Video Youtube - Letos bikiny 2.0
Video Youtube 2 - Letos bikiny 2.0
Sdílej výzvu Letos bikiny 2.0 přátelům

Letos bikiny 2.0

Plán na vytvarování postavy do BIKIN a zhubnutí přebytečného tuku, obsahující cvičení a jídelníček v jednom. Výzva na 30 dní pro ženy, které už mají nějakou zkušenost se cvičením. UPGRADE - vylepšení jedné z nejúspěšnějších výzev Letos BIKINY, na základě požadavků výzvařek. Přání na VÍCE TRÉNINKŮ NA BŘICHO A TABATY vyslyšeno, stejně jako PŘIDÁNÍ RECEPTŮ. 4 druhy tréninků! Posilko s Mari a Marťasem, Tabata s Lusy, Břicho a core s Míšou a Tabata tréninky s Marťasem natočené v nádherném prostředí KARIBSKÉHO ráje. Ještě více na tělo vyladěný jídelníček ve 2 verzích, klasický s masem a vegetariánský, které si můžeš střídat dle libosti den po dni. A to nejlepší nakonec! Každý den 3 úžasné recepty pro vaši inspiraci.

Chci vědět více

pro ženy Určeno pro ŽENY
váha Váhové kategorie 50 kg - 130 kgVýzva se ti přizpůsobí na míru při spuštění.
Cena výzvy:
599 Kčvčetně DPH 21%
Abychom ti mohli vybrat kategorii přímo na tělo, budeme od tebe potřebovat při spouštění výzvy tyto informace: pohlaví, váha, výška, pas, denní režim, aktivita, stres
garance Garance výměny výzvy do 3 dnů
Pro spuštění výzvy je nutné mít svoji registraci.
Vytvoř si svoji registraci nebo se stačí přihlásit do existující registrace.
Chceš-li mít dokonalý přehled nad objednávkami, nakupuj až po přihlášení.

Detailní popis výzvy

 • Rozmanitý tréninkový plán – výzva obsahuje 4 druhy tréninků a celkem 31 tréninkový chlekcí – 8 z nich jsme pro vás natočili v nádherném prostředí Dominikánské Republiky
 • Nákupní seznam k vytištění – stop s plánováním a psaním dlouhých lejster
 • Přesné gramáže potravin vypočítány podle tvé denní potřeby
 • 3 báječné recepty pro inspiraci denně
 • Každý den motivační email, který tě bude povzbuzovat a provázet celou výzvou
 • Přístup do aktivní FB skupiny, kde získáš podporu a nové, stejně zaměřené přátele
 • Instrukce, co a jak po skončení výzvy – nenecháme tě v nevědomosti jak dál
 • Získáš spoustu času navíc, protože už nebudeš muset denně vymýšlet, co si uvařit
 • Pestrý jídelníček (v rámci možností), nové chutě, nové možnosti – bye bye nudo
 • 1 za týden si užiješ Volný den, ve kterém si můžeš dopřát dobroty dle libosti
 • Spoustu ušetřených peněz – nebudeš platit za žádné skupinové lekce, celý cvičící program na 30 dní stojí stejně jako 1 lekce ve fitku
 • Trvalý efekt a pozitivní návyk – 1 jídlo denně, kolísání váhy, stav, kdy jsi bez energie a bez dobrého pocitu sama ze sebe je minulost
 • Výzvařky touto výzvou shodili v průměru 5 kg
 • Čím dál tím častěji se, ale utvrzujeme v tom, že váha není zas až tak směrodatné číslo, důležitější je spíše úbytek centimetrů nebo celková změna na těle a psychice
 • Koukni na proměny, komentáře a hodnocení této výzvy od ostatních výzvařů.
 • Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).
 • Některé dny vyjdou levněji, některé zase trochu dráž
 • Podle našich i vašich zkušeností utratíš za jídlo cca 800 Kč týdně (pokud umíš nakupovat v různých akcích a máš dobře zásobenou špajzku, dostaneš se určitě na mnohem menší výdaje, navíc ty trvanlivější potraviny ti zůstanou)
 • Výzva obsahuje 4 volné dny (8., 15., 22. a 29.), kdy si můžeš dát nějakou dobrotu a uvařit si dle sebe. Který den v týdnu to bude, si vybereš sama. Platí, že v jaký den výzvu spustíš, v takový den budeš mít i volný den. Například. Výzvu si pustím v sobotu, volný den budu mít následující sobotu
 • Ve výzvě je 12 typových dnů. Výzva je poskládaná tak, abys obědy a večeře vařila vždy na 2 dny. Snídaně a svačiny se střídají
 • K této výzvě doporučujeme i některé doplňky výživy
 • Než si ale cokoliv zakoupíš, doporučujeme výzvu aktivovat, kouknout se na informace a rady a pak si případně obstarat věci, které ti chybí
 • Uvnitř výzvy najdeš i mimořádně zvýhodněný balíček doplňků výživy pouze pro tebe
 • No stress, budeš mít na všechno dost času, první den výzvy je čistě informační a plánovací
 • Vzhledem k tomu, že je tato výzva více redukční, je potřeba, abys byla zdravá a cítila ses fit (více „pro koho to není“)
 • Ve dnech s minimálním přísunem sacharidů, můžeš být podrážděná (vždy pomáhá těšit se na další den, kdy dostane tělo cukrů více anebo na volný den).
 • K výzvě je možné po dobu aktivity členství VÝZVA+ mít neomezené "Náhrady potravin". Díky tomu může být tvůj jídelníček ještě více na míru. Můžeš nahradit potraviny, které ti tolik nechutnají, nemůžeš je jíst nebo jen chceš něco zpracovat. 
Říkali jsme si, jak udělat ještě lepší plavkovou výzvu, když jsme v minulých letech už dvě skvělé připravili.
A tak jsme se dali do pročítání recenzí k výzvě Letos BIKINY, abychom se nechali inspirovat nápady a návrhy výzvařek, které ji už jely. A tam jsme hned viděli, co je třeba.
Vlastně pár vylepšení a bude to zase blíž k dokonalosti. Takže jsem se rozhodli udělat UPGRADE. A na světě byl nápad na Letos BIKINY 2.0!
Takže co tam výzvařkám chybělo? Málo cvičení na břicho? Dobře tady máte naši skvělou Míšu s tréninky na Břicho a core. Líbila se vám Tabata s Luci? Ok, přidáme vám další Tabatu. A aby vás to ještě více motivovalo k hubnutí do bikin, poletíme ji natočit někde k moři, kde je to opravdu krásné. Dominikánská Republika a její pláže a palmy, na vás ve videích dýchnou tou správnou letní náladou.
Chtěly byste nějakou inspiraci k jídelníčkům? Dobře, dobře. Dáme na každý den 3 oku lahodící recepty, ať ji máte kde čerpat.
Ták a teď už by to mělo být teda úplně TOP. Věříme tomu a zveme vás do téhle naší upgradeované výzvy, která vám přinese skvělé výsledky a radost z cesty za plážovou postavou v bikinách.

Často se nás ptáte

Nejlépe se alkoholu vyhni úplně. Negativně ovlivňuje dosažení krásných výsledků. Pokud to bez něj nezvládneš, společensky si můžeš dopřát ve volné dny, kdy sklenička dobrého vína vadit tolik nebude.

U každé výzvy je první den plný informací, kde se dozvíš, co budeš potřebovat. Protože se ale držíme hesla, že cvičit a jíst zdravě může každý, tak jde hlavně o věci, které už doma máš.

Na začátku (i na konci) výzvy se určitě nezapomeň vyfotit z různých úhlů. Tyto fotky vidíš jen ty a jsou pro tvoji motivaci. Čísla kolikrát tolik neřeknou jako rozdíl na fotkách. Když budeš chtít, můžeš na konci výzvy svoji proměnu sdílet veřejně přímo na stránkách a tím i od nás získat nějakou z odměn. Navíc v průběhu roku děláme různé soutěže o skvělé ceny.

Volný den ve výzvě znamená, že si ten den můžeš dopřát vše, co ti chybí a na co máš chuť. Máš chuť na pizzu? Dej si jí. Chceš si dát dort? Dej si ho. Je to tvůj VOLNÝ den. Dobrou chuť :-)

Záleží na tom, kde žiješ. Občas se najde něco, co jde sehnat těžce nebo vůbec. Vždy jde ale najít vhodnou náhradu.

V každé výzvě je poslední den informační, kde ti sdělíme, jak postupovat.

Nedají. Stahováním našich videí porušuješ autorská práva. Jsme online projekt. Všechny dny výzvy ti v profilu zůstanou ještě 60 dnů, takže se k jakémukoli videu můžeš ještě vrátit.

Lidi, kteří slaví takový úspěch už za 30 dní, ve většině neměli žádné stravovací návyky a jedli nevýživná jídla. Když tělo dostává 2 jídla denně a to ještě nevýživná jídla z fast foodů, tak dlouhodobě strádá. Aby přežilo, ukládá si energii v podobě tuků a drží si ty zásoby zuby nehty. Když mu ale naopak začneš dávat pravidelný přísun výživných jídel, pochopí, že už šetřit a skladovat energii nemusí. Nastartuje metabolismus a začne energii spalovat mnohem víc, protože se nebojí hladovění. Při spalování začne odbourávat i tukové zásoby, a proto se našim výzvařům tak moc daří. :-)

Denně ti přijde e-mail, pomocí kterého se poklikneš do svého osobního profilu. Tam už máš od prvního dne vypsané své míry, váhu, fotky (vše vidíš samozřejmě jen ty). Na každý den máš připravený denní plán (stravovací, cvičební nebo s obojím).

Ano. V některých výzvách, kde jsme usoudili, že ti můžou pomoci usnadnit cestu k tvému cíli, jsme doplňky zařadili. Jde především o protein a multivitamin, tedy ty nezákladnější doplňky, které je vhodné užívat i mimo výzvy.

Doporučujeme námi ověřené doplňky, které najdeš zde https://doplnky.30tidennivyzva.cz/

Nákupní seznam na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o dny 1, 7, 8, 14, 15,...

Seznam všech jídel na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o dny 1, 7, 8, 14, 15,...

Zakoupením online výzvy obdržíš k dispozici denní online plány (tzn. na internetu), které také obsahují videa, cvičební plány, instruktážní fotografie, jídelníčky,.. Každá placená výzva obsahuje vše, co je potřeba. Ty potřebuješ jen denní přístup k internetu a chvíli volna, kdy si odjedeš denní plán.

Ano. Stačí, když si nevyhovující produkty nahradíš těmi bezlepkovými. Jde především o těstoviny, ovesné vločky a celozrnné pečivo.

Instrukce chodí každý den, ale zůstávají ti ve tvém profilu, takže si je můžeš zpětně pohodlně přečíst.

Pokud máš zájem o výzvu, která obsahuje jídelníček, nákupní seznam i rozpis jídel dostáváš vždy dopředu na celý týden.

Platební brána nabízí mnoho způsobů plateb, které lze rozdělit do 3 skupin:

1. online platby (typicky platba kartou): klíč voucheru obdržíš obvykle v řádech sekund, maximálně minut a to i o víkendech

2. zrychlené převody (bankovní převody - tlačítko banky): obvykle do 60 minut a to i o víkendech

3. offline metody (běžný bankovní převod, metoda Super Cash): obvykle do 2 pracovních dnů od zaplacení, o případné státní svátky je potřeba dobu prodloužit

Složenka je ještě jiná kategorie, zde počítej 2-4 pracovní dny, samotné Poště trvá i 2 dny, než provede převod.

UPOZORNĚNÍ: jsou-li peníze na cestě a dostaneš upomínku, NEPOSÍLEJ nám potvrzení o platbě nebo informace v odpovědi, že jsi platil(a). Naše technická podpora tím nic neurychlí.

Nemáš-li bankovní účet v ČR, je jediná z možností zaplatit online platební kartou VISA nebo MASTERCARD a to jakoukoli vydanou kdekoli na světe (je nutné mít povolenou platbu na internetu v patřičné výši - detaily o své kartě získáte od banky, která ti ji vydala).

Nemáš-li v zahraničí platební kartu umožňující platby na internetu a ani nikdo ve tvém okolí, nedokážeme ti nabídnout v aktuální době jiné řešení platby.

Jídelníček ti chodí denně. Máš ale možnost stáhnout si rozpis jídel na celý týden. Takže během 30 dní ti 4x pošleme rozpis jídel v pdf pro daný týden.

Ano. 95% všech potravin obsažených ve výzvě seženeš v jakémkoli větším i menším obchodě. Občas se ale najde potravina, která je v určitém období hůře sehnatelná nebo ji v obchodě ve svém okolí nenajdeš. Ty jdou ale většinou snadno nahradit za jiné, které k dispozici máš.

Výzva v bodech

 • Ucelený program na 30 dní
 • Cvičení + 2 jídelníčky (s masem, vegetariánský)
 • Speciálně pro ženy
 • Vhodné pro vegetariánky
 • Vhodné pro ženy, které už mají alespoň nějakou zkušenost se cvičením
 • Výzva pro ty, které chtějí zhubnout v rychlejším tempu a pořádně si zacvičit z pohodlí svého domova
 • Výzva pro ty, které se chtějí naučit pravidelně jíst a chtějí si kombinovat jídelníček podle chuti s masem či bez masa
 • 30 – 50minutové video tréninky, ve kterých těch čekají 4 druhy tréninků: Posilko s Mari a Marťasem, Tabata s Lusy, Břicho a core s Míšou, a Tabata z Karibiku s Marťasem
 • Přesné váhové kategorie dle tvé denní potřeby (příjem/výdej)
 • Záměrným cyklováním sacharidů se docílí toho, že si tělo tak rychle nezvykne na změny, neustále maká a efektivně spaluje
 • Výzvu budeš mít dostupnou ještě 60 dnů po dojetí
 • Výzvu můžeš reaktivovat a jet 2 měsíce po sobě

Ukázky z výzvy:

Ukázka videa z výzvy:

Video Youtube ukázka - Letos bikiny 2.0

Disclaimer - vyloučení odpovědnosti
Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).

Tuto výzvu pro tebe sestavili

Marika Marika Zakladatelka a trenérka
Martin Martin Trenér
Lukáš Lukáš Fitness a výživový konzultant
Luci Luci Trenérka
Míša Míša Trenérka

Hodnocení uživatelů, kteří zkusili tuto výzvu

Celkové hodnocení 99 hodnocení 4.8 z 5

Pavlina

“Treninky po kterych budete vedet,ze jste neco dělali,vyzva me bavila :) ”

Verča

“Jídla mi přišlo někdy až moc, ale výsledky se dostavily. ”

Míša

“Ahoooj :) chtěla bych vám moc poděkovat za výzvy,které nabízíte. Bikiny byly první,které jsem vyzkoušela a byla jsem naprosto spokojená. Neuměla jsem předtím jíst. Jedla jsem málo a nezdravě. Dostala jsem se do situace,kdy jsem se za sebe velmi styděla. Můj přítel našel vaše stránky a já se do toho pořádně opřela ! Uběhl první měsíc a měla jsem o 4kg a několik centimetrů méně. Začalo mě to motivovat. Lidé si mého úbytku začali všímat a chválili mě. Bikiny jsem jela 2x a 1x sacharidové vlny. Uběhly 4 měsíce a má váha klesla o 10 kg. Nyní se cítím spokojeně. Nestydím se za sebe a více si věřím ! Děkuji ! Ten pocit je k nezaplacení!”

“Super 😉 dám znovu jen si dám pár dní odpočinek ”

Mária

“Vyzva mi absolutne sadla, jedalnicek mi maximalne vyhovoval, moznost prepnut medzi standardnym a vege jedalnickom je super a ak k tomu este mate aktivne aj nahrady potravin, je to uplne super. Nepocitovala som ani hlad, ani som nebola prejedena, porcie a skladba jedal boli tak akurat, aby som sa citila spokojna po vsetkych strankach. Cvicenie bolo obcas narocnejsie, ale krasne som si postupne vybudovala kondicku. Zmena po 30 dnoch obrovska, vysledky viditelne a citelne aj na obleceni. Doporucujem vsetkymi desiatimi 😉 ”

Pája

“Výzva byla skvělá! Moc děkuji všem, kteří se na výzvě podíleli, už teď mi cvičení chybí :) ”

Sally15

“Super výzva, já jsem opět spokojená, dala jsem si týden pauzu a pojedu ji znova :-)”

Sharka

“Výzva mě hodně bavila, jak cvičení tak skladba jídelníčku. Super bylo, ze když nebyla chut na maso, tak si člověk mohl dat vege den. Já úbytek tedy žádný, spíše naopak plus kila i plus Cm.. takže jedu dal, jak říkala Marika u někoho to trvá dele, než se tělo nastartuje a já budu asi holt ta jedna z těch ..”

Jíťa

“Výzva je super postavena. Cvičení je úplně super. Nejvíc mě bavily tréninky Core s Míšou, Tabata s Lucy a i tabata s Matasem.
Jídlo je dobré a dostačující množství. ”

Lucie

“Jedu Bikini 2.0 teď už druhý měsíc a za mě je to zatím nejlepší výzva ze všech. Úbytek váha a cm není tak rychlý jako třeba u vln, zato cítím, že změna bude stabilnější. Jídelníček je parádní a oceňuji možnost vybrat si verzi bez masa a používat náhrady. Ze cvičení mi nejvíce sedne Core a bříško s Míšou, protože zbytečně nekecá a jde hned k věci, takže videa s ní vždy krásně uběhnou a navíc cítím, že její cviky s postavou opravdu něco dělají. Okolí už si mé proměny všimlo, chválí mě a to mě motivuje a posouvá dál. Navíc se cítím mnohem zdravěji, nejsem nafouklá / nateklá a fyzička jde díky shozeným kilům a tréninkům rapidně nahoru. Díky! :)”

Pavlina

“Treninky po kterych budete vedet,ze jste neco dělali,vyzva me bavila :) ”

“Super 😉 dám znovu jen si dám pár dní odpočinek ”

Mária

“Vyzva mi absolutne sadla, jedalnicek mi maximalne vyhovoval, moznost prepnut medzi standardnym a vege jedalnickom je super a ak k tomu este mate aktivne aj nahrady potravin, je to uplne super. Nepocitovala som ani hlad, ani som nebola prejedena, porcie a skladba jedal boli tak akurat, aby som sa citila spokojna po vsetkych strankach. Cvicenie bolo obcas narocnejsie, ale krasne som si postupne vybudovala kondicku. Zmena po 30 dnoch obrovska, vysledky viditelne a citelne aj na obleceni. Doporucujem vsetkymi desiatimi 😉 ”

Markéta Vlčková

“Výzva byla super. Jídelníček pestrý a cvičení výborné. ”

Zuzka

“Výzva byla parádní... ”

Hanka

“Cvičení je úplně peckovní!

Jídelníček za mě hladový ( a to i s porovnáním s vlnami). Takže člověk jen chodí, co by zobl.

U mě výsledek na cm a kg žádný, cítím se ale pevnější a v lepší kondici :-) a to je super^_^”

Norreen

“opět makačka s Lucy nebo Míšou, po kterých jsem odpadla, ale těšila se na ně. U tabat s Martasem jsem doufala, že se obejdu bez obligátních židlí (marně). A cvičení s Marťasem a Lukášem je fyzicky náročné ale zároveň nezajímavé z hlediska cvičení a spíše trapné než vtipné ohledně pokusů o vtipkování. O rádoby motivačních emailech a jejich stylu ani psát nebudu”

Kája

“Tahle výzva mě bavila. Jídlo bylo super, pestré a hlavně dobré. Cvičení bylo celkem fajn, ale opravdu jen s určitými lidmi... Těším se na další výzvu s Vámi. Moc díky za to co pro nás děláte.... ”

Verča

“Jídla mi přišlo někdy až moc, ale výsledky se dostavily. ”

Luci

“Výzva byla fajn. Dost podobná jedničce, ale lepší cvičení. Jen jsem měla problém, že jsem měla o 1/3 větší gramáže jídla než v jedničce a moc mi to nevyhovovalo...byla jsem furt přecpaná a ani bohužel moc nezhubla. :( Co se týká receptů, které byly jako bonus, by mi vyhovovaly den předem, většinou jsem si vařila dopředu a recepty už nevyužila.”

Sdílejte s námi váš progres na Instagramu přes hashtag #30tidennivyzva #letosbikiny

Odebírej zdarma naše rady, novinky a akce!

Vše ti pošleme přehledně v emailu a nic ti neunikne! Odhlásit se můžeš kdykoliv.