Do plavek
Sdílej výzvu Do plavek přátelům

Do plavek

PRODEJ UKONČEN

Online výzva pro ŽENY

 • Ucelený program na 60 dní
 • Pro ženy
 • Cvičení + jídelníček
 • Výzva pro ty, které si chtějí pořádně zacvičit z pohodlí svého domova, naučit se zdravě a pravidelně jíst a zhubnout nenáročnou formou
 • 20-30minutové video tréninky, ve kterých se střídá kardio a posilování formou kruhových tréninků
 • Přesná váhová kategorie vypočítaná speciálním vzorcem podle % tuku v těle
 • Záměrným cyklováním sacharidů se docílí toho, že si tělo tak rychle nezvykne na změny, neustále maká a efektivně spaluje
 • Výzvu budeš mít dostupnou ještě 60 dnů po dojetí
 • Výzvu můžeš reaktivovat a jet opakovaně (vždy si ale dej alespoň měsíc pauzu)


Chci vědět více

Seznam se s touto výzvou

  Výzva pro všechny ženy, které chtějí do léta zhubnout a vytvarovat svou postavu tak, aby vypadaly v plavkách TOP! Tato výzva je vhodná jak pro začátečnice, tak pro pokročilé výzvařky. Je to ucelený program (jídelníček + 30minutové cvičení), ve kterém je důležité dodržovat jak stravu, tak trénink. Jedná se o 60denní redukční plán, který je delší než ostatní výzvy, a tím pádem je ještě více šetrný k tvému tělu. Tento plán je navržený tak, aby se tvoje tělo neustále přizpůsobovalo novým podnětům. A to tak, že se každým týdnem snižuje týdenní příjem energie (jídla), a naopak se přidává na intenzitě tréninku.
 • Přesné gramáže potravin vypočítané podle toho, kolik % tuku máš v těle
 • Nákupní seznam k vytištění – stop s plánováním a psaním dlouhých lejster
 • Pestrý jídelníček, nové chutě, nové možnosti – bye bye nudo
 • Získáš spoustu času navíc, protože už nebudeš muset denně vymýšlet, co si uvařit
 • Pestrý tréninkový plán – výzva obsahuje 39 tréninkových lekcí
 • Čas navíc – už nemusíš projíždět různé youtube kanály a radovat se z toho, že si ulovil/a 1 dobré video, a ještě k tomu v AJ
 • Spoustu ušetřených peněz – nebudeš platit za žádné skupinové lekce, cvičící program na 60 dní stojí stejně jako 1 jediná lekce ve fitku
 • Každý den motivační email, který tě bude povzbuzovat a provázet celou výzvou
 • Přístup do aktivní FB skupiny, kde získáš podporu a nové, stejně zaměřené přátele
 • Instrukce, co a jak po skončení výzvy – nenecháme tě v nevědomosti jak dál
 • Výsledky a sebevědomí – už žádné schovávání do tmavého volného oblečení
 • Trvalý efekt a pozitivní návyk – 1 jídlo denně, kolísání váhy, stav, kdy jsi bez energie a bez dobrého pocitu sama ze sebe je minulost
 • Výzvaři touto výzvou shodili v průměru 7 kg
 • Čím dál tím častěji se ale utvrzujeme v tom, že váha není zas až tak směrodatné číslo, důležitější je spíše úbytek centimetrů nebo celková změna na těle a psychice
 • Koukni na proměny, komentáře a hodnocení této výzvy od ostatních výzvařů
 • Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).
 • Některé dny vyjdou levněji, jiné zase trochu dráž
 • Podle našich i vašich zkušeností utratíš za jídlo cca 850 Kč týdně (pokud umíš nakupovat v různých akcích a máš dobře zásobenou špajzku, dostaneš se určitě na mnohem menší výdaje, navíc ty trvanlivější potraviny ti zůstanou)
 • Výzva obsahuje 4 volné dny, které si vybereš (vždy 1x za 14 dní), kdy si můžeš dát nějakou dobrotu a uvařit podle sebe
 • Výzva je poskládána tak, aby sis mohla uvařit vždy na 2 dny stejné hlavní jídlo, většinou se mění jen příloha, ostatní, menší jídla, se mění každý den
 • K této výzvě doporučujeme i některé potravinové doplňky
 • Než si ale cokoliv zakoupíš, doporučujeme výzvu aktivovat, kouknout se na informace a rady a pak si případně obstarat věci, které ti chybí
 • Ke cvičení potřebuješ (vyjma podložky na cvičení) jen věci dostupné v každé domácnosti
 • Neboj, budeš mít na všechno dost času, první den výzvy je čistě informační a plánovací
 • Navíc, když se cokoliv přihodí (nestihneš nakoupit nebo uvařit, onemocníš, odjedeš na neplánovanou dovču…), můžeš si výzvu dát do pozice PAUZA a až si všechno zařídíš, můžeš ji rozjet naplno
 • K výzvě je možné po dobu aktivity členství VÝZVA+ mít neomezené "Náhrady potravin". Díky tomu může být tvůj jídelníček ještě více na míru. Můžeš nahradit potraviny, které ti tolik nechutnají, nemůžeš je jíst nebo jen chceš něco zpracovat. 
Ženy většinou přiberou v těhotenství a po porodu začnou kila navíc pěkně shazovat. Jenže naše Mari to měla úplně obráceně. V těhotenství extrémně zhubla a po porodu začala nabírat rychlostí světla. Jelikož jako maminka neměla moc času, potřebovala trénink, který by zvládla do půl hodinky a jídelníček, který by byl pestrý, a mohl s ní jíst i malý Niky. Spolu s týmem dala dohromady plán. A protože na tom s kondičkou po porodu nebyla ještě tak dobře, o jídelníčku ani nemluvě, a do léta zbývalo poměrně dost času, rozhodli se sestavit program na celých 60 dní. Od kluků měla slíbeno, že jestli dosáhne cíle, který si nastavila, udělají z toho výzvu a poletí jí natáčet na Kanáry. No, a jak myslíte, že to dopadlo??
Abychom ti mohli vybrat kategorii přímo na tělo, budeme od tebe potřebovat při spouštění výzvy tyto informace:
pohlaví, váha, výška, pas, denní režim, aktivita, stres

Často se nás ptáte

Seznam všech jídel na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o dny 1, 7, 8, 14, 15,...

Nákupní seznam na týden najdeš vždy 2 dny před začátkem druhého týdne. Tedy se jedná o dny 1, 7, 8, 14, 15,...

Nejlépe se alkoholu vyhni úplně. Negativně ovlivňuje dosažení krásných výsledků. Pokud to bez něj nezvládneš, společensky si můžeš dopřát ve volné dny, kdy sklenička dobrého vína vadit tolik nebude.

U každé výzvy je první den plný informací, kde se dozvíš, co budeš potřebovat. Protože se ale držíme hesla, že cvičit a jíst zdravě může každý, tak jde hlavně o věci, které už doma máš.

Na začátku (i na konci) výzvy se určitě nezapomeň vyfotit z různých úhlů. Tyto fotky vidíš jen ty a jsou pro tvoji motivaci. Čísla kolikrát tolik neřeknou jako rozdíl na fotkách. Když budeš chtít, můžeš na konci výzvy svoji proměnu sdílet veřejně přímo na stránkách a tím i od nás získat nějakou z odměn. Navíc v průběhu roku děláme různé soutěže o skvělé ceny.

Volný den ve výzvě znamená, že si ten den můžeš dopřát vše, co ti chybí a na co máš chuť. Máš chuť na pizzu? Dej si jí. Chceš si dát dort? Dej si ho. Je to tvůj VOLNÝ den. Dobrou chuť :-)

Záleží na tom, kde žiješ. Občas se najde něco, co jde sehnat těžce nebo vůbec. Vždy jde ale najít vhodnou náhradu.

V každé výzvě je poslední den informační, kde ti sdělíme, jak postupovat.

Nedají. Stahováním našich videí porušuješ autorská práva. Jsme online projekt. Všechny dny výzvy ti v profilu zůstanou ještě 60 dnů, takže se k jakémukoli videu můžeš ještě vrátit.

Lidi, kteří slaví takový úspěch už za 30 dní, ve většině neměli žádné stravovací návyky a jedli nevýživná jídla. Když tělo dostává 2 jídla denně a to ještě nevýživná jídla z fast foodů, tak dlouhodobě strádá. Aby přežilo, ukládá si energii v podobě tuků a drží si ty zásoby zuby nehty. Když mu ale naopak začneš dávat pravidelný přísun výživných jídel, pochopí, že už šetřit a skladovat energii nemusí. Nastartuje metabolismus a začne energii spalovat mnohem víc, protože se nebojí hladovění. Při spalování začne odbourávat i tukové zásoby, a proto se našim výzvařům tak moc daří. :-)

Denně ti přijde e-mail, pomocí kterého se poklikneš do svého osobního profilu. Tam už máš od prvního dne vypsané své míry, váhu, fotky (vše vidíš samozřejmě jen ty). Na každý den máš připravený denní plán (stravovací, cvičební nebo s obojím).

Ano. V některých výzvách, kde jsme usoudili, že ti můžou pomoci usnadnit cestu k tvému cíli, jsme doplňky zařadili. Jde především o protein a multivitamin, tedy ty nezákladnější doplňky, které je vhodné užívat i mimo výzvy.

Doporučujeme námi ověřené doplňky, které najdeš zde https://doplnky.30tidennivyzva.cz/

Zakoupením online výzvy obdržíš k dispozici denní online plány (tzn. na internetu), které také obsahují videa, cvičební plány, instruktážní fotografie, jídelníčky,.. Každá placená výzva obsahuje vše, co je potřeba. Ty potřebuješ jen denní přístup k internetu a chvíli volna, kdy si odjedeš denní plán.

Ano. Stačí, když si nevyhovující produkty nahradíš těmi bezlepkovými. Jde především o těstoviny, ovesné vločky a celozrnné pečivo.

Instrukce chodí každý den, ale zůstávají ti ve tvém profilu, takže si je můžeš zpětně pohodlně přečíst.

Pokud máš zájem o výzvu, která obsahuje jídelníček, nákupní seznam i rozpis jídel dostáváš vždy dopředu na celý týden.

Platební brána nabízí mnoho způsobů plateb, které lze rozdělit do 3 skupin:

1. online platby (typicky platba kartou): klíč voucheru obdržíš obvykle v řádech sekund, maximálně minut a to i o víkendech

2. zrychlené převody (bankovní převody - tlačítko banky): obvykle do 60 minut a to i o víkendech

3. offline metody (běžný bankovní převod, metoda Super Cash): obvykle do 2 pracovních dnů od zaplacení, o případné státní svátky je potřeba dobu prodloužit

Složenka je ještě jiná kategorie, zde počítej 2-4 pracovní dny, samotné Poště trvá i 2 dny, než provede převod.

UPOZORNĚNÍ: jsou-li peníze na cestě a dostaneš upomínku, NEPOSÍLEJ nám potvrzení o platbě nebo informace v odpovědi, že jsi platil(a). Naše technická podpora tím nic neurychlí.

Nemáš-li bankovní účet v ČR, je jediná z možností zaplatit online platební kartou VISA nebo MASTERCARD a to jakoukoli vydanou kdekoli na světe (je nutné mít povolenou platbu na internetu v patřičné výši - detaily o své kartě získáte od banky, která ti ji vydala).

Nemáš-li v zahraničí platební kartu umožňující platby na internetu a ani nikdo ve tvém okolí, nedokážeme ti nabídnout v aktuální době jiné řešení platby.

Jídelníček ti chodí denně. Máš ale možnost stáhnout si rozpis jídel na celý týden. Takže během 30 dní ti 4x pošleme rozpis jídel v pdf pro daný týden.

Ano. 95% všech potravin obsažených ve výzvě seženeš v jakémkoli větším i menším obchodě. Občas se ale najde potravina, která je v určitém období hůře sehnatelná nebo ji v obchodě ve svém okolí nenajdeš. Ty jdou ale většinou snadno nahradit za jiné, které k dispozici máš.

Ukázky z výzvy:

Disclaimer - vyloučení odpovědnosti
Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).

Pro spuštění výzvy je nutné mít svoji registraci.
Vytvoř si svoji registraci nebo se stačí přihlásit do existující registrace.
Chceš-li mít dokonalý přehled nad objednávkami, nakupuj až po přihlášení.

Tuto výzvu pro tebe sestavili

Marika Marika Zakladatelka a trenérka
Lukáš Lukáš Fitness a výživový konzultant

Proměny uživatelů této výzvy

Hodnocení uživatelů, kteří zkusili tuto výzvu

Celkové hodnocení 103 hodnocení 4.7 z 5

werulik

“zatím nejlepší výsledky! :)”

JaRene

“Výzva byla super, jídelníček byl fajn, některá cvičení na mě byla náročná, ale to se časem poddá :))”

Pavla

“Výzva byla super i to cvičení :) akorát jídelníček byl trošku jednotvárný :) ”

Laones

“60 dni s touto výzvou uteklo jako voda. Jídelníček byl pestrý a cvičení bylo super. Výsledek na váze nebyl skoro žádný, ale v cm to předčilo mé očekávání. Navíc se cítím dobře a už se těším na další výzvu! ”

Saxyna

“Parádní výzva, jídelníček opět vylepšen a cvičení opět nadupanější než dřív. Velice povedená výzva, pro všechny co chtějí poradit s jídelníčkem, cvičením a celkovým pohledem na problematiku stravování.”

Klarisek

“Tak já jsem tedy mooc spokojena. Sice jsem se nejdříve lekla, když jsem po měsíci přibrala 5 kilo, lae když jsem se změřila a zjistila úbytek 7 cm přes břicho, byla jsem nadšená :) Po 2 měsících to bylo 15 cm, teď jsem si dala pauzu 3 týdny a chystám se na břicho dnů. Děkuji MOC, za tento nápad. Cvičit s Vámi bylo super, sice někdy i makačka - zvlášť tedy s Marťasem :) S ním jsem si povídala hodně :) Ale stálo to za to. Při oddechu ty fotky těch krásných těl bylo vždy povzbuzení do dalšího kola- skvělý nápad. JSTE ÚŽASNÍ! ”

Jinxie

“S výzvou jsem byla velice spokojená. :) velké porce jídla- úbytek v kg a cm značný :) doporučuji. :)”

Judycel

“Super cvičení ke kterému se ráda vracím, a motivace jit dál”

Evka

“Výzva do plavek se mi moc líbila. Vybrala jsem si ji jako moji první výzvu a nastartovala mě. Cvíčení i jídelníček mi moc vyhoval a bavilo mě to. Naučila jsem se lépe a pravidelně jíst, cvičením nastartovala fyzičku. CM i váha šla dolů. Za mě super, cítila jsem se mnohem lépe po celou dobu výzvy”

telatko

“Super výzva, přehledná, moc oceňuji seznam na následující týden a jídelníčky...určitě si dám výzvu ještě. Jednou”

werulik

“zatím nejlepší výsledky! :)”

JaRene

“Výzva byla super, jídelníček byl fajn, některá cvičení na mě byla náročná, ale to se časem poddá :))”

Pavla

“Výzva byla super i to cvičení :) akorát jídelníček byl trošku jednotvárný :) ”

Laones

“60 dni s touto výzvou uteklo jako voda. Jídelníček byl pestrý a cvičení bylo super. Výsledek na váze nebyl skoro žádný, ale v cm to předčilo mé očekávání. Navíc se cítím dobře a už se těším na další výzvu! ”

Saxyna

“Parádní výzva, jídelníček opět vylepšen a cvičení opět nadupanější než dřív. Velice povedená výzva, pro všechny co chtějí poradit s jídelníčkem, cvičením a celkovým pohledem na problematiku stravování.”

Hjustn

“Neseděla mi, ale věřím, že ostatním ano.”

Etellka

“Celkem to šlo. Výsledky nebyly dle představ”

Kačka

“Cvičení mě bavilo a jídelníček byl pestrý, hlady jsem rozhodně netrpěla. Jen rozjezd výzvy byl na mě trosku zdlouhavý, cvicila jsem už před tím a tak jsem si přidávala i dalsi cvičení :) ”

Týna

“Vyzvu jsem jela jiz drive a ted po tom,co jsem prestala kojit. Jidlo, obzvlast ze zacatku mi vyhovovalo,plno ovoce,pozdeji bylo narocne mit rybu treba 4x tydne,ale s nahradami se to dalo zvládnout. Cviceni casove idealni s malym ditetem,jen cca 10 minut mi prislo prece jen malo. Vysledek na vaze ani na cm vsak temer zadny,a to jsem se vazne drzela. Asi zpomaleny metabolismus po porodu.”

Kačka

“No upřímně, čekala jsem od toho víc. Poctivě jsem dodržovala jídelníček, používala jsem náhrady, jelikož po čase jsou jídla pořád dokola. Po prvním měsíci mi to už přišlo hrozně jednotvárné, navíc jak jsou uvedeny jen ingredience a bez receptů, co má člověk pořád vymýšlet... Trošku je zavádějící popisek této výzvy, že získáme spoustu času navíc, což není pravda, jelikož mě tyto dva měsíce ta výzva zabrala veškerý volný čas. Jinak cvičení jsem jela po 14 dnech svoje už osvědčené, které je náročnější, protože tréninky ve výzvě byly málo výživné a chtěla jsem zmaximalizovat výsledek. Zajímalo by mne, kdo hubne za mě, když průměrný úbytek je 7 kg, já zhubla sotva 4 kg, a to podotýkám, že jsem dle BMI měla obezitu, tedy by mi mělo jít hubnutí rychleji než holkám, které jsou hubenější. Na fotkách změna není vůbec postřehnutelná, tzn. v centimetrech jen minimální rozdíl. Jídlo jsem dodržovala poctivě, cvičení jsem jela náročnější, než to ve výzvě, vůbec jsem nehřešila a stejnak všechno s minimálním efektem. Celkově jsem z toho chytla tak akorát depku a psychicky v tomto hubnoucím smyslu jsem na tom hůř, než předtím. V celkovém dojmu za mě teda zklamání a už opravdu nevím, co zkusit, protože tohle byla moje poslední naděje....”

Sdílejte s námi váš progres na Instagramu přes hashtag #30tidennivyzva #doplavek