Video Youtube - Břicho snů
Sdílej výzvu s přáteli:

Břicho snů

Výzva pro všechny ženy i muže, kteří touží mít pěkně tvarované břicho a zpevněný střed těla. Nebo chtějí mít místo břicha pekáč buchet nebo alespoň takový malý pekáček.
Ačkoliv je tato výzva zaměřená především na břicho, najdeš v ní tréninky i na ostatní partie jako jsou ruce, nohy, zadek…, a taky pořádnou dávku HIITu, při kterém se pálí tuk přímo světelnou rychlostí. Plán je variabilní a je jen na tobě, jestli se rozhodneš cvičit celou výzvu nebo si vybereš pouze tréninky na břicho a přidáš je k vlastnímu cvičení.
Chci vědět více

pro ženy i mužepro ženy i muže Určeno pro ŽENY i MUŽE
váha Váhové kategorie 0 kg - 120 kgVýzva se ti přizpůsobí na míru při spuštění.
Cena výzvy:
299 Kčvčetně DPH 21%
Abychom ti mohli vybrat kategorii přímo na tělo, budeme od tebe potřebovat při spouštění výzvy tyto informace: pohlaví
garance Garance výměny výzvy do 3 dnů
Pro spuštění výzvy je nutné mít svoji registraci.
Vytvoř si svoji registraci nebo se stačí přihlásit do existující registrace.
Chceš-li mít dokonalý přehled nad objednávkami, nakupuj až po přihlášení.

Detailní popis výzvy

 • Pestrý tréninkový plán – výzva obsahuje přes 20 tréninkových lekcí
 • Vytrvalostní test s tabulkou k zapsání – vyzkoušej si, jak na tom budeš s fyzičkou před a po výzvě
 • Čas navíc – už nemusíš projíždět různé youtube kanály a radovat se z toho, že si ulovil/a 1 dobré video, a ještě k tomu v AJ
 • Spoustu ušetřených peněz – nebudeš platit za žádné skupinové lekce, celý plán na 30 dní stojí stejně jako 1 jediná lekce ve fitku
 • Doporučený jídelníček + recepty (několik variant na každé jídlo) – zbavíš se špatných stravovacích návyků
 • Každý den motivační email, který tě bude povzbuzovat a provázet celou výzvou
 • Dostaneš doporučení a pár tipů ohledně doplňků stravy
 • Trvalý efekt a pozitivní návyk – stav, kdy jsi bez energie a bez dobrého pocitu sám/sama ze sebe se tě už nebude týkat
 • Výzvaři díky této výzvě zpevnili své postavy a vypracovali břišní svaly
 • Pokud k této výzvě budeš dodržovat i zdravý jídelníček, můžeš se těšit i na větší úbytek cm a % tuku
 • Koukni na proměny, komentáře a hodnocení této výzvy od ostatních výzvařů
 • Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).
 • Výzva je určená pro ty, kteří už mají se cvičením alespoň minimální zkušenost (více „pro koho to není“)
 • Ke cvičení potřebuješ (vyjma podložky na cvičení) jen věci dostupné v každé domácnosti
 • První den výzvy je informační, ale neboj, nudit se nebudeš, hned na začátku si otestuješ svoji fyzičku
 • Když se cokoliv přihodí (onemocníš, odjedeš na neplánovanou dovču…), můžeš si výzvu dát do pozice PAUZA a až si všechno zařídíš, můžeš ji rozjet naplno
Tak tahle výzva vznikla hlavně na váš popud. My prostě nemáme kamaráda, který by nás nepožádal o pár nejúčinnějších cviků na břicho. Nebo o radu, jak se zbavit špeku na břiše. Jenže přátelé, my víme jedno tajemství, a to se vám nebude líbit. Mít krásné břicho je opravdu kombinace všeho. V první řadě je potřeba zlepšit jídelníček a dostat se na malé množství % tuku. Pár účinných cviků na břicho vám samo o sobě pekáč neudělá. On se prostě ten tuk sám rozhodne, jestli půjde napřed pryč ze zadku nebo z břicha. No a z toho důvodu jsme se rozhodli udělat to pořádně! Tak jak jsme dosáhli pěkného břicha i my. Nechali jsme břicho jako prioritu, ale přidali i všechno ostatní – tipy k jídelníčkům, cvíčo na spalování tuku, cvičení na další partie, aby se břicho nepřetěžovalo. Pak už jen stačilo dát dohromady ten správný tým a výzva byla na světě.

Často se nás ptáte

Na začátku (i na konci) výzvy se určitě nezapomeň vyfotit z různých úhlů. Tyto fotky vidíš jen ty a jsou pro tvoji motivaci. Čísla kolikrát tolik neřeknou jako rozdíl na fotkách. Když budeš chtít, můžeš na konci výzvy svoji proměnu sdílet veřejně přímo na stránkách a tím i od nás získat nějakou z odměn. Navíc v průběhu roku děláme různé soutěže o skvělé ceny.

V každé výzvě je poslední den informační, kde ti sdělíme, jak postupovat.

U každé výzvy je první den plný informací, kde se dozvíš, co budeš potřebovat. Protože se ale držíme hesla, že cvičit a jíst zdravě může každý, tak jde hlavně o věci, které už doma máš.

Nedají. Stahováním našich videí porušuješ autorská práva. Jsme online projekt. Všechny dny výzvy ti navíc zůstávají napořád, takže se k jakémukoli videu můžeš kdykoli vrátit.

Lidi, kteří slaví takový úspěch už za 30 dní, ve většině neměli žádné stravovací návyky a jedli nevýživná jídla. Když tělo dostává 2 jídla denně a to ještě nevýživná jídla z fast foodů, tak dlouhodobě strádá. Aby přežilo, ukládá si energii v podobě tuků a drží si ty zásoby zuby nehty. Když mu ale naopak začneš dávat pravidelný přísun výživných jídel, pochopí, že už šetřit a skladovat energii nemusí. Nastartuje metabolismus a začne energii spalovat mnohem víc, protože se nebojí hladovění. Při spalování začne odbourávat i tukové zásoby, a proto se našim výzvařům tak moc daří. :-)

Denně ti přijde e-mail, pomocí kterého se poklikneš do svého osobního profilu. Tam už máš od prvního dne vypsané své míry, váhu, fotky (vše vidíš samozřejmě jen ty). Na každý den máš připravený denní plán (stravovací, cvičební nebo s obojím).

Ano. V některých výzvách, kde jsme usoudili, že ti můžou pomoci usnadnit cestu k tvému cíli, jsme doplňky zařadili. Jde především o protein a multivitamin, tedy ty nezákladnější doplňky, které je vhodné užívat i mimo výzvy.

Doporučujeme námi ověřené doplňky, které najdeš zde https://doplnky.30tidennivyzva.cz/

Zakoupením online výzvy obdržíš k dispozici denní online plány (tzn. na internetu), které také obsahují videa, cvičební plány, instruktážní fotografie, jídelníčky,.. Každá placená výzva obsahuje vše, co je potřeba. Ty potřebuješ jen denní přístup k internetu a chvíli volna, kdy si odjedeš denní plán.

Instrukce chodí každý den, ale zůstávají ti ve tvém profilu, takže si je můžeš zpětně pohodlně přečíst.

Pokud máš zájem o výzvu, která obsahuje jídelníček, nákupní seznam i rozpis jídel dostáváš vždy dopředu na celý týden.

Nejlépe se alkoholu vyhni úplně. Negativně ovlivňuje dosažení krásných výsledků. Pokud to bez něj nezvládneš, společensky si můžeš dopřát ve volné dny, kdy sklenička dobrého vína vadit tolik nebude.

Platební brána nabízí mnoho způsobů plateb, které lze rozdělit do 3 skupin:

1. online platby (typicky platba kartou): klíč voucheru obdržíš obvykle v řádech sekund, maximálně minut a to i o víkendech

2. zrychlené převody (bankovní převody - tlačítko banky): obvykle do 60 minut a to i o víkendech

3. offline metody (běžný bankovní převod, metoda Super Cash): obvykle do 2 pracovních dnů od zaplacení, o případné státní svátky je potřeba dobu prodloužit

Složenka je ještě jiná kategorie, zde počítej 2-4 pracovní dny, samotné Poště trvá i 2 dny, než provede převod.

UPOZORNĚNÍ: jsou-li peníze na cestě a dostaneš upomínku, NEPOSÍLEJ nám potvrzení o platbě nebo informace v odpovědi, že jsi platil(a). Naše technická podpora tím nic neurychlí.

Nemáš-li bankovní účet v ČR, je jediná z možností zaplatit online platební kartou VISA nebo MASTERCARD a to jakoukoli vydanou kdekoli na světe (je nutné mít povolenou platbu na internetu v patřičné výši - detaily o své kartě získáte od banky, která ti ji vydala).

Nemáš-li v zahraničí platební kartu umožňující platby na internetu a ani nikdo ve tvém okolí, nedokážeme ti nabídnout v aktuální době jiné řešení platby.

Výzva v bodech

 • Tréninkový plán na 30 dní
 • Pro muže i ženy
 • Výzva pro ty, kteří si chtějí zacvičit, vyzkoušet různorodé styly cvičení, poznat nové lektory, a to vše zábavnou formou z pohodlí svého domova
 • 25-35minutové video tréninky, kde se bude střídat HIIT, posilování, core, jóga a protažení
 • Variabilní plán, se kterým můžeš cvičit 3-6x týdně
 • 3 možnosti jak výzvu cvičit – pouze břišní svaly, posilování celého tělo, posílení a strečink celého těla
 • Výzva ti zůstává už napořád
 • Výzvu můžeš brát také jako inspiraci a čerpat z ní celoročně

Disclaimer - vyloučení odpovědnosti
Nezaručujeme všem stejné nebo podobné výsledky, které prezentujeme v proměnách našich výzvařů. Výsledek vychází vždy z přístupu a individuality jedince. Výsledek neovlivňuje jen strava nebo aktivita, ale i regenerace, kvalita spánku, zdraví, léky, psychika a stres apod.).

Tuto výzvu pro tebe sestavili

Marika Marika Zakladatelka a trenérka
Martin Martin Společník a trenér
Markéta Markéta Trenérka
Luci Luci Trenérka
Míša Míša Trenérka

Hodnocení uživatelů, kteří zkusili tuto výzvu

Celkové hodnocení 68 hodnocení 4.8 z 5

LuPe

“Výzva se mi moc líbila, na každý den jsem se moc těšila. Bylo to různorodé a bricho mám opravdu pevnější. Užila jsem si to. Určitě si ji zopakuji.”

“Je to první výzva,kterou jsem zkusila a jsem nadšená. Konečně cvičím pravidelně doma a nehledám výmluvy,že jsem nestihla nějaké skupinové cvičení.”

andy

“Výzva byla dobrá, jen se nedostavily výsledky, které bych očekávala... Více mi ale vyhovuje výzva včetně jídelníčku, ten mi dost scházel.”

Gabra

“Oproti dřívějšku mi vyhovovalo, že trenink je formou videa s hecováním a časovačem a představením jednotlivých cviků. Člověka to víc motivuje, než když viděl jen fotky cviků. ”

Silvie

“Výzva super! Až na tu jógu..ta mě vůbec nebaví.. ”

Radka

“Naprostá spokojenost, strašně mi vyhovovalo, že je cvičení každý den jiné. Konečně jsme byla schopná začít cvičit a hlavně u toho vydržet.”

Rohlik

“Výzva na břicho, ve které se jen několik dní zaměřují na tuto partii, což mne zklamalo. Taktéž jsem byl zklamán, že do zveřejnených videí se dostalo video se špatným střihem, atd.. Protažení na konci jednotlivých videí je krátké a většinou obsahuje větu: "Klidně si nás pauzněte a protáhněte se déle". Vstávat z podložky po každém cviku na protažení a pauzovat si video je velmi nepraktické. Nezabilo by Vás každý cvik protáhnout o 5 sekund, není kam pospíchat. Jinak je skvělé, že ve videu se střídá několik lidí a každý si tak příjde na své. Po doběhnutí této výzvy jsem se cítil dobře. ”

Bedrunka

“Výzva břicho snů je úžasná moje bříško se o polovinu změnilo, paráda. Neusinam na vavřínech a jedu dal s vámi. To co děláte, děláte velmi dobře jen tak dál. ”

Werri

“Celá výzva Břicho snů byla perfektně připravená. Já jsem s ní byla spokojená...přiznám se, že některé trénéry jsem měla radši :-) ale to bylo taky tím, že se zaměřovali na partie které jsem neměla ráda :-)...jsem po operaci kolene a takové ty cviky zaměřené na DK mi moc nevyhovovali....ale vše jsem překonala a dala jsem to...jedině doporučuji....”

“Výzva břicho snů byla super. :) jen mě moc nebavila jóga, ale všechna ostatní cvičící videa byla super.. :) ”

LuPe

“Výzva se mi moc líbila, na každý den jsem se moc těšila. Bylo to různorodé a bricho mám opravdu pevnější. Užila jsem si to. Určitě si ji zopakuji.”

“Je to první výzva,kterou jsem zkusila a jsem nadšená. Konečně cvičím pravidelně doma a nehledám výmluvy,že jsem nestihla nějaké skupinové cvičení.”

Gabra

“Oproti dřívějšku mi vyhovovalo, že trenink je formou videa s hecováním a časovačem a představením jednotlivých cviků. Člověka to víc motivuje, než když viděl jen fotky cviků. ”

Tomča

“Moje proměna byla moc fajn. Jsem spokojen a rozhodně to nebyla poslední výzva kterou jsem absolvoval. Velké díky týmu ”

Mali

“Moc me cvico bavilo, je super jak je kazdy den vedeny nekym jinym a uplne jinak. Urcite si ji zopakuju. ”

Janka

“Výzva se mi jako celek docela líbila. Nejradši mám videa s Mari a Marťasem, ale dobře se mi cvičilo i s Míšou. Cvičení s Luci taky nebylo úplně špatné, ale trochu hůř se sledovalo, co má člověk vůbec dělat, protože se vysvětlovalo za běhu a cviky se rychle měnily a taky na mě Luci nepůsobila tak přirozeně. Jóga mi bohužel nevyhovovala vůbec”

Rohlik

“Výzva na břicho, ve které se jen několik dní zaměřují na tuto partii, což mne zklamalo. Taktéž jsem byl zklamán, že do zveřejnených videí se dostalo video se špatným střihem, atd.. Protažení na konci jednotlivých videí je krátké a většinou obsahuje větu: "Klidně si nás pauzněte a protáhněte se déle". Vstávat z podložky po každém cviku na protažení a pauzovat si video je velmi nepraktické. Nezabilo by Vás každý cvik protáhnout o 5 sekund, není kam pospíchat. Jinak je skvělé, že ve videu se střídá několik lidí a každý si tak příjde na své. Po doběhnutí této výzvy jsem se cítil dobře. ”

andy

“Výzva byla dobrá, jen se nedostavily výsledky, které bych očekávala... Více mi ale vyhovuje výzva včetně jídelníčku, ten mi dost scházel.”

Silvie

“Výzva super! Až na tu jógu..ta mě vůbec nebaví.. ”

Baruše

“Výzva byla moje první a byla skvělá, moc se mi líbila, hrozně mě motivovaly emaily, které chodily. Za mě SUPER, 4* dávám proto, že jóga nebyla to pravé ořechové. Výzvu začínám jet od znovu a tentokrát bez jógy :) ”

Sdílejte s námi váš progres na Instagramu přes hashtag #30tidennivyzva #brichosnu

Odebírej zdarma naše rady, novinky a akce!

Vše ti pošleme přehledně v emailu a nic ti neunikne! Odhlásit se můžeš kdykoliv.