Do plavek 2021
Sdílej výzvu Do plavek 2021 přátelům

Do plavek 2021

NOVINKA

Do plavek 2021. Jedinečná výzva, kde si volíš jedno jídlo dle sebe a přitom hubneš.
Nejpestřejší tréninkový program s novými lekcemi (Tabata s prvky boxu, Home cross, Boxérský tréninky, Kruháč a speciální protahovací videa). Nový trenér Michal ve společnosti Evky, Kristýny, Terky a Monči. Tréninky jsou zaměřené na ženské problémové partie: zadek, nohy a břicho. Dynamické lekce zeefektivní spalování. V této výzvě máš také možnost volby jednoho jídla dle sebe. Chceš li vypadat skvěle a fit do léta, s touhle výzvou to jednoznačně stihneš.
Chci vědět více

pro ženy Určeno pro ŽENY
váha Váhové kategorie 40 kg - 120 kgVýzva se ti přizpůsobí na míru při spuštění.
Cena výzvy:
799 Kčvčetně DPH 21%
Abychom ti mohli vybrat kategorii přímo na tělo, budeme od tebe potřebovat při spouštění výzvy tyto informace: pohlaví, váha, výška, pas, denní režim, aktivita, stres
garance Garance výměny výzvy do 3 dnů
Pro spuštění výzvy je nutné mít svoji registraci.
Vytvoř si svoji registraci nebo se stačí přihlásit do existující registrace.
Chceš-li mít dokonalý přehled nad objednávkami, nakupuj až po přihlášení.

Detailní popis výzvy

 • “Léto bude”. Jedinečný tréninkový a stravovací plán zaměřený na ženské partie - zadek, nohy a břicho. Během 30 dní. tě čeká 22 jedinečných tréninkových lekcí v podání Evky, Kristýny, Terky, Monči a trenéra Michala. Zábava v tréninku je zaručená - lekce jsou pestré a efektivní. Tešit se můžeš na Tabatu - jak s prvky boxu, tak v kombinaci více partií najednou, Home cross, Boxérský tréninky, Kruháč a speciální protahovací videa na den volna. Novinkou, kterou najdete pouze u této výzvy, je možnost volby jednoho jídla dle sebe. Co to znamená? Skleničku vína, zmrzlina, grilované letní dobroty a jiné nejsou v hubnutí překážkou. Jídelníček jsme dle toho upravili, takže se kaloricky vejdeš a stále budeš hubnout. Výzva je vhodná pro již zkušené Výzvařky. Buď sexy a fit do léta.
 • Čím dál tím častěji se utvrzujeme v tom, že váha není zas až tak směrodatné číslo. Důležitější je spíše úbytek centimetrů nebo celková změna na těle a psychice
 • Koukni na proměny, komentáře a hodnocení této výzvy od ostatních výzvařů
 • Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.
 • Některé dny vyjdou levněji, některé zase trochu dráž
 • Podle našich i vašich zkušeností utratíš za jídlo cca 900 Kč týdně (pokud umíš nakupovat v různých akcích a máš dobře zásobenou špajzku, dostaneš se určitě na mnohem menší výdaje, navíc ty trvanlivější potraviny ti zůstanou)
 • Výzva obsahuje 4 volné dny (které si vybereš), kdy si můžeš dát nějakou dobrotu a vařit podle sebe.
 • Výzva je poskládána tak, aby sis mohl/a vařit vždy na 2 dny
 • K této výzvě doporučujeme i některé potravinové doplňky
 • K výzvě je možné přikoupit neomezené "Náhrady potravin". Díky tomu může být tvůj jídelníček ještě více na míru. Můžeš nahradit potraviny, které ti tolik nechutnají, nemůžeš je jíst nebo jen chceš něco zpracovat. 
Do plavek 2021 je zcela unikátní výzva, kterou jsme postavili na principu stravování 80:20. Typ stravování, který je vhodný pro zdravý životní styl, kterým se řídí lidé z oblasti sportu, který je trvale udržitelný. Z osmdesáti procent se stravuješ zdravě a z těch dvacíti si můžeš dopřát nějaký ten "hřích" v podobě zmrzliny, drinku či grilovaných letních dobrot. Tím že s tím počítáme v kalorickém příjmu, budeš hubnout. Tento typ stravování tě chceme naučit, abys po dojetí výzvy věděla, jak pokračovat dále a nemusela se bát, že po tom kousku dortu přibereš vše zpět. Abys měla výsledky co nejlepší a pyšně si nosila svůj letní šatník, postavili jsme tréninkový plán na tom, co ženy trápí nejvíce - zadek, nohy a břicho. Využili jsme zkušeností našich trenérů, a tak se můžeš těšit na nové typy cvičení, jako ja Home cross, Tabata s prvky boxu či Boxérský trénink.

Často se nás ptáte

Výzva v bodech

 • Tréninkový a stravovací plán na 30 dní
 • Pro ženy
 • Výzva pro ty, kteří chtějí více vytvarovat ženské problémové partie - zadek, nohy a břicho, zhubnout , zlepšit si fyzickou kondici, vytvarovat postavu a to díky různorodým stylům cvičení zábavnou formou z pohodlí svého domova
 • 15-25 minutové video tréninky, kde se bude střídat Tabata, Home cross, Boxerské trénink, Kruháč a protahování
 • Náročnost tréninků postupně narůstá
 • Výzvu budeš mít dostupnou 1 rok od jejího zakoupení
 • Výzva může sloužit jako doplňková výzva k již zakoupeným cvičícím výzvám

Disclaimer - vyloučení odpovědnosti
Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).

Tuto výzvu pro tebe sestavili

Marika Marika Zakladatelka a trenérka
Lukáš Lukáš Fitness a výživový konzultant
Tereza Tereza Trenérka, asistentka, blog
Evka Evka Trenérka
Kristýna Kristýna Trenérka
Michal Michal Trenér
Monika Monika Trenérka

Hodnocení uživatelů, kteří zkusili tuto výzvu

NOVÁ VÝZVA, ještě nebyla hodnocena. Hodnotit mohou pouze výzvaři, kteří výzvu celou odjeli!

Sdílejte s námi váš progres na Instagramu přes hashtag #30tidennivyzva