Dokonale zpevni
Sdílej výzvu Dokonale zpevni přátelům

Dokonale zpevni

Stravovací a cvičební plán určený pro ženy i muže, kteří chtějí vytvarovat a zpevnit svou postavu k dokonalosti. Jelikož je tento plán dostatečně dlouhý, je v něm prostor dostat pod kůži všechny dobré návyky, které se ve výzvě naučíš a převést je do svého každodenního života, takže zpevněná postava ti už zůstane. Tento plán je navíc obohacen o motivační videa s Marťasem. Ty si stanovíš svůj cíl, proč stojí za to zpevnit, a společně ho dosáhneme!
Cvičební program je velmi pestrý. Seznámíš se s více trenéry a typy tréninků. Je vhodný i pro dosavadní lenochy. Jídelníček má svůj systém, kdy si postupně zvykáš na vyvážené a následně na redukční porce. Navíc je dělaný v několika verzích, takže si můžeš vybrat mezi jídelníčkem klasickým, vegetariánským, bez lepku a bez laktózy. Skladba jídel je pestrá a kategorie jsou vypočítány podle tvých potřeb.

Chci vědět více

pro ženy i mužepro ženy i muže Určeno pro ŽENY i MUŽE
váha Váhové kategorie 45 kg - 130 kgVýzva se ti přizpůsobí na míru při spuštění.
Cena výzvy:
1350 Kčvčetně DPH 21%
Abychom ti mohli vybrat kategorii přímo na tělo, budeme od tebe potřebovat při spouštění výzvy tyto informace: pohlaví, váha, výška, pas, denní režim, aktivita, stres
garance Garance výměny výzvy do 3 dnů
Pro spuštění výzvy je nutné mít svoji registraci.
Vytvoř si svoji registraci nebo se stačí přihlásit do existující registrace.
Chceš-li mít dokonalý přehled nad objednávkami, nakupuj až po přihlášení.

Detailní popis výzvy

 • Každý týden tě čeká nový nákupní seznam k vytištění
 • Přesné gramáže potravin vypočítány podle tvé denní potřeby
 • Každý den motivační email, který tě bude povzbuzovat a provázet celou výzvou
 • Zbrusu nových 53 cvičebních videích: Klouzání, Břicho a core,
 • Posilko s Marťasem, Tabata, Jóga
 • Motivační videa s Marťasem
 • Přístup do aktivní FB skupiny, kde získáš podporu a nové, stejně zaměřené přátele
 • Instrukce, co a jak po skončení výzvy
 • Díky této výzvě můžeš dokonale zpevnit celou postavu
 • Pokud se budeš nově nastaveného životního stylu držet dlouhodobě, může být tvé zpevněné tělo trvalé a výsledky pořád lepší
 • Koukni na proměny, komentáře a hodnocení této výzvy od ostatních výzvařů (budou k dispozici po dokončení výzvy od těch, co ji jeli první)
 • Tato výzva ti ušetří velkou spoustu času, protože nebudeš muset plánovat co nakoupíš, ani co budeš vařit, vše jsme ti již připravili
 • Budeš mít konečně jasno jaké potraviny jsou pro tvé zpevnění dobré a brzy si budeš umět i hravě odměřovat porce od oka
 • Zjistíš, že zpevnění není o hladovění a nedoceňování se, ale naopak o vyvážené pestré stravě, umění se pochválit a mít se rád/a
 • Budeš na sebe extrémně hrdý/á a splníš si svůj velký cíl
 • Objevíš nové chutě, jídla, možnosti a díky cvičení se více spojíš se svým tělem
 • Získáš kopec energie a super kondici, vyběhnout schody, dohnat autobus nebo stačit dětem už pro tebe nebude žádný problém
 • Otevřou se ti nové možnosti v módě a oblékání a přestaneš se už zahalovat do černého volného šatstva
 • A na závěr, získáš trvalý efekt a pozitivní návyk
 • Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).
 • Některé dny vyjdou levněji, některé zase trochu dráž
 • Podle našich i vašich zkušeností utratíš za jídlo cca 800 Kč týdně (pokud umíš nakupovat v různých akcích a máš dobře zásobenou špajzku, dostaneš se určitě na mnohem menší výdaje, navíc ty trvanlivější potraviny ti zůstanou)
 • Výzva obsahuje 36 typových dnů. Je poskládána tak, aby sis mohl/a vařit vždy na 2 dny
 • Každý týden je jeden Volný den (který si vybereš), kdy si můžeš dát nějakou dobrotu a uvařit dle sebe
 • K této výzvě doporučujeme i některé potravinové doplňky (protein, multivitamin)
 • Než si ale cokoliv zakoupíš, doporučujeme výzvu aktivovat, kouknout se na informace a rady a pak si případně obstarat věci, které ti chybí
 • No stress, na všechno budeš mít dost času. První den výzvy je čistě informační a plánovací
 • Vzhledem k tomu, že je tato výzva redukční, je potřeba, abys byl/a zdráv/a a cítil/a ses fit (více „pro koho to není“)
 • Je možné, že výzva na tebe nemusí zrovna zafungovat, vždy je to o každém jedinci, o jeho přístupu a potřebám. My ale doporučujeme věřit na 100 % a určitě se to povede
 • Tato výzva má podobný obsah jako výzva Dokonale zpevni, jsou to de facto sestřičky, které jsou jinak poskládané, aby se u jedné výzvy hublo a u druhé zpevňovalo.
 • K výzvě je možné po dobu aktivity členství VÝZVA+ mít neomezené "Náhrady potravin". Díky tomu může být tvůj jídelníček ještě více na míru. Můžeš nahradit potraviny, které ti tolik nechutnají, nemůžeš je jíst nebo jen chceš něco zpracovat. 
Už je to dávno co jsme se ve výzvě zamýšleli nad tím co udělat tak luxusního, aby to lidi bavilo natolik, že se toho budou chtít držet dlouhodobě. Něco, co by zlepšilo jejich postavy i psychiku a udrželi si to opravdu NAFURT. První plán, byl VIP členství. Perfektně vymyšlené, hůř proveditelné :-) Každopádně v tu dobu jsme do toho šli po hlavě a začali natáčet jak mourovatý! Spojili jsme se se super lektorkami a natočili jsme skvělá cvičební videa ze všech možných populárních stylů. V průběhu příprav jsme stihli vydat ještě další 4 výzvy, ve kterých už naše hvězdné lektorky pomáhaly. A když jsme zjistili, že točíme VIP členství už rok, řekli jsme si „a dost!“ Tohle je přece tak super, že to už dál nemůžeme držet pod pokličkou a musíme to dát ven. A tak jsme se kousli a celý podzim kompletovali tuhle dokonalou výzvu. K tomu jsme si přidali další smělý cíl – udělat kromě klasického jídelníčku i další tři. Pro lidi, kteří se vyhýbají masu, laktóze nebo lepku. Co pro nás ale byla největší výzva, byla motivační část. Chtěli jsme vám poodkrýt tajemství, jak se můžete na té vaší cestě udržet a neodbočit špatným směrem. Vlastně jsme se zamýšleli nad tím, proč jsme s tím nezačali už mnohem dříve, vždyť my neustále navštěvujeme motivační semináře a máme své mentory.... A tak jsme zabalili to nejlepší, co nám nejvíce pomáhá do jednoho krásného balíčku a sestavili exkluzivní motivační plán. A to všechno dohromady tvoří neporazitelnou bezkonkurenční výzvu, která vás prostě chytne a nepustí. Už nikdy.

Často se nás ptáte

U každé výzvy je první den plný informací, kde se dozvíš, co budeš potřebovat. Protože se ale držíme hesla, že cvičit a jíst zdravě může každý, tak jde hlavně o věci, které už doma máš.

Na začátku (i na konci) výzvy se určitě nezapomeň vyfotit z různých úhlů. Tyto fotky vidíš jen ty a jsou pro tvoji motivaci. Čísla kolikrát tolik neřeknou jako rozdíl na fotkách. Když budeš chtít, můžeš na konci výzvy svoji proměnu sdílet veřejně přímo na stránkách a tím i od nás získat nějakou z odměn. Navíc v průběhu roku děláme různé soutěže o skvělé ceny.

Volný den ve výzvě znamená, že si ten den můžeš dopřát vše, co ti chybí a na co máš chuť. Máš chuť na pizzu? Dej si jí. Chceš si dát dort? Dej si ho. Je to tvůj VOLNÝ den. Dobrou chuť :-)

Nedají. Stahováním našich videí porušuješ autorská práva. Jsme online projekt. Všechny dny výzvy ti v profilu zůstanou ještě 60 dnů, takže se k jakémukoli videu můžeš ještě vrátit.

Lidi, kteří slaví takový úspěch už za 30 dní, ve většině neměli žádné stravovací návyky a jedli nevýživná jídla. Když tělo dostává 2 jídla denně a to ještě nevýživná jídla z fast foodů, tak dlouhodobě strádá. Aby přežilo, ukládá si energii v podobě tuků a drží si ty zásoby zuby nehty. Když mu ale naopak začneš dávat pravidelný přísun výživných jídel, pochopí, že už šetřit a skladovat energii nemusí. Nastartuje metabolismus a začne energii spalovat mnohem víc, protože se nebojí hladovění. Při spalování začne odbourávat i tukové zásoby, a proto se našim výzvařům tak moc daří. :-)

V každé výzvě je poslední den informační, kde ti sdělíme, jak postupovat.

Platební brána nabízí mnoho způsobů plateb, které lze rozdělit do 3 skupin:

1. online platby (typicky platba kartou): klíč voucheru obdržíš obvykle v řádech sekund, maximálně minut a to i o víkendech

2. zrychlené převody (bankovní převody - tlačítko banky): obvykle do 60 minut a to i o víkendech

3. offline metody (běžný bankovní převod, metoda Super Cash): obvykle do 2 pracovních dnů od zaplacení, o případné státní svátky je potřeba dobu prodloužit

Složenka je ještě jiná kategorie, zde počítej 2-4 pracovní dny, samotné Poště trvá i 2 dny, než provede převod.

UPOZORNĚNÍ: jsou-li peníze na cestě a dostaneš upomínku, NEPOSÍLEJ nám potvrzení o platbě nebo informace v odpovědi, že jsi platil(a). Naše technická podpora tím nic neurychlí.

Denně ti přijde e-mail, pomocí kterého se poklikneš do svého osobního profilu. Tam už máš od prvního dne vypsané své míry, váhu, fotky (vše vidíš samozřejmě jen ty). Na každý den máš připravený denní plán (stravovací, cvičební nebo s obojím).

Ano. Základ je vždy pro obě pohlaví stejný. Jídelníčky se mírně liší v určitých potravinách a především v množství, aby odpovídalo dané kategorii.

Ano. 95% všech potravin obsažených ve výzvě seženeš v jakémkoli větším i menším obchodě. Občas se ale najde potravina, která je v určitém období hůře sehnatelná nebo ji v obchodě ve svém okolí nenajdeš. Ty jdou ale většinou snadno nahradit za jiné, které k dispozici máš.

Ano. V některých výzvách, kde jsme usoudili, že ti můžou pomoci usnadnit cestu k tvému cíli, jsme doplňky zařadili. Jde především o protein a multivitamin, tedy ty nezákladnější doplňky, které je vhodné užívat i mimo výzvy.

Doporučujeme námi ověřené doplňky, které najdeš zde https://doplnky.30tidennivyzva.cz/

Nákupní seznam na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o dny 1, 7, 8, 14, 15,...

Seznam všech jídel na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o dny 1, 7, 8, 14, 15,...

Zakoupením online výzvy obdržíš k dispozici denní online plány (tzn. na internetu), které také obsahují videa, cvičební plány, instruktážní fotografie, jídelníčky,.. Každá placená výzva obsahuje vše, co je potřeba. Ty potřebuješ jen denní přístup k internetu a chvíli volna, kdy si odjedeš denní plán.

Nemáš-li bankovní účet v ČR, je jediná z možností zaplatit online platební kartou VISA nebo MASTERCARD a to jakoukoli vydanou kdekoli na světe (je nutné mít povolenou platbu na internetu v patřičné výši - detaily o své kartě získáte od banky, která ti ji vydala).

Nemáš-li v zahraničí platební kartu umožňující platby na internetu a ani nikdo ve tvém okolí, nedokážeme ti nabídnout v aktuální době jiné řešení platby.

Nejlépe se alkoholu vyhni úplně. Negativně ovlivňuje dosažení krásných výsledků. Pokud to bez něj nezvládneš, společensky si můžeš dopřát ve volné dny, kdy sklenička dobrého vína vadit tolik nebude.

Instrukce chodí každý den, ale zůstávají ti ve tvém profilu, takže si je můžeš zpětně pohodlně přečíst.

Pokud máš zájem o výzvu, která obsahuje jídelníček, nákupní seznam i rozpis jídel dostáváš vždy dopředu na celý týden.

Záleží na tom, kde žiješ. Občas se najde něco, co jde sehnat těžce nebo vůbec. Vždy jde ale najít vhodnou náhradu.

Výzva v bodech

 • Ucelený program na 90 dní
 • Pro ženyi muže
 • Cvičení + jídelníček
 • Jídelníček je ve 4 verzích: klasický s masem, vegetariánský, bez lepku, bez laktózy
 • Výzva pro ty, kteří chtějí pořádně zpevnit a rádi by ve svém novém životním stylu pokračovali dlouhodobě
 • Pro všechny, kteří se chtějí naučit novým zdravým návykům a pořádně si máknout, a to z pohodlí svého domova
 • 20 – 40 minutové video tréninky, ve kterých se střídá Tabata, Břicho – core, Klouzání, Jóga a domácí posilování
 • Přesná váhová kategorie dle tvé denní potřeby (příjem/výdej)
 • Záměrným cyklováním sacharidů se docílí toho, že si tělo tak rychle nezvykne na změny, neustále maká a efektivně spaluje
 • Výzvu budeš mít dostupnou ještě 60 dnů po dojetí
 • Z výzvy se můžeš inspirovat opakovaně

Disclaimer - vyloučení odpovědnosti
Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).

Tuto výzvu pro tebe sestavili

Marika Marika Zakladatelka a trenérka
Martin Martin Trenér
Lukáš Lukáš Fitness a výživový konzultant
Markéta Markéta Trenérka
Luci Luci Trenérka
Míša Míša Trenérka
Barča Barča Recepty

Hodnocení uživatelů, kteří zkusili tuto výzvu

Celkové hodnocení 7 hodnocení 5 z 5

Applík

“Naprostá spokojenost s touto výzvou :)”

Káťa

“Výzva ani ne v půlce ukončena z mé strany. Zjistila jsem, že jsem těhotná :-)
Nicméně, po dobu dodržování výzvy jsem byla moc spokojená jak s cviky, tak s jídelníčkem :-) Jediný, co mi trochu vadilo, že v jídelníčku byly jen ingredience bez postupu.. moje momentální váha (ve třetím měsíci těhotenství 52,4 kg - takže paráda :-) )
výzvu chválím ”

Kamca

“Super vyzva,muzu jen doporucit....Pokazde jine cviceni,ciz bylo na tom super..:) Nekdy se dokopat bylo peklo,ale stalo to za to...:)”

Bubace

“Paráda! Jídelníček i cvičení bylo super. Někdy bylo těžké se dokopat ke cvičení nebo odolat sladkostem, ale výsledky jsou i tak skvělé. ”

Kary

“Perfektní výzva. Každodenní motivace. Někdy náročné, ale to k tomu patří.”

Týna

“Super výzva, super cvičení, žádné hladovění. Výsledek je taky skvělý, ale pořád je co zlepšovat :) 6 kg dole :) Nejlepší byly různé varianty jídelníčků a možnost výměny potravin. Super byly recepty pro inspiraci. Teď jedu 60 denní výzvu Do plavek a chybí mi tam ty recepty a výměna jídelníčku za vegetariánský. ”

Žofka

“Skvělá výzva, užila jsem ji. Těšila jsem se každé ráno na e-mail, dobrý start do nového dne :-), skvělý jídelníček s možností náhrad potravin a cvičení vždy jiné, žádná nuda ale pořádná makačka :-)”

Kary

“Perfektní výzva. Každodenní motivace. Někdy náročné, ale to k tomu patří.”

Bubace

“Paráda! Jídelníček i cvičení bylo super. Někdy bylo těžké se dokopat ke cvičení nebo odolat sladkostem, ale výsledky jsou i tak skvělé. ”

Kamca

“Super vyzva,muzu jen doporucit....Pokazde jine cviceni,ciz bylo na tom super..:) Nekdy se dokopat bylo peklo,ale stalo to za to...:)”

Týna

“Super výzva, super cvičení, žádné hladovění. Výsledek je taky skvělý, ale pořád je co zlepšovat :) 6 kg dole :) Nejlepší byly různé varianty jídelníčků a možnost výměny potravin. Super byly recepty pro inspiraci. Teď jedu 60 denní výzvu Do plavek a chybí mi tam ty recepty a výměna jídelníčku za vegetariánský. ”

Žofka

“Skvělá výzva, užila jsem ji. Těšila jsem se každé ráno na e-mail, dobrý start do nového dne :-), skvělý jídelníček s možností náhrad potravin a cvičení vždy jiné, žádná nuda ale pořádná makačka :-)”

Kary

“Perfektní výzva. Každodenní motivace. Někdy náročné, ale to k tomu patří.”

Bubace

“Paráda! Jídelníček i cvičení bylo super. Někdy bylo těžké se dokopat ke cvičení nebo odolat sladkostem, ale výsledky jsou i tak skvělé. ”

Kamca

“Super vyzva,muzu jen doporucit....Pokazde jine cviceni,ciz bylo na tom super..:) Nekdy se dokopat bylo peklo,ale stalo to za to...:)”

Týna

“Super výzva, super cvičení, žádné hladovění. Výsledek je taky skvělý, ale pořád je co zlepšovat :) 6 kg dole :) Nejlepší byly různé varianty jídelníčků a možnost výměny potravin. Super byly recepty pro inspiraci. Teď jedu 60 denní výzvu Do plavek a chybí mi tam ty recepty a výměna jídelníčku za vegetariánský. ”

Žofka

“Skvělá výzva, užila jsem ji. Těšila jsem se každé ráno na e-mail, dobrý start do nového dne :-), skvělý jídelníček s možností náhrad potravin a cvičení vždy jiné, žádná nuda ale pořádná makačka :-)”

Kary

“Perfektní výzva. Každodenní motivace. Někdy náročné, ale to k tomu patří.”

Bubace

“Paráda! Jídelníček i cvičení bylo super. Někdy bylo těžké se dokopat ke cvičení nebo odolat sladkostem, ale výsledky jsou i tak skvělé. ”

Kamca

“Super vyzva,muzu jen doporucit....Pokazde jine cviceni,ciz bylo na tom super..:) Nekdy se dokopat bylo peklo,ale stalo to za to...:)”

Sdílejte s námi váš progres na Instagramu přes hashtag #30tidennivyzva

Odebírej zdarma naše rady, novinky a akce!

Vše ti pošleme přehledně v emailu a nic ti neunikne! Odhlásit se můžeš kdykoliv.