“Super výzva, trochu delší cvičení, ale určitě se k ní zase vrátím.”

B-res

“Výzva mě hrozně moc bavila ???????? proste super. Nejvíce mě hecovalo, když mi něco nešlo ????”

kamikula

“Moc vyborne cviceni.”

Evik

“Nejvíce mě po 8 dnu oslovilo jen posilování ale moc mě bavilo. Celá výzva byla zábavná. Jelikož jsem první jela výzvu zhubni úbytky nebyly tak rapidní a nedržím stravu úplně super.Rozhodně jsem pevnější než jsem byla.”

B-res

“Výzva mě hrozně moc bavila ???????? proste super. Nejvíce mě hecovalo, když mi něco nešlo ????”

Lenicta

“Pevná s pružná. Tohle mluví za vše!! Pro mě makačka, jelikož nejsem pružná, některé pozice bolely ale výsledky jsem pozorovala již po 2 týdnech ”

Eliška

“Strečinky mě hodně bolely, ale cvičení bylo zábavné a výsledky se dostavují rychle. Určitě se k výzvě ještě vrátím. ”

Lucie

“Videa mi prisla neprofesionalni (to same emaily), cviceni se mi nelibilo. Vubec jsem podle 30TI denni vyzvy necvicila. Za me palec dolu. ”

Kamča

“Za mě nejhorší výzva. Na mě málo pohybu, nudná cvičení. Zbytečné pauzy. Ty jsem přeskakovala. Neprofesionální zpracování. Že to s námi ani neodcvičí, ale natočí jedno kolo a nám tam pak hodí 3krat opakování. To je za mě ostuda. Navíc celý týden to samé.
Otřesný a šíleně otravný, že v jednom dni mam 4 videa. 1 na zahřátí, 1 na protažení. 1 nebo 2 na trénink. 1 na strečink. To mě určo ba, chodit 5x k ntb. Achjo. Tuto výzvu silně nedoporučuji. Budete sklamaní. Je stará a nekvalitní. ”

Daisyrr

“Ahoj výzvo, tahle výzva mi pomohla se naučit protahovat i ty svaly, které jsem nikdy neřešila. Sice se nedostávám do nějakých extra pozic, ale v těch stávajících se cítím lépe. Možná časem. Co se týká cvičení, je vidět, že je výzva staršího data. Posilování mě moc nebavilo, protože tam byla pořád ta samá videa. U ostatních výzev se cvičení více střídala, takže mě to tam více bavilo. Moc jsem nezhubla, ale trochu se zpevnila. Normálně více běhám, ale v únoru to moc nešlo. Takže výzvo díky. Určitě se minimálně k těm protahovacím vieím budu vracet.”

Leni

“joga me bavila více. Bavím mě když to na sebe více navazuje. protohavací cviky mi připadaly extrémní.”

Páťa

“Nejsem úplně zastánce jógy a dlouhýho protahování, ale tahle výzva mě vcelku bavila.. Přiznám se,ze jsem některé dny vynechala a strečink trochu flakala,ale jinak supr trupr ????????”

Sdílejte s námi váš progres na Instagramu přes hashtag #30tidennivyzva #pruznaapevna