Video Youtube - Do plavek 2021
Video Youtube 2 - Do plavek 2021
Sdílej výzvu Do plavek 2021 přátelům

Do plavek 2021

JEN DO 1.8.

Do plavek 2021. Jedinečná výzva, kde si volíš jedno jídlo dle sebe a přitom hubneš.
Nejpestřejší tréninkový program s novými lekcemi (Tabata s prvky boxu, Home cross, Boxérský tréninky, Kruháč a speciální protahovací videa). Nový trenér Michal ve společnosti Evky, Kristýny, Terky a Monči. Tréninky jsou zaměřené na ženské problémové partie: zadek, nohy a břicho. Dynamické lekce zeefektivní spalování. V této výzvě máš také možnost volby jednoho jídla dle sebe. Chceš li vypadat skvěle a fit do léta, s touhle výzvou to jednoznačně stihneš.
Chci vědět více

pro ženy Určeno pro ŽENY
váha Váhové kategorie 40 kg - 120 kgVýzva se ti přizpůsobí na míru při spuštění.
POSLEDNÍ PŘÍLEŽITOST KE KOUPI VÝZVY
Akce končí za:
Cena výzvy:
799 Kčvčetně DPH 21%
Abychom ti mohli vybrat kategorii přímo na tělo, budeme od tebe potřebovat při spouštění výzvy tyto informace: pohlaví, váha, výška, pas, denní režim, aktivita, stres
garance Garance výměny výzvy do 3 dnů
Pro spuštění výzvy je nutné mít svoji registraci.
Vytvoř si svoji registraci nebo se stačí přihlásit do existující registrace.
Chceš-li mít dokonalý přehled nad objednávkami, nakupuj až po přihlášení.

Detailní popis výzvy

 • “Léto bude”. Jedinečný tréninkový a stravovací plán zaměřený na ženské partie - zadek, nohy a břicho. Během 30 dní. tě čeká 22 jedinečných tréninkových lekcí v podání Evky, Kristýny, Terky, Monči a trenéra Michala. Zábava v tréninku je zaručená - lekce jsou pestré a efektivní. Tešit se můžeš na Tabatu - jak s prvky boxu, tak v kombinaci více partií najednou, Home cross, Boxérský tréninky, Kruháč a speciální protahovací videa na den volna. Novinkou, kterou najdete pouze u této výzvy, je možnost volby jednoho jídla dle sebe. Co to znamená? Skleničku vína, zmrzlina, grilované letní dobroty a jiné nejsou v hubnutí překážkou. Jídelníček jsme dle toho upravili, takže se kaloricky vejdeš a stále budeš hubnout. Výzva je vhodná pro již zkušené Výzvařky. Buď sexy a fit do léta.
 • Čím dál tím častěji se utvrzujeme v tom, že váha není zas až tak směrodatné číslo. Důležitější je spíše úbytek centimetrů nebo celková změna na těle a psychice
 • Koukni na proměny, komentáře a hodnocení této výzvy od ostatních výzvařů
 • Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.
 • Některé dny vyjdou levněji, některé zase trochu dráž
 • Podle našich i vašich zkušeností utratíš za jídlo cca 900 Kč týdně (pokud umíš nakupovat v různých akcích a máš dobře zásobenou špajzku, dostaneš se určitě na mnohem menší výdaje, navíc ty trvanlivější potraviny ti zůstanou)
 • Výzva obsahuje 4 volné dny (které si vybereš), kdy si můžeš dát nějakou dobrotu a vařit podle sebe.
 • Výzva je poskládána tak, aby sis mohl/a vařit vždy na 2 dny
 • K této výzvě doporučujeme i některé potravinové doplňky
 • K výzvě je možné přikoupit neomezené "Náhrady potravin". Díky tomu může být tvůj jídelníček ještě více na míru. Můžeš nahradit potraviny, které ti tolik nechutnají, nemůžeš je jíst nebo jen chceš něco zpracovat. 
Do plavek 2021 je zcela unikátní výzva, kterou jsme postavili na principu stravování 80:20. Typ stravování, který je vhodný pro zdravý životní styl, kterým se řídí lidé z oblasti sportu, který je trvale udržitelný. Z osmdesáti procent se stravuješ zdravě a z těch dvacíti si můžeš dopřát nějaký ten "hřích" v podobě zmrzliny, drinku či grilovaných letních dobrot. Tím že s tím počítáme v kalorickém příjmu, budeš hubnout. Tento typ stravování tě chceme naučit, abys po dojetí výzvy věděla, jak pokračovat dále a nemusela se bát, že po tom kousku dortu přibereš vše zpět. Abys měla výsledky co nejlepší a pyšně si nosila svůj letní šatník, postavili jsme tréninkový plán na tom, co ženy trápí nejvíce - zadek, nohy a břicho. Využili jsme zkušeností našich trenérů, a tak se můžeš těšit na nové typy cvičení, jako ja Home cross, Tabata s prvky boxu či Boxérský trénink.

Často se nás ptáte

Výzva v bodech

 • Tréninkový a stravovací plán na 30 dní
 • Pro ženy
 • Výzva pro ty, kteří chtějí více vytvarovat ženské problémové partie - zadek, nohy a břicho, zhubnout , zlepšit si fyzickou kondici, vytvarovat postavu a to díky různorodým stylům cvičení zábavnou formou z pohodlí svého domova
 • 15-25 minutové video tréninky, kde se bude střídat Tabata, Home cross, Boxerské trénink, Kruháč a protahování
 • Náročnost tréninků postupně narůstá
 • Výzvu budeš mít dostupnou 1 rok od jejího zakoupení
 • Výzva může sloužit jako doplňková výzva k již zakoupeným cvičícím výzvám

Disclaimer - vyloučení odpovědnosti
Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).

Tuto výzvu pro tebe sestavili

Marika Marika Zakladatelka a trenérka
Lukáš Lukáš Fitness a výživový konzultant
Tereza Tereza Trenérka, asistentka, blog
Evka Evka Trenérka
Kristýna Kristýna Trenérka
Michal Michal Trenér
Monika Monika Trenérka

Hodnocení uživatelů, kteří zkusili tuto výzvu

Celkové hodnocení 31 hodnocení 4.3 z 5

Markéta

“super, skvělá výzva!”

madli.nejdlova

“Super, chvíli jsem bojovala s množstvím jídla, cvičení jsou pecka, cítím se mnohem líp a pokračuju :)”

Bejs

“Skvělé, boží, chce to pevnou vůli ale i dobré načasování, což byl u mě trochu problém a na 100%jsem dodržovala hlavně cvičení, jídelníčky a nákupy jsem šidila-ale lepším se.... mám 2,5 kg dole, pevnější tělo, lepší náladu :) Cvičeni mě většinou bavilo, někdy bylo lehčí někdy makačka-už ho beru jako součást dne, občas přidám I běh nebo kolo..Hodně mě pomáhaly motivační emaily a vzkazy každý den, ty jsou super. Díky moc, hned zkouším další výzvu....30dní je jen začátek 🔥💪”

Tynka

“Výzva je skvělá,funguje jídelníček i cvičení”

Kolbmi

“vyhovující výzva, která splnila požadavky ”

Žabka

“Jídla chutná, moc jsem nepochopila to nahrazování jídla, chyběla informace o živinach (přece není jedno zda si dám 600kcal v tucích nebo v sacharidech). Cvičení bylo super. ”

Sluníčko

“jídla super - díky náhradám se dá jíst skoro "normálně". Za mě naprosto špičkový cvičení - sice asi nejtěžší, co jsem zatím ve výzvách jela, ale vážně skvělý zaměření na problémové partie ;-)”

Nikča

“Určitě běžte do toho. Kdyz jsem potřebovala poradit napsala jsem a odpověď sem měla rychle. ”

Babu

“Dobrá zpráva je, že výzva se dá zvládnout. Jídla vždy více ráno až oběd, zbytek dne méně. Cvičení pomalu nabírá na obrátkách. Začíná se klidněji a každým týdnem intenzita stoupá.
Plusy: jednoznačně návyk pravidelné stravy, objevila jsem pár tipů na dobré a lehké večeře. Další plus začala jsem cvičit a cítím jak mi fyzička stoupla a občas se objeví i sval.
Mínusy: občasné večerní kručení v břiše a po pravdě jsem po ne moc zdravém a cvičícím období čekala větší výsledky, ať už na váze tak v cm.
Shrnutí: průměr, hlavně proto, že jsem na sport zvyklá a začala bych sportovat i bez této výzvy (zřejmě by byl výsledek podobný kdybych do toho šla sama).”

Markéta Vlčková

“Vyzva se mi moc líbila, cvičení super, ale změny bohužel žádné. Jak váha, tak cm stále stejné. Těšila jsem se na mnohem lepší výsledky. ”

Sluníčko

“jídla super - díky náhradám se dá jíst skoro "normálně". Za mě naprosto špičkový cvičení - sice asi nejtěžší, co jsem zatím ve výzvách jela, ale vážně skvělý zaměření na problémové partie ;-)”

Nikča

“Určitě běžte do toho. Kdyz jsem potřebovala poradit napsala jsem a odpověď sem měla rychle. ”

KatkaBe

“Naučila jsem se díky vyzve pravidelně jist a premyslet nad tím, co jím. Cvičení jsem musela kvůli náročné práci hodnekrat vynechat, a proto moje výsledky nejsou úplně zvnějšku viditelné, vnitřně ale cítím posun a určitě touto vyzvou nekoncim. Doporučila bych ji všem, kdo chtějí začít jist zdravě+pravidelně a chtějí nějaké to kilo zhubnout 🙂”

Uživatel bez přezdívky

“Super výzva 😊 jídelníček pestrý a chutný 👍”

pospina

“Jelikož jsem jenom cvičila a nedodržovala jídelníček, odpovidaly tomu i moje vysledky🙂Jinak výzva super, urcite bych ji doporučila všem👍”

olies

“Výzvu jsem zkusila ze zvědavosti. Cvičení ve výzvě bylo celkem dobré. Některá videa lepší, u některých chyběla pestrost. Nejlepší videa asi byla ta s Verčou. Co se týká jídla, tak to na první pohled může vypadat, že je ho hodně, ale když si člověk dá práci a přesně si spočítá složení, tak to je, jak to slušně napsat, docela průšvih. Hodně nevyvážené a většina jídelníčků obsahovala málo bílkovin, bylo třeba si je ve většině případů dodat, protože ty jsou potřeba k udržení svalové hmoty. Ale je pravda v tom, že jen po zadání pár údajů a po 30s kdy se vygeneruje jídelníček na míru, nelze asi víc očekávat. ”

  30ti denní výzva

  Ahoj Olies, výzvu ti za 30s nevytvoříme, ale vybíráme ti nejvhodnější kategorii. Zrovna v této výzvě je jídelníček vlnící, takže se liší příjem jídla v určité dny (nízký, střední a vysoký příjem sacharidů). Bílkoviny jsou každý den konstantní a pohybují se 1,5-2g/kg, co je k udržení svalové hmoty dostačující. Odvíjí se to od kategorie, kterou máš. Pokud jsi tedy měla v dotazníku vše vyplněno správně, určitě jsi měla i vhodnou kategorii přímo pro tebe. Pokud se ti však něco nezdá, můžeš nás kontaktovat a to jak tady na stránkách, tak na FB, IG i emailu. Rádi pomůžeme a zodpovíme dotazy.

Lucy

“Super výzva, splnilo to,co jsem očekávala, cvičení teda mazec 😂😊”

Žabka

“Jídla chutná, moc jsem nepochopila to nahrazování jídla, chyběla informace o živinach (přece není jedno zda si dám 600kcal v tucích nebo v sacharidech). Cvičení bylo super. ”

Babu

“Dobrá zpráva je, že výzva se dá zvládnout. Jídla vždy více ráno až oběd, zbytek dne méně. Cvičení pomalu nabírá na obrátkách. Začíná se klidněji a každým týdnem intenzita stoupá.
Plusy: jednoznačně návyk pravidelné stravy, objevila jsem pár tipů na dobré a lehké večeře. Další plus začala jsem cvičit a cítím jak mi fyzička stoupla a občas se objeví i sval.
Mínusy: občasné večerní kručení v břiše a po pravdě jsem po ne moc zdravém a cvičícím období čekala větší výsledky, ať už na váze tak v cm.
Shrnutí: průměr, hlavně proto, že jsem na sport zvyklá a začala bych sportovat i bez této výzvy (zřejmě by byl výsledek podobný kdybych do toho šla sama).”

Žaneta

“Krátká, ale účinná výzva. Velmi mě zaujala videa, ve kterých ukazujete správné provedení cviků, to si myslím, že je velice důležité, to stejné protahovací cvičení. Klidně bych je zařadila každý den i po tabatě, apod. ”

Sdílejte s námi váš progres na Instagramu přes hashtag #30tidennivyzva